LAWETA NOWE MIASTO NAD PILICĄ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych NOWE MIASTO NAD PILICĄ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWypada obiektywnie podkreślić, iż naszą profesją jest ciężarowa pomoc drogowa, to nie oznacza, iż wzbraniamy się od wykonania innych zamówień, ba nawet przeciwnie zarządzając wyśmienicie wyposażoną infrastrukturą potrafimy  obsłużyć kilka zleceń równolegle. Czujcie się naszymi dobrymi przyjaciółmi, a ostatecznie co by nie mówić my staramy się w taki sposób wykonać usługę jakbyśmy ją realizowali dla najbliższego przyjaciela i dlatego nie odrzucamy wezwań na inne samochody niż ciężarówki. Holowanie samochodów ciężarowych to nasza flagowa usługa, ale oczywiście warsztaty rozłożone po całej Polsce zawsze są gotowe na to by dać radę sobie z dowolnym zleceniem.


Usterka auta potrafi zszokować cię w dowolnej chwili w prawie nie przewidywalnym czasie. Awaria jest w stanie wam się przytrafić w okolicach Nowego Miasta nad Pilicą, jednak zachowaj spokój gdyż i tu posiadamy nasz zespół, zatem zwyczajnie dzwoń do MegaHol znajdziemy się na w rejonie wskazanej lokalizacji niezwykle prędko. Tymczasem może nie nastąpi uzasadnienie holowania. W naszych warsztatach operujemy mobilnymi serwisami, oraz kompletnie wyspecjalizowaną załogą. Toteż, może się zdarzyć, że rozwikłamy problem na miejscu zdarzenia.


Musimy być przekonani, że rozwikłamy każdy defekt. Faktem jest, że do tej chwili regularnie rozstrzygaliśmy szczęśliwie zlecenia, nabraliśmy w związku z tym przekonania choćby do naszych możliwości. Niewątpliwie nie istnieją reguły, jednak zazwyczaj dużo utrudniających dalszą podróż awarii okazuje się być prostymi usterkami, jakie przy drobnej naprawie na miejscu zajścia są precyzyjnie eliminowane przez nasze profesjonalne drużyny. Pozwól, że zainteresujemy się też drobnymi naprawami na drodze, które wstrzymują dalsza podróż, a nie potraficie ich sami naprawić. Nie odpalający zespół napędowy, wycieraczki, paliwo, opona lub całe mnóstwo innych szczegółów, zajmiemy się każdą drobnostką.


Staraj się  to mieć na uwadze. Ty, być może dojechałeś tutaj z dalekiego krańca kraju, ale my zawsze jesteśmy u siebie. Przypadek, iż z własnym kłopotem stanąłeś w lokum skomplikowanym dla ciebie do rozpoznania nie będzie posiadał dla nas znaczenia gdyż znamy w tym wypadku każdy zakątek. Wzywaj nas o dowolnej porze dnia czy nocy. Zapamiętaj, iż pomoc drogowa MegaHol posiada sporo przyjaciół i nigdy żadnego oczywiście nie rozczarowała. Bowiem tacy powinni być przyjaciele.Zawsze możesz zaplanować naszą usługę 24 godziny na dobę:

  • Dowóz paliwa lub wyeliminowanie paliwa błędnie wlanego
  • Bezpłatne usługi z OC sprawcy oraz w zakresie usług Assistance
  • Przewóz na lawecie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Przeciągnięcie pojazdu na drogę czy ustawienie go na kołach

NASZA GALERIA


Tutaj na naszej stronie możesz zaznajomić się ze składnikami naszej oferty to pozwoli ci podjąć kluczową decyzję o potencjalnej naszej pomocy. Ale na przyjaciół z Nowe Miasto nad Pilicą możesz liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Nasz zespół lawet i autolawet jest dostosowany do przerzutu jakiegokolwiek rodzaju samochodu, mimo, że nigdy nie kryjemy, że przede wszystkim przygotowani zawsze jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Holowania pojazdu osobowego może podjąć się każdy kierowca korzystając z linki holowniczej, my właściwie doradzalibyśmy w podobnych okolicznościach korzystać z zawodowców.


Znajdą się preteksty aby naszą poradę rozpatrywać pryncypialnie. Podczas holowania szczególnie ważne wydają się być biegłość i kompetencje. Niestety nie wolno w stu procentach zawierzyć powszechnej lince holowniczej gdyż nie rzadko jest ona niebezpieczna. Natomiast w sytuacji kiedy dalekie podróże coraz częściej podejmujemy autostradą ewentualnie drogą szybkiego ruchu, wypada wiedzieć, że na tych odcinkach dróg holowanie jest zabronione. Z tego powodu idealnie wyekwipowane w stosowny sprzęt do lawetowania, specjalistyczne zespoły pomocy drogowej MegaHol są najwłaściwszym wyborem.


Będące w naszym taborze lawety a także autolawety pozwolą nam na przewiezienie każdego rodzaju samochodu. Bezpośrednio w miejscu powstania zderzenia zjawimy się prawie natychmiast kierując tu optymalny sprzęt do niezawodnego odtransportowania waszych pojazdów oraz podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To wszystko co kochamy. Naszym celem jest móc być najlepszym w transporcie samochodów ciężarowych jak również ciężarowej pomocy drogowej. Zapewniamy mocną paletę oraz rzetelne przeprowadzenie usług. Awaria Tir-a na drodze, podobnego zdarzenia oczywiście nie życzymy nikomu, lecz ostatecznie jak umiemy sobie wyobrazić, bywa, że się zdarza. I w sytuacji jeśli awaria ma usytuowanie na dwupasmowych trasach czasem wyizolowanie jednego pasa ruchu na wiele godzin potrafi sprawić wielokilometrowe zatory. Jednak rezultat może być groźniejszy kiedy na przykład do kolizji dojdzie na podrzędnej, lecz uczęszczanej szosie. Dlatego ekspresowa naprawa ewentualnie dobry, fachowy przewóz takiego auta jest tak znaczący.


MegaHol administruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem oraz odpowiednim sprzętem pomocniczym takim, jaki wspiera wydobycie masywnego TIR-a z rowu , a także umieszczenie go na kołach. Wykorzystujemy, więc idealne urządzenia, by wykonać zabieg bezkolizyjnej naprawy po uprzednim ogarnięciu drogi z awaryjnie uwięzionego, trudnego samochodu. Skutecznie oraz bezawaryjnie dostarczymy cały wachlarz wielkich aut w tym: ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze.


Zapewnia to także kompetentna kadra, która piastując dyżury w naszych zespołach całodobowo, 7 dni w tygodniu gwarantuje wam spokój wewnętrzny oraz bezpieczeństwo.Mobilny serwis 24h

W każdym przypadku potrafi się okazać, iż nawet nie będzie zlecenia na holownik no i niskopodwoziówkę. Choćby i na autostradzie efekty kolizji może zlikwidować mobilny serwis, jaki na miejsce przybędzie prędzej i przywiezie wykwalifikowanych mechaników.


Od nieznacznych napraw motoru po wulkanizację opon wyspecjalizowani mechanicy z mobilnego serwisu muszą być przygotowani na rożne typy zdarzenia. Na każdym kroku walczymy by uczynić wszystko co prawdopodobne, dlatego wyjeżdżamy po przeprowadzeniu dokładnego rekonesansu w trakcie podejmowania zamówienia. To zrozumiałe, że jesteśmy zabezpieczeni i na hasło wyczekuje autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową, bowiem na miejscu potrafi się wyjaśnić, iż natychmiastowa naprawa jest akurat nie osiągalna.


Zwykle udaje nam się do zamówień podchodzić nadzwyczaj jednostkowo dlatego, że mamy doświadczenie, że każdy dowolny incydent musi być niezależny. Nasi mechanicy potrafią z porad kontrahentów wychwycić znaczące wiadomości bez przytyku, nawet wówczas jeżeli zleceniodawcy wikłają się w analizie awarii. Nasi mechanicy, posiadając odciążenie znakomicie zaopatrzonego zaplecza technicznego, wyciągają z tych konsultacji jedynie optymalne wskazówki.Transport niskopodwoziowy     

Rożnego typu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt którego w stałym taborze mamy dużo, stąd daliśmy sobie pozwolenie na rozwinięcie naszej profesjonalnej oferty o przerzut maszyn rolniczych, maszyn budowlanych oraz drogowych. To prawda, że w tej dziedzinie frachtu nie specjalizujemy się, lecz kiedy wśród doskonałych kierowców wykorzystuje się tylu z optymalnym doświadczeniem nie wolno nie zagospodarować podobnego potencjału.


Wozimy na terenie kraju i zagranicę różne maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do kłopotliwych jakkolwiek małych wózków widłowych. Uwzględniamy jeszcze usługi na frachty ponadnormatywne czy też transporty dłużycowe.


Wszystkie samochody i frachty przewożone w zakresie realizowanych przez nas zleceń zawsze są u nas bezpieczne, choć dodatkowo każdorazowo ubezpieczamy przewozy. Zawsze dysponujemy pełną dokumentacją niezbędną, by oferować profesjonalne usługi i w związku z tym ubezpieczamy się przejmując na siebie jakiekolwiek formalności związane z transportem.Dlaczego my?

Bo na szczęście nie szukamy takiego czynnika, ażeby akurat nie. W tej sytuacji ma prawo być MegaHol. Może i pragniemy być najlepsi, ale przecież nigdy nie pragniemy aby inni czuli się gorsi. Wierzymy, że każda pomoc drogowa, których działa mnóstwo i każda ciężarowa pomoc drogowa , jakich prawdopodobnie jest zdecydowanie mniej, weryfikuje się w efektach pracy.


Proponujemy przyjrzyj się temu z trochę przeciwnej flanki. Nasza firmowa energia tkwi w sieci licznych zespołów oraz dywersyfikacji sprzętu i taboru co może być nierealne dla indywidualnego zakładu. O przeszkolonych mechaników oraz sprawdzonych kierowców również zapewne jest łatwiej w samej markowej platformie niż w jednostkowym zakładzie.  MegaHol to wyjątkowe zestawienie niewielkich warsztatów, które nawzajem się wspierają działając jednocześnie blisko zajścia jednocześnie dysponując wyjątkowym wyborem taboru i sprzętu.


Właśnie w związku z tym potwierdza nam się wyśmienicie, jako opoka świadczenia naszych usług, motto „Bądź przyjacielem klienta”. Do zamówienia dotrą odpowiedni specjaliści, zapewne z niewielkiego zaprzyjaźnionego zakładu, jednak będą mieli na wyciągniecie ręki otwarte drzwi do zaplecza wielkiej firmowej sieci.


Niejednokrotnie stawki za zlecone nam usługi mogą być niższe niż oczekujecie, a bierze się to z tego, iż nigdy nie wspieramy się na taryfikatorze, i wyceniamy dowolne zamówienie jednostkowo. W momencie prac realizowanych z OC względnie Assistance nie musi się uiszczać opłat, bowiem rozliczamy się bezpośrednio z ubezpieczycielem.


MegaHol, nie tylko ciężarowa pomoc drogowa, wydaje się być właśnie taka. Stale Twój rozważny przyjaciel z Nowe Miasto nad Pilicą.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: