LAWETA RYDZYNA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RYDZYNA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNależy szczerze zaznaczyć, iż naszą specjalizacją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa, to rzecz jasna nie znaczy, że wzbraniamy się od wykonania odmiennych wezwań, a wręcz odwrotnie gospodarując wyśmienicie zaopatrzoną infrastrukturą możemy obsłużyć wiele zamówień jednocześnie. Zawsze kontrahenta widzimy jako przyjaciela zatem tak podchodzimy do pomocy której poszkodowany przyjaciel oczekuje oczywiście nie zważając na to jakie gabaryty posiada jego pojazd. Niezmiennie jesteśmy przygotowani na holowanie pojazdów ciężarowych w identycznym stopniu jak i pozostałych pojazdów i wszystkie nasze zespoły rozmieszczone w całej Polsce muszą być właściwie wyekwipowane.


Kłopoty z pojazdem na autostradzie to oczywista rzecz. Doskonałym wyjściem powinno być wtedy zadzwonić do MegaHol, tym bardziej gdy przydarzy ci się to w przestrzeni Rydzyna, gdyż to niezawodna pomoc drogowa. Notabene nie trzeba natychmiast holować auta. W każdym przypadku potrafi się wyklarować, że wystarczy praca mobilnego serwisu podparta wyspecjalizowaną kadrą. Nasze działania na miejscu zajścia przywiodą do ekspresowego naprawienia usterki.


Każdą awarię zawsze jesteśmy w stanie wyeliminować W zasadzie do chwili obecnej zawsze rozstrzygaliśmy pozytywnie zlecenia, nabraliśmy zatem przekonania choćby do stosowanych przez nas rozstrzygnięć. Zdecydowana większość usterek które paraliżują kierowcom dalszą drogę dla przeszkolonych drużyn okazuje się być nietrudnymi do usunięcia. Zawsze jesteśmy zdeterminowani zainteresować się jakąkolwiek drobnostką czy wówczas, kiedy to będą wycieraczki albo raczej nieodpalający silnik, pęknięta opona czy ubytek paliwa, my prędko to załatwimy.


Pamiętaj! Jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy miejscowi, dlatego kiedy niestety nie potrafisz wytłumaczyć w którym miejscu przebywasz nie musisz się martwić. Trzeciorzędną sprawą jest gdzie złapały cię kłopoty bez problemów to miejsce odnajdziemy, więc natychmiast zaproponujemy ci przyjacielską rękę. Wydzwaniaj gdy będziesz w kłopocie bez względu na porę dnia. Przyjedziemy na sto procent bo to pomoc drogowa MegaHol. Dlatego, że zarabiać wypada stosownie.Jesteśmy dyspozycyjni do dostarczania pomocy i w dzień i w nocy:

  • Usunięcie źle wlanego paliwa czy transport niezbędnych ilości paliwa
  • Niepłatne usługi z OC stłuczki jak również w ramach Assistance
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wyciągnięcie pojazdu na jezdnię czy ustawienie go na kołach

NASZA GALERIA


W tym miejscu na naszym portalu możesz zaznajomić się ze składnikam kompletnej oferty to ułatwi ci podjęcie ostatecznej decyzji o ewentualnej współpracy. Tymczasem na sto procent będziesz mógł w Rydzynie polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest esencją naszych usług, jednak faktem jest, że jak poprzednio nadmieniliśmy jesteśmy przygotowani do transportu lawetą względnie autolawetą jakiegokolwiek auta. Holowania samochodu osobowego potrafi podjąć się każdy prowadzący korzystając z liny holowniczej, my właściwie zachęcalibyśmy w podobnych sytuacjach przyjmować pomoc od fachowców.


Wydaje się być kilka powodów dla jakich warto odczytać tą poradę poważnie. Zwykły kierowca po prostu nie przypuszcza jak istotne przy holowaniu mogą być kwalifikacje i profesjonalizm. Niestety nie da się w stu procentach zaufać powszechnej linie holowniczej gdyż nie rzadko jest ona niepewna. Na autostradach bądź trasach szybkiego ruchu holowanie na lince na sto procent jest wzbronione. Dlatego pomoc drogowa MegaHol dysponująca profesjonalnymi zespołami, oraz właściwym sprzętem do lawetowania bezwzględnie jest najwłaściwszym doborem.


Mamy lawety albo autolawety dopasowane do przewozu jakiegokolwiek rodzaju pojazdów, oraz pasażerów. W miejscu zdarzenia pojawimy się błyskawicznie zapewniając optymalny sprzęt do gwarantowanego przewiezienia waszych pojazdów oraz podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jest to co kochamy. Zawsze kroczymy po palmę pierwszeństwa w przewozie aut ciężarowych jak również w ciężarowej pomocy drogowej. Bogata propozycja oraz gwarancja wysokiej jakości naszych prac jest ważnym ruchem w stronę osiągnięcia takiego planu. Wszyscy dobrze rozumieją jak skomplikowaną jest na drodze awaria TIR-a. Kilometrowe zatory będą mogły się budować także na szosie dwupasmowej jeśli wyłączymy z ruchy jeden pas. Nawiasem mówiąc wynik potrafi być gorszy gdy na przykład do awarii dojdzie na podrzędnej, jakkolwiek ruchliwej szosie. Z tego powodu naprawdę istotny okazuje się błyskawiczny , oraz kompetentny przewóz takiego auta, albo bardzo szybka jego reperacja praktycznie w rejonie lokalizacji wydarzenia.


Wszystkim co celowe do kasacji podobnych awarii rozporządza ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to są holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, duży sprzęt do usług służebnych. Posiadamy w tej sytuacji zdolność sprawnego odblokowania ulicy , a także przewiezienia TIR-a w najbliższe rejony zapewniające rozpoczęcie bezpiecznej formy remontu. Cały kalejdoskop kłopotliwych samochodów: Zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, prędko i solidnie, przez całą dobę, przewieziemy pod wyznaczony adres.


Ale w naszych zespołach przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu czuwa kompetentna kadra i to głównie oni gwarantują powodzenie i klasę wszystkich prac.Mobilny serwis 24h

Może się wyklarować, że holownik i niskopodwoziówka nie będę tutaj niezbędne. Chociażby na drodze szybkiego ruchu efekty kolizji może zlikwidować mobilny serwis, jaki na miejsce dojedzie skutecznie no i przywiezie wyspecjalizowanych mechaników.


Od wulkanizacji opon po niewielkie naprawy napędu na takie zdarzenia jest przygotowany mobilny serwis. Próbujemy przed wyruszeniem ustalić podstawę niesprawności i z tego powodu prowadzimy konkretny rekonesans podczas podejmowania zlecenia, dzięki takiemu zabiegowi nasi mechanicy odjeżdżają wcześniej przygotowani. Każdorazowo istnieje możliwość przywołania lawety czy holownika z naczepą niskopodwoziową oczekujących w odwodzie na przypadek gdyby szybka naprawa okazała się niewykonalna.


Awarie, chociaż porównywalne są jednak nadzwyczaj rożne, w związku z tym też do potencjalnych zadań podchodzimy osobiście. Wsłuchujemy się w potrzeby zleceniodawców, przyjmujemy sugestie, gdyż zawsze już będą naszymi dobrymi przyjaciółmi, a nie tylko klientami. Możemy tak funkcjonować dzięki wyjątkowemu zapleczu technicznemu przynoszącemu nam absolutny luksus wykonania usługi.Transport niskopodwoziowy

Rożnego modelu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt jakiego w stałym taborze posiadamy dostatecznie dużo, więc daliśmy sobie pozwolenie na rozbudowanie naszej propozycji usług o przerzut maszyn budowlanych, drogowych jak również rolniczych. Odpowiednie wykorzystanie potencjału załogi redukuje ogólne koszty działalności, oraz tym samym zmniejsza stawkę za usługi dla jednostkowego klienta, było by osobliwe gdybyśmy tegoż potencjału nie zauważyli.


Przewozimy w granicach kraju i zagranicę wszystkie maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do trudnych chociaż małych wózków widłowych. Przedmiotem naszej usługi mogą zostać jeszcze ładunki ponadnormatywne i przewozy dłużycowe.


Bezpośrednio w naszych rękach są one absolutnie bezpieczne, a nawiasem mówiąc i tak każdorazowo ubezpieczamy ładunek. Jakiekolwiek procedury oraz papiery wskazane do dokumentacji połączonej z realizowaną przez nas usługą, w każdym przypadku bierzemy na siebie.Dlaczego my?

Istnieje jakiś czynnik, aby akurat nie? No to niech będzie, że MegaHol. Nie planujemy żeby pozostali czuli się gorsi, ale wyraźnie staramy się być najlepsi. Zakładamy, że każda pomoc drogowa, których istnieje sporo i każda ciężarowa pomoc drogowa , których może jest trochę mniej, potwierdza się w efektach pracy.


Zerknij na to jednak odmiennie. Prawdopodobieństwo uzyskania właściwego sprzętu w naszym przykładzie powinno być znacznie korzystniejsze niż w pojedynczym warsztacie chociażby ze względu na liczbę wspólników. Nie odmiennie ma się sytuacja z załogą o wysokich kompetencjach oraz z kierowcami o konkretnym doświadczeniu. Platforma warsztatów ulokowanych nieopodal zajścia, współpracując ściśle ze sobą posiada zdolność wysłania pomocy z najbardziej dostosowaną do okoliczności kadrą oraz odpowiednim sprzętem.


Bazę oferowania naszych usług definiuje idea „Bądź przyjacielem klienta”, która sprawdza się przede wszystkim dlatego. Dojedzie do was starannie wybrana grupa fachowców, prawdopodobnie z lokalnego punktu w którym wiążą ich więzy prywatne lub przyjaźni, jednak będą mogli liczyć na natychmiastową pomoc dużej sieci.


Cennika nie mamy, ale oczywiście macie prawo oczekiwać na realną wycenę, często niższą niż się spodziewacie, a to z tego powodu że wyceniamy prace na bazie realnych danych. W przypadku usług prowadzonych z OC ewentualnie Assistance nie ma konieczności regulować zapłaty, gdyż rozliczamy się bezpośrednio z ubezpieczycielem.


Oto MegaHol – rzecz jasna nie tylko ciężarowa pomoc drogowa w pełnej krasie. Przyjaciel z Rydzyna, który umożliwia Ci spokojną drogę.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: