LAWETA TWARDOGÓRA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych TWARDOGÓRA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNa formalne jednostki jesteś w stanie wpaść gdziekolwiek. Nasza pomoc drogowa jest jednak taka jak najbliższy przyjaciel, który podąży pilnie żeby udzielić Ci porady. Więc jesteś w stanie mu zaufać bo przyjaciel jest gotów Ci poradzić w jakiejkolwiek sytuacji.


Jeżeli zdarzyła Ci się stłuczka czy usterka w okolicy Twardogóry zadzwoń do przyjaciela, który na sto procent jest niedaleko – dzwoń do PDS24h Marek Chudzik. Przybędziemy bezzwłocznie. W razie konieczności przywieziemy mobilny serwis, a przede wszystkim obsadę profesjonalistów.


Nie znamy takich przeszkód abyśmy na poboczu jezdni musieli odpuścić sobie drobne naprawy. Nie jest tajemnicą, że zdarza się kierowcy nie do tankować paliwa, najechać na rzucony złom na jezdni i naruszyć oponę, zapomnieć o pielęgnacji wycieraczek, które akurat zużywają się w ulewny deszcz na autostradzie bądź nie wymienić w porę akumulatora, a potem w zamian dostać ogromny kłopot z odpaleniem pojazdu. Te wszelkie drobne awarie skasujemy dla Ciebie ku wzajemnej przyjemności. Gdy jest niezbędne holowanie albo autoautolawety, bądź opcjonalnie autolawety podobnie nie będziemy mieli z tym problemu. Masz pewność, że miejsca zdarzenia nie porzucimy niezabezpieczonego. Nie ma znaczenia czy ugrzązłeś na autostradzie, trasie ekspresowej bądź na bocznej drodze dojazdowej. My po prostu wiemy gdzie się znajdujesz, a także jak można Ci pomóc. Tylko dlatego, że rozpoznamy każdą dróżkę na naszym gruncie.


Zapamiętaj nasz telefon. To kontakt do przyjaciela! Obojętnie gdzie będziesz my w całej Polsce oczekujemy na telefon od Ciebie. Jesteś w stanie wydzwaniać o którejkolwiek porze. Dojedziemy – to nie ulega kwestii! Bowiem pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik absolutnie tak funkcjonuje. Przyjaciół poznaje się w kłopocie.


24 godziny na dobę u nas dostajesz gwarantowane usługi:

  • Usunięcie paliwa pomyłkowo zatankowanego lub uzupełnienie niedoboru paliwa w baku
  • Niepłatne usługi z OC stłuczki oraz w ramach Assistance
  • Fracht na lawecie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wyciągnięcie samochodu na drogę albo ulokowanie go na kołach

Jeśli masz czas zaglądnij w detale! Przyjaciel z Twardogóry na sto procent jest dyspozycyjny do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Laweta czy autoautolawety to w sumie jeden z szybszych jak również najpopularniejszy sposób przetransportowania zniszczonego pojazdu. Wypada jednak pamiętać, że na autostradzie holowanie jest prawnie zabronione, więc to w sumie jedyny system, który jesteśmy w stanie tutaj użyć. Fachmani i doskonale zaopatrzona flotylla profesjonalnych pojazdów to siła jaką dysponuje pomoc drogowa w rejonie Twardogóry. Dla podróżnych wykorzystamy zaś 5-cio osobową kabinę autolawety. W momencie załadunku oraz przewozu pojazdów zabezpieczenie jest naszym celem. Defektowy samochód i wszystkich pasażerów 24 godziny na dobę dowieziemy prędko i pewnie na określone miejsce.


Zdecydowanie jeśli pozwalają na to paragrafy i rzecz jasna stan techniczny pojazdu każdorazowo możemy zdecydować się na holowanie. Naturalnie zawsze jesteśmy na taką ewentualność przygotowani. Ważne jest jednak żeby zleceniodawca posiadał świadomość, że ten zestaw zdecydowanie powinien przemieszczać się jedynie z szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Samochód ciężarowy ulegający usterce na drodze to poważny dylemat i my rozumiemy tego konsekwencje. Utrudnienia ruchu na drodze to najczęściej norma w wypadku usterki TIR-a. W tej sytuacji istotne staje się udrożnienie trasy dlatego może sie zdażyć, że prędko trzeba podejmować holowanie. Pomoc drogowa z Twardogóry poradzi sobie profesjonalnie z takim kłopotem.


Możemy podjąć holowanie jakiegokolwiek samochodu gdyż dysponujemy specjalistycznym sprzętem. W odpowiednich okolicznościach kiedy może być to konieczne pierwszorzędnej próby wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy, profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol pozwalają nam bezpiecznie oraz efektywnie dostarczyć na wskazane miejsce pojazd ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy i autobus czy samochód dostawczy. Każdy samochód potrafimy ulokować na kołach przedtem wydobywszy go z kanału również TIR-a, choćby znajdował się w kiepskim stanie i w trudno osiągalnym stanowisku.


Możemy ponadto zapewnić stosowny samochód do przewozu ładunków przewożonych w awaryjnym aucie. Zorganizujemy natychmiast przewóz zastępczy oraz brygadę, która sprawnie przepakuje produkty.


Wykwalifikowana, doświadczona załoga 24 godziny na dobę nadzoruje żeby zabezpieczyć Wam wewnętrzny spokój i bezpieczeństwo. Duże zaplecze dozwala nam przeprowadzić którekolwiek zlecenie przez całą dobę nie bacząc na sytuację pogodową.Mobilny serwis 24h


Zdarzają się również nieskomplikowane do usunięcia awarie. Owszem, zamknięte w pojeździe kluczyki, niedobór oleju, paliwa bądź też nalanie do zbiornika złego paliwa, uszkodzone wycieraczki czy przekuta opona uniemożliwiają dalszą drogę, ale są z pewnością nietrudne do naprawienia na miejscu. W tym wypadku kształtuje się pole na którym pokazać się umie nasza pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Nie będzie powodu używać lawety. W całodobowej ofercie pomocy funkcjonuje również mobilny punkt wulkanizacji, z którym nasz serwis dojedzie bardzo szybko.


Nasz mobilny serwis obsługują gruntownie wykształceni mechanicy. Świadomość detali wielu różnorodnych samochodów bez względu na markę pozwala im rozpocząć drobne naprawy wprost na trasie w dowolnej sytuacji.


Zadzwonić starczy wyłącznie raz. Po uzgodnieniu elementów niesprawności, marki samochodu i lokalizacji przyjeżdżamy na miejsce zdarzenia w kilkanaście chwil. Priorytetem naszych poczynań jest w największym stopniu odciążyć kierowcę stąd do potencjalnych przypadków podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Opinie kontrahentów budują szeroką propozycję naszych usług w tym przewóz maszyn budowanych. Maszyny drogowe, zgarniarki czy walce będą mieć u nas zagwarantowany bezawaryjny transport. Podobnie transport wielkich maszyn rolniczych nie jest problemem. Wózki widłowe transportuje się mniejszymi samochodami, ale wymagają specyficznej dbałości ponieważ są to pojazdy rzeczywiście drobne, ale wagowo kłopotliwe. Dlatego przeszkoliliśmy kierowców którzy prowadzą taką usługę. Zespół pojazdów jakim dysponujemy umożliwia nam transport dłużycowy czy fracht towarów ponadnormatywnych. Na przykład wielkogabarytowe zbrojenie, duży gruz i wiele innych.


Możesz liczyć na te usługi zarówno na terenie kraju jak i zagranicą. Dysponujemy całkowitą dokumentacją konieczną do ich świadczenia i ubezpieczamy przewożone towary.Dlaczego my?


Z tego powodu, że możesz na nas liczyć w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Otóż cały szereg zawodowców z poświadczonymi umiejętnościami, działających w naszym kraju, podzieliło się z nami osobistym doświadczeniem i wiedzą byśmy umieli ułożyć metody zapewniające pożądany rezultat. Tworząc ten projekt spodziewaliśmy się rezultatu w postaci doskonałej skuteczności i jakości usług przy dobrym stosunku wyceny.


Na jakąkolwiek usługę spoglądamy odrębnie, a potem jakąkolwiek osobno szacujemy. Na wycenę usługi oddziałują: rozmiar robót wykonanych na miejscu, czy została zastosowana autoautolawety lub holownik, rejon zajścia, typ pojazdu, który serwisujemy, a także zastosowanie części zamiennych.


Wszelkie nasze usługi będą mogły być nieodpłatne jeżeli Państwo mają ubezpieczenie Assistance, lub do uszkodzenia doszło z winy osoby trzeciej i oczywiście naszą pomoc będzie można zapłacić z OC winnego stłuczki.Przyjaciel nie nawali!

W każdym przypadku Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Twardogóry gotowy do pomocy.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: