LAWETA BLACHOWNIA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BLACHOWNIA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza jednostka naprawdę jest całkowicie odmienna. Ta pomoc drogowa będzie na pewno niby najbliższy przyjaciel, który podąży pilnie by udzielić Tobie pomocy. Przyjaciel godny kredytu zaufania oraz gotowy na wszelkie rozstrzygnięcia.


Zdarzył się dylemat z samochodem właśnie nieopodal Blachownia? Zadzwoń do Pomoc Drogowa „PATYK” – do przyjaciela, który zadziała tak by wyeliminować awarię, a także sprosta rezultatom kraksy. Nadjedziemy błyskawicznie. Dojedziemy z fachową brygadą, która będzie obsługiwać mobilny serwis.


Drobne naprawy to nie jest trudność, która na trasie mogła by zaistnieć dla nas trudnością nie do rozstrzygnięcia. Opony ulegają zniszczeniu, silniki nie chcą się uruchomić, wycieraczki się niszczą, i może się zdarzyć, że brakuje paliwa. I oczywiście to wszystko może Cię dopaść na przykład na środku autostrady. Wówczas przyjeżdżamy aby usunąć wadę ku Twojej, a także naszej satysfakcji. A gdy będzie wskazana autolawety, autoautolawety ewentualnie holowanie to oczywiście jesteśmy na to gotowi jak nikt inny. Po przybyciu skutecznie wesprzemy zabezpieczyć rejon zdarzenia. Czy przebywasz na jezdni gminnej, ekspresowej lub na autostradzie to oczywiście dla nas nie stanowi problemu. Odkryjemy dowolne stanowisko i oczywiście udzielimy pomocy. Ulica komunalna bądź krajowa – na rodzimym obszarze zlokalizujemy każdą z nich.


Nie wypieraj z pamięci kontaktu do przyjaciela. Dodzwonisz się zawsze gdy będzie pomocny nawet w całym kraju. Wystukaj numer o dowolnej porze dnia oraz nocy. Zjawimy się na miejscu – niechybnie! W taki sposób działa prawdziwa pomoc drogowa. Pomoc Drogowa „PATYK” pamięta o was. Przyjaciół poznaje się w biedzie.


Zarówno dzień i w nocy możesz rozważać naszą usługę:

  • Przewóz, przewóz na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Ulokowanie samochodu na kołach względnie wydobycie go na jezdnię
  • Usunięcie mylnie zatankowanego paliwa bądź dowóz paliwa
  • Usługi w granicach Assistance i darmowe usługi z OC stłuczki

Ustal szczegóły! Przyjaciel z Blachownia jest zdeklarowany do roboty!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Transport uszkodzonych pojazdów jest oczywiście sprawny, a także funkcjonalny kiedy do tej pracy użyta zostanie autolawety lub autoautolawety. Wielokrotnie obserwujemy na trasach półprywatnie holowane pojazdy, jednak warto wiedzieć, że ten rodzaj samopomocy kierowców jest na autostradzie legislacyjnie zabroniony. Fachowcy i doskonale wyposażona flota branżowych pojazdów to moc jaką dysponuje pomoc drogowa w obszarze Blachownia. Dla pasażerów mamy natomiast 5-cio osobową kabinę autolawety. Samochód będzie w naszych rękach całkowicie zabezpieczony w momencie załadunku, a także w czasie przewozu. Wszyscy podróżni oraz oczywiście samochód 24 godziny na dobę będą przewiezieni na określone miejsce.


Gdy stan samochodu na to pozwala i jednoznacznie również przepisy w każdej chwili można podjąć decyzję o holowaniu. Z maksymalną prędkością 60 km/h powinien poruszać się na drodze ten skład, holowanie w tej sytuacji będzie na pewno po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Na pewno jest sporym problemem i my rozumiemy tą kwestię, kolizja samochodu ciężarowego na jezdni. Awaryjny TIR na wiele godzin potrafi utrudnić ruch na drodze. Częstokroć jedynym sposobem udrożnienia drogi wydaje się być holowanie. Z takim problemem wcześniej wiele razy radziliśmy sobie i rozwiązywaliśmy sytuację szybko i skutecznie.


Holowanie każdego typu samochodu dzięki profesjonalnemu sprzętowi nie może być dla nas problemem. Wśród posiadanego przez nas sprzętu znajdują się specjalistyczne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe oraz pełna paleta wyspecjalizowanego sprzętu posiłkowego. Korzystając z tego, bezpiecznie i sprawnie przewozimy pojazdy dostawcze i ciężarowe, składy ciężarowe lub autobusy. TIR w wykopie leżący do góry kołami, choćby i wtedy kiedy wydarzy się to w mało dostępnym miejscu, będzie przez nas wystawiony i postawiony do pionu.


Nie ma konieczności aby gdzieś przetrzymywać artykuły przewożone przez awaryjny samochód, bowiem zawsze jesteśmy w stanie taki przewóz urządzić. Pozbieramy, przepakujemy i oczywiście przywieziemy zgodnie z poleceniem dysponenta ładunku.


Przez całą dobę kompetentna, wykwalifikowana kadra dyżuruje aby zagwarantować Wam zabezpieczenie i wewnętrzny spokój. Szerokie zaplecze dozwala nam bez względu na sytuację pogodową każde wezwanie urzeczywistnić przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Naprawić niesprawność bywa czasami niezwykle szybko. Przebita opona, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, niedobór oleju, paliwa bądź czasami wlanie do zbiornika złego paliwa, zepsute wycieraczki i rzecz jasna wiele innych paraliżujących dalszą jazdę, ale takich które dało by się naprawić na poczekaniu. W takiej sytuacji całodobowo można przywołać lokalną pomoc drogową i jej mobilny serwis. Stanie się ewidentne, że nie ma powodu by korzystać z lawety. Obszerna paleta usług serwisu mieści także całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która przybędzie z serwisem jak najszybciej.


Ten mobilny serwis doglądają wyśmienicie przygotowani mechanicy. Nie bacząc na markę i charakter samochodu są w stanie skutecznie podjąć na trasie rozmaite drobne naprawy.


Jeden telefon wystarczy. Po sprawdzeniu detali awarii, marki samochodu i lokalizacji ściągamy nieodzowny sprzęt na miejsce zdarzenia w kilkanaście minut. Priorytetem naszych poczynań jest w pełni wspomóc kierowcę więc do potencjalnych przypadków przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Opinie usługobiorców budują różnorodną propozycję naszych usług w tym przewóz maszyn budowanych. Maszyny drogowe, koparki gąsienicowe czy walce będą mieć u nas zapewniony bezpieczny transport. Podobnie przewóz wielkich maszyn rolniczych nie jest problemem. Małe, lecz wagowo uciążliwe pojazdy powodują trochę mniej kłopotów w transporcie. Do ich przewozu wystarczy, na przykład mniejszy samochód. To naturalnie wygoda jednak warto aby za kierownicą siedział kierowca wyszkolony do takiego typu usługi i właśnie tych wyszkolonych kierowców mamy w naszym zespole. Propozycja naszych usług zawiera jednocześnie fracht towarów ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Jeśli Masz kłopot z specyficznym towarem, powiedzmy ciężki gruz czy też wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę transportu zapisuj się do nas.


Tego typu usługę można u nas zamówić na obszarze całego kraju. Przewozu podejmujemy się też zagranicą. Towary zawsze jednostkowo ubezpieczamy oraz legitymujemy się dokumentacją, która upoważnia nas do oferowania takich usług.Dlaczego my?


Ze względu na to, że funkcjonujemy czynni 24h na dobę przez 365 dni w roku nie zaledwie w naszym regionie, lecz w całym kraju. Dlatego że niemało ośrodków zaaprobowało współpracę i pozwoliło swoim fachowcom skumulować tu doświadczenie, umiejętności oraz informację. Pomaga nam to szybko i precyzyjnie skasować faktycznie każdą awarię i przewieźć każdy pojazd z pewnością pierwszorzędnej jakości i dobrej ceny.


Na jakąkolwiek usługę patrzymy oddzielnie i każdą indywidualnie szacujemy. W symulacji brane są pod rozwagę: czy została wykorzystana autoautolawety lub holownik, lokalizacja zdarzenia, model samochodu, który obsługujemy, wykorzystanie części zamiennych i oczywiście rozmiar robót wykonanych na miejscu.


Nasza usługa, jaką realizujemy ze względu na szkody do której doszło w wyniku stłuczki nie z Państwa przyczyny, może być pokryta z OC sprawcy. Może być także bezpłatna w przypadku gdy rozporządzają Państwo dogodnym ubezpieczeniem Assistance.Zawsze masz nas pod ręką!

Masz kłopot ściągaj Pomoc drogową Pomoc Drogowa „PATYK” – twój przyjaciel z Blachownia jest gotów do pomocy wręcz oczekuje na kontakt.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: