LAWETA BRAŃSK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BRAŃSK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autGorąco witamy na stronie MegaHol


Wygląda na to, że potrzebujesz pomocy w rejonie Brańska. Trafiłeś wyśmienicie. W sytuacjach awaryjnych, w wypadkach jakichkolwiek doświadczeń losowych na szosie, a w szczególności w usługach holowania wszystkich samochodów poczynając od TIR-a poprzez inne pojazdy ciężarowe oraz dostawcze, należymy do czołówki w tej dziedzinie. Absolutna pewność klasy , a także bezpieczeństwa usługi przez 24h na dobę jest naturalna w przypadku lawet z MegaHol.


Skoro to taka paląca sprawa to lepiej nie trać więcej czasu i wystukaj nasz firmowy numer:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Może jednak masz chwilę, a wszedłeś na naszą stronę gdyż poszukujesz bezpieczeństwa. Zabezpieczenia sobie w przyszłości efektywnej pomocy. W związku z tym zapraszamy Cię do konsultacji na temat różnorodnej oferty usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska sieć warsztatów, które proponują dużo bogatszy wachlarz usług niż wyłącznie holowanie aut. Konwersacja będzie wirtualna, jednak zapraszamy także do bezpośredniego kontaktu.


Zaczniemy od MegaHol:MegaHol – objaśnijmy co to za pomysł?


MegaHol wiąże niemałą grupę małych warsztatów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej nie jedynie dla samochodów ciężarowych, TIR i dostawczych, ale w o wiele pełniejszym aspekcie. Absolutnie nie nakładamy sobie ograniczeń z tego powodu lawetujemy i niewielkie pojazdy i motocykle, holujemy pojazdy osobowe oraz oferujemy przewozy lawetą lub autolawetą dowolnego dnia w tygodniu przez 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Nikogo zapewne nawet nie zaskoczymy wzmianką o tym, że wśród przedstawianych przez nas usług odnajduje się także fracht dużego sprzętu drogowego, maszyn budowlanych czy rolniczych. To zrozumiała decyzja kiedy specjalnością pomocy drogowej są TIR-y, a w flocie firmy są niezbędne lawety i naczepy niskopodwoziowe. Sporo lat temu startowaliśmy od lokalnej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a obecnie funkcjonujemy w całym Górnym Śląsku i w województwach sąsiednich. Teraz działamy w Brańsku, ale ponadto w wielu nowych lokalizacjach na terenie Polski i wszędzie tam można skorzystać z naszej kompetentnej pomocy.


Mamy nadzieje, że w zasadzie niedługo na całym terytorium Kraju.Co takiego gwarantuje platforma kierowcom?


Gwarancję wysokiej klasy i zaufania usługi w trakcie 24h na dobę. Jeśli mówimy o holowaniu jest to najważniejsza deklaracja. Także zasobni kontrahenci dokładają znaczną wagę do wielkości nakładów na usługi, natomiast nieczęsto dzieje się tak w przypadku przywołań pomocy drogowej. Tak działa platforma skutkuje tym, że MegaHol dociera do zamawiającego sprawniej niż pozostali. Wyśmienicie skomponowane do pracy ekipy MegaHol maja drobne specjalizacje, ale dzięki działaniu w sieci łatwo jest na poszczególne wezwanie wyekspediować pomoc drogową najlepiej przygotowaną do zlecenia. Zdarzają się usterki domagające się uniwersalnych ekspertów względnie, co właśnie w MegaHol jest osiągalne, paru profesjonalistów z różnych specjalności. To może być jednocześnie niezbędność wyekspediowania solidnego ciągnika żeby wydostać TIR-a z pobocza oraz ciężarowego serwisu mobilnego ewentualnie wulkanizacyjnego. To platforma gwarantuje nam sprzęt o jaki trudno by było niewielkiej, samodzielnie działającej firmie nie bacząc na to jak doskonałej klasy są jej usługi.Jaka obowiązuje wartość usługi?


W przypadku pomocy drogowej, mającej w miejscu zdarzenia podjąć cały szereg, praktycznie trudnych do wcześniejszego określenia prac, po prostu trudno jest zbudować jeden zamknięty taryfikator. Standardem u nas jest okoliczność, że nasz dyspozytor wyjściowo negocjuje koszt z klientem. Niektóre nieuniknione czynności stosunkowo łatwo zdefiniować właściwie przy składaniu zlecenia. Jasne jest wszak jaki pojazd będziemy transportować i w jakim jest stanie na podstawie oględzin usługobiorcy, jaka okaże się potrzebna autolawety względnie naczepa niskopodwoziowa, czy wskazany jest przyjazd serwisu mobilnego itp. To wystarczy, by tymczasowo oszacować wartość zamawianej usługi. Naturalnie na miejscu zajścia ma prawo się wyklarować niezbędna poprawka kalkulacji usługi. Z góry natomiast wolno państwu przewidzieć, że kalkulacja identycznej marki usługi w naszej sieci okaże się niższa niż u konkurencji. Do tego MegaHol realizuje oczywiście usługi bezgotówkowe dzięki umowom z licznymi ubezpieczycielami.Czy holowanie aut to wyłączna usługa którą świadczymy?


 • Dzięki sieci wachlarz usług MegaHol jest znaczący.
 • Sztandarową usługą jest holowanie i lawetowanie wszystkich pojazdów.
 • Przerzut autolawetą dodatkowo podróżnych, na przykład do 6 osób.
 • Ciężarowy serwis mobilny przez 24h na dobę. Obejmujący TIR i samochody dostawcze.
 • Kompletna mobilna wulkanizacja od Tir-a wprost do osobówki.
 • Transport usługowy wszystkich pojazdów od aut osobowych po ciężarówki.
 • Usługowy transport, również w ramach umów ciągłych, ciężkiego sprzętu drogowego, budowlanego czy też rolniczego.
 • Usługi przewozowe obejmują dodatkowo autobusy, tramwaje, przyczepy mieszkalne i inne niestandardowe pojazdy.
 • W umowach nie tylko długoterminowych dodatkowo usługa przewozu dłużycowego.
 • Sprawne i bezawaryjne dla auta wydobywanie go z pobocza, kanału, pola czy innego ciężko dostępnego terenu.
 • Dostarczanie na drodze płynów eksploatacyjnych i paliwa.

Taki komfort kompletnej bezawaryjności ciężarowej pomocy drogowej przy równoległym dostarczaniu usług przewozowych zapewnia nam struktura sieci w jakiej pracujemy. Oczywiście to efekt liczby i różnorodności posiadanego zespołu lawet, autolawet czy naczep niskopodwoziowych. To jest możliwe tylko w sieci, gdzie wystraczy właściwie zróżnicować zasoby indywidualnych, zintegrowanych w sieci zakładów. Liczba usług, jakie możemy prowadzić jednocześnie, bez utraty jakości, regularnie wzrasta w tempie rozwijania platformy na kolejne okręgi. W MegaHol specjalne usługi dostarczamy na terenie całego kraju i oczywiście Unii Europejskiej przez cały tydzień i 24h na dobę.Czy być może jest osiągalna gwarancja usługi z udziałem MegaHol?


Zasadniczo polecamy zatelefonować do MegaHol w razie zaistnienia problemu, przedtem zachowując sobie nasz kontakt. Gwarancją naszego uczestnictwa w wykonaniu usługi jest również trwała umowa. Sprawdza się ona szczególnie w przypadku obsługi kontrahentów flotowych. Stabilne umowy zapewniające pomoc drogową to w tej gałęzi powszednia rutyna. Podobnie floty TIR jak też lżejszych samochodów ciężarowych czy dostawczych oraz busów, a nawet korporacje taksówkowe, poszukują takich umów, a my mamy je w naszej kolekcji. Umowa zabezpiecza zleceniodawcom nasz natychmiastowy dojazd w rejon wezwania. Dodatkową wartością długoterminowej umowy, rzecz zrozumiała poza szybkością działania, jest również dobra znajomość taboru będącego w dyspozycji klienta co ma wpływ na efektywniejsze wyszkolenie firmowych ekip i sprzętu do realizacji wezwania. Straty zawinione usterką będą mniej męczące jeżeli wyślemy do was z góry skomponowany serwis mobilny. Jeśli wasza instytucja funkcjonuje w regionie Brańska to umowa z MegaHol wydaje się być oczywista, ale grupy spoza naszego sektora, których samochody przemieszczają się w tej przestrzeni stosunkowo często, także podpisują z MegaHol umowy ograniczając zagrożenie strat. Gadają, że nie ma nic pewnego. To może pożądane jest zastrzec sobie choćby pomoc drogową pod ręką w przypadku nieprzewidzianego kolizji.


MegaHol – Holujemy w okolice sukcesu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: