LAWETA LUBOWIDZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych LUBOWIDZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autKażdorazowo wykonujemy interwencję bo głównym naszym posłaniem powinno być niesienie pomocy, natomiast musi się wspomnieć, iż naszą specjalnością bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa zatem temu powołaniu podporządkowujemy nasz sprzęt i kompetencje. Absolutnie nie traktujemy was tak jak kontrahentów jedynie jak przyjaciół, a przyjaciołom nie odmawia się pomocy wyłącznie z tego powodu, iż jeżdżą mniejszym samochodem. Holowanie pojazdów ciężarowych to w naszym przypadku reprezentacyjna usługa, ale oczywiście warsztaty rozłożone po całej Polsce zawsze są gotowe na to aby poradzić sobie z dowolnym zleceniem.


Nie znajdziesz miejsc chronionych i zawsze można mieć niedyspozycję samochodu. Niesprawność zawsze może wam się przydarzyć w bliskości miasta Lubowidz, ale to nic bo i w tym mieście utrzymujemy własny oddział, więc przezornie dzwoń do MegaHol będziemy na w rejonie wskazanej lokalizacji niezwykle szybko. Chociaż właściwie holowanie pojazdu bywa zbyteczne. W sposób naturalny może się okazać, że jedyne co potrzeba to usługa mobilnego serwisu wsparta wykwalifikowaną kadrą. Miejsce wydarzenia nierzadko okazuje się miejscem aktywności naszych mechaników, którzy tam akurat sprawnie usuwają awarie.


I dodajmy, że poradzimy sobie z dowolną niesprawnością. Do tej chwili każde wezwanie rozwiązywaliśmy pozytywnie i nie ma powodu by jakoś to się odwróciło. Często zdarza się tak, iż przeciętna usterka uniemożliwia dalszą drogę, ale dla nas niewielka naprawa bezpośrednio w rejonie zdarzenia na szczęście nie wydaje się być problemem. Niech ci się tylko nie wydaje, że dzwonisz po pomoc drogową z błahostką, bo na drodze i skromna usterka często okazuje się uciążliwa do samodzielnej naprawy, w związku z tym wycieraczki czy opony, niedobór paliwa ewentualnie nieodpalający napęd także czasami potrzebują naszej usługi.


Czuwaj by mieć to na względzie. Jeżeli totalnie nie umiesz odnaleźć się w topografii miejsca zdarzenia, nie potrzebujesz się niepokoić, bo my czekamy zaraz za miedzą. Wiedz, że masz w naszej pomocy drogowej przyjaciół, więc nie denerwuj się, że nie kojarzysz gdzie przebywasz my na pewno cię zlokalizujemy. Zaszła potrzeba interwencji wtedy dzwonisz, oczywiście nie ma znaczenia o jakiej godzinie, twoi przyjaciele czuwają całą dobę. Przyjaciele mogą być różnorodni, życzliwsi, zawodni i pomoc drogowa MegaHol, która nigdy nie zawodzi. Istotnie tak właśnie mamy.


24 godziny na dobę będziesz mógł 24 godziny na dobę u nas otrzymujesz pewne usługi:

  • Wyeliminowanie paliwa mylnie zatankowanego lub dolanie niedoboru paliwa w baku
  • Nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji , a także w granicach Assistance
  • Transport, transport na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wyciągnięcie samochodu na jezdnię czy stawianie go na kołach

NASZA GALERIA


Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości na naszej stronie będziesz mógł zaznajomić się z naszą kompletną paletą możliwości. Jednak tu w mieście Lubowidz możesz polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest kwintesencją naszych usług, natomiast w zasadzie jak poprzednio wspomnieliśmy jesteśmy przygotowani do transportu lawetą lub autolawetą każdego pojazdu. Uszkodzony pojazd dało by się naturalnie, w zakresie samopomocy prowadzących, podholować na linie holowniczej, chociaż odradzamy wybieranie takiego ryzyka kiedy nie ma się doświadczenia.


Znajdą się argumenty aby tę poradę rozważać serio. Podczas holowania wyjątkowo znaczące są rutyna i kompetencje. Nie da się w stu procentach zawierzyć przeciętnej lince holowniczej gdyż zdarza się ona wadliwa. Na autostradach lub drogach szybkiego ruchu holowanie na lince jest wzbronione. Zapewne nie musimy już o tym przypominać, ale dokładnie MegaHol ma wszystko co jest konieczne, żeby kompetentnie odholować każdy pojazd.


W naszym taborze są lawety, i autolawety dopasowane do każdego rodzaju pojazdów. O każdej porze umiemy, nadzwyczaj szybko dostarczyć w rejon zderzenia niezbędny tabor oraz pewnie dowieźć i sprzęt i pasażerów do wybranego położenia.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To wszystko co uwielbiamy. Każdy chciałby stać się najskuteczniejszym w swojej domenie, a my w transporcie aut ciężarowych oraz ciężarowej pomocy drogowej znajdujemy się blisko tego celu. Zaręczamy mocną paletę i wytrawne zrealizowanie prac. Awaria TIR-a na ulicy może stać się gigantycznym problemem. Usterka na trasie dwupasmowej potrafi wyłączyć z ruchu pojedynczy pas i zostać przesłanką tasiemcowych zatorów. Gdy kolizja nadejdzie na uczęszczanej szosie jednopasmowej to wynik jest w stanie być jeszcze gorszy. Więc z tego powodu szanować trzeba błyskawiczne, zawodowe poprawki na miejscu powstania kolizji, i kompetentny transport takich pojazdów.


Gdy trzeba usuwać TIR-a z parowu i umieścić go na kołach musisz rozporządzać ciężkim, specjalistycznym sprzętem, jaki na sto procent jest bezpośrednio na stanie ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, i dodajmy, że uzupełniają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe i sztywny hol. Na co dzień mamy, zatem nieodzowne akcesoria, żeby wykonać zabieg bezkolizyjnej naprawy po poprzednim uprzątnięciu drogi z awaryjnie unieruchomionego, trudnego pojazdu. Prędko i bezawaryjnie przewieziemy pełen arsenał ciężkich samochodów w tym: busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy,


Ale marka naszych usług zabezpieczona jest głównie przez zawodową załogę pełniącą dyżur nieustannie w naszych brygadach przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Jest możliwe, że nigdy tym razem nie będą przydatne holownik oraz niskopodwoziówka. W okolicę usterki zdecydowanie szybciej dojedzie mobilny serwis no i też na autostradzie, wykwalifikowani mechanicy sprawnie dokonają nieodzownej naprawy..


Mobilny serwis jest gotów tak samo na wulkanizację opon jak również na małe poprawki napędu. Zastęp mobilnego serwisu rusza gruntownie przygotowany , a zawdzięcza to specjalnemu wywiadowi, jaki przeprowadzamy w czasie zatwierdzenia zlecenia. Zawsze mamy możliwość przywołania lawety lub holownika z naczepą niskopodwoziową oczekujących w odwodzie na przypadek gdyby natychmiastowa naprawa okazała się niemożliwa.


Obojętnie jakie wezwanie to dla nas wyjątkowy epizod ze względu na to, że każda usterka jest inna. Wszyscy kontrahenci maja prawo do nieprawidłowej diagnostyki, to my musimy być fachmanami i potrafimy darować przyjaciołom traktując każde zamówienie osobiście. Wolno nam tak działać dzięki ogromnemu zapleczu technicznemu przynoszącemu nam jednoznaczny luksus funkcjonowania.Transport niskopodwoziowy

Profesjonalną ofertę usług poszerzyliśmy o transport dużych maszyn budowlanych, drogowych oraz rolniczych bowiem potężna infrastruktura lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników umożliwiła nam takie rozwiązanie bez uszczerbku dla podstawowych usług. To jak najbardziej rozważna decyzja, gdyż wykorzystuje potencjał naszych profesjonalnych kierowców i sprzętu, i tym samy minimalizuje koszty funkcjonowania tak wpływając na ograniczenie cen wyjściowych usług.


Profesjonalnie przywieziemy na ustalone miejsce przeznaczenia kombajny, pikapy i busy, koparki, walce drogowe, w granicach całego kraju i zagranicą. Przyjmujemy też zamówienia na towary ponadnormatywne czy transporty dłużycowe.


Wszelkie samochody i ładunki przewożone w ramach naszych usług są całkowicie u nas bezpieczne, choć dodatkowo od początku ubezpieczamy transporty. Każdorazowo dysponujemy pełną specyfikacją potrzebną, by dostarczać nasze usługi i dlatego ubezpieczamy się biorąc na siebie wszelkie formalności związane z frachtem.Dlaczego my?

Jest jakikolwiek powód, ażeby akurat nie? Jak się zdaje może być MegaHol. Zapewne zabiegamy o to by być najlepsi, jednakże przecież nie planujemy aby inni czuli się gorsi. Przypuszczalnie potwierdzają się w działaniu wszystkie pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe chociaż jest ich w sektorze szczególnie wiele.


Spróbuj się wszakże wgryźć w niniejszy wątek. Pojedynczy zakład prawdopodobnie nie będzie kierował na tyle rozległym taborem czy sprzętem jak grupa będąca elementem platformy tworzącej się z wielu partnerów. W sprawie kadr firmowa pajęczyna także ma przewagę nad pojedynczym zakładem, nawet jeżeli działają tam doskonali specjaliści.  MegaHol to doskonałe zestawienie małych warsztatów, które nawzajem się wspomagają będąc dodatkowo niedaleko kolizji i zarządzając wyjątkowym wachlarzem zespołu pojazdów i sprzętu.


Bazę dostarczania naszych usług określa zasada „Bądź przyjacielem klienta”, która sprawdza się właśnie dlatego. Dojedzie konkretnie do was właściwie wybrana grupa fachowców, zapewne z niewielkiego zakładu w którym wiążą ich więzy prywatne względnie przyjaźni, jednak będą mogli czekać na błyskawiczną pomoc całej platformy.


Cennika nie mamy, ale oczywiście możecie oczekiwać na rzetelną cenę, niejednokrotnie mniejszą niż oczekujecie, a to dlatego, że wyceniamy usługi jednostkowo. Usługi które regulujemy osobiście z ubezpieczycielem, czyli zrobione z OC lub Assistance akurat nie wymagają żadnych dopłat klienta.


MegaHol, absolutnie nie tylko ciężarowa pomoc drogowa, wydaje się być dokładnie taka. Oczekujący na Twój kontakt przyjaciel z miasta Lubowidz.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: