LAWETA BISZTYNEK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BISZTYNEK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy. Posiadamy bezpieczną koncesję na pomaganie


Jeśli dopada Cię usterka pojazdu ewentualnie jakiekolwiek inne wydarzenie losowe na szosie. Kiedy konieczna Ci jest pomoc w sprawie holowania TIR-a ewentualnie innego samochodu ciężarowego bądź dostawczego. Gdy szukasz takiej usługi to w okolicy Bisztynka raczej nie mogłeś trafić lepiej. Laweta wynajęta z MegaHol to absolutna rękojmia szybkości , a także wysokiego poziomu usługi 24h na dobę.


Skoro to kolizja wystukaj nasz numer niezwłocznie. W tym momencie co zrozumiałe nie trać już ani sekundy na czytanie. Znajdziemy moment aby się jeszcze zaprzyjaźnić.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jednak w okolicznościach kiedy akurat nie funkcjonujesz na „musiku”, a wyłącznie poszukujesz pewności. Asekuracji w dalszym horyzoncie. To znaczy skoro zamierzasz zaznajomić się z różnorodną paletą usług, akurat nie wyłącznie holowania, zapewnianych przez MegaHol – ogólnopolską sieć zespołów oferujących usługi ciężarowej pomocy drogowej, to namawiamy do rozmowy. Tymczasem wirtualnej konsultacji, ale nic na szczęście nie wskazuje na to by nie można było jej zamienić na kontakt bezpośredni.


Rozpocznijmy od zapytania:Co możemy?


MegaHol, mimo że próbuje podpowiadać to nazwa, akurat nie obsługuje tylko TIR-ów. Nasza firma przygotowuje ogólnopolską platformę z małych zakładów ciężarowej pomocy drogowej służąc pomocą zdecydowanie nie tylko samochodom ciężarowym czy dostawczym. Od mniejszych pojazdów, załóżmy kładów lub popularnych skuterów po przerzut lawetą czy autolawetą aut osobowych ewentualnie ich holowanie przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Bezpośrednią prawidłowością specjalizowania się w TIR-ach jest świadczenie usług w kierunku transportu uciążliwych maszyn budowlanych, drogowych oraz rolniczych, bowiem w sieciowej dyspozycji są potrzebne lawety oraz naczepy niskopodwoziowe. Rozbudowujemy się w myśl dobra konsumenta od lokalnej pomocy drogowej z Dąbrowy Górniczej po sporą sieć pracującą w całym Górnym Śląsku i w ościennych województwach. Dziś można doświadczyć naszej kompetentnej pomocy również w Bisztynek i w wielu innych lokalizacjach w Kraju.


Aspirujemy do tego, aby odkryć takie stanowiska w całej Polsce.Co takiego zyskasz korzystając z sieci MegaHol?


Dobry standard i bezpieczeństwo usługi efektywne 24h na dobę. Jeżeli mówimy o holowaniu jest to najcenniejsza deklaracja. Zdecydowanie cena będzie mieć naturalnie duży wpływ na wybór usługodawcy, ale w przykładzie usług pomocy drogowej ma znikome znaczenie. To sieć skutkuje tym, że MegaHol dociera do usługobiorcy sprawniej niż konkurencja. To dzięki platformie posiadamy swobodę wyekspediowania właściwie przygotowanej do określonego zlecenia załogi spośród wielu gotowych do pracy w konkretnym obszarze. Zdarzają się usterki wymagające wszechstronnych specjalistów względnie, co dokładnie w MegaHol jest możliwe, paru fachmanów z odrębnych specjalizacji. Wyekspediowanie odpowiedniej lawety potrafi być niedostateczne bowiem TIR czy bus leży w wykopie i całkowicie inny sprzęt wraz z obsadą są w tym momencie przy okazji potrzebni. Dzięki platformie już posiadamy kooperantów, którzy mogą się nawzajem wzmocnić w właściwy sprzęt i specjalistów. Partnerów, których mniejsze firmy muszą dopiero szukać w sytuacji kiedy okazują się nieodzowni.Jaka obowiązuje cena usługi?


W przypadku pomocy drogowej, mogącej w rejonie zdarzenia rozpocząć cały ciąg, praktycznie nie możliwych do wcześniejszego określenia robót, niezwykle nie zręcznie jest sporządzić jeden zamknięty cennik. Każdorazowo rozpoczynamy od zdefiniowania początkowej wyceny wręcz na szczeblu przyjmowania zamówienia. Właściwie wówczas potrafimy określić dostatecznie jaka jest odległość do miejsca wezwania, jakich prac będziemy musieli się podjąć na miejscu, jak daleko trzeba będzie przewozić dany samochód, czy powinno się skorzystać z mobilnego serwisu, jaki model lawety, czy naczepy może być konieczny. To jedyne co jest potrzebne, żeby orientacyjnie policzyć cenę zamawianej usługi. Jednakże należy mieć na uwadze, że na miejscu zdarzenia często może pojawić się mnóstwo nowych kłopotów, które zmuszą MegaHol do rewizji wyceny. Na szczęście siła platformy polega także na tym, że stawki za konkretne usługi tanieją, więc prawdopodobnie będą przyjazne wobec taryfikatorów drobniejszych operatorów. MegaHol ma także zatwierdzone umowy z liczną rodziną ubezpieczycieli co ułatwia kontrahentom rozliczenia bezgotówkowe za wszystkie usługi.Co takiego proponujecie wyjąwszy holowanie?


 • Praca w platformie dała MegaHol duże możliwości w uzupełnieniu oferty.
 • Pomoc drogowa to przede wszystkim holowanie i lawetowanie.
 • Przerzut autolawetą także podróżnych, konkretnie do 6 osób.
 • Serwis mobilny dla wszelkich aut ciężarowych ze specjalnym dostrojeniem na TIR-y. Oczywiście całościowa obsługa samochodów dostawczych, ale także i osobowych.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja czynna 24h na dobę wykonująca tę usługę również dla aut osobowych.
 • Usługa przewozu aut ciężarowych, dostawczych, busów i osobówek.
 • Indywidualne i ciągłe umowy na fracht maszyn samobieżnych budowlanych, rolniczych i oczywiście drogowych.
 • Fracht autokarów i nietypowych pojazdów.
 • Fracht dłużycowy dla przemysłu, leśnictwa, budownictwa czy energetyki.
 • Wydobywanie samochodów z trudno przystępnych stanowisk.
 • Pełna wymiana na trasie wszelkich płynów eksploatacyjnych począwszy od paliwa.

Naturalnie nasza flota w pierwszym rzędzie działa w ramach pomocy drogowej, natomiast dzięki sieciowej organizacji jesteśmy wstanie bez szkody kierować poszczególne pojazdy do innych zajęć. Umożliwia nam to ilość i różnorodność lawet i autolawet, oraz naczep niskopodwoziowych o różnorakim zastosowaniu. W tym samym momencie, nie tracąc na jakości i czasie usługi, potrafimy podejmować kilkanaście usług. Wszystkie pozostałe usługi świadczymy 24h na dobę i każdego dnia nie wyłącznie na obszarze kraju, ale i w granicach Unii Europejskiej.Czy jest opcja zarezerwowania dla siebie naszej usługi?


Najlepiej zapisać sobie nasz numer i wybrać go w razie zaistnienia kłopotu. Gwarancją naszego współuczestnictwa w zrealizowaniu usługi jest też stała umowa. Sprawdza się ona przede wszystkim w sytuacji obsługi kontrahentów flotowych. Nic zdecydowanie nie stoi na przeszkodzie by taką stałą umowę podpisać i tu w Bisztynek. Praktykujemy takie projekty z firmami mającymi flotę TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych, busów lub taksówek. Ta umowa zobowiązuje MegaHol do błyskawicznego dojazdu w rejon wezwania co umożliwia nam sieciowa architektura. Pomocną zaletą stabilnej umowy, rzecz zrozumiała poza szybkością działania, jest też nasza znajomość taboru funkcjonującego w bazie zleceniodawcy co wpływa na efektywniejsze wyszkolenie naszych ekip i sprzętu do realizacji wezwania. Straty wywołane awarią będą mniej dotkliwe jeżeli poślemy do was z góry przygotowany serwis mobilny. Firma, która z MegaHol podpisuje umowę zdecydowanie nie potrzebuje być lokalna, a jeśli jej tabor często przemieszcza się w okolicy Bisztynek czemu mają ryzykować problemy z niewykluczoną niezbędną pomocą? Skuteczna pomoc drogowa pod ręką to komfort w chwili kolizji.


MegaHol – Holujemy w okolice sukcesu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: