LAWETA SYCÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SYCÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autAbsolutnie nie uważaj nas za instytucję pierwszą z całego szeregu. Tutaj może być wasz zaufany przyjaciel pomoc drogowa zawsze zdeterminowana natychmiast ruszyć z poradą. I jesteś w stanie mu zawierzyć bo przyjaciel jest gotów Ciebie wspierać w jakichkolwiek okolicznościach.


Masz dylemat z pojazdem akurat nieopodal Sycowa? Wybierz numer do PDS24h Marek Chudzik – do przyjaciela, który poradzi jak skasować niesprawność oraz sprosta skutkom kraksy. Pojawimy się bezzwłocznie. W razie potrzeby dowieziemy mobilny serwis oraz obsadę fachowców.


Drobne naprawy na drodze nie będą dla nas przeszkodą Stanie się dla nas satysfakcją pomóc Ci w błyskawicznej naprawie wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, dowiezieniu paliwa czy w zmianie względnie naprawie koła. Wciąż też jesteśmy zdecydowani na sytuacje, że niezbędna będzie autolawety, autoautolawety albo holowanie. W rejonie stłuczki lub awarii zdecydowanie ułatwiamy skutecznie ją ubezpieczyć. Masz awarię na autostradzie, drodze ekspresowej czy dojazdowej ścieżce – w każdym przypadku jesteś w komfortowej sytuacji rozumiejąc, że dla nas nie znaczy to trudności. Znajdziemy którekolwiek stanowisko i oczywiście udzielimy pomocy. A to z tego powodu, że rozpoznamy dowolną ścieżkę na rodzimym obszarze.


Bezwarunkowo zanotuj ewentualnie zapamiętaj niniejszy kontakt do przyjaciela. Zadziała zawsze gdy będzie konieczny nawet w całym kraju. Wybierz numer o którejkolwiek porze dnia czy nocy. Zjawimy się na miejscu – możesz być pewien! Naprawdę tak pracuje prawdziwa pomoc drogowa. PDS24h Marek Chudzik całą dobę dla was. Przyjaciół odkrywa się w kłopocie.


24 godziny na dobę możesz zaplanować naszą współpracę:

  • Wydostanie pojazdu na jezdnię albo ulokowanie go na kołach
  • Usunięcie paliwa pomyłkowo zatankowanego lub uzupełnienie niedoboru paliwa w baku
  • Usługi w zakresie Assistance czy niepłatne usługi z OC sprawcy
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy

Jeśli możesz zwróć uwagę na fakty! Przyjaciel z Sycowa na sto procent jest chętny do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Transport niesprawnych samochodów jest oczywiście szybki, a także prosty kiedy do tej czynności zastosowana zostanie autolawety lub autoautolawety. Możemy jeszcze zadeklarować holowanie, jednak teraz na autostradzie wygląda to całkowicie inaczej bowiem tu ten typ przewozu pojazdów jest legislacyjnie wzbroniony. Profesjonaliści, a także świetnie zaopatrzona flotylla specjalnych pojazdów to moc jaką rozporządza pomoc drogowa w okolicy Sycowa. Dla pasażerów wykorzystamy zaś 5-cio osobową kabinę autolawety. W przebiegu załadunku i przewozu samochodów bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Wszyscy podróżni oraz naturalnie samochód całodobowo będą przewiezieni na wyznaczone miejsce.


Niewykluczoną zamianę standardu pomocy na holowanie można przedsięwziąć w dowolnej chwili o ile zezwalają na to przepisy i stan techniczny samochodu. Taki zespół zdecydowanie powinien przemieszczać się po drodze z prędkością do 60 km/h, jednakże na holowanie jesteśmy w każdej chwili przygotowani.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Na pewno jest dużym problemem, ale my rozumiemy tego konsekwencje, niesprawność pojazdu ciężarowego na drodze. Zazwyczaj awaria TIR-a prowokuje ograniczenie ruchu na drogach. W tych okolicznościach podstawowym zadaniem staje się udrożnienie drogi więc bywa, iż szybko należy decydować się na holowanie. Zdecydowanie jesteśmy gotowi na to rozwikłanie sprawy.


Holowanie samochodów nie jest dla nas tajemnicą ponieważ administrujemy specjalistycznym sprzętem. Możemy bezpiecznie oraz odpowiedzialnie przewieźć choćby zespół ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik, pojazd ciężarowy czy dostawczy, bo gwarantuje nam to pierwszorzędnej klasy naczepa niskopodwoziowa, specjalistyczny holownik, wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy i sztywny hol. Nie ma dla nas trudno osiągalnych położeń, ani samochodów w takim stopniu uszkodzenia, że są nie do wydobycia. Nawet TIR-a po karambolu wystawimy z parowu i umieścimy na kołach.


Zaaranżujemy również przewóz ładunków z unieruchomionego pojazdu. Zawsze jesteśmy na takie rozwiązanie przygotowani zarówno jeśli idzie o przewóz jak również załogę, która ładunki przepakuje.


Przez całą dobę kompetentna, wykwalifikowana załoga dba by zapewnić Wam bezpieczeństwo i stabilizację. Bez względu na warunki atmosferyczne przez całą dobę jesteśmy w gotowości wypełnić dowolne zadanie dzięki okazałemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Akurat nie tak mało jest usterek prostych do usunięcia. To prawda, zamknięte w pojeździe kluczyki, ubytek oleju, paliwa czy czasami nalanie do zbiornika złego paliwa, zniszczone wycieraczki czy przebita opona przerywają dalszą jazdę, jednak są wyraźnie nieskomplikowane do wyeliminowania z dala od warsztatu. Mobilny serwis naszej pomocy drogowej na szczęście oferuje natychmiastowe reperacje przez całą dobę. Jeśli chodzi o lawetę to jak się okaże, nie ma tutaj dla niej pracy. 24 godziny na dobę, obok sprawnego serwisu jest jeszcze dostępny mobilny warsztat wulkanizacji.


Mechanicy z umiejętnościami to majątek jakim gospodaruje mobilny serwis. Czy to jest samochód osobowy, dostawczy czy też ciężarowy, bez względu na markę są w stanie się podjąć na ulicy drobnych napraw w wyjątkowo szerokim obszarze.


Zatelefonować wystarczy zaledwie raz. Po ustaleniu detali awarii, marki pojazdu i lokalizacji przyjeżdżamy na miejsce w kilkanaście chwil. Całościowe przystąpienie do wszelkich przypadków jest podstawą naszego postępowania gdyż naszym kierunkiem jest w pełni pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Ideą naszych usług jest sprawna reakcja na listę wymagań klientów stąd też w palecie usług odkryjecie Państwo między innymi przewóz maszyn budowlanych. Każdą ciężką maszynę drogową, spychacze bądź przypuśćmy zgarniarki jesteśmy w stanie transportować skutecznie i rzecz jasna bezpiecznie. Nie oznacza dla nas kłopotu transport dużych maszyny rolniczych. Do transportu wózków widłowych używamy trochę mniejszych pojazdów, jednak nasi kierowcy są odpowiednio przeszkoleni do transportu małych, jednakże ciężkich pojazdów. Zespół pojazdów jakim zarządzamy pozwala nam na transport dłużycowy i fracht ładunków ponadnormatywnych. Ciężki gruz, wielkogabarytowe zbrojenia i oczywiście… dużo więcej innych niestandardowych ładunków.


Możesz kalkulować tą usługę tak samo na obszarze kraju tak jak i zagranicą. Ubezpieczamy ładunki, a na oferowane usługi przedstawiamy pełną, konieczną dokumentację.Dlaczego my?


Bowiem możesz na nas polegać w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Z tego powodu, że doświadczenie, umiejętności i kwalifikacje fachmanów z wielu ośrodków konsolidują się w jednym miejscu. To z tego powodu faktycznie każdą usterkę naprawiamy tak efektywnie. Każdy samochód przewozimy z pewnością jakości, a wszystko to w cenie, którą co najmniej powinno się określić jako właściwą.


Usługi podlegają indywidualnej wycenie. Pod obserwację przy kalkulacji bierze się: lokalizacja zdarzenia, typ samochodu, który obsługujemy, zastosowanie części zamiennych, zakres prac dokonanych na miejscu i czy została zastosowana autoautolawety względnie holownik.


Gdy Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, względnie do uszkodzenia doszło z winy osoby trzeciej to nasze usługi mogą być bezpłatne, bowiem szkody pokryte zostaną z OC sprawcy stłuczki ewentualnie ubezpieczeniowej pomocy.Zawsze masz nas pod ręką!

Na zgryzoty Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Sycowa gotowy do pomocy.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: