LAWETA SZAMOCIN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SZAMOCIN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNależy szczerze zaakcentować, iż naszą specjalizacją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa, co na szczęście nie znaczy, że odmawiamy wykonania innych wezwań, a nawet przeciwnie gospodarując znakomicie wyposażoną infrastrukturą możemy obsłużyć parę zamówień jednocześnie. Jeśli chodzi o nas to klienta uważamy za przyjaciela dlatego w ten sposób podchodzimy do pomocy której poszkodowany przyjaciel potrzebuje oczywiście nie zważając na to jakie gabaryty ma jego auto. Z uwagi na to, każdy z wszystkich oddziałów, rozłożonych po całej Polsce, musi być zdolny w bliźniaczym zakresie na holowanie samochodów ciężarowych jak i każdego innego pojazdu.


Awaria auta potrafi zszokować cię w każdej sekundzie w niemal nie oczekiwanym punkcie. Niesprawność może wam się przytrafić w bliskości Szamocina, jednak zachowaj spokój ponieważ i tutaj utrzymujemy swój zespół, dlatego zwyczajnie dzwoń do MegaHol będziemy na miejscu zdarzenia wyjątkowo szybko. Natomiast faktycznie holowanie pojazdu może okazać się zbędne. W naszych oddziałach dysponujemy mobilnymi serwisami, i doskonale wykwalifikowaną załogą. Zatem, być może skasujemy defekt na miejscu wydarzenia.


Na szczęście nie boimy się, że jakiś ruch nas zdziwi ponieważ posiadamy dość energii, by ze wszystkim sobie dać radę. W ciągu wielu lat pracy nabraliśmy pewności siebie, która dzisiaj utwierdza nas w odczuciu, że podejmujemy stosowne decyzje na etapie finalizacji przyjętych zamówień. Absolutnie nie istnieją takie reguły, jakkolwiek zazwyczaj wiele wstrzymujących dalszą jazdę niesprawności okazuje się być prostymi wadami, jakie przy drobnej naprawie na miejscu wydarzenia zawsze są skutecznie usuwane przez nasze załogi. Zaakceptuj, iż zainteresujemy się również drobnymi naprawami na trasie, jakie wstrzymują dalsza jazdę, a nie potraficie ich sami zreperować. Niech ci się nie wydaje, iż dzwonisz po pomoc drogową z błahostką, ponieważ na drodze chociażby drobna awaria może okazać się nierealna do indywidualnej naprawy, zatem wycieraczki oraz opony, niedobór paliwa czy też nieodpalający silnik także momentami oczekują naszej uwagi.


Postaraj się by o tym pamiętać. Ty, być może przybyłeś tutaj z odległego końca kraju, jednak my pracujemy tu u siebie. Przyjaciel cię nigdy nie zawiedzie, zna tutaj wszelkie zakątki i wynajdzie cię nawet gdybyś sam nie wiedział gdzie jesteś zlokalizowany. Wybierz numer jeśli będziesz w potrzebie bez oglądania się na porę dnia. Pamiętaj, iż pomoc drogowa MegaHol posiada cały szereg przyjaciół i na pewno żadnego co zrozumiałe nie zawiodła. Taki jest nasz własny model na istnienie.Możemy objąć Cię opieką przez całą dobę:

  • Pomoc w ramach Assistance i niepłatne usługi z OC sprawcy
  • Transport, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Wydobycie pojazdu na drogę albo ulokowanie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa mylnie wlanego lub dolanie braku paliwa w baku

NASZA GALERIA


Pełna oferta jest tutaj rozpisana w drobiazgach toteż będziesz mógł rozwiać obiekcje. Tymczasem tutaj w Szamocinie jesteś w stanie liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Zawsze ciężarowa pomoc drogowa będzie na pewno trzymała u nas palmę pierwszeństwa, rzecz jasna nie znaczy to przecież, że nasze profesjonalne lawety czy autolawety nie mogą być przystosowane do przerzutu różnych pojazdów. Jedną z metod holowania jest samopomoc kierowców którzy holują auto, zwłaszcza samochody osobowe przy użyciu liny holowniczej, lecz naszą radą jest zalecenie by o pomoc prosić w takim momencie specjalistów.


Bezwzględnie jest to celowe z paru powodów. Niewątpliwie najważniejszym będzie na pewno praktyka i profesjonalizm usługi. Lina holownicza, jaką przeważnie wykorzystujemy do takiego modelu holowania jest i to dość często awaryjna. Na autostradach czy drogach szybkiego ruchu holowanie na linie na sto procent jest wzbronione. Z tego powodu perfekcyjnie wyposażone w odpowiedni sprzęt do lawetowania, kompetentne zespoły pomocy drogowej MegaHol zawsze są najodpowiedniejszym wyborem.


Mamy w posiadaniu lawety albo autolawety przystosowane do transportu dowolnego rodzaju pojazdów, a zarazem podróżnych. W miejscu powstania wydarzenia pojawimy się bardzo szybko kierując tu optymalny sprzęt do solidnego odtransportowania waszych samochodów oraz pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To zawsze nam podnosi inspirujące ciśnienie. Transport aut ciężarowych czy ciężarowa pomoc drogowa to przestrzenie w jakich pożądamy być najskuteczniejsi. Wartościowa paleta i gwarancja wysokiej marki profesjonalnych usług jest znaczącym etapem w stronę osiągnięcia tego planu. Usterka TIR-a na trasie potrafi stać się znacznym kłopotem. Kolizja na trasie dwupasmowej potrafi wyizolować z ruchu jeden pas i być przyczyną tasiemcowych zatorów. Analogiczne, względnie jeszcze przykrzejsze skutki jest w stanie taka awaria rozniecić na pobocznej, jednak uczęszczanej trasie. Stąd warci uwagi zawsze są specjaliści od krótkich reperacji w rejonie zdarzenia, jak również niezawodnego przerzutu aut.


Bezpośrednio w ofercie MegaHolholowniki i naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol oraz fachowy sprzęt pomocniczy, w tym również stosowny sprzęt do wyciągnięcia dużego pojazdu z dołu czy też postawienia go na kołach. Utrzymujemy, zatem niezbędne urządzenia, żeby przeprowadzić sesję bezpiecznej reperacji po pierwotnym oczyszczeniu trasy z awaryjnie uwięzionego, kłopotliwego pojazdu. Prędko i bezpiecznie dostarczymy ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, słowem jak widać kompletny arsenał wielkich samochodów.


Przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu zawsze w naszych brygadach czuwa kompetentna kadra będąc także poręczycielem naszej marki.Mobilny serwis 24h

Może się wyklarować, że holownik oraz niskopodwoziówka akurat nie będę tutaj użyteczne. Na miejsce usterki o wiele szybciej nadjedzie mobilny serwis no i także na drodze szybkiego ruchu, wykwalifikowani mechanicy umiejętnie dokonają oczekiwanej reperacji.


Mobilny serwis jest przygotowany równie na wulkanizację opon jak i na niewielkie poprawki napędu. Na każdym odcinku walczymy by wykonać wszystko co prawdopodobne, w związku z tym wyruszamy po zrealizowaniu skrupulatnego sondażu w trakcie akceptowania zlecenia. Bywa że zwiad telefoniczny jest niepełny i mechanik mobilnego serwisu jednak nie jest w stanie skończyć natychmiastowej naprawy, na szczęście nie jest to przecież problem gdyż w zapasie w każdym przypadku wyczekuje autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową.


Wiemy, iż każdy epizod jest wyjątkowy dlatego przystępujemy do wezwań bardzo osobiście. Traktujemy naszych klientów jak przyjaciół i w związku z tym wsłuchujemy się w ich prośby i wskazówki. Komfort wykonania usługi umożliwia nam znakomicie wyposażone zaplecze, więc wysłuchanie zleceniodawcy może nam tylko ułatwić pracę.Transport niskopodwoziowy

Mając w sprawności naprawdę wielką bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy ciągników oczywistym było dla nas rozwiązanie z propozycją przewozu ogromnych maszyn budowlanych czy może maszyn rolniczych. To prawda, że w takiej domenie przewozu akurat nie specjalizujemy się, lecz jeśli wśród wysokiej klasy kierowców ma się tylu z koniecznym doświadczeniem i praktyką nie można nie zagospodarować takiego potencjału.


Koparki, walce drogowe, kombajny, pikapy i busy, aż do trudnych chociaż niewielkich wózków widłowych, wszystkie samochody możemy dostarczyć na obszarze Polski lub zagranicę. Również towary ponadnormatywne czy transporty dłużycowe.


W związku z tym, że zabezpieczenie ładunku jest tu na pierwszym miejscu to przy uruchomieniu wszelkich środków bezpieczeństwa, oczywiście i tak każdorazowo ubezpieczamy ładunki. Nigdy nie zarzucamy firmowych klientów przygotowaniem formalności i uzyskiwaniem atestów koniecznych do finalizacji zadanego transportu.Dlaczego my?

Bowiem tym razem nie znamy takiego pretekstu, ażeby teraz nie. No to niech będzie, że MegaHol. Nigdy nie potrzebujemy aby pozostali odbierali się gorsi, lecz wyraźnie potrzebujemy być najlepsi. Trudno przyjmować, iż coś nie działa prawidłowo w dziedzinie pomocy drogowej czy też ciężarowej pomocy drogowej gdy tak wiele tego rodzaju warsztatów broni się w branży.


Należałoby jeszcze nie wprost na to zagadnienie popatrzeć. Nasza kompletna sieć zespołów to formacja skupiająca znaczną ilość partnerów, co gwarantuje nam uprawnienie by proponować w ofercie o wiele bardziej wszechstronny zespół pojazdów niż propozycja indywidualnego warsztatu. Nie inaczej ma się rzecz z kadrą o odpowiednich kompetencjach oraz z kierowcami o konkretnym doświadczeniu. Działamy niczym naczynie połączone, w którym wszelkie odziały stacjonujące w przestrzeni zdarzenia współpracują ze sobą, by na lokalizację zdarzenia posłać absolutnie rzetelnie przygotowaną załogę.


Jako istota regulująca normę świadczenia firmowych usług znakomicie potwierdza się motto „Bądź przyjacielem klienta”. Zapewne z pomocą dojedzie niewielka, rodzinna drużyna zawodowców, ale wspierana energią całej firmowej pajęczyny.


Niezależna wycena prac powoduje, iż wielokrotnie będziecie mieć skromniejsze wydatki niż się spodziewacie. Wezwania z OC i Assistance realizujemy w granicach ubezpieczenia.


Taki jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa choć wcale nie tylko. Liczący na Twój telefon przyjaciel z Szamocina.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: