LAWETA RÓŻAN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RÓŻAN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTrzeba szczerze zaznaczyć, iż naszą specjalizacją jest ciężarowa pomoc drogowa, to nie oznacza, że rezygnujemy z realizacji odmiennych wezwań, ba wprost odwrotnie gospodarując doskonale zaopatrzoną infrastrukturą potrafimy  obsłużyć kilka zleceń jednocześnie. Jesteście naszymi przyjaciółmi, a w każdym razie jeśli chodzi o nas to staramy się tak wykonać usługę jakbyśmy ją prowadzili dla najdroższego przyjaciela i stąd nie wycofujemy się z zamówień na inne pojazdy niż ciężarówki. Holowanie aut ciężarowych to nasza główna usługa, ale oczywiście oddziały rozłożone po całej Polsce muszą być gotowe na to aby poradzić sobie z jakimkolwiek zamówieniem.


Nie znajdziesz miejsc gwarantujących spokój i wszędzie stosunkowo łatwo jest mieć awarię samochodu. Może to się zdarzyć dokładnie w bliskości naszego miasta Różan, no i wtedy będziesz mógł natychmiast zabiegać o pomoc MegaHol, to odpowiednie rozwiązanie. Holowanie właściwie nie każdorazowo bezwzględnie jest obowiązkowe. W przebiegu przyjmowania zamówienia w każdym przypadku przeprowadzamy sondaż na temat problemów, jakie was spotkały i być może nasza ingerencja zamknie się na usłudze mobilnego serwisu, tym bardziej, iż zarządzamy wyspecjalizowaną załogą. Miejsce wydarzenia na jakiś moment będzie profesjonalnym zakładem mechaniki samochodowej, no i w taki sposób zaoszczędzimy czas i zmniejszymy wydatek na usunięcie usterki.


Zawsze jesteśmy spokojni o to, że rozwikłamy jakikolwiek problem. W ciągu wielu lat pracy nabraliśmy pewności siebie, która dzisiaj upewnia nas w zaufaniu do tego, iż podejmujemy stosowne decyzje w czasie realizacji otrzymanych zleceń. Drobne naprawy, które warto wykonać bezpośrednio w rejonie awarii to dla nas zazwyczaj tuzinkowe niesprawności, natomiast klientom hamują dalszą jazdę. Wycieraczki, paliwo, opona,  nie uruchamiający się silnik oraz całe bogactwo nie spodziewanych niuansów, zajmiemy się każdą bagatelą.


Miej to na myśli. My jesteśmy miejscowi, w związku z tym jeżeli nie umiesz wyjaśnić w którym miejscu jesteś absolutnie nie musisz się trapić. Znamy w okolicy miasta każdy zakątek zatem nie jest istotne, w którym miejscu utknąłeś ze swoją awarią bez problemów niedługo cię wyszukamy. Ściągaj nas o każdej porze dnia i nocy. Wiedz, że pomoc drogowa MegaHol ma wielu przyjaciół i nigdy żadnego co zrozumiałe nie zawiodła. Oto dobry sposób na działanie.
24 godziny na dobę będziesz mógł 24 godziny na dobę u nas otrzymujesz pewne usługi:

  • Wyciągnięcie samochodu na drogę czy postawienie go na kołach
  • Usunięcie paliwa mylnie wlanego lub dopełnienie niedostatku paliwa w baku
  • Pomoc w granicach Assistance lub niepłatne usługi z OC sprawcy
  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis

NASZA GALERIA


Tutaj na naszym portalu jesteś w stanie zapoznać się ze elementami kompletnej oferty to ułatwi ci podjęcie ostatecznej decyzji o przyszłej naszej pomocy. Na przyjaciół będziesz mógł czekać w każdym przypadku i wszędzie, tymczasem  szczególnie w mieście Różan.LawetaAutoautolawety 24h

Istotą naszych usług jest ciężarowa pomoc drogowa, jednak nasza baza lawet lub autolawet jest skomponowana do przerzutu jakiegokolwiek auta. Holowania samochodu osobowego próbuje podjąć się nawet nie doświadczony kierowca używając liny holowniczej, jeśli chodzi o nas to jednak radzilibyśmy w takich sytuacjach korzystać z profesjonalistów.


Nie ignorujcie takiej uwagi. Po pierwsze praktyka i fachowość ważne przy realizacji podobnej usługi. Zawodność prostych lin holowniczych kieruje uwagę na sprzęt z jakiego należało by korzystać przy takiej usłudze. Holując samochód kierowca musi objeżdżać autostrady i drogi szybkiego ruchu co bardzo utrudni oraz wydłuży przewóz. Dlatego pomoc drogowa MegaHol administrująca zawodowymi zastępami, oraz właściwym sprzętem do lawetowania może być najtrafniejszym doborem.


Więc nie trzeba wspominać, iż w naszej bazie są idealne do tego lawety czy autolawety. W rejonie lokalizacji kolizji zjawimy się prawie natychmiast dostarczając optymalny sprzęt do spokojnego przewiezienia waszych aut i pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Ta praca nas urzeka. Od początku zabiegamy o palmę pierwszeństwa w przewozie samochodów ciężarowych też w ciężarowej pomocy drogowej. Zarówno w ofercie usług jak również w wartości ich wykonania. Niesprawność TIR-a na szosie może być dużym problemem. Usterka na drodze dwupasmowej jest zdolna wykluczyć z ruchu pojedynczy pas i być inspiracją długich zatorów. Identyczne, albo na pewno przykrzejsze efekty jest w stanie podobna usterka uczynić na drugorzędnej, jednakże uczęszczanej trasie. Dlatego szybka reperacja lub efektywny, specjalistyczny transport takiego auta jest tak bardzo znaczący.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol zawsze są w taborze ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a ponadto sprzęt do wyciągania kłopotliwych samochodów z parowu oraz pozwalający na ustawienie ich na kołach. Rozporządzamy więc adekwatnymi środkami by skutecznie odkorkować jezdnię tak ewidentnie by można było bezkolizyjnie zrealizować remonty. Błyskawicznie oraz bezpiecznie dostarczymy zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, słowem jak widać kompletny arsenał ciężkich pojazdów.


Jednak w naszych oddziałach przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu czuwa specjalistyczna załoga i to właśnie oni gwarantują wysoką wartość wszystkich prac.Mobilny serwis 24h

Potrafi się okazać, że holownik oraz niskopodwoziówka absolutnie nie będę teraz użyteczne. Nawet na autostradzie efekty usterki potrafi skasować mobilny serwis, który w lokalizację zdarzenia dotrze prędzej no i przywiezie wyspecjalizowanych mechaników.


Mobilny serwis jest gotów zarówno na wulkanizację opon jak również na lekkie reperacje napędu. Udaje się to dlatego, iż przy zarejestrowaniu zgłoszenia przeprowadzamy na tyle skrupulatny rekonesans by mechanik mobilnego serwisu mógł w trasę wyjechać dokładnie zorganizowany do akcji. Zdarza się, że rekonesans telefoniczny jest niewystarczający i personel mobilnego serwisu jednak nie może dokonać szybkiej reperacji, nie jest to przecież kłopot gdyż w zapasie zawsze czeka autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową.


Preferowane przez nas niezależne nastawienie do zleceń bierze się z faktu, iż niesprawności chociaż podobne niejednokrotnie pozostają bardzo odmienne. Klient może nawet nie mieć racji przynajmniej co do analizy okoliczności zdarzenia, jednak my potrafimy wsłuchać się w jego propozycje i podpowiedzi, a następnie wydobyć właściwe wnioski, bowiem tak działa się z przyjaciółmi. Luksus pracy dostarcza nam kompletnie wyekwipowane zaplecze, stąd wysłuchanie zleceniodawcy może nam wyłącznie ułatwić pracę.Transport niskopodwoziowy     

Zarządzamy wielką bazą lawet, naczep niskopodwoziowych i oczywiście ciągników więc było dla nas zasadnym zwiększenie stałej palety usług o fracht ciężkich maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych. To absolutnie słuszna decyzja, bowiem czerpie z potencjału firmowych zawodowych kierowców i pojazdów, i tym samy ogranicza koszty funkcjonowania pośrednio wpływając na zmniejszenie cen podstawowych prac.


Walce drogowe, kombajny, koparki, pikapy i busy, aż do trudnych choć małych wózków widłowych, wszelkie samochody jesteśmy wstanie dostarczyć na obszarze Polski i zagranicę. Wolno oczywiście desygnować nam przewóz towarów ponadnormatywnych lub dłużycowych.


Bezpośrednio pod naszą opieką są one absolutnie bezpieczne, jednak i tak w każdym przypadku ubezpieczamy ładunek. Przejmujemy na siebie jakiekolwiek procedury powiązane z transportem w tym prawdopodobne, konieczne zezwolenia wykazując się tym samym całkowitą dokumentacją konieczną do oferowania podobnej pracy.Dlaczego my?

Czy jest jakiś powód, żeby nie? Czemu tym razem nie MegaHol? Każdy ma prawo wpisać, iż jest najlepszy, lecz my absolutnie nie chcemy ujmować innym kompetencji. Wierzymy, iż każda pomoc drogowa, jakich istnieje pełno i każda ciężarowa pomoc drogowa , jakich może jest nieco mniej, sprawdza się w działaniu.


Warto jeszcze inaczej na ten problem zerknąć. Prawdopodobieństwo posiadania odpowiedniego sprzętu w naszym przypadku jest daleko większe niż w jednostkowym zakładzie choćby ze względu na liczbę wspólników. Absolutnie nie inaczej ma się sytuacja z załogą o wysokich kompetencjach lub z kierowcami o dużym doświadczeniu.  Funkcjonujemy jak naczynie połączone, w którym wszelkie odziały czuwające w rejonie zdarzenia kooperują ze sobą, by na lokalizację zdarzenia wysłać maksymalnie właściwie skomponowaną pomoc.


Dokładnie w związku z tym legitymizuje nam się wyśmienicie, jako podwalina świadczenia firmowych usług, credo „Bądź przyjacielem klienta”. Właściwie do zadania przybywa prawidłowo dopasowana grupa pracowników z niewielkiego zakładu związana emocjami ewentualnie wręcz familijnie, jakkolwiek to formacja która ma prawo, w każdej sytuacji, liczyć na wzmocnienie dużej pajęczyny takich warsztatów.


U nas nie posiadamy cennika gdyż każde wezwanie wyceniamy odrębnie, a takie podejście ma proste odzwierciedlenie w nierzadko mniejszych wycenach niż możecie się spodziewać. Wyjątkowo wygodną procedurą rozliczenia za nasze usługi wydaje się być nieskomplikowane rozliczenie nakładów z ubezpieczycielem, ale oczywiście wymogiem jest zdolność wykonania pracy w ramach OC ewentualnie Assistance.


Taka jest właśnie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciel z miasta Różan, który każdorazowo zjawi się  w kłopocie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: