LAWETA OSIECZNA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych OSIECZNA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZawsze podejmujemy zlecenie ponieważ głównym naszym posłaniem będzie na pewno świadczenie usługi pomocy, natomiast musi się nadmienić, że naszą specjalizacją jest ciężarowa pomoc drogowa zatem temu działaniu podporządkowujemy posiadany przez nas tabor i kwalifikacje. Absolutnie nie traktujemy was tak jak kontrahentów tylko jak przyjaciół, a przyjaciołom nie wzbrania się pomocy wyłącznie z tego powodu, iż jeżdżą mniejszym samochodem. Podkreślamy to, że naszą specjalizacją bezwzględnie jest holowanie aut ciężarowych, jednakże wszystkie nasze warsztaty rozmieszczone w całej Polsce są w taki sposób wyposażone aby sprostać każdemu zleceniu w należyty sposób.


Niesprawność samochodu potrafi zaskoczyć cię w dowolnej sekundzie w najmniej spodziewanym punkcie. Zawsze w podobnej sytuacji nie trwoń czasu na poszukiwanie porady jedynie natychmiast wybierz numer do MegaHol, w rejonie miasta Osieczna to pierwsza z najwłaściwszych pomocy drogowych. Jest natomiast pytanie – Czy jest oczywiste, że natychmiast potrzeba pojazd holować? W momencie przyjmowania zlecenia zawsze prowadzimy wywiad na temat kłopotów, jakie was napotkały i być może w naszym przypadku ingerencja skończy się na pomocy mobilnego serwisu, tym skuteczniej, że dysponujemy wyspecjalizowaną załogą. Miejsce wydarzenia na krótki okres będzie specjalistycznym zakładem mechaniki samochodowej, no i w tenże sposób wygospodarujemy czas i zmniejszymy koszt usterki.


Na szczęście nie obawiamy się, iż jakiś ruch nas zdziwi bowiem posiadamy stosunkowo dużo energii, żeby z potencjalnymi awariami sobie poradzić. W zasadzie do tej chwili każdorazowo rozstrzygaliśmy pomyślnie zlecenia, nabraliśmy więc przekonania choćby do naszych możliwości. Mnóstwo usterek jakie utrudniają klientom dalszą jazdę dla przeszkolonych grup okazuje się nietrudnymi do naprawy. Skończyły się czasy gdy potrzebowałeś przewozić ze sobą duży warsztacik samochodowy bowiem dziś niewielkimi reperacjami na trasie zajmujemy się my, wulkanizując opony, podwożąc brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte motory lub wymieniając w mżawkę uszkodzone wycieraczki.


Nie myśl o tym, lecz miej to ciągle z tyłu głowy. Jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy u siebie, lecz ty mogłeś w to miejsce dojechać choćby z końca kraju. Nieważne gdzie dopadły cię kłopoty my to miejsce odszukamy, więc szybko podamy ci pomocną rękę. Zdarza się problem to potrzeba działać, pora nie jest kluczowa bowiem istotni muszą być przyjaciele gotowi do wykonania usługi, więc będziesz mógł do pomocy drogowej zatelefonować o dowolnej godzinie. Pamiętaj, iż pomoc drogowa MegaHol ma wielu przyjaciół i nigdy żadnego rzecz jasna nie rozczarowała. Gdyż żyć wypada stosownie.Umiemy otoczyć Cię troską przez całą dobę:

  • Przewóz na lawecie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Postawienie pojazdu na kołach względnie wyciągnięcie go na drogę
  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo zatankowanego lub uzupełnienie niedoboru paliwa w baku
  • Usługi w zakresie Assistance czy nieodpłatne usługi z OC stłuczki.

NASZA GALERIA


By jakoś rozwiać wszelkie obiekcje na naszej stronie jesteś w stanie zaznajomić się z naszą kompletną paletą możliwości. Jednak tutaj w Osiecznie jesteś w stanie polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest podstawą wszystkich naszych usług, jednak faktem jest, że jak właściwie wspomnieliśmy zawsze jesteśmy przygotowani do przewozu lawetą ewentualnie autolawetą każdego samochodu. Holowania auta osobowego próbuje podjąć się nawet nie doświadczony kierowca używając linki holowniczej, jeśli chodzi o nas to jednak radzilibyśmy zawsze w takich okolicznościach sięgać po specjalistów.


Nie omijajcie tej porady. Nie zawodowy prowadzący po prostu niestety nie przypuszcza jakże ważne przy holowaniu potrafią być doświadczenie oraz profesjonalizm. Również odpowiedni sprzęt, gdyż normalna linka holownicza umie bywać niesolidna. Dzisiaj kiedy nasze podróże w znaczącej liczbie realizują się po drogach szybkiego ruchu i autostradach istotną wiadomością bezwzględnie jest fakt, że holowanie na tych drogach jest zakazane. I tutaj dokładnie jest miejsce dla specjalistycznego sprzętu i obsad pomocy drogowej MegaHol.


Posiadamy lawety i autolawety dostosowane do przewozu każdego rodzaju pojazdów, a także podróżnych. Bezpośrednio w miejscu powstania zajścia pojawimy się błyskawicznie dostarczając adekwatny sprzęt do bezawaryjnego przewiezienia waszych pojazdów i pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To zawsze nam dopala inspirujące ciśnienie. Przewóz samochodów ciężarowych również ciężarowa pomoc drogowa to płaszczyzny w których chcemy być najskuteczniejsi. Gwarantujemy bogatą propozycję jak również kompetentne przeprowadzenie usług. Z uszkodzonym TIR-em tarasującym jezdnię spotkał się zapewne nawet nie doświadczony użytkownik dróg. Kiedy z powodu usterki na trasie dwupasmowej wyłączymy jeden pas ruchu to pewny będzie zator, być może na wiele kilometrów. Rzecz jasna nie miejmy nadziei, iż będzie łatwiej na bocznych drogach bo bywają one bardzo często uczęszczane, a niesprawność TIR-a potrafi je całkowicie zatkać. Więc dlatego szanować trzeba błyskawiczne, kompetentne reperacje na miejscu powstania kolizji, oraz profesjonalny przewóz podobnych samochodów.


Kiedy należy wyciągać TIR-a z wykopu i umieścić go na kołach musisz operować ciężkim, profesjonalnym sprzętem, jaki zawsze jest na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a do tego dopełniają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe czy sztywny hol. Awaryjnie zablokowanego TIR-a możemy w tej sytuacji umiejętnie przetransportować w rejon gdzie będziemy umieli go bezkolizyjnie wyremontować. Autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, cały wachlarz masywnych aut dostarczymy prędko oraz bezpiecznie przez całą dobę.


Jednakże w naszych oddziałach przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu czuwa fachowa załoga i to przede wszystkim oni zapewniają wysoką kondycję naszych prac.Mobilny serwis 24h

Może się okazać, że holownik i niskopodwoziówka akurat nie będę w tej sytuacji potrzebne. Faktycznie się wydarzy jeśli rezultaty awarii uda się naprawić na w rejonie zdarzenia co, choćby na autostradzie, szybko potrafi załatwić wykwalifikowana obsada mobilnego serwisu.


Od niewielkich napraw motoru po wulkanizację opon przeszkoleni mechanicy z mobilnego serwisu są przygotowani na rożne warianty zdarzenia. Jest tak w związku z tym, iż przy odbieraniu zgłoszenia wykonujemy na tyle skrupulatny wywiad aby personel mobilnego serwisu mógł w trasę wyjechać całkowicie przygotowany do pracy. Zdarza się, iż rekonesans telefoniczny jest niezadowalający i mechanik mobilnego serwisu jednak nie jest w stanie wykonać sprawnej reperacji, nie jest to jednak problem gdyż w odwodzie w każdym przypadku czeka autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową.


Każde zamówienie to dla nas specjalny epizod bo każda niesprawność jest inna. Nasi kontrahenci maja prawo do mylnej oceny, to my mamy obowiązek być specjalistami i umiemy wybaczyć przyjaciołom traktując każde zadanie osobiście. Jesteśmy wstanie tak działać dzięki ogromnemu zapleczu technicznemu zapewniającemu nam absolutny komfort pracy.Transport niskopodwoziowy

Rożnego typu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt którego w stałym taborze mamy dużo, dlatego zdecydowaliśmy się na rozwinięcie firmowej propozycji usług o transport maszyn drogowych, maszyn budowlanych jak również rolniczych. To absolutnie właściwa decyzja, bowiem czerpie z potencjału własnych zawodowych kierowców i sprzętu, a tym samy ogranicza koszty działalności w ten sposób oddziałując na obniżenie wycen kluczowych usług.


Dowozimy w granicach kraju i zagranicę wszelkie maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do masywnych mimo, że niedużych wózków widłowych. Przedmiotem naszej usługi mogą być dodatkowo towary ponadnormatywne oraz przewozy dłużycowe.


Jesteśmy spokojni o kwalifikacje naszych kierowców jak również sprzętu z jakiego korzystają, na szczęście każdorazowo nasze profesjonalne ładunki są całkowicie ubezpieczone. Wcale nie zarzucamy firmowych kontrahentów załatwianiem formalności i uzyskiwaniem certyfikatów potrzebnych do realizacji zamówionego frachtu.Dlaczego my?

Mianowicie dlaczego nie? Dlaczego nie MegaHol? Pewnie, że pragniemy być najlepsi, jednak ostatecznie nigdy nie pragniemy by pozostali odbierali się gorsi. Jest mnóstwo pomocy drogowych trochę mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednakże pewnie każda wypełnia wszystkie zadania.


Powinno się jednak inaczej na to zagadnienie popatrzeć. Jednostkowy zakład na pewno nie będzie dysponował tak wielofunkcyjnym taborem oraz sprzętem jak marka będąca elementem platformy składającej się z całego szeregu partnerów. W kwestii kadr firmowa pajęczyna też buduje wyższość nad indywidualnym zakładem, również w sytuacji kiedy funkcjonują tam prawdziwi profesjonaliści. MegaHol to harmonijne zestawienie lokalnych zakładów, które wzajemnie się wzmacniają działając synchronicznie w pobliżu kolizji przy tym gospodarując niecodziennym wachlarzem taboru oraz sprzętu.


Credo „Bądź przyjacielem klienta” potwierdza się dokładnie z tego powodu i jesteśmy usatysfakcjonowani, że wyznacza normę dostarczania naszych usług. Nasza firmowa platforma będzie na pewno tworzyć ochronny parasol nad działalnością wyprawionej obsady specjalistów, którzy będą załogą z małego warsztatu, prawdopodobnie związaną familijnie względnie przyjaźniami, ale będą spokojni gdy za plecami będą mieli takie partnerstwo.


Indywidualna ocena usług powoduje, iż wielokrotnie będziecie mieć mniejsze nakłady niż się spodziewacie. Zlecenia które rozliczamy osobiście z ubezpieczycielem, a mianowicie wykonane z OC względnie Assistance nigdy nie potrzebują żadnych opłat klienta.


Więc oto kompletny MegaHol, nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa. Czekający na Twój kontakt przyjaciel z Osieczna.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: