LAWETA BIERUTÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BIERUTÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo bynajmniej nie jest tylko inna firma. Ta pomoc drogowa jest taka jak najbliższy przyjaciel, który podąży natychmiast żeby udzielić Ci pomocy. Przyjaciel jakiemu potrafisz zawierzyć bo jest przygotowany na każdą okoliczności.


Jeśli przejeżdżając w obszarze Bierutów spotka Cię na trasie przykre zajście pilnie wybierz numer do PDS24h Marek Chudzik. Wystukaj numer do przyjaciela, który będzie umiał skutecznie działać w wypadku kraksy lub usterki. Przybędziemy bezzwłocznie. W tej ekipie są fachowcy którzy przywiozą mobilny serwis.


Drobne naprawy na drodze to nie jest problem. Nasze załogi absolutnie nie kapitulują. Wymiana ewentualnie naprawa koła, reperacja wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika takie oraz znacznie więcej innych drobiazgów naprawimy dla Ciebie na miejscu z radością. Status pojazdu może spowodować, że nieodzowna okaże się autolawety lub autoautolawety, natomiast w sytuacji pojazdów ciężarowych holowanie chociażby na sztywnym holu. Jesteśmy na to zawsze gotowi. Jeżeli okaże się, że to będzie potrzebne od początku chronimy rejon awarii bądź kraksy. Możesz mieć niesprawność gdziekolwiek. Czy to będzie autostrada lub może ścieżka wiejska – nie istotne. My błyskawicznie potrafimy Cię zlokalizować i wiemy jaki wybrać model pomocy. Ponieważ na naszym obszarze znamy dowolną drogę czy wojewódzką czy komunalną.


Numer do przyjaciela uważnie zapamiętaj. Będziesz mógł się przekonać w całej Polsce jak może być użyteczny. Wybierz numer. Chwila jest nie ważna gdy znalazłeś się w opresji. Trafimy na miejsce – bez wątpienia! Gdyż PDS24h Marek Chudzik, sprawna pomoc drogowa, rzeczywiście taka jest. Przyjaciele właściwie tacy muszą być.


Możemy otoczyć Cię troską przez pełną dobę:

  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wydostanie samochodu na drogę czy stawianie go na kołach
  • Dowóz paliwa czy wyeliminowanie paliwa błędnie wlanego
  • Usługi w granicach Assistance oraz bezpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Transport na lawecie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów

Przejrzyj niuanse! Przyjaciel z Bierutów czuwa zdecydowany do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Transport wadliwych samochodów jest sprawny oraz praktyczny skoro do tej pracy wykorzystana zostanie autolawety bądź autoautolawety. Trzeba jednak mieć na uwadze, że na autostradzie holowanie jest legislacyjnie zabronione, więc to w sumie jedyny sposób z którego jesteśmy w stanie tu skorzystać. Branżowe pojazdy i doświadczona kadra. Pomoc drogowa w okolicy Bierutów nabyła podstawy aby być pewną siebie. Do dyspozycji jest także autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Daje nam to prawo do gwarantowania pełnego bezpieczeństwa załadunku oraz przewozu pojazdu. Potencjalni podróżni i oczywiście samochód całodobowo będą przewiezieni na wyznaczone miejsce.


stan techniczny samochodu zdecydowanie powinien być optymalny, a paragrafy mają akceptować holowanie jeżeli byśmy planowali zmienić na tą metodę przewozu. Holowanie jest niestety wolniejsze. Ten zestaw samochodów nie może jechać szybciej na drodze niż 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Doświadczyliśmy jaki to dylemat jeśli na trasie awarii nie zdoła uniknąć pojazd ciężarowy. Zazwyczaj niesprawność TIR-a prowokuje ograniczenie ruchu na drogach. Wtedy holowanie pozostaje wielokrotnie konieczne. W tych okolicznościach warto wezwać naszą pomoc drogową.


Holowanie każdego rodzaju samochodu dzięki specjalnemu sprzętowi nie jest dla nas dylematem. Przywieziemy choćby zestaw ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik i rzecz jasna samochód ciężarowy lub dostawczy. Zrealizujemy to umiejętnie i solidnie zawdzięczając to wysokiej próby wyspecjalizowanemu sprzętowi w postaci holowników, niskopodwoziowych naczep czy całej rodziny sprzętu pomocniczego. Ani nieprzyjemny dojazd, ani stan techniczny pojazdu nie zakłóci nam wyciągnięcia TIR-a z rowu czy ustawienia go na kołach.


Jeśli występuje ostateczność transportu ładunków z zepsutego samochodu mamy alternatywę podstawienia adekwatnego samochodu do ich przerzutu. Załatwimy niezwłocznie przewóz alternatywny oraz załogę, która profesjonalnie przepakuje produkty.


Całodobowo fachowa, wykwalifikowana kadra dba aby zapewnić Wam bezpieczeństwo i spokój. Przez całą dobę, nie zważając na sytuację pogodową, rozwojowe zaplecze pomaga nam zrealizować którekolwiek zlecenie.Mobilny serwis 24h


Mnóstwo usterek jest nietrudnych do wyeliminowania. To prawda, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, brak oleju, paliwa czy też zatankowanie do baku innego paliwa, zniszczone wycieraczki czy przekuta opona przerywają dalszą podróż, jednak są wyraźnie nietrudne do usunięcia od ręki. Mobilny serwis pobliskiej pomocy drogowej na szczęście proponuje natychmiastowe reperacje 24 godziny na dobę. Jeśli mówić o lawecie jak się okaże, nie ma tu dla niej miejsca. Bezzwłoczny dojazd to wartość tego serwisu szczególnie kiedy wskazany jest mobilny warsztat wulkanizacji, który przez całą dobę funkcjonuje w wachlarzu usług.


Mobilny serwis wynajmuje wykwalifikowanych fachowców. Rozległy zakres drobnych napraw, wolnych od marki i modelu pojazdów, jakich są w stanie się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, skutkiem odpowiedniego przygotowania.


Dzwonisz jedynie raz. Rozmowę podejmujemy niezwłocznie. Kilka minut omówienia to czas, który jest nam niezbędny do rozpoznania detali awarii, marki samochodu i rejonu zdarzenia, a następnie w kilkanaście minut będziemy na miejscu zdarzenia. Zbliżona niesprawność ma prawa mieć rozmaite oblicza dlatego, by w całości pomóc kierowcy do wszystkich wezwań przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Wszechstronna paleta usług jaką świadczymy swoim kontrahentom obejmuje też transport maszyn budowlanych. Maszyny drogowe, zgarniarki lub spychacze będą miały u nas zagwarantowany bezpieczny przewóz. Nie przedstawia dla nas problemu przewóz wielkich maszyny rolniczych. Miejscowa kadra jest szczegółowo przeszkolona również do transportu drobnych, lecz ciężkich pojazdów przypuśćmy wózków widłowych. Tabor którym rozporządzamy wspiera nas, gdy w grę wchodzi transport dłużycowy oraz fracht towarów ponadnormatywnych. Gdy Masz kłopot z niecodziennym towarem, przypuśćmy duży gruz czy też wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę frachtu kieruj się do nas.


Tego wariantu usługę można u nas zadysponować na obszarze całego kraju. Transportu podejmujemy się też zagranicą. Gwarantujemy pełną dokumentacje oraz ubezpieczenie.Dlaczego my?


Ze względu na to że nie jest łatwo wprost dać porękę na udzielenie Ci profesjonalnej pomocy drogowej przez 24h na dobę oraz 365 dni w roku, lecz PDS24h Marek Chudzik ją gwarantuje. Otóż nasza wiedza to całość doświadczeń i oczywiście praktyki wykwalifikowanych fachmanów z licznej ilości ośrodków. Umożliwia nam to szybko i skutecznie skasować realnie każdą niesprawność czy przetransportować każdy samochód z deklaracją doskonałej jakości i dobrej ceny.


Osobnej wycenie podlega każda usługa. Szacując cenę kierujemy uwagę na: wykorzystanie części zamiennych, zakres robót przeprowadzonych na miejscu, czy została wykorzystana autoautolawety względnie holownik, lokalizacja zdarzenia i oczywiście rodzaj pojazdu, który obsługujemy.


Wszystkie nasze usługi mogą być nieodpłatne gdy Państwo mają ubezpieczenie Assistance, bądź do awarii doszło z przyczyny osoby trzeciej i naszą pomoc będzie na pewno można opłacić z OC sprawcy kraksy.Ciągle o nas pamiętaj!

Zawsze Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – przyjaciel z Bierutów czeka pod telefonem zdeterminowany by Ci pomoc.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: