LAWETA MOGIELNICA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MOGIELNICA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTen rozdział powinien mieć tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, jednak w zasadzie zawsze jesteśmy gotowi i otwarci na dowolne zamówienie. Na szczęście nie traktujemy was tak jak klientów tylko jak przyjaciół, a przyjaciołom nie wzbrania się pomocy wyłącznie z tego powodu, że jeżdżą mniejszym autem. Holowanie samochodów ciężarowych to nasza flagowa usługa, ale oczywiście zespoły rozlokowane po całej Polsce zawsze są przygotowane na to żeby radzić sobie z każdym zamówieniem.


Oczywiście nie można czekać na fart, że w podróży zostawią w spokoju nas problemy z niesprawnością samochodu. Gdy stanie się taki kłopot w okolicy naszego miasta Mogielnica dzwoń do przyjaciela, do MegaHol, to całkowicie bezpieczne rozstrzygnięcie. Holowanie jednakże nie zawsze bezwzględnie jest uzasadnione. Niejako w pierwszej kolejności  trzeba wykorzystać mobilny serwis, a nasze doskonale wykwalifikowane załogi mogą sobie poradzić z naprawą. Miejsce zdarzenia niejednokrotnie staje się miejscem pracy naszych mechaników, którzy tam dokładnie sprawnie likwidują awarie.


U nas nie było takiej niesprawności z którą byśmy sobie nie poradzili. Faktem jest, że do tej chwili każdorazowo rozwiązywaliśmy szczęśliwie kłopoty, nabraliśmy w związku z tym zaufania choćby do własnych rozstrzygnięć. Drobne naprawy, jakie wystarczy zrealizować w miejscu zdarzenia to dla nas zazwyczaj tuzinkowe usterki, a klientom utrudniają dalszą podróż. Niech ci się nie wydaje, iż dzwonisz po pomoc drogową z drobiazgiem, bo na trasie nawet skromna niesprawność często okazuje się niemożliwa do osobistej naprawy, zatem wycieraczki czy opony, ubytek paliwa , a może nieodpalający napęd też czasami potrzebują naszej uwagi.


Zapamiętaj! Jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy z okolicy, w związku z tym jeżeli niestety nie umiesz wyjaśnić gdzie jesteś absolutnie nie musisz się trapić. Pamiętaj, iż posiadasz w nas przyjaciół, więc nie martw się, że nie kojarzysz gdzie oczekujesz my na pewno cię zlokalizujemy. Oczywiście nie rozważaj nad godziną doby przywołuj pomoc drogową niezwłocznie jeśli możemy być ci przydatni. Musisz mieć jasność co do tego, że możesz być naszym przyjacielem i w sytuacji jeżeli absolutnie się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak właśnie bywa. Z tego powodu, że tacy zawsze są przyjaciele.24 godziny na dobę zawsze możesz kalkulować naszą współpracę:

  • Wydostanie samochodu na drogę czy stawianie go na kołach
  • Dowóz paliwa względnie usuniecie paliwa mylnie wlanego
  • Nieodpłatne usługi z OC stłuczki , a także w zakresie usług Assistance
  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy

NASZA GALERIA


Przejrzyj ofertę jeśli dalej chcesz rozwiać obiekcje! Masz całkowitą rację, iż ciężko uwierzyć wyłącznie słowom, lecz wiedz, że tutaj w Mogielnicy posiadasz przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest podstawą wszystkich naszych usług, jednak faktem jest, że jak poprzednio wspomnieliśmy zawsze jesteśmy przygotowani do transportu lawetą lub autolawetą każdego samochodu. Jedną z form holowania jest samopomoc kierowców którzy ciągną samochód, szczególnie pojazdy osobowe przy użyciu linki holowniczej, jednak naszą radą absolutnie jest zalecenie by brać w takim przypadku zawodowców.


Wydaje się być to konieczne z kilku względów. Zwykły kierowca po prostu nawet nie przypuszcza jakże znaczące przy holowaniu mogą być praktyka oraz fachowość. Linka holownicza, jaką najczęściej użytkujemy do podobnego rodzaju holowania zdarza się i to dość często awaryjna. Holując auto trzeba objeżdżać autostrady i trasy szybkiego ruchu co znacząco utrudni oraz przedłuży transport. Dlatego powinno się wybrać pomoc drogową MegaHol, bowiem administrujemy i dobrym sprzętem i specjalistyczną kadrą.


Będące w profesjonalnym taborze lawety albo autolawety zezwolą nam na przewiezienie każdego typu pojazdu. Czyż wolno żądać czegoś ponad to niż spokojnego i szybkiego odtransportowania uszkodzonych samochodów i ich podróżnych na ustalone miejsce, no zapewne nie, tymczasem my akurat tym się zajmujemy kompetentnie.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jedno co uwielbiamy. Naszym zamysłem jest być najskuteczniejszym w transporcie aut ciężarowych a także ciężarowej pomocy drogowej. W takim samym stopniu w wartości profesjonalnych usług jak również w różnorodnej palecie. Z popsutym TIR-em blokującym szosę zetknął się raczej nawet nie doświadczony użytkownik dróg. Jeśli z powodu usterki na drodze dwupasmowej wyłączymy pojedynczy pas ruchu to oczywisty jest korek, nawet na kilka kilometrów. Pokrewne, względnie na pewno przykrzejsze rezultaty może podobna kolizja rozpętać na podrzędnej, jednak uczęszczanej drodze. Każdy kierowca musi dlatego docenić fachowców od napraw w terenie oraz kompetentnego frachtu samochodów.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol są w taborze ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a ponadto sprzęt do wyciągania ciężkich aut z wykopu i oczywiście pozwalający na umieszczenie ich na kołach. Wykorzystujemy, więc idealne akcesoria, aby dokonać bezpiecznej naprawy po uprzednim ogarnięciu ulicy z awaryjnie sparaliżowanego, kłopotliwego samochodu. Ciężkie pojazdy wszelkiego typu takie jak naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, umiemy przez całą dobę przewieźć skutecznie i bezawaryjnie.


Gwarantuje to ponadto profesjonalna kadra, która trzymając dyżury w naszych oddziałach całodobowo, 7 dni w tygodniu gwarantuje wam spokój wewnętrzny oraz zaufanie.Mobilny serwis 24h

Usunięcie kłopotu może również objawić się jako absolutnie wyjątkowe no i holownik , a zarazem niskopodwoziówka na szczęście nie będą nieodzowne. W lokalizację usterki stosunkowo szybciej dotrze mobilny serwis no i choćby na drodze szybkiego ruchu, wykwalifikowani mechanicy skutecznie dokonają potrzebnej naprawy..


Czy to okaże się usługa wulkanizacji opony , a może pomocy przy nieznacznych usterkach napędu, w każdym przypadku chcemy być na to gotowi. To po prostu zasługa gruntownego rekonesansu zrealizowanego w czasie przyjęcia zgłoszenia. Bywa iż rekonesans telefoniczny jest niepełny i zespół mobilnego serwisu jednak nie może wykonać błyskawicznej naprawy, nie jest to właściwie kłopot gdyż w odwodzie w każdym przypadku oczekuje autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową.


Wiemy, iż każdy epizod jest wyjątkowy w tej sytuacji przystępujemy do zleceń szczególnie osobiście. Traktujemy swoich kontrahentów jak przyjaciół i w związku z tym wsłuchujemy się w ich propozycje i wskazówki. Nasi mechanicy, wykorzystując pomoc znakomicie wyposażonego zaplecza technicznego, wyciągają z podobnych negocjacji jedynie optymalne sugestie.Transport niskopodwoziowy

Profesjonalną propozycję usług rozbudowaliśmy o przewóz wielkich maszyn budowlanych, drogowych czy też rolniczych gdyż potężna baza lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników umożliwiła nam to rozstrzygnięcie bez szwanku dla standardowych zleceń. To jak najbardziej rozsądna decyzja, ponieważ czerpie z potencjału firmowych doświadczonych kierowców i pojazdów, a tym samy zmniejsza koszty funkcjonowania tak oddziałując na zmniejszenie cen standardowych prac.


Nawet nie mamy ograniczeń, w Polsce czy też zagranicą dostarczymy na wskazane miejsce przeznaczenia walce drogowe, kombajny, busy, pikapy bądź koparki. Obiektem naszej usługi mogą się stać oczywiście towary ponadnormatywne czy frachty dłużycowe.


Będąc pod naszą opieką zawsze już będą bezwarunkowo bezpieczne, a nawiasem mówiąc i tak każdorazowo ubezpieczamy fracht. Wszystkie formalności i dokumenty niezbędne do dokumentacji związanej z prowadzoną przez nas usługą, zawsze przejmujemy na siebie.Dlaczego my?

Otóż absolutnie nie znajdziesz sobie takiego impulsu, ażeby teraz nie. Dlaczego akurat nie MegaHol? Nigdy nie pragniemy żeby inni czuli się gorsi, lecz szczególnie mocno pragniemy być najlepsi. Ciężko zakładać, że coś nie funkcjonuje dobrze w branży pomocy drogowej czy też ciężarowej pomocy drogowej kiedy faktycznie dużo tego standardu warsztatów rozwija się w branży.


Winno się właściwie rozważyć tą sytuację szerzej. Nasza moc tkwi w sieci licznych warsztatów i dywersyfikacji sprzętu czy taboru co zapewne jest nieosiągalne dla indywidualnego zakładu. Oczywiście to samo dotyczy sprawdzonych kierowców czy wykwalifikowanych mechaników.  Jednostkowy warsztat niestety nie ma wyboru, my dostosowujemy się do sytuacji i kierujemy na miejsce odpowiedni sprzęt oraz wytypowanych fachmanów, a zapewnia nam to firmowa platforma warsztatów działająca tak jak naczynia połączone.


Motto „Bądź przyjacielem klienta” legitymizuje się przede wszystkim w związku z tym i jesteśmy dumni, że wyznacza normę świadczenia naszych usług. Do zamówienia przyjadą dobrzy profesjonaliści, pewnie z małego familijnego zakładu, jednak będą posiadali na wyciągniecie ręki dostęp do pomocy wielkiej firmowej sieci.


Indywidualna wycena prac powoduje, iż wielokrotnie ponosicie niższe nakłady niż oczekujecie. Wezwania z OC i Assistance przeprowadzamy w granicach ubezpieczenia.


To jest MegaHol – nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa w pełnej krasie. Przyjaciel z Mogielnicy, który czeka na Twój kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: