LAWETA WARKA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WARKA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMusi się obiektywnie zaakcentować, iż naszą profesją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa, co rzecz jasna nie oznacza, iż wzbraniamy się od wykonania innych zleceń, ba nawet przeciwnie dysponując znakomicie wyposażoną bazą jesteśmy w stanie  obsłużyć kilka zleceń równolegle. Zawsze kontrahenta widzimy jako przyjaciela zatem w taki sposób podchodzimy do pomocy jakiej dobry przyjaciel potrzebuje oczywiście nie patrząc jakie gabaryty ma jego auto. Holowanie aut ciężarowych to nasza sztandarowa usługa, ale warsztaty rozłożone po całej Polsce zawsze są przygotowane na to by radzić sobie z dowolnym zleceniem.


Problemy z samochodem na autostradzie to naturalna rzecz. Niesprawność ewentualnie może wam się zdarzyć w rejonie Warki, lecz zachowaj spokój dlatego, że i tutaj mamy własny zespół, zatem spokojnie wybierz numer do MegaHol, znajdziemy się na w rejonie wskazanej lokalizacji niezwykle szybko. Powinno się zadać jeszcze pytanie – Czy jest oczywiste, że niezwłocznie powinno się samochód holować? Mobilny serwis to teraz bezwzględnie jest absolutnie typowa usługa, ale kiedy do serwisu dorzucimy wyspecjalizowaną załogę to dotrzemy do was z kompetentnym warsztatem. Nasze czynności na miejscu wydarzenia doprowadzą do szybkiego usunięcia usterki.


Zawsze jesteśmy pewni, że rozwiążemy dowolny problem. Przez lata nabraliśmy doświadczenia które, dziś utwierdza nas w zaufaniu do tego, że podejmujemy stosowne decyzje na etapie finalizacji pozyskanych zleceń. Nierzadko jest tak, że błaha niesprawność hamuje dalszą drogę, jednak dla pomocy drogowej nieduża reperacja bezpośrednio w miejscu zdarzenia na szczęście nie powinna być problemem. Niech ci się tylko nie zdaje, iż dzwonisz po pomoc drogową z błahostką, bo na drodze i minimalna usterka często okazuje się trudna do samodzielnej naprawy, w tej sytuacji wycieraczki jak również opony, niedobór paliwa ewentualnie nieodpalający napęd także czasami potrzebują naszej usługi.


Postaraj się  to mieć w pamięci. Jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy z okolicy, zatem jeżeli nie wiesz gdzie masz awarię nie musisz się niepokoić. Znamy w okolicy miasta każdy zakątek dlatego nie jest istotne, gdzie utknąłeś ze swoją usterką bez problemów zaraz cię zlokalizujemy. Nigdy nie zastanawiaj się nad godziną dnia przywołuj nas bezzwłocznie kiedy możemy być ci pomocni. Przyjaciele mogą być różni, doskonalsi, tandetni oraz pomoc drogowa MegaHol, która przenigdy nie zdradza. Bo tacy zawsze są przyjaciele.Gwarantujemy współpracę o każdej porze dnia i nocy:

  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Wydobycie samochodu na drogę względnie ustawienie go na kołach
  • Usunięcie pomyłkowo wlanego paliwa względnie dowóz paliwa
  • Bezpłatne usługi z OC stłuczki oraz w ramach Assistance

NASZA GALERIA


Samodzielnie przekonaj się co zawiera pełna paleta możliwości jeżeli wciąż nie czujesz ufności. Na przyjaciół będziesz mógł czekać zawsze i gdziekolwiek, natomiast  tym bardziej w mieście Warka.LawetaAutoautolawety 24h

Treścią wszystkich naszych usług na pewno jest ciężarowa pomoc drogowa, ale nasza infrastruktura lawet lub autolawet na sto procent jest gotowa do przewozu jakiegokolwiek auta. Niesprawny samochód wystarczy pewnie, w granicach samopomocy prowadzących, podholować na lince holowniczej, chociaż hamujemy animusz kiedy pojawia się podejmowanie podobnego zagrożenia kiedy nie ma się doświadczenia.


Istnieje niemało powodów dla jakich powinno się potraktować tą wskazówkę serio. Praktyka no i fachowość zdają się nieodzowne dla zaufania przy holowaniu. Poza tym optymalny sprzęt, ponieważ zwykła linka holownicza potrafi stać się niebezpieczna. Dzisiaj gdy nasze wyprawy w olbrzymiej mierze realizują się po trasach szybkiego ruchu oraz autostradach ważną wiadomością jest fakt, że holowanie na tych drogach na pewno jest wzbronione. Stąd pomoc drogowa MegaHol zarządzająca profesjonalnymi składami, i odpowiednim sprzętem do lawetowania jest najwłaściwszym doborem.


Oczekujące w profesjonalnym taborze lawety i autolawety zezwolą nam na przewiezienie jakiegokolwiek modelu samochodu. O dowolnej godzinie możemy, nadzwyczaj prędko dostarczyć w rejon zderzenia przepisowy tabor i solidnie przewieźć i pojazd i podróżnych do wybranego miejsca.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Taka profesja nas ekscytuje. Przewóz samochodów ciężarowych lub ciężarowa pomoc drogowa to dziedziny w jakich przewidujemy być najdoskonalsi. Zarówno w palecie usług jak i w jakości ich realizacji. Niesprawność Tir-a na trasie, tego rzecz jasna nie zazdrościmy nikomu, jednak ostatecznie jak umiemy sobie wyobrazić, to się zdarza. Gdy w sytuacji niesprawności na jezdni dwupasmowej wyłączymy pojedynczy pas ruchu to realny jest zator, być może na parę kilometrów. Bliźniacze, albo jeszcze fatalniejsze skutki jest w stanie podobna usterka wywołać na podrzędnej, ale uczęszczanej trasie. I dlatego doceniać powinno się błyskawiczne, fachowe remonty na miejscu kolizji, lub kompetentny przewóz tych samochodów.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol znajdują się w taborze ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a poza tym sprzęt do podnoszenia uciążliwych aut z wykopu , a także pozwalający na postawienie ich na kołach. Posiadamy, zatem niezbędne akcesoria, by wykonać zabieg bezkolizyjnej reperacji po uprzednim uprzątnięciu trasy z awaryjnie unieruchomionego, kłopotliwego samochodu. Maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, kompletny wachlarz ciężkich pojazdów przywieziemy szybko oraz solidnie przez całą dobę.


Zapewnia to także profesjonalna kadra, która sprawując dyżury w naszych oddziałach przez całą dobę, 7 dni w tygodniu zabezpiecza wam spokój i bezpieczeństwo.Mobilny serwis 24h

Może holownik , a do kompletu niskopodwoziówka wcale nie będą celowe. Istotnie tak się zdarzy kiedy efekty awarii uda się skasować na w lokalizacji zajścia co, choćby i na drodze szybkiego ruchu, prędko potrafi wykonać wyspecjalizowana obsada mobilnego serwisu.


Czy może to będzie sprawa wulkanizacji opony czy pomocy przy drobnych wadach napędu, w każdym przypadku musimy być na to przygotowani. Personel mobilnego serwisu odjeżdża doskonale przygotowany , a zawdzięcza to starannemu rekonesansowi, jaki odbywamy w chwili zatwierdzenia zgłoszenia. Zawsze posiadamy możliwość przywołania lawety lub holownika z naczepą niskopodwoziową czekających w odwodzie na przypadek gdyby sprawna reperacja okazała się iluzoryczna.


Każde wezwanie to dla nas indywidualny epizod gdyż każda niesprawność jest inna. Kompetentni mechanicy potrafią z podpowiedzi klientów wyłowić konkretne dane bez przytyku, nawet wówczas gdy zleceniodawcy wikłają się w kwalifikacji niesprawności. Takie zachowanie jedynie wspiera nas w komforcie realizacji zadań gdyż podstawę zapewnia nam profesjonalnie wyekwipowane zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy   

Trzymając w dyspozycji naprawdę szeroką bazę lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników oczywistym było dla nas wyjście z ofertą transportu ciężkich maszyn rolniczych, drogowych czy może budowlanych. To prawda, że w takiej domenie transportu nie specjalizujemy się, jakkolwiek gdy pośród perfekcyjnych kierowców otrzymuje się tylu z koniecznym doświadczeniem nie można nie skorzystać z tego potencjału.


Profesjonalnie przywieziemy na wyznaczone miejsce przeznaczenia koparki, walce drogowe, kombajny, busy i pikapy w granicach naszego kraju i zagranicą. Podobnie bagaże w postaci towarów ponadnormatywnych bądź transportów dłużycowych mogą być przedmiotem tejże usługi.


Od początku ubezpieczamy ładunki choć jesteśmy pewni, iż w naszych rękach są całkowicie bezpieczne. Wcale nie obciążamy swoich klientów załatwianiem formalności i uzyskiwaniem certyfikatów potrzebnych do realizacji zadanego przewozu.Dlaczego my?

Bo nie szukamy takiego impulsu, aby akurat nie. Niech okaże się, że MegaHol. Pewnie, że planujemy być najlepsi, lecz ostatecznie nie pragniemy aby pozostali odbierali się gorsi. Jesteśmy pewni, że jakiekolwiek pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe działają wyraźnie sprawnie.


Namawiamy zwróć na to uwagę patrząc cokolwiek z innej strony. Indywidualny zakład nigdy nie będzie operował na tyle wszechstronnym taborem czy sprzętem jak firma należąca do platformy składającej się z całego szeregu kooperantów. Identycznie rzecz ma się z przeszkoloną załogą, oraz z kierowcami o optymalnych kwalifikacjach oraz praktyce.  MegaHol to harmonijne połączenie niedużych warsztatów, które wzajemnie się wzmacniają będąc jednocześnie w pobliżu wydarzenia jednocześnie zarządzając niecodziennym doborem taboru i oczywiście sprzętu.


Właśnie z tego powodu potwierdza nam się wyśmienicie, jako podstawa dostarczania naszych usług, hasło „Bądź przyjacielem klienta”. Cała firmowa pajęczyna będzie czuwać nad pracą wyprawionej grupy fachowców, którzy będą załogą z lokalnego zakładu, zapewne powiązaną familijnie lub przyjaźniami, ale będą pewni gdy za plecami będą mieli takie wsparcie.


Nie mamy cennika ponieważ dowolne zlecenie wyceniamy jednostkowo, tymczasem to posiada bezpośrednie odbicie w nierzadko niższych cenach niż możecie się spodziewać. Usługi które regulujemy osobiście z ubezpieczycielem, czyli wykonane z OC ewentualnie Assistance akurat nie wymagają jakichkolwiek dopłat klienta.


MegaHol, rzecz jasna nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa, powinna być oczywiście taka. Przyjaciel z Warki, który w sposób naturalny pojawi się  w biedzie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: