LAWETA DROHICZYN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych DROHICZYN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy. Posiadamy niezawodną licencję na pomaganie


Najwidoczniej poszukujesz usługi pomocy drogowej w strefie Drohiczyna. Trafiłeś wyśmienicie. W sytuacjach awaryjnych, w wypadkach jakichkolwiek wydarzeń losowych na autostradzie, a przed wszystkim w usługach holowania wszystkich aut poczynając od TIR-a poprzez inne pojazdy ciężarowe lub dostawcze, jesteśmy niezastąpieni. 24h na dobę, absolutną porękę kondycji , a także zaufania gwarantuje autolawety z MegaHol.


Nie potrzebujesz teraz przeglądać wszystkiego. Wystukaj numer do nas po pomoc. Bliżej zaprzyjaźnimy się później.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Inna sprawa jeżeli zjawiłeś się teraz w celu zlokalizowania pewnej pomocy drogowej na wypadek kłopotów. Zabezpieczenia sobie w dalszej perspektywie gwarancji niezawodnej pomocy. To my namawiamy do rozmowy. Abyś mógł zaznajomić się z firmową bogatą paletą usług, która nie przypisana jest jedynie do holowania. Gdyż MegaHol – ogólnopolska sieć zakładów związanych z ciężarową pomocą drogową to wyjątkowo wszechstronny usługodawca. Wstępnie do konwersacji wirtualnej, w której postaramy się odpowiedzieć na parę najczęściej stawianych pytań.


Opowiedzmy może coś o nas.Co to znaczy MegaHol?


MegaHol integruje dużą liczbę niewielkich zakładów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej zdecydowanie nie tylko dla pojazdów ciężarowych, TIR oraz dostawczych, jednak w o wiele szerszym obszarze. Holowanie aut osobowych, lawetowanie skuterów i drobniejszych pojazdów przypuśćmy kładów, a głównie przewozy lawetą i autolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


Samorzutną prawidłowością specjalizowania się w TIR-ach powinno być oferowanie usług w charakterze transportu uciążliwych maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych, ponieważ w sieciowej dyspozycji są odpowiednie lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Wiele lat temu startowaliśmy od małej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a dziś działamy na całym Górnym Śląsku i w województwach ościennych. Nasz oddział w Drohiczyna to skutek ekspansji firmowych, jakościowych usług wprost do wielu miejsc w Polsce.


W dalszej perspektywie zapewne absolutnie w całym kraju.Co też z takiej sieci mają konsumenci?


Usługę o pewnej jakości i bezpieczeństwie w czasie 24h na dobę. To zapewne najwyższa wartość usługi holowania jakiej ma prawo oczekiwać kontrahent? Oczywiście cena ma naturalnie duży wpływ na wybór usługodawcy, jednak w przypadku usług pomocy drogowej ma śladowe znaczenie. To dzięki sieci, MegaHol natychmiast dociera w rejon kolizji. Oczywiście dzięki platformie mamy możliwość wyboru idealnie zorganizowanej do określonego zlecenia załogi spośród wielu gotowych do pracy w konkretnym regionie. Ba potrafimy w razie zaistnienia takiej potrzeby zestawiać ekipy specjalizujące się w odmiennych dziecinach, a pożądane równolegle. To może być jednocześnie niezbędność wyekspediowania solidnego ciągnika żeby wydostać TIR-a z parowu i ciężarowego serwisu mobilnego lub wulkanizacyjnego. Dzięki platformie już mamy wspólników, którzy potrafią się wzajemnie wzmocnić w właściwy sprzęt i fachowców. Partnerów, których mniejsze firmy potrzebują dopiero wyszukiwać w chwili kiedy stają się konieczni.Jaka może być stawka za nasze usługi?


Pomoc drogowa to niepowtarzalna usługa. Nie ma w tej branży całego szeregu stałych na których wolno oprzeć symulację regularnej wartości usługi, ponieważ wprost w rejonie zdarzenia zazwyczaj trzeba przedsiębrać wiele nieplanowanych wcześniej decyzji. Tu zasadą jest pierwsza symulacja kosztów usługi dokonana w czasie przyjmowania zlecenia. Pewne niezbędne działania stosunkowo łatwo zaplanować dosłownie przy zamówieniu. Jasne jest wszak jaki wóz będziemy przewozić i w jakim jest stanie na podstawie oględzin zleceniodawcy, jaka okaże się konieczna autolawety względnie naczepa niskopodwoziowa, czy nieodzowny jest dojazd serwisu mobilnego itp. Te szczegóły dopuszczą natychmiastową wycenę orientacyjnych kosztów usługi. Jednocześnie w okolicy zdarzenia może się wyklarować potrzebna rewizja kalkulacji usługi. Jednak często ceny za wszystkie nasze usługi są mniejsze niż u mniejszych operatorów i zdarza się tak z powodu sieciowego profilu naszej marki. Warto także mieć w pamięci, że dzięki umowom z liczną grupą ubezpieczycieli MegaHol wykonuje również usługi bezgotówkowe.Co proponujecie poza holowaniem?


 • Repertuar usług MegaHol jest faktycznie znaczący dzięki istnieniu w platformie.
 • Kluczową usługą jest holowanie i lawetowanie wszelkich aut.
 • Rozporządzamy autoautolawetymi z ofertą przewozu na przykład do 6 osób.
 • Serwis mobilny TIR-ów, nietypowych pojazdów ciężarowych i dostawczych, oraz też osobowych.
 • Mobilna wulkanizacja opon w każdym rozmiarze. Zwłaszcza TIR-y są naszym oczkiem w głowie.
 • Usługa frachtu aut ciężarowych, dostawczych, busów i osobówek.
 • Usługowy przewóz, także w granicach umów stałych, ciężkiego sprzętu rolniczego, drogowego czy budowlanego.
 • Wśród dodatkowych usług transportowych także fracht pojazdów niestandardowych takich na przykład jak autobusy, tramwaje, przyczepy mieszkalne itp.
 • Usługa przewozu elementów dłużycowych dla przemysłu, leśnictwa, budownictwa czy energetyki.
 • Bezpieczne dla samochodu wydostanie go z słabo dostępnego terenu.
 • Kompleksowa wymiana w terenie wszystkich płynów eksploatacyjnych począwszy od paliwa.

Taki komfort kompletnej bezawaryjności ciężarowej pomocy drogowej przy równoległym dostarczaniu usług transportowych umożliwia nam konfiguracja sieci w której funkcjonujemy. Umożliwia nam to liczebność i rozmaitość lawet i autolawet, jak również naczep niskopodwoziowych o różnorodnym zastosowaniu. W identycznym czasie, zdecydowanie nie kosztem jakości i czasu usługi, możemy prowadzić kilkanaście zleceń. Wszelkie usługi ponad pomoc drogową świadczymy w obszarze całego kraju i zagranicą na terytorium Unii Europejskiej, lecz także 24h na dobę przez cały tydzień.Co zrobić by zyskać pewność, że pomocy udzieli wam MegaHol?


Wystarczy trzymać nasz numer pod ręką, reszta to kompetentna, standardowa, normalna reakcja na otrzymanie zlecenia. Jesteśmy zdecydowani na długoterminowe umowy deklarujące udział MegaHol w usługach pomocowych co szczególnie weryfikuje się w przykładzie zleceniodawców flotowych. Nic zdecydowanie nie stoi na przeszkodzie by taką stałą umowę ratyfikować i tu w Drohiczynie. Tworzymy takie rozstrzygnięcia z firmami korzystającymi z floty TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych, busów bądź taksówek. Umowa gwarantuje kontrahentom nasz natychmiastowy przyjazd na miejsce zajścia. Dzięki platformie przyjdziemy do was prawie błyskawicznie, a będąc zorientowanym na charakter taboru z którym będziemy mieli do czynienia skuteczniej zrealizujemy niezbędną usługę. Na przykład serwis mobilny. Jeżeli jest uprzednio przygotowany do pracy z danym taborem to wyraźnie rośnie i szybkość i jakość usługi i zmniejszają się szkody kontrahenta. Grupa, która z MegaHol podpisuje umowę zdecydowanie nie potrzebuje być miejscowa, a jeśli jej tabor cyklicznie przemieszcza się w rejonie Drohiczyna czemu mają ryzykować problemy z niewykluczoną nagłą pomocą? Na wypadek awarii należałoby mieć tuza w rękawie. No to niech nim będzie nasza pomoc drogowa.


Holujemy po efekt – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: