LAWETA SĘPOPOL 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SĘPOPOL i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na stronach witryny MegaHol


Wygląda na to, że potrzebujesz usługi pomocy drogowej w rejonie Sępopol. Trafiłeś bezbłędnie. W okolicznościach awaryjnych, w wypadkach jakichkolwiek wydarzeń losowych na drodze, a nade wszystko w usługach holowania wszelakich aut poczynając od TIR-a poprzez pozostałe samochody ciężarowe oraz dostawcze, jesteśmy niezastąpieni. Sto procent. Tak pewna jest czystość kondycji i zaufania usług wykonanych lawetą wynajętą z MegaHol i to przez 24h na dobę.


Skoro to awaria wystukaj nasz numer niezwłocznie. W tym momencie raczej nie marnuj już ani sekundy na czytanie. Znajdziemy moment aby się potem poznać dokładniej.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Chociaż w okolicznościach jeśli nie jesteś na „musiku”, a wyłącznie poszukujesz spokoju. Zabezpieczenia sobie w dalszym horyzoncie pewności skutecznej pomocy. W takim razie my zapraszamy do konsultacji. Żebyś miał szansę zaznajomić się z firmową różnorodną paletą usług, która absolutnie nie przypisana jest jedynie do holowania. Bowiem MegaHol – ogólnopolska platforma zakładów powiązanych z ciężarową pomocą drogową to bardzo kompletny usługodawca. W tym momencie będzie to rozmowa wirtualna, ale oczywiście z satysfakcją podyskutujemy z Tobą telefonicznie lub bezpośrednio.


Takie pytanie zadawane jest naturalnie jako jedno z pierwszych:Co umie MegaHol?


MegaHol, mimo że może podpowiadać to nazwa, zdecydowanie nie preferuje w usługach tylko TIR-ów. Ta marka buduje ogólnopolską sieć z drobnych zakładów ciężarowej pomocy drogowej udzielając pomocy zdecydowanie nie wyłącznie samochodom ciężarowym czy dostawczym. Absolutnie nie nakładamy sobie granic z tego powodu lawetujemy i niewielkie pojazdy i jednoślady, holujemy samochody osobowe oraz świadczymy frachty lawetą ewentualnie autolawetą każdego dnia w tygodniu przez 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Naturalną konsekwencją specjalizowania się w TIR-ach jest świadczenie usług w kierunku frachtu uciążliwych maszyn budowlanych, drogowych oraz rolniczych, gdyż w sieciowej dyspozycji są niezbędne lawety oraz naczepy niskopodwoziowe. Od dawna pracujemy na terenie Górnego Śląska oraz okolicznych regionów choć rozpoczynaliśmy jedynie w Dąbrowie Górniczej. Dzisiaj można skorzystać z naszej kompetentnej pomocy także w Sępopol i w wielu kolejnych innych miejscach Polski.


W dalszym horyzoncie prawdopodobnie absolutnie na całym terytorium Kraju.Co gwarantuje platforma konsumentom?


Rękojmię niezawodnego standardu oraz bezpieczeństwa zleconych usług zawsze w czasie 24h na dobę. Kiedy rozmawiamy o holowaniu jest to najistotniejsza wartość. Zwykle cena usługi ma ogromny wpływ na nasze wybory, jednak zdecydowanie mniejszy w wypadku usług pomocy drogowej. W tym przypadku sieć umożliwia ciężarowej pomocy drogowej MegaHol przybyć na miejsce wypadku sprawniej. Sieć MegaHol przyzwala nam na daleko idącą specjalizacje pojedynczych drużyn pomocy drogowej, a dzięki temu każde wezwanie łatwiej nam traktować indywidualnie i wysyłać tam ekipę dobrze przygotowaną do tej pracy. Zdecydowani też jesteśmy na nadzwyczaj uciążliwe usługi wymagające fachowców z wielu dyscyplin, bo dzięki sieci rozporządzamy nie tylko uniwersalnymi, ale i profesjonalistami skupionymi na jednej dyscyplinie. No powiedzmy specjalistyczną ekipę serwisu mobilnego i specjalistyczny ciągnik siodłowy, który na przykład wydobędzie TIR-a z rowu, oraz przyślemy lawetę o właściwych parametrach. Sieć dostarcza nam moc jeśli idzie o dostępność i różnorodność sprzętu, a to przedłuża się na sprawność i jakość naszych usług czyli konkretną korzyść naszych klientów.Ile taka usługa w MegaHol będzie kosztować?


Pomoc drogowa to uciążliwy temat do wprowadzenia stabilnej ceny za usługę zwłaszcza, że za każdym razem podejmujemy się szeregu działań, które są wcześniej nieprzewidywalne. To normalne, że zaczynamy od sprecyzowania tymczasowej wyceny absolutnie na etapie aprobowania wezwania. Istnieją informacje, ważne dla wyceny usługi, które możemy otrzymać już na etapie przyjmowania zlecenia. Powiedzmy typ pojazdu, jego stopień uszkodzenia w diagnozie zleceniodawcy, odległości które będziemy musieli przebyć, a na tej podstawie realna jest również decyzja o dyspozycji odpowiedniej lawety lub naczepy niskopodwoziowej. Te dane pozwolą dyspozytorowi wstępnie oszacować wartość usługi. Nie można niestety uciec od korekcji kalkulacji w wypadku doświadczeń losowych, w związku z tym każdorazowo trzeba uwzględniać tę możliwość. Platforma ma jednak dla ostatecznej wartości usługi wielkie znaczenie, ponieważ jak to zdarza się najczęściej w takich przykładach pozwala obniżyć wszystkie koszty, a w związku z tym podsumowującą wycenę. Dodatkowo w MegaHol funkcjonuje ewentualność rozliczeń bezgotówkowych, a to dzięki umowom z liczną grupą ubezpieczycieli.Jakie zamówienia wykonujecie oprócz holowania samochodów?


 • Na skutek działania w sieci kalejdoskop usług MegaHol wydaje się być ogromny.
 • Holowanie i lawetowanie aut jest istotą naszych usług.
 • Awaryjny przerzut pasażerów autolawetą do 6 osób.
 • Mobilny serwis ciężarowy otwarty w czasie 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Mający w kręgu zainteresowania poza TIR-ami i innymi samochodami ciężarowymi oraz dostawczymi dodatkowo samochody osobowe.
 • Osiągalna w 24h na dobę ciężarowa mobilna wulkanizacja z opcją wszelkich wymiarów opon, aż po auta osobowe.
 • Usługa przewozu pojazdów ciężarowych, dostawczych, busów i osobówek.
 • Usługa transportu pojazdów rolniczych, drogowych , a także budowlanych.
 • Przewóz autobusów i niekonwencjonalnych pojazdów.
 • Dla leśnictwa, budownictwa, energetyki, lub generalnie dla przemysłu, dostarczamy usługi frachtu dłużycowego.
 • Wydobywanie aut z ciężko dostępnych miejsc.
 • Uzupełnianie wszelkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, po prostu na trasie.

Gwarantując pomocy drogowej kompletną możliwość działania jesteśmy wstanie, dzięki funkcjonowaniu w sieci, jednocześnie i bezkonfliktowo pozwolić sobie na świadczenie usług transportowych. Sieć zezwoliła MegaHol zdywersyfikować zasoby konkretnych oddziałów w taki sposób, że dziś dysponujemy pokaźną ofertą sprzętu co umożliwia nam rozległy wachlarz dodatkowych usług. Moc sieci przenosi się także na sposobność rozpoczęcia wielu zamówień równocześnie nie trącąc przy tej okazji na jakości oraz bezpieczeństwie wykonywanych prac. Swoje usługi dostarczamy 24h na dobę, przez cały tydzień w obrębie całego kraju oraz w granicach Unii Europejskiej.Czy być może jest możliwa gwarancja pomocy z udziałem MegaHol?


Jeżeli przedtem ktoś zapisze sobie nasz telefon to nie będzie na pewno żadnej bariery by MegaHol zamówić w momencie konieczności. Poręczeniem naszego współuczestnictwa w wykonaniu usługi jest również trwała umowa. Weryfikuje się ona szczególnie w okolicznościach obsługi klientów flotowych. Flota TIR, aut ciężarowych, dostawczych czy korporacja taksówkowa to nasi prawdopodobni usługobiorcy flotowi z którymi zawieramy stabilne umowy na usługę. Także tu w Sępopol. Umowa zabezpiecza klientom nasz niezwłoczny przyjazd na stanowisko wezwania. Dodatkową cechą długoterminowej umowy, rzecz zrozumiała poza szybkością działania, jest też nasza znajomość taboru funkcjonującego w flocie zleceniodawcy co ma wpływ na lepsze skomponowanie firmowych drużyn i ekwipunku do wykonania zlecenia. W sytuacji usterki straty będą mogły być istotniejsze gdy decydujący jest czas. Wydajna akcja serwisu mobilnego w takim przypadku ma prawo mieć znaczący wpływ. Ważne jest w związku z tym by taki serwis był wcześniej gotowy na obsługę taboru konkretnego zleceniodawcy. Zminimalizowania zagrożenia strat poprzez zatwierdzenie z nami umowy powinny dokonać zdecydowanie nie tylko instytucje z okolic Sępopol, lecz na bliźniaczych prawach firmy, których tabor cyklicznie przemieszcza się w tym obszarze. Lepiej mieć pomoc drogową w pobliżu gdy zdarzy się nam kolizja.


Holowanie z MegaHol – prosta podróż w okolice dobrobytu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: