LAWETA MIĘDZYBÓRZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MIĘDZYBÓRZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNa formalne organizacje jesteś w stanie trafić gdziekolwiek. My zamierzamy być jak twój najprawdziwszy przyjaciel, znakomita pomoc drogowa w sposób naturalny dostępna by służyć pomocą. Taki przyjaciel, jaki jest przygotowany na dowolną okoliczność dlatego powinno się mu w pełni zaufać.


Zdarzyła Ci się usterka ewentualnie kraksa w sąsiedztwie Międzyborza, nie czekaj, ale szybko zadzwoń do przyjaciela – wybierz numer do PDS24h Marek Chudzik. Przyjedziemy bezzwłocznie. Przywieziemy mobilny serwis i oczywiście wykwalifikowanych profesjonalistów.


Drobne naprawy na drodze to nie jakiś przedmiot do dyskusji. Nasze ekipy absolutnie nie kapitulują. Nie jest tajemnicą, że zdarza się kierowcy nie do tankować paliwa, najechać na zostawiony odłamek na drodze i popsuć oponę, przegapić profilaktykę wycieraczek, które akurat zużywają się w gwałtowny deszcz na autostradzie ewentualnie nie podmienić w porę akumulatora i oczywiście mieć znaczący kłopot z odpaleniem pojazdu. Te wszystkie niewielkie usterki skasujemy dla Ciebie ku wspólnej radości. Każdorazowo także jesteśmy gotowi na okoliczność, że konieczna może być autolawety, autoautolawety lub holowanie. Ubezpieczamy przestrzeń zajścia zaraz po przybyciu. Możesz mieć awarię gdziekolwiek. Czy to będzie autostrada czy droga gminna – nie istotne. My to stanowisko znajdziemy żeby Tobie pomóc. Ponieważ jesteśmy u siebie więc rozpoznamy tu każdą ścieżkę.


Dlatego Zapamiętaj telefon do przyjaciela. Dosłownie na terenie całej Polski nigdy Cię nie rozczaruje. Dzwoń o dowolnej porze dnia oraz nocy. Pojawimy się – masz na to gwarancje! W taki sposób pracuje wiarygodna pomoc drogowa. PDS24h Marek Chudzik pamięta o was. Przyjaciele stanowczo tacy mają być.


Ta pomoc drogowa podejmuje zgłoszenia 24 godziny na dobę:

  • Pomoc w zakresie Assistance oraz niepłatne usługi z OC sprawcy
  • Transport, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wydostanie pojazdu na jezdnię czy postawienie go na kołach
  • Usunięcie błędnie wlanego paliwa względnie dowóz paliwa

Jeśli masz czas skieruj uwagę na fakty! Przyjaciel z Międzyborza czuwa zdecydowany do akcji!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety względnie autolawety wkraczają w grę jeśli rozważamy szybki oraz łatwy sposób przewozu zepsutych samochodów. Możemy też zdecydować się na holowanie, jednak już na autostradzie wygląda to zdecydowanie inaczej gdyż tutaj taki rodzaj przewozu samochodów jest oficjalnie zakazany. Specjalistyczne pojazdy i rzetelna obsługa. Pomoc drogowa w rejonie Międzyborza posiada podstawy żeby być pewną siebie. Do dyspozycji jest też autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Zapewnia nam to prawo do poręczenia pełnego bezpieczeństwa załadunku oraz transportu pojazdu. Całodobowo zarówno uszkodzony samochód jak też jego pasażerów przywieziemy pewnie na wskazane miejsce.


stan techniczny pojazdu zdecydowanie powinien być wystarczający i przepisy mają umożliwiać holowanie gdybyśmy chcieli zdecydować się na taką strategię przewozu. W dowolnej chwili możesz zmienić dyspozycję jedyny kłopot to szybkość przemieszczania sie po trasie. Ten zespół zdecydowanie powinien jechać z maksymalną prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Usterka pojazdu ciężarowego na jezdni, z czego zdajemy sobie sprawę, to prawdziwy dylemat. Nie dużo samochodów na tyle skutecznie zdoła powikłać ruch na drodze jak unieruchomiony TIR. Często wyłącznym ratunkiem udrożnienia drogi może być holowanie. Stanowczo jesteśmy przygotowani na takie rozwikłanie sprawy.


Możemy rozpocząć holowanie każdego samochodu bowiem dysponujemy specjalnym sprzętem. Wysokiej jakości specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol oraz wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy umożliwiają nam pewnie oraz sprawnie dostarczyć na wskazane miejsce samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy i autobus w chwili kiedy jest to pożądane. Jest jasne, że nie ma dla nas trudno dostępnych miejsc, ani samochodów w takim stanie technicznym, że są nie do wydobycia. Choćby TIR-a po wypadku wyciągniemy z jaru, a nastepnie umieścimy na kołach.


Możemy też zapewnić optymalny samochód do przewozu materiałów transportowanych w awaryjnym aucie. Zorganizujemy natychmiast przewóz alternatywny oraz brygadę, która umiejętnie przepakuje ładunki.


Wykwalifikowana, rzetelna kadra całodobowo czuwa by zabezpieczyć Wam spokój i zabezpieczenie. Duże zaplecze pomaga nam wykonać którekolwiek zamówienie w każdym momencie doby nie zerkając na warunki atmosferyczne.Mobilny serwis 24h


Nietrudne w naprawie niesprawności zdarzają się wcale nierzadko. Owszem, zamknięte w pojeździe kluczyki, brak oleju, paliwa bądź też wlanie do zbiornika innego paliwa, uszkodzone wycieraczki czy przekuta opona przerywają dalszą podróż, jednak są zdecydowanie proste do naprawienia na miejscu. Wzywaj wtedy pomoc drogową i mobilny serwis, który bezpośrednie naprawy przeprowadza w terenie całodobowo. Użytkowanie lawety staje się nie potrzebne. Sprawny dojazd to cecha naszego serwisu szczególnie kiedy wskazany jest mobilny punkt wulkanizacji, który 24 godziny na dobę funkcjonuje w ofercie.


Mechanicy z kompetencjami to skarb jakim gospodaruje mobilny serwis. Charakter drobnych napraw których są w stanie się podjąć na poboczu nie bacząc na markę i typ pojazdu, jest faktycznie ogromny.


Oddzwonimy błyskawicznie jeśliby się okazało, że ten numer jest zajęty. Czasu na reakcje nie potrzeba nam wiele. Kilkanaście chwil na przyjazd na miejsce a także kilka minut na telefoniczne rozpoznanie elementów usterki, marki samochodu i oczywiście miejsca zajścia. Celem naszych działań jest w pełni wesprzeć kierowcę więc do wszystkich epizodów podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Ideą naszych usług jest odgadywanie życzeń konsumentów z tego powodu też w palecie usług odnajdziecie Państwo również przewóz maszyn budowlanych. Maszyny drogowe, zgarniarki czy też spychacze będą miały u nas zagwarantowany dogodny przewóz. Nie stanowi dla nas problemu przewóz dużych maszyny rolniczych. Wyraźnie skromniejszych pojazdów używamy do transportu wózków widłowych. To pojazdy małe, ale ciężkie mamy jednak adekwatnie przeszkolonych kierowców. Flota pojazdów jaką wykorzystujemy pomaga nam przyjąć zlecenia z zakresu przewozu towarów ponadnormatywnych i transportu dłużycowego. Na przykład wielkogabarytowe zbrojenie, trudny gruz i zdecydowanie więcej.


Możesz liczyć na takie usługi tak samo na obszarze kraju jak również zagranicą. Przewożone ładunki jednostkowo ubezpieczamy. Rozporządzamy też odpowiednią dokumentacją uprawniającą nas do świadczenia takiego modelu usług.Dlaczego my?


Ponieważ fachowa pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik jest osiągalna nie jedynie w naszym obszarze, a w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Bowiem doświadczenie, umiejętności i oczywiście kwalifikacje zawodowców z wielu ośrodków skupiają się w jednym miejscu. Otóż z takiego powodu w umiarkowanej wycenie odbieracie usługi na znakomitym, kompetentnym szczeblu.


Pojedynczej wycenie podlega każda usługa. Wycena uzależniona jest od wielu składników: czy została zastosowana autoautolawety ewentualnie holownik, rozmiar robót wykonanych na miejscu zdarzenia, zastosowanie części zamiennych, rodzaj samochodu, który serwisujemy i oczywiście miejsce zajścia.


Należałoby ochronić się przez nabycie właściwego ubezpieczenia Assistance. Wówczas nasze usługi będą mogły być bezpłatne podobnie jak w momencie gdy powinny być spłacone z OC winnego stłuczki.Funkcjonujemy w pobliżu!

Usterka? Kolizja? Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Międzyborza który absolutnie nie zawodzi.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: