LAWETA KONIECPOL 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KONIECPOL i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNa bezduszne jednostki będziesz mógł wpaść wszędzie. My jesteśmy jak twój zaufany przyjaciel, doskonała pomoc drogowa w sposób naturalny gotowa żeby służyć pomocą. Więc będziesz mógł mu zaufać bo przyjaciel jest gotów Ciebie wspomóc w dowolnych okolicznościach.


Przytrafiła się Tobie usterka bądź stłuczka w sąsiedztwie Koniecpol, nie czekaj, lecz wybierz numer do przyjaciela – zadzwoń do Pomoc Drogowa „PATYK”. Przyjedziemy ekspresowo. Z nami przyjedzie mobilny serwis i profesjonalna ekipa.


Nie ma takiej bariery abyśmy na szosie musieli darować sobie drobne naprawy. Nie sądź, że nie dojedziemy do drobnostki jaką zdaje się być wymiana koła. Pomożemy nawet przy ratunkowej zmianie wycieraczek, przywieziemy paliwo, a także odpalimy silnik kiedy akumulator odmówi zdyscyplinowania. W dowolnej chwili zadania potrafimy uzgodnić, że nieodzowna na pewno jest autolawety, autoautolawety lub holowanie. Ubezpieczamy przestrzeń zdarzenia natychmiast po przybyciu. Możesz mieć usterkę gdziekolwiek. Czy to będzie autostrada lub może ścieżka komunalna – nie istotne. My to miejsce odnajdziemy by Ci dopomóc. Ulica komunalna lub krajowa – na tutejszym terenie znamy dowolną spośród nich.


Numer do przyjaciela uważnie zapamiętaj. Jesteś w stanie się zorientować w całej Polsce jak może być przydatny. Absolutnie nie ma złej pory ani nie ma niefortunnego dnia na kontakt. Przybędziemy z pomocą – masz na to gwarancje! Pomoc Drogowa „PATYK” w ten sposób rzeczywiście funkcjonuje. Pewna pomoc drogowa! Tacy mają być przyjaciele.


Ta pomoc drogowa podejmuje się pracy 24 godziny na dobę:

  • Wyeliminowanie źle zatankowanego paliwa czy dowóz paliwa
  • Bezpłatne usługi z OC sprawcy, a także w ramach Assistance
  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wydostanie pojazdu na drogę albo ustawienie go na kołach

Jeśli to nie kłopot zwróć uwagę na fakty! Przyjaciel z Koniecpol jest chętny do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Defektowe pojazdy najszybciej i bezproblemowo da się przetransportować kiedy w grę wchodzi autolawety względnie autoautolawety. Powinno się jednak wspomnieć, że na autostradzie holowanie jest legislacyjnie wzbronione, więc w sumie to jedyny sposób jaki jesteśmy w stanie tutaj użyć. Pewność gwarantują nam kompletnie wyposażone, specjalne pojazdy ( wśród nich autoautolawety mogąca wziąć 5-ciu pasażerów), a także kompetentna ekipa. Samochód będzie w naszych rękach całkowicie zabezpieczony w czasie załadunku, a także w czasie przewozu. Przywieziemy na wyznaczone miejsce pewnie oraz całodobowo tak samo samochód jak również jego pasażerów.


Zdecydowanie jeżeli pozwalają na taki ruch paragrafy i rzecz jasna stan pojazdu każdorazowo możemy zmienić technikę przewozu na holowanie. Holowanie bezwzględnie jest niestety wolniejsze. Ten skład pojazdów zdecydowanie nie powinien jechać szybciej na drodze niż 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Pojazd ciężarowy ulegający usterce na ulicy to duży dylemat i my rozumiemy tego konsekwencje. Nie dużo pojazdów na tyle skutecznie może utrudnić ruch na drodze jak niesprawny TIR. Nierzadko dobrym sposobem odkorkowania drogi wydaje się być holowanie. Wiele razy nasza pomoc drogowa skutecznie przeprowadzała analogiczne zlecenia.


Branżowy sprzęt pozwala nam na holowanie jakiegokolwiek typu pojazdu. Przywieziemy nawet zestaw ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik i na pewno samochód ciężarowy ewentualnie dostawczy. Zrealizujemy to umiejętnie i solidnie zawdzięczając to doskonałej jakości wyspecjalizowanemu sprzętowi w formie holowników, niskopodwoziowych naczep i całej rodziny sprzętu pomocniczego. TIR w kanale leżący do góry kołami, nawet wówczas kiedy dzieje się to w mało osiągalnym stanowisku, zostanie przez nas wystawiony oraz postawiony do pionu.


Zepsuty pojazd może prawdopodobnie przewozić ładunki, które nie przepadły ulegając skasowaniu, jednak wymagają dowiezienia do odbiory. Jesteśmy przygotowani na powołanie takiej pomocy. Przepakujemy je i przywieziemy na określone miejsce.


Waszego zabezpieczenia i stabilizacji 24 godziny na dobę chroni doświadczona, wyspecjalizowana załoga. Nie skupiają naszej uwagi realia pogodowe bo dzięki dużemu zapleczu jesteśmy w gotowości skutecznie podjąć każde zlecenie i to w dowolnej godzinie dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


Mnóstwo awarii może być nietrudnych do usunięcia. Takie nieskomplikowane niesprawności, ale uniemożliwiające dalszą jazdę to częste zjawiska. Niedobór oleju, paliwa czy czasami zatankowanie do zbiornika innego paliwa, zamknięte w pojeździe kluczyki, przebita opona, uszkodzone wycieraczki i rzecz jasna wiele innych lekkich incydentów, które potrafią nas spotkać na drodze. Na szczęście pobliska pomoc drogowa 24 godziny na dobę poleca bezpośrednie naprawy wykonane przez mobilny serwis. Stanie się ewidentne, że nie ma powodu do wykorzystania lawety. Sprawny dojazd to zaleta tego serwisu zwłaszcza kiedy konieczny jest mobilny warsztat wulkanizacji, który przez całą dobę funkcjonuje w palecie usług.


Profesjonalizm mechaników na sto procent jest istotą usług jakie świadczy mobilny serwis. Na poboczu potrafią wykonać różnorodne drobne naprawy, bez względu na to czy to jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego niezależnie od marki.


Oddzwonimy niezwłocznie jeśliby się okazało, że nasz numer jest w tym momencie nie dostępny. Po zdefiniowaniu detali usterki, marki samochodu i lokalizacji przyjeżdżamy na miejsce zdarzenia w kilkanaście chwil. Każdy incydent traktujemy kompleksowo na tyle by w pełni pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Naszym klientom mamy do zaproponowania pełną propozycję usług, a w niej na przykład transport maszyn budowlanych. Dostarczymy bezawaryjnie koparkę gąsienicową oraz duży spychacz i oczywiście dowolną inną z wielkich maszyn drogowych. Transport maszyn rolniczych, także takich dużych i oczywiście specjalistycznych, też jest w naszym wachlarzu usług. Zdecydowanie skromniejszych pojazdów używamy do przewozu wózków widłowych. To pojazdy małe, jednak wagowo uciążliwe mamy jednakże należycie przeszkolonych kierowców. Flota pojazdów jaką wykorzystujemy zezwala nam podjąć działania z obszaru transportu towarów ponadnormatywnych i transportu dłużycowego. Na przykład wielkogabarytowe zbrojenie, duży gruz i mnóstwo innych.


Usługi te wykonujemy na terenie całego kraju oraz zagranicą. Gwarantujemy pełną dokumentacje i oczywiście ubezpieczenie.Dlaczego my?


Ponieważ Pomoc Drogowa „PATYK” w całym kraju przez 24h na dobę i rzecz jasna 365 dni w roku świadczy Ci specjalistyczną pomoc drogową. Otóż to długoletnie doświadczenie współdziałających obopólnie ośrodków, a także zawodowcy z biegłością w swojej profesji i oczywiście potwierdzonymi kwalifikacjami. Wysoka skuteczność w wydajnym likwidowaniu usterki lub znakomite wyniki przewozu pojazdów są właśnie tego skutkiem.


Wszelką usługę wyceniamy rozdzielnie. W kalkulacji brane są pod uwagę: użycie części zamiennych, rozmiar czynności przeprowadzonych na miejscu, czy została zastosowana autoautolawety bądź holownik, miejsce zdarzenia i rzecz jasna typ pojazdu, który obsługujemy.


Nasze zlecenia mają dobre wyceny, lecz potrafią być darmowe gdy Państwo posiadają stosowne ubezpieczenie Assistance lub gdy nasza praca jest spowodowana wcześniejszą stłuczką do której doszło z winy osób trzecich i oczywiście wydatki rozlicza się z OC winnego kolizji.Ważne jest Twoje zaufanie!

Tylko Pomoc drogowa Pomoc Drogowa „PATYK” – przyjaciel z Koniecpol czeka pod telefonem zdecydowany aby Ci pomoc.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: