LAWETA KOLONOWSKIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KOLONOWSKIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMegaHol wita na firmowym portalu


Najwidoczniej potrzebujesz pomocy drogowej w rejonie Kolonowskie. Trafiłeś wyśmienicie. w realiach awaryjnych, w wypadkach jakichkolwiek wydarzeń losowych na szosie, a nade wszystko w usługach holowania wszelakich samochodów poczynając od TIR-a przez pozostałe samochody ciężarowe lub dostawcze, należymy do czołówki w tej dziedzinie. Niepodważalna gwarancja jakości oraz bezpieczeństwa usługi przez 24h na dobę jest oczywista w wypadku lawetMegaHol.


W zasadzie już teraz dzwoń pod nasz firmowy kontakt, gdyż w przypadku zdarzenia na drodze absolutnie nie wolno marnotrawić czasu na czytanie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Natomiast w sytuacji gdy nie funkcjonujesz na „musiku”, a dopiero szukasz spokoju. Ochrony w dłuższej perspektywie. w takim razie my namawiamy do rozmowy. Byś miał szansę zapoznać się z naszą obszerną ofertą usług, która nie przypisana jest jedynie do holowania. Ponieważ MegaHol – ogólnopolska sieć zakładów powiązanych z ciężarową pomocą drogową to nadzwyczaj kompletny usługodawca. Wirtualnej konsultacji, w której z zawodowym profesjonalizmem odpowiemy Ci na wszelkie pytania.


Rozpoczniemy od nas:MegaHol – co to za formuła?


MegaHol, jakkolwiek może podpowiadać to nazwa, akurat nie obsługuje jedynie TIR-ów. Ta firma buduje ogólnopolską platformę z drobnych zespołów ciężarowej pomocy drogowej służąc pomocą zdecydowanie nie wyłącznie samochodom ciężarowymdostawczym. Przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę holujemy ponadto pojazdy osobowe, świadczymy usługi lawetowania jednośladów i drobniejszych pojazdów, powiedzmy kładów i oczywiście podejmujemy się transportów lawetą oraz autolawetą. w dowolnej chwili potrafimy podjąć się frachtu trudnych maszyn drogowych, budowlanych oraz rolniczych, gdyż specjalizując się w TIR-ach w sposób bezpośredni jesteśmy dysponentami stosownych lawet lub naczep niskopodwoziowych.

NASZA GALERIA


Od dawna funkcjonujemy na obszarze Górnego Śląska a zarazem sąsiednich regionów mimo, że startowaliśmy tylko w Dąbrowie Górniczej. Ciągły progres doprowadził nas do zrealizowania pomysłu naszej platformy w Kolonowskie oraz w wielu nowych miejscach w Kraju, w których dostarczamy profesjonalne, jakościowe usługi.


Warto o MegaHol pamiętać, bowiem prędko będziemy na całym terytorium Kraju.Co też dostaniesz dzięki platformie MegaHol?


Usługę o niezawodnej klasie i bezpieczeństwie przez 24h na dobę. Czy powinno się oczekiwać więcej w propozycji usług holowania? Najczęściej cena usługi ma znaczący wpływ na nasze wybory, natomiast zdecydowanie mniejszy w wypadku usług pomocy drogowej. Właśnie sieć pomaga ciężarowej pomocy drogowej MegaHol przybyć na miejsce wypadku sprawniej. Znakomicie przygotowane do działania brygady MegaHol maja swoje specjalizacje, ale dzięki funkcjonowaniu w sieci możemy na określone zamówienie wysłać pomoc drogową najlepiej zorganizowaną do zapotrzebowania. Znacznie łatwiej jest połączyć ekspertów z różnych drużyn gdy w tym samym zamówieniu należy działać w paru specjalizacjach. Wyekspediowanie dedykowanej lawety potrafi być niedostateczne gdyż TIR czy autobus leży w parowie i całkowicie inny sprzęt wraz z załogą są w tym momencie dodatkowo przydatni. Dzięki platformie zarządzamy sprzętem, jakiego potrafią rzecz jasna nie posiadać jednocześnie na stanie małe jednostkowe warsztaty.Czy może funkcjonuje dostępny cennik usług?


Pomoc drogowa to trudny materiał do określenia stabilnej stawki za usługę zwłaszcza, że za każdym razem podejmujemy się szeregu działań, które są przed wyruszeniem nieprzewidywalne. U nas regułą jest tymczasowa kalkulacja usługi przygotowana w chwili podejmowania zlecenia. Takie dane jak typ pojazdu do którego ściągana jest pomoc drogowa, jego stan techniczny w opinii klienta, odległość w okolice kolizji i miejsca potencjalnego transportu to wiedza, którą możemy zdobyć w momencie pierwszej rozmowy. w celu tymczasowej rachubie kosztów usługi to wystarczające dane. Tymczasem w wypadku doświadczeń losowych jest całkowicie prawdopodobna rewizja wyceny wprost w okolicy zdarzenia. Pamiętajmy jednakże, że zupełnie podobnie do znanych sieci handlowych, w naszej platformie usługi identycznej jakości są przeważnie niżej skalkulowane niż u indywidualnie działającej konkurencji. Ponadto w MegaHol występuje opcja rozliczeń bezgotówkowych, a to dzięki umowom z znaczną rodziną ubezpieczycieli.Czy może wyjąwszy holowanie znajdują się w naszym arsenale ofert jakiekolwiek dodatkowe usługi?


 • MegaHol dzięki sieci ma znaczący wachlarz usług.
 • Mocno rozwiniętą usługą w MegaHol jest holowanielawetowanie.
 • Usługa przewozu konkretnie do 6 osób jadących wcześniej przewożonym pojazdem właściwą autolawetą jednocześnie z zepsutym pojazdem.
 • Serwis mobilny TIR-ów, różnych pojazdów ciężarowychdostawczych, ale oczywiście także osobowych.
 • Dopasowana na TIR-y mobilna wulkanizacja, ale profesjonalnie wyszkolona na każdy rozmiar opon od ciężarówek właściwie do osobówek.
 • Przewóz usługowy wszystkich pojazdów od aut osobowych po ciężarówki.
 • Usługa przewozu maszyn budowlanych, rolniczych i oczywiście drogowych.
 • Przewóz pojazdów nietypowych, ale też na przykład autobusów.
 • Dla energetyki, leśnictwa, budownictwa, lub uniwersalnie dla przemysłu, oferta naszej firmy obejmuje usługi frachtu dłużycowego.
 • Dynamiczne i bezpieczne dla pojazdu wyciąganie go z pobocza, dołu, pola czy nietypowego ciężko dostępnego terenu.
 • Usługa polegająca na dowiezieniu na trasę brakującego paliwa czy pozostałych płynów eksploatacyjnych.

Zabezpieczając pomocy drogowej całkowitą gotowość do działania możemy, dzięki funkcjonowaniu w sieci, jednocześnie i bezproblemowo pozwolić sobie na świadczenie usług przewozowych. To zasługa ilości i rozpiętości posiadanego zespołu lawet, autolawet oraz naczep niskopodwoziowych. To jest osiągalne tylko w sieci, gdzie stosunkowo łatwo optymalnie zdywersyfikować stan posiadania poszczególnych, stowarzyszonych w sieci zakładów. Siła platformy przenosi się również na możliwość rozpoczęcia całego szeregu zleceń równolegle nie mając strat na marce i bezpieczeństwie realizowanych usług. Wszystkie specjalne usługi świadczymy w całym kraju, a także zagranicą na obszarze Unii Europejskiej prze 24h na dobę przez cały tydzień.Czy jest opcja zarezerwowania dla siebie takiej kompetentnej interwencji?


Rutyną naszych działań jest błyskawiczny dojazd na każde zgłoszenie jedyne co konieczne to fakt, że do nas zadzwonicie. Po prostu przedtem zapamiętajcie nasz telefon. Zapewne na tę gwarancję decydują się kontrahenci flotowi i z tego powodu dla nich mamy zbudowaną stosowną umowę. Długoterminowe umowy zapewniające pomoc drogową to w naszej specjalności codzienna praktyka. Zarówno floty TIR jak również mniejszych samochodów ciężarowych czy dostawczych oraz busów, a nawet korporacje taksówkowe, dążą do zawierania takich umów, a my posiadamy je w swojej ofercie. Te umowy są dla MegaHol możliwe dzięki platformie bo ona zabezpiecza nam realizacje podstawowego paragrafu umowy – szybkiego dojazdu na w rejon kolizji. Znając rodzaj taboru swojego zleceniodawcy zdecydowanie nie tylko dojdziemy prędzej, ale ewidentnie także dokładniej przygotowani. w momencie kolizji straty mogą być większe gdy liczy się czas. Sprawna usługa serwisu mobilnego w tym przykładzie ma prawo mieć decydujący wpływ. Istotne jest w związku z tym by ów serwis był zawczasu gotowy na obsługę taboru danego klienta. Grupa, która z nami podpisuje umowę raczej nie potrzebuje być lokalna, a jeśli jej tabor systematycznie przemieszcza się w okolicy Kolonowskie po co mają ryzykować kłopoty z ewentualną nagłą pomocą? w przypadku usterki lepiej utrzymywać pomoc drogową w pobliżu.


Holowanie tylko w okolice efektu – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: