LAWETA MARGONIN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MARGONIN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autKażdorazowo wykonujemy interwencję bo pryncypialnym naszym zadaniem będzie na pewno świadczenie usługi pomocy, ale powinno się nadmienić, że naszą specjalizacją jest ciężarowa pomoc drogowa zatem temu zadaniu podporządkowujemy własny sprzęt i doświadczenie. Jesteście naszymi przyjaciółmi, a ostatecznie co by nie mówić jeśli chodzi o nas to próbujemy w taki sposób zrealizować usługę jakbyśmy ją realizowali dla najdroższego przyjaciela i dlatego nie odrzucamy wezwań na inne pojazdy niż ciężarówki. Podkreślamy to, że naszą specjalnością jest holowanie pojazdów ciężarowych, ale wszystkie nasze oddziały rozmieszczone w całej Polsce są w taki sposób wyekwipowane aby podołać każdemu zleceniu w odpowiedni sposób.


Kłopoty z samochodem w podróży to zwyczajna rzecz. Zawsze w podobnej sytuacji nie trać czasu na wyszukiwanie pomocy tylko natychmiast wybierz numer do MegaHol, w przestrzeni Margonina to pierwsza z najlepszych pomocy drogowych. Natomiast w rzeczywistości holowanie auta bywa zbyteczne. Zawsze potrafi się okazać, iż jedyne co potrzeba to usługa mobilnego serwisu wzmocniona wyspecjalizowaną kadrą. Miejsce zajścia niejednokrotnie staje się stanowiskiem działalności naszych mechaników, którzy tam dokładnie efektywnie eliminują problem z niesprawnością auta.


Musimy być spokojni o to, że rozwiążemy jakikolwiek kłopot. Do tej pory każde zamówienie zamykaliśmy pomyślnie i na szczęście nie ma powodu by to się zmieniło. Drobne naprawy, które stosunkowo łatwo wykonać bezpośrednio w rejonie awarii to dla nas zazwyczaj banalne usterki, a klientom utrudniają dalszą jazdę. Nasze wykwalifikowane brygady zajmą się dowolną błahostką więc wręcz nie musisz się niepokoić o opony, paliwo, wycieraczki dlatego, że pod stałą opieką będziesz spokojny na trasie.


Staraj się by o tym pamiętać. Jeśli całkowicie nie umiesz odnaleźć się w terenie, nie potrzebujesz się denerwować, bo my czekamy tuż za miedzą. Przyjaciel cię nigdy nie zawiedzie, zna w tym mieście wszelkie zakamarki i znajdzie cię nawet gdybyś sam nie kojarzył gdzie jesteś zlokalizowany. Wydzwaniaj jeśli jesteś w opresji bez zwracania uwagi na porę dnia. Zapamiętaj, że pomoc drogowa MegaHol posiada sporo przyjaciół i na pewno żadnego co zrozumiałe nie rozczarowała. Właśnie tak już mamy.


Zawsze możesz liczyć na naszą współpracę 24 godziny na dobę:

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Ustawienie samochodu na kołach czy wyciągnięcie go na drogę
  • Dowóz paliwa albo wyeliminowanie paliwa błędnie zatankowanego
  • Pomoc w ramach Assistance czy bezpłatne usługi z OC stłuczki.
  • Holowanie, transportowanie i transport na lawecie wszelkich pojazdów

NASZA GALERIA


W tym miejscu na naszej stronie możesz zapoznać się ze szczegółami naszej palety usług to ułatwi ci podjęcie definitywnej decyzji o możliwej współpracy. Na przyjaciół jesteś w stanie liczyć zawsze i gdziekolwiek, a szczególnie w tym Margoninie.LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest podstawą wszystkich naszych usług, lecz jak poprzednio wspomnieliśmy jesteśmy przygotowani do przewozu lawetą lub autolawetą jakiegokolwiek pojazdu. Holowania samochodu osobowego potrafi podjąć się każdy kierowca korzystając z liny holowniczej, jeśli chodzi o nas to jednak rekomendujemy by w podobnych okolicznościach korzystać z zawodowców.


Bynajmniej nie wyśmiewajcie tej porady. Zwykły prowadzący po prostu niestety nie rozumie jak znaczące przy holowaniu bywają kwalifikacje i profesjonalizm. Lina holownicza, jaką przeważnie stosujemy do tego modelu holowania jest często niesolidna. Natomiast w okolicznościach kiedy odległe podróże coraz powszechniej podejmujemy autostradą lub drogą szybkiego ruchu, powinno się wiedzieć, iż na takich odcinkach dróg holowanie jest zabronione. Prawdopodobnie nie ma potrzeby już o tym przypominać, jakkolwiek dokładnie MegaHol utrzymuje wszystko co jest niezbędne, by prawidłowo odholować jakikolwiek pojazd.


Bezpośrednio w naszym taborze są lawety, albo autolawety przystosowane do jakiegokolwiek typu aut. Czyż wolno wyczekiwać czegoś lepszego niż bezpiecznego i szybkiego przewiezienia awaryjnych aut i ich pasażerów na wybrane miejsce, no chyba nie, tymczasem my dokładnie takimi problemami się paramy rzetelnie.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To zawsze nam podnosi adrenalinę. Naszym celem jest być najlepszym w transporcie samochodów ciężarowych a także ciężarowej pomocy drogowej. Wartościowa oferta i pewność wysokiej jakości własnych prac jest znaczącym krokiem w stronę wypracowania tegoż celu. Usterka Tir-a na drodze, takiego zdarzenia rzecz jasna nie życzymy nikomu, jednak ostatecznie jak umiemy sobie wyobrazić, bywa, że się zdarza. Kilometrowe zatory mogą się budować choćby i na trasie dwupasmowej jeśli wyłączymy z ruchy jeden pas. Kiedy kolizja nadejdzie na uczęszczanej szosie jednopasmowej to rezultat może być jeszcze gorszy. Stąd błyskawiczna naprawa bądź skuteczny, profesjonalny przewóz takiego samochodu jest tak bardzo ważny.


Jeśli należy ratować TIR-a z dołu , a także postawić go na kołach powinieneś operować ciężkim, specjalnym sprzętem, który na sto procent jest praktycznie na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a uzupełniają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe czy sztywny hol. Jak widać na co dzień mamy prawdziwe możliwości przewozu wielkiego pojazdu w miejsce, w którym bezpiecznie, można dopełnić potrzebnych napraw. Szybko oraz bezpiecznie przewieziemy pełen kalejdoskop ciężkich pojazdów w tym: pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy.


Gwarancją kondycji naszych prac jest także specjalistyczna załoga dostępna dla was przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Nie raz potrafi się okazać, iż absolutnie nie będzie zlecenia na holownik oraz niskopodwoziówkę. Usterkę są w stanie usunąć mechanicy z mobilnego serwisu, który w okolice zajścia przybędzie znacząco prędzej.


Czy to okaże się sprawa wulkanizacji opony czy też pomocy przy nieznacznych wadach napędu, stale chcemy być na taka ewentualność zabezpieczeni. Próbujemy przed wyjazdem zdefiniować przyczynę awarii i z tego powodu prowadzimy precyzyjny rekonesans w czasie podejmowania zlecenia, dzięki takiemu modelowi nasi mechanicy odjeżdżają właściwie gotowi do pracy. Na pewno w przebiegu remontu zawsze może się ujawnić, iż awaria jest groźniejsza niż wcześniejsze obliczenia i wówczas pilnie zawsze jest sprowadzana, oczekująca na przywołanie autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową.


Chcemy do wezwań podchodzić wyjątkowo jednostkowo bowiem mamy świadomość, że każdy dowolny przykład jest nowy. Wsłuchujemy się w prośby zleceniodawców, odpowiadamy na sugestie, bowiem są naszymi dobrymi przyjaciółmi, a nie wyłącznie klientami. Luksus funkcjonowania gwarantuje nam profesjonalnie wyekwipowane zaplecze, przeto wysłuchanie zleceniodawcy może nam jedynie ułatwić pracę.Transport niskopodwoziowy

Posiadając w sprawności tak istotną bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy ciągników naturalnym było dla nas wyjście z ofertą frachtu wielkich maszyn rolniczych, drogowych czy budowlanych. Umiejętne wykorzystanie potencjału kadry redukuje powszechne wydatki na działalność, oraz tym samym ogranicza cenę usługi dla konkretnego kontrahenta, zdecydowanie było by zadziwiające gdybyśmy takiego potencjału nie uchwycili.


Absolutnie nie mamy utrudnień, w kraju oraz zagranicą dostarczymy na ustalone miejsce walce drogowe, kombajny, busy, pikapy czy koparki. Wolno też powierzyć nam przewóz towarów ponadnormatywnych i dłużycowych.


Zawsze ubezpieczamy frachty jakkolwiek jesteśmy przekonani, iż w naszych opiekuńczych rękach są całkowicie bezpieczne. Przenigdy nie obciążamy naszych klientów przygotowaniem procedur i zdobywaniem dokumentów koniecznych do wykonania zamówionego transportu.Dlaczego my?

Niby czemuż nie? Jeśli nie znamy veta to może być MegaHol. Pewnie, że pragniemy być najlepsi, jednak przecież absolutnie nie planujemy aby inni odbierali się gorsi. Jesteśmy pewni, iż potencjalne pomoce drogowe albo ciężarowe pomoce drogowe funkcjonują niezmiennie profesjonalnie.


Popatrz na to wszakże inaczej. Ponieważ mamy, aż tylu sieciowych wspólników to w takim wypadku prawdopodobieństwo zdobycia idealnego sprzętu jest dużo poważniejsze niż w indywidualnym warsztacie. Tak samo rzecz ma się z wyspecjalizowaną załogą, oraz z kierowcami o wysokich kompetencjach lub doświadczeniu. MegaHol to znakomite zespolenie niewielkich warsztatów, które wzajemnie się zasilają działając jednocześnie w pobliżu wydarzenia jednocześnie gospodarując wyjątkowym wyborem zespołu pojazdów i sprzętu.


Jako istota regulująca normę dostarczania firmowych usług doskonale sprawdza się hasło „Bądź przyjacielem klienta”. Zapewne z pomocą dotrze lokalna, familijna drużyna fachmanów, ale wspomagana energią dużej firmowej pajęczyny.


Nierzadko ceny za zlecone nam prace są mniejsze niż oczekujecie, a bierze się to z tego, że u nas nie wspieramy się na cenniku, a wyceniamy obojętnie jakie zlecenie jednostkowo. Prace które regulujemy bezpośrednio z ubezpieczycielem, czyli zrobione z OC ewentualnie Assistance nie potrzebują żadnych opłat klienta.


Taka jest dokładnie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciel z Margonina, który zabezpiecza Ci dobrą drogę.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: