LAWETA PASYM 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PASYM i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza strona istnieje tylko dla Was. Dzień dobry!


To rozsądnie, że tutaj się znalazłeś! To najdoskonalsze miejsce w bliskości Pasym do którego mogłeś dotrzeć. Pomagamy we wszystkich incydentach losowych, które mogą wydarzyć się na trasie. Skasujemy każdą niesprawność. Efektywnie odciążymy Cię w holowaniu TIR-a lub innych pojazdów ciężarowych względnie dostawczych. Absolutnie nie można zaproponować więcej niż sto procent. Lawety wynajęte z MegaHol zapewniają taki poziom jakości i bezpieczeństwa przez 24h na dobę.


Już w tym momencie dzwoń pod nasz numer, ponieważ w momencie zdarzenia na drodze absolutnie nie powinno się marnować czasu na czytanie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jednak kiedy twoja gościna jest podyktowana szukaniem zaufania. Gwarancji na przyszłość. W takim razie my zachęcamy do konwersacji. Żebyś miał szansę zapoznać się z naszą profesjonalną paletą usług, która nie dotyczy wyłącznie holowania. Gdyż MegaHol – ogólnopolska sieć warsztatów powiązanych z ciężarową pomocą drogową to wyjątkowo kompletny usługodawca. Konwersacja będzie na pewno wirtualna, ale zapraszamy także do bezpośredniego kontaktu.


Zaczniemy od nas:MegaHol – zasadniczo co to za pomysł?


MegaHol pod swoje skrzydła ujął dużą liczbę zespołów, które angażują się w ciężarową pomoc drogową, jednak absolutnie nie sprowadzają działalności wyłącznie do pomocy dla TIR-ów, ale swoje usługi dostarczają w odniesieniu do wszystkich samochodów ciężarowych oraz dostawczych, i także dla aut osobowych , a także pozostałych pojazdów. Absolutnie nie narzucamy sobie granic w związku z tym lawetujemy i niewielkie pojazdy i jednoślady, holujemy auta osobowe oraz oferujemy frachty lawetą względnie autolawetą dowolnego dnia w tygodniu przez 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Nikogo zapewne nawet nie zaskoczymy wiadomością, że wśród oferowanych przez nas usług odnajduje się również fracht kłopotliwego sprzętu drogowego, maszyn budowlanych czy rolniczych. To oczywista decyzja kiedy specjalizacją pomocy drogowej są TIR-y, a w flocie sieci są odpowiednie lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Rozwijamy się zawsze dla dobra odbiorcy od drobnej pomocy drogowej z Dąbrowy Górniczej po sporą platformę pracującą w całym Górnym Śląsku i w ościennych województwach. Systematyczny progres doprowadził nas do uruchomienia naszej platformy w Pasym i w wielu innych lokalizacjach w Kraju, w których świadczymy nasze jakościowe usługi.


Żywimy perspektywy, że już niedługo w całej Polsce.Co takiego gwarantuje platforma konsumentom?


Przez 24h na dobę absolutną rękojmię wysokiej klasy i zaufania usługi. To zrozumiała gwarancja i nie ma powodu żądać więcej od usługi holowania. Także bogaci klienci dokładają znaczną wagę do wysokości wydatków na usługi, ale tylko sporadycznie dzieje się tak w przykładzie przywołań pomocy drogowej. Dzięki sieci, MegaHol błyskawicznie dociera w rejon zdarzenia. Funkcjonowanie w sieci MegaHol gwarantuje nam o wiele bogatsze możliwości w wyborze ekipy właściwie skomponowanej do zadania, a tym samym właściwie na początku polepsza jakość usługi. A nawet potrafimy w razie zaistnienia takiej konieczności kojarzyć obsady specjalizujące się w odrębnych dziecinach, a pożądane jednocześnie. Choćby specjalistyczną brygadę serwisu mobilnego oraz specjalistyczny ciągnik siodłowy, który powiedzmy wydostanie TIR-a z parowu, oraz przyślemy lawetę o stosownych parametrach. Dzięki sieci już posiadamy wspólników, którzy potrafią się nawzajem wesprzeć w odpowiedni sprzęt i fachowców. Partnerów, których mniejsze firmy muszą dopiero szukać w momencie kiedy okazują się pożądani.Cena usługi jest istotna.


Pomoc drogowa to niepowtarzalna usługa. Zdecydowanie nie ma tu takiej grupy niezmiennych danych na których wolno wesprzeć kalkulację nie zmiennej ceny usługi, gdyż zawsze w terenie często trzeba wykonać wiele nieprzewidywanych przed wyjazdem działań. To normalne, że zaczynamy od określenia wstępnej wyceny już na szczeblu przyjmowania zlecenia. Są dane, znaczące dla wyceny usługi, które potrafimy otrzymać już na poziomie składania zamówienia. To model samochodu, jego stan techniczny w diagnozie klienta, odległości które będziemy potrzebowali przejechać, a na tej bazie możliwa jest także decyzja o wysłaniu najlepszej lawety czy naczepy niskopodwoziowej. Przy tymczasowej symulacji kosztów usługi to dostateczne informacje. Zdecydowanie w rejonie zdarzenia potrafi się ujawnić konieczna rewizja wyceny usługi. Na szczęście skuteczność sieci polega również na tym, że ceny za pojedyncze usługi spadają, więc zapewne będą korzystne względem cenników drobniejszych operatorów. Przy okazji MegaHol przeprowadza oczywiście usługi bezgotówkowe dzięki umowie z wieloma ubezpieczycielami.Obok holowania samochodu o jaką usługę można się do nas skierować?


 • W MegaHol, faktycznie jedynie dzięki istnieniu w sieci, propozycja usług jest niezwykle różnorodna.
 • Flagową usługą jest holowanie i lawetowanie jakichkolwiek pojazdów.
 • Awaryjny transport pasażerów autolawetą konkretnie do 6 osób.
 • Ciężarowy serwis mobilny przez 24h na dobę. W kręgu zainteresowania TIR i samochody dostawcze.
 • Nastawiana na TIR-y mobilna wulkanizacja, ale odpowiednio wyszkolona na wszystkie wymiary opon od ciężarówek właściwie do osobówek.
 • Usługowy przewóz samochodów różnych modeli.
 • Transport maszyn drogowych, budowlanych i oczywiście rolniczych.
 • Usługi przewozowe obejmują również tramwaje, przyczepy mieszkalne, autokary i pozostałe nietypowe pojazdy.
 • Transport dłużycowy nie tylko dla leśnictwa, budownictwa, energetyki oraz przemysłu.
 • Wyciąganie z pobocza, rowu czy pola samochodów ciężarowych i zdecydowanie nie wyłącznie tych.
 • Uzupełnianie na drodze płynów eksploatacyjnych i paliwa.

Jest oczywiste, iż kompletny tabor którym rozporządzamy jest poświęcony usłudze pomocy drogowej, równoważnie dzięki działaniu w sieci mamy luksus utrzymania gotowości z równoczesnym użyciem naszego sprzętu w usługach przewozowych. Dzięki platformie zdołaliśmy zbudować poważny zespół lawet, autolawet, naczep niskopodwoziowych i oczywiście innego sprzętu transportowego będącego własnością poszczególnych oddziałów i zdywersyfikowanego w granicach całej grupy. Skuteczność sieci przenosi się także na możliwość podjęcia wielu zleceń równocześnie absolutnie nie trącąc przy tej okazji na marce oraz bezpieczeństwie wykonywanych prac. W MegaHol pozostałe usługi świadczymy 24h na dobę i przez cały tydzień zdecydowanie nie jedynie na obszarze kraju, ale też w granicach Unii Europejskiej.Czy jest rękojmia usługi z udziałem MegaHol?


Najpewniejsze będzie zapisać sobie nasz numer i zatelefonować w przypadku potrzeby. Dzięki możliwościom sieciowym MegaHol jest najlepszą marką oferującą pomoc drogową nie wyłącznie zleceniodawcom indywidualnym, ale też obsługującą zleceniodawców flotowych. Stabilne umowy zabezpieczające pomoc drogową to w tej branży powszednia praktyka. Tak samo floty TIR jak też mniejszych samochodów ciężarowych lub dostawczych oraz busów, a bywa że i korporacje taksówkowe, poszukują takich umów, a my mamy je w naszej ofercie. Umowa zapewnia klientom nasz prędki przyjazd w rejon kolizji. Znając rodzaj taboru naszego klienta rzecz jasna nie tylko dotrzemy szybciej, ale bez wątpienia ewidentnie także dokładniej przygotowani. W przypadku awarii straty będą mogły stać się poważniejsze kiedy liczy się czas. Sprawna akcja serwisu mobilnego w takim przypadku ma prawo mieć decydujący wpływ. Ważne jest w związku z tym by ów serwis był wcześniej zaordynowany na obsługę taboru danego kontrahenta. Obniżenia niebezpieczeństwa strat przez parafowanie z MegaHol umowy powinny dopiąć zdecydowanie nie tylko instytucje z okolic Pasym, ale na identycznych regułach firmy, których tabor często porusza się w tym regionie. W przypadku awarii warto mieć tuza w rękawie. No to niech nim zostanie nasza profesjonalna pomoc drogowa.


Holowanie tylko do sukcesu – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: