LAWETA BIEŻUŃ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BIEŻUŃ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autBieżący dział powinien nosić tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, ale w zasadzie zawsze jesteśmy gotowi i otwarci na każde zlecenie. Naszych klientów traktujemy tak jak przyjaciół, a to kluczowy krok do udzielenia pomocy także tym którzy przemieszczają się nieco mniejszymi autami. W związku z tym,  dowolny z naszych warsztatów, rozsianych po całej Polsce, bezwzględnie jest zdolny w bliźniaczym stopniu na holowanie pojazdów ciężarowych jak i innego dowolnego pojazdu.


Nie można liczyć na fart, że w podróży przegapią nas problemy z niesprawnością samochodu. W podobnej chwili nie trać czasu na szukanie odpowiednich służb jedynie od razu wybierz numer do MegaHol, w przestrzeni miasta Bieżuń to pierwsza z najlepszych pomocy drogowych. Powinno się zadać jednak pytanie – Czy na pewno niezwłocznie powinno się pojazd holować? Mobilny serwis to aktualnie jest absolutnie rutynowa usługa, a jednocześnie gdy do tego dołożymy wykwalifikowaną załogę to przyjedziemy do was z specjalistycznym warsztatem. Więc, być może pokonamy problem na miejscu zajścia.


Jesteśmy spokojni o to, że pokonamy każdy problem. Dobre nastawienie do przeprowadzenia każdej usługi zapewnia pozytywne rezultaty, więc pilnujemy się tych metod gwoli waszej satysfakcji. Zdecydowanie nie ma reguły, ale bez wątpienia generalnie wiele uniemożliwiających dalszą podróż awarii okazuje się być prostymi usterkami, jakie przy drobnej naprawie na miejscu zdarzenia są precyzyjnie usuwane przez nasze wykwalifikowane załogi. Zaakceptuj, iż zajmiemy się również drobnymi naprawami na drodze, które paraliżują dalsza jazdę, a nie umiecie ich sami zreperować. Niech ci się nie zdaje, że dzwonisz po pomoc drogową z drobnostką, bowiem na trasie i mała niesprawność potrafi okazać się trudna do indywidualnej reperacji, zatem wycieraczki oraz opony, brak paliwa czy też nieodpalający napęd też momentami wymagają naszej pomocy.


Pamiętaj! My zawsze jesteśmy u siebie, zaś ty mogłeś w okolice miasta Bieżuń przyjechać nawet z końca Europy. Fakt, iż ze swoim kłopotem utknąłeś w lokum niemożliwym dla ciebie do usytuowania nie będzie posiadał dla nas znaczenia ponieważ znamy w okolicy miasta każdy zakątek. Nie rozważaj nad godziną doby wywołuj nas bezzwłocznie jeśli potrafimy być tobie potrzebni. Musisz mieć świadomość, iż możesz być naszym dobrym przyjacielem i w sytuacji jeżeli wcale się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak właściwie bywa. Albowiem tacy muszą być przyjaciele.24 godziny na dobę zawsze możesz 24 godziny na dobę u nas otrzymujesz pewne usługi:

  • Ulokowanie samochodu na kołach czy wydobycie go na drogę
  • Usunięcie paliwa błędnie wlanego lub uzupełnienie ubytku paliwa w baku
  • Usługi w granicach Assistance czy niepłatne usługi z OC sprawcy
  • Transport, fracht na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy

NASZA GALERIA


Tu na naszej stronie jesteś w stanie zapoznać się ze szczegółami kompletnej oferty to pozwoli ci podjąć definitywną decyzję o ewentualnej współpracy. Masz całkowitą rację, że ciężko zawierzyć tylko zapewnieniom, jednak przypomnij sobie, iż tu w mieście Bieżuń masz przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

Podstawą naszych usług na pewno jest ciężarowa pomoc drogowa, ale nasza baza lawet czy autolawet na sto procent jest gotowa do transportu jakiegokolwiek auta. Holowania auta osobowego próbuje podjąć się nawet nie doświadczony prowadzący korzystając z linki holowniczej, jeśli chodzi o nas to właściwie zachęcalibyśmy w podobnych sytuacjach wykorzystywać specjalistów.


Nie lekceważcie takiej rady. Praktyka no i kompetencje są obligatoryjne dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Nawet nie da się w stu procentach zaufać zwykłej linie holowniczej gdyż bywa ona zawodna. Teraz kiedy wszystkie wyprawy w poważnej skali realizują się po drogach szybkiego ruchu oraz autostradach istotną wiadomością bezwzględnie jest fakt, że holowanie na takich drogach jest zakazane. A tu dokładnie powinno być pole do popisu dla fachowego sprzętu i załóg pomocy drogowej MegaHol.


Mamy w posiadaniu lawety albo autolawety dopasowane do przewozu dowolnego rodzaju pojazdów, jak również podróżnych. O dowolnej porze potrafimy, nadzwyczaj szybko dostarczyć w rejon wypadku wygodny transport i bezpiecznie przewieźć i pojazd i podróżnych do wyznaczonego miejsca.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To w sumie naturalnie nasz żywioł. Zawsze w transporcie aut ciężarowych, a także w ciężarowej pomocy drogowej chcemy stać w każdym przypadku wśród najsolidniejszych. Tak samo w ofercie usług jak i w klasie ich realizacji. Z popsutym TIR-em tarasującym drogę zetknął się raczej każdy kierowca. Kolizja na drodze dwupasmowej jest w stanie wyizolować z ruchu jeden pas i stać się przyczyną długich zatorów. Nawiasem mówiąc skutek może być szkodliwszy kiedy do awarii dojdzie na podrzędnej, lecz uczęszczanej trasie. Należy więc docenić fachowców od reperacji bezpośrednio w terenie oraz fachowego frachtu pojazdów.


Jeśli potrzeba wyciągać TIR-a z dołu , a także umieścić go na kołach powinieneś rozporządzać ciężkim, specjalistycznym sprzętem, jaki na sto procent jest bezpośrednio na stanie ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, i dodajmy, że uzupełniają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe czy też sztywny hol. Awaryjnie unieruchomionego TIR-a umiemy zatem efektywnie przewieźć w miejsce w którym będziemy umieli go bezkolizyjnie wyremontować. Szybko oraz bezawaryjnie przewieziemy maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, zatem po prostu kompletny arsenał uciążliwych aut.


Przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu w naszych zespołach czuwa profesjonalna kadra będąc także poręczycielem naszej wysokiej kondycji.Mobilny serwis 24h

Może holownik , a do kompletu niskopodwoziówka wcale nie będą uzasadnione. Na miejsce niesprawności o wiele prędzej nadjedzie mobilny serwis no i choćby i na drodze szybkiego ruchu, przeszkoleni mechanicy sprawnie dokonają potrzebnej naprawy..


Od wulkanizacji opon po drobne remonty silnika na takie zdarzenia zawsze jest gotów mobilny serwis. To przede wszystkim rola analitycznego wywiadu przeprowadzonego podczas zaakceptowania zlecenia. Rzecz oczywista, że każdorazowo potrafi wypaść coś nieprzewidzianego i tak sprawna reperacja nie stanie się wykonalna, ale wtedy natychmiast podjeżdża autolawety czy też niskopodwoziówka oczekująca tylko na żądanie.


Preferowane przez nas osobiste podejście do zadań wywodzi się z faktu, że niesprawności chociaż bliźniacze wielokrotnie pozostają wyjątkowo odmienne. Wsłuchujemy się w prośby zleceniodawców, reagujemy na podpowiedzi, bowiem zawsze już będą naszymi dobrymi przyjaciółmi, a nie jedynie klientami. Nasi mechanicy, dostając podparcie wyśmienicie zaopatrzonego zaplecza technicznego, uzyskują z podobnych pertraktacji tylko optymalne sugestie.Transport niskopodwoziowy

Firmową ofertę usług poszerzyliśmy o fracht wielkich maszyn drogowych, maszyn budowlanych i rolniczych bowiem obszerna infrastruktura lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników pozwoliła nam na to rozwiązanie bez szwanku dla podstawowych usług. To prawda, że w takiej gałęzi frachtu rzecz jasna nie specjalizujemy się, jednak kiedy pośród wysokiej klasy kierowców ma się tylu z koniecznym doświadczeniem i praktyką nie wolno nie skorzystać z tego potencjału.


Prędko przewieziemy na wybrane położenie pikapy i busy, koparki, walce drogowe, kombajny, na obszarze naszego kraju i zagranicą. Ponadto frachty ponadnormatywne bądź ładunki dłużycowe.


Bezpośrednio pod naszą opieką są one bezwarunkowo bezpieczne, jednak i tak regularnie ubezpieczamy fracht. W każdym przypadku operujemy kompletną dokumentacją niezbędną, by dostarczać nasze usługi i z tego powodu zabezpieczamy się przejmując na siebie jakiekolwiek formalności powiązane z frachtem.Dlaczego my?

Nawiasem mówiąc dlaczego akurat nie? Kiedy nie znamy przeciwwskazań to może być MegaHol. Każdy umie powiedzieć, iż jest najlepszy, jakkolwiek my rzecz jasna nie zamierzamy odejmować pozostałym zdolności. Istnieje sporo pomocy drogowych znacznie mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednak chyba każda kończy oczekiwane zlecenia.


Winno się jednak przeanalizować to zagadnienie szerzej. Nasza firmowa energia bierze się z pajęczyny licznych zespołów oraz dywersyfikacji sprzętu i zespołu pojazdów co zapewne jest niedostępne dla pojedynczego warsztatu. O wyspecjalizowanych mechaników czy doświadczonych kierowców także bywa zdecydowanie łatwiej bezpośrednio w markowej sieci niż w pojedynczym zakładzie.  Stanowimy doskonałe połączenie równocześnie wspomagających się niewielkich warsztatów, których siłą wydaje się być bliska odległość od lokalizacji wydarzenia i oczywiście niezwykły dostęp do sprzętu oraz technologi.


Motto „Bądź przyjacielem klienta” legitymizuje się właśnie z tego powodu i jesteśmy dumni, że wyznacza regułę oferowania naszych usług. Nasza firmowa sieć jest zobligowana by tworzyć ochronny parasol nad działalnością wyprawionej grupy zawodowców, którzy będą ekipą z lokalnego zakładu, pewnie związaną familijnie względnie przyjaźniami, ale będą spokojni mając takie wsparcie.


Nierzadko opłaty za zlecone nam usługi są niższe niż oczekujecie, a bierze się to z tego, iż u nas nie bazujemy na taryfikatorze, i wyceniamy każde zamówienie indywidualnie. Usługi które rozliczamy bezpośrednio z ubezpieczycielem, to znaczy przeprowadzone z OC względnie Assistance nigdy nie wymagają żadnych opłat klienta.


MegaHol, tym razem nie tylko ciężarowa pomoc drogowa, wydaje się być dokładnie taka. Stale Twój przenikliwy przyjaciel z miasta Bieżuń.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: