LAWETA GÓROWO IŁAWECKIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych GÓROWO IŁAWECKIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza strona istnieje jedynie dla Was. Dzień dobry!


Najwyraźniej potrzebujesz pomocy drogowej w strefie Górowo Iławeckie. Trafiłeś znakomicie. W realiach awaryjnych, w wypadkach wszelkich zdarzeń losowych na trasie, a przed wszystkim w usługach holowania wszelakich samochodów poczynając od TIR-a poprzez pozostałe samochody ciężarowe lub dostawcze, jesteśmy niezastąpieni. Absolutna gwarancja klasy , a także bezpieczeństwa usługi przez 24h na dobę jest naturalna w wypadku lawet wynajętych w MegaHol.


Skoro to awaria wywołaj nasz numer bezzwłocznie. W tym momencie absolutnie nie marnuj już ani sekundy na czytanie. Zdążymy się jeszcze zaprzyjaźnić.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Chociaż w okolicznościach gdy nie jesteś na „musiku”, a wyłącznie szukasz spokoju. Wypracowania trwałej gwarancji pomocy w dalszym horyzoncie. Więc to znaczy, iż pragniesz zaznajomić się z ofertą firmowych usług. MegaHol – ogólnopolska platforma zakładów parających się ciężarową pomocą drogową posiada takich usług bogaty repertuar znacznie wykraczający poza usługę holowania. Namawiamy więc do rozmowy. Teraz wirtualnej konwersacji, jednak nic nie wskazuje na to by nie można było jej zamienić na kontakt bezpośredni.


Na początek kilka słów o nas.Otóż z kim prowadzicie dialog?


MegaHol, mimo że próbuje sugerować to nazwa, nie preferuje w usługach wyłącznie TIR-ów. Nasza firma buduje ogólnopolską platformę z mniejszych zakładów ciężarowej pomocy drogowej służąc pomocą nie wyłącznie samochodom ciężarowym i dostawczym. Od mniejszych pojazdów, przypuśćmy kładów czy może popularnych skuterów po transport lawetą lub autolawetą samochodów osobowych względnie ich holowanie przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Nikogo chyba nie zdziwimy wzmianką o tym, że wśród oferowanych przez nas usług odnajduje się także transport wielkiego sprzętu drogowego, maszyn budowlanych i rolniczych. To zrozumiała decyzja kiedy specjalnością pomocy drogowej są TIR-y, a w flocie sieci są stosowne lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Startowaliśmy w Dąbrowie Górniczej od lat skutecznie działamy w szerokich granicach Górnego Śląska i województw ościennych. Dzisiaj jest możliwość by nas odnaleźć również w Górowo Iławeckie, ale też w wielu kolejnych lokalizacjach w Kraju, w których zawsze zyskacie usługi na najwyższym poziomie.


Zmierzamy do tego, by zbudować takie miejsca w całej Polsce.Co takiego daje platforma konsumentom?


Deklarację wysokiego standardu oraz bezpieczeństwa zleconych usług nieprzerwanie przez 24h na dobę. To prawdopodobnie najwyższa wartość usługi holowania jakiej ma prawo spodziewać się kontrahent? Zwykle wycena usługi ma znaczący wpływ na nasze wybory, ale znacząco skromniejszy w przypadku usług pomocy drogowej. Właśnie sieć pozwala ciężarowej pomocy drogowej MegaHol dojechać w rejon wypadku szybciej. Profesjonalnie przygotowane do pracy brygady MegaHol maja swoje specjalizacje, ale dzięki działaniu w sieci łatwo jest na poszczególne zamówienie wysłać pomoc drogową najlepiej dopasowaną do zlecenia. A nawet jesteśmy wstanie w razie zaistnienia takiej konieczności łączyć obsady specjalizujące się w odrębnych dziecinach, a konieczne równolegle. Bezpośrednio w trudnych sytuacjach najczęściej zmuszeni są do działania ci którzy aktualnie nadjechali i trzeba wzywać inną firmę gdy, akurat nie można przeskoczyć problemu. W MegaHol równolegle zjawią się wszyscy którzy powinni być przydatni choćby trzeba było kojarzyć siły licznego grona oddziałów z sieci. Dzięki platformie zarządzamy sprzętem, którego potrafią akurat nie posiadać równocześnie na stanie niewielkie jednostkowe warsztaty.


Czy na skutek działania w platformie cena usługi się obniża?


Zawsze może się pojawić sytuacja, że trzeba będzie podejmować prace, których tym razem nie potrafiliśmy zaplanować dlatego zrobienie stałego taryfikatora usług w przykładzie pomocy drogowej jest zwyczajnie trudne. Zawsze podejmujemy się początkowej kalkulacji usługi w czasie aprobowania wezwania. Niektóre nieuniknione działania powinno się zaplanować już przy wezwaniu. Jasne jest wszak jaki wóz będziemy przewozić i w jakim jest stanie na podstawie oględzin klienta, jaka okaże się konieczna autolawety względnie naczepa niskopodwoziowa, czy konieczny jest dojazd serwisu mobilnego itp. Ta informacja dopuszcza sprawną wycenę wstępnych kosztów usługi. Jednak w wypadku doświadczeń losowych jest jak najbardziej możliwa rewizja kalkulacji już w okolicy zdarzenia. Na szczęście skuteczność sieci polega również na tym, że ceny za konkretne usługi tanieją, więc potencjalnie będą przyjazne względem cenników skromniejszych operatorów. Należałoby również pamiętać, że dzięki umowom z dużą rodziną ubezpieczycieli MegaHol przeprowadza także usługi bezgotówkowe.Obok holowania samochodu o jaką usługę warto się do MegaHol skierować?


 • Na skutek działania w platformie wachlarz usług MegaHol jest bardzo szeroki.
 • Holowanie i lawetowanie pojazdów jest opoką naszej oferty.
 • Usługa przerzutu konkretnie do 6 osób jadących wcześniej transportowanym pojazdem właściwą autolawetą wraz z zepsutym samochodem.
 • Serwis mobilny TIR-ów, specjalistycznych pojazdów ciężarowych i dostawczych, oraz również osobowych.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja osiągalna non-stop wykonująca tę usługę dodatkowo dla aut osobowych.
 • Transport usługowy wszystkich pojazdów od samochodów osobowych po ciągniki.
 • Usługa transportu maszyn rolniczych, drogowych oraz budowlanych.
 • Usługa frachtu wszystkich aut niestandardowych, autokarów, przyczep, tramwajów itp.
 • Transport dłużycowy dla budownictwa, energetyki, przemysłu czy leśnictwa.
 • Bezpieczne dla pojazdu wyciągnięcie go z trudno dostępnego miejsca.
 • Uzupełnianie wszystkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, po prostu na drodze.

Niewątpliwie nasz tabor w pierwszym rzędzie pracuje w zakresie pomocy drogowej, lecz dzięki sieciowej strukturze potrafimy bez strat kierować niektóre pojazdy do innych zadań. Na skutek istnienia w platformie mamy ogromny zespół lawet, autolawet, naczep niskopodwoziowych oraz dodatkowego sprzętu transportowego będącego własnością konkretnych oddziałów i zdywersyfikowanego w granicach naszej grupy. Możemy nawet realizować więcej usług jednocześnie nie kosztem marki i czasu. Wszystkie usługi dostarczamy 24h na dobę, każdego dnia w całym kraju i zagranicą na terytorium Unii Europejskiej.Czy jest możliwość zagwarantowania sobie takiej kompetentnej pomocy?


Jeśli wcześniej ktoś zarejestruje sobie nasz telefon to nie będzie na pewno żadnej bariery by nas zamówić w chwili zaistnienia problemu. Na pewno na taką gwarancję decydują się kontrahenci flotowi i dla tego dla nich posiadamy skomponowaną korzystną umowę. Nic rzecz jasna nie stoi na przeszkodzie by taką stałą umowę podpisać i tutaj w Górowo Iławeckie. Budujemy takie rozwiązania z firmami korzystającymi z floty TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych, busów czy taksówek. Natychmiastowy dojazd na miejsce kolizji to jest to co w pierwszym rzędzie umożliwia zleceniodawcom stała umowa. Sprawna reakcja, jaka w obecnych czasach urasta do kategorii najważniejszych parametrów usług pomocy drogowej, nie może realizować się kosztem jakości niniejszych, dlatego świadomość rodzaju taboru swoich stałych kontrahentów ma tak ogromne znaczenie dla efektywności naszych prac. Szkody zawinione usterką zimniejszą się jeżeli poślemy do was wcześniej przygotowany serwis mobilny. Warto pamiętać, że grupa którą obsługujemy nie musi być z okolic Górowo Iławeckie. Wystarczy, że przemieszcza się systematycznie w tym obszarze, a ta umowa ogranicza ryzyko. Pewna pomoc drogowa pod ręką to luksus w momencie kolizji.


Holowanie jedynie w okolice zysku – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: