LAWETA KUNÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KUNÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTen rozdział winien nosić tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, ale ostatecznie zawsze jesteśmy przygotowani i zdecydowani na każde działanie. W tej sytuacji szczerze mówiąc nie zwracamy uwagi na gabaryt auta dlatego, że nasi kontrahenci zawsze są naszymi dobrymi przyjaciółmi i chcemy, aby nasze czyny wzmacniały ich w przeświadczeniu, iż przyjaciół znajduje się w opresji. Jesteśmy gotowi na holowanie aut ciężarowych w tym samym stopniu jak i pozostałych pojazdów i wszystkie nasze zespoły rozlokowane w całej Polsce muszą być adekwatnie wyposażone.


Wszędzie może ci się przytrafić kłopot na drodze. Zawsze w takiej sytuacji nie marnuj czasu na poszukiwanie odpowiednich służb jedynie od początku wybierz numer do MegaHol, w bliskości miasta Kunów to jedna z najwłaściwszych pomocy drogowych. Holowanie właściwie nie zawsze jest niezbędne. Mobilny serwis to aktualnie bezwzględnie jest wręcz rutynowa usługa, ale jeżeli do tego dołączymy wyspecjalizowaną załogę to przyjedziemy do was z specjalistycznym warsztatem. Toteż, być może pokonamy defekt na miejscu wydarzenia.


Na szczęście nie obawiamy się, iż jakaś rzecz nas zaskoczy bo posiadamy stosunkowo dużo energii, by nawet z wyrafinowanymi usterkami sobie poradzić. Przez lata nabraliśmy doświadczenia które, obecnie upewnia nas w odczuciu, że podejmujemy dobre decyzje w toku finalizacji otrzymanych zleceń. Drobne naprawy, jakie wystarczy przeprowadzić w rejonie awarii to dla nas zazwyczaj przeciętne niesprawności, choć klientom hamują dalszą jazdę. Niech ci się tylko nie wydaje, że dzwonisz po pomoc drogową z drobnostką, bowiem na trasie nawet mała usterka potrafi okazać się niemożliwa do indywidualnej reperacji, dlatego wycieraczki oraz opony, brak paliwa ewentualnie nieodpalający silnik także czasami potrzebują naszej pomocy.


Postaraj się  o tym pamiętać. Ty, całkiem możliwe, że dojechałeś tutaj z dalekiego końca Polski, ale my jesteśmy u siebie. Zapamiętaj, iż posiadasz w nas przyjaciół, dlatego nie martw się, iż nie potrafisz ustalić w którym miejscu jesteś my na sto procent cię wyszukamy. Zaszła potrzeba pomocy wtedy dzwonisz, nie ważne o jakiej porze, twoi przyjaciele trwają na posterunku całą dobę. Przyjaciele bywają rozmaici, życzliwsi, zawodni oraz pomoc drogowa MegaHol, która nigdy nie zawodzi. Tacy jesteśmy.Jesteśmy zdecydowani do dostarczania usług i w dzień i w nocy:

  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Ustawienie samochodu na kołach albo wydobycie go na jezdnię
  • Dowóz paliwa albo usuniecie paliwa mylnie wlanego
  • Bezpłatne usługi z OC winnego kolizji oraz w granicach Assistance

NASZA GALERIA


Osobiście przekonaj się co ukrywa pełna paleta możliwości skoro dalej nie masz ufności. Tymczasem tu w mieście Kunów możesz liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

W każdym przypadku ciężarowa pomoc drogowa będzie posiadała u nas palmę pierwszeństwa, oczywiście nie zakłada to przecież, że nasze lawety czy autolawety nie mogą być zaadaptowane do przerzutu innych pojazdów. I chociaż powszechną formą przewozu awaryjnego samochodu osobowego jest holowanie, jakiego zapewne może się podjąć każdy prowadzący, to my właściwie polecalibyśmy skorzystać z specjalistycznej usługi.


Tą wskazówkę trzeba przyjąć na serio. Nie zawodowy prowadzący poniekąd nie zdaje sobie sprawy jakże ważne przy holowaniu mogą być praktyka i profesjonalizm. Ogromnie ważny bezwzględnie jest sprzęt z którego w tej sytuacji korzystamy gdyż zwyczajna linka holownicza regularnie bywa zawodna. Holując pojazd musi się omijać autostrady oraz drogi szybkiego ruchu co zdecydowanie skomplikuje i przeciągnie przejazd. Oczywiście tu akurat powinno być pole do popisu dla specjalistycznego sprzętu i ekip pomocy drogowej MegaHol.


Jakikolwiek typ samochodów potrafimy dostarczyć na wskazane miejsce korzystając z naszych lawet, czy autolawet. O dowolnej godzinie potrafimy, wyjątkowo skutecznie dostarczyć na miejsce wypadku niezbędny transport i bezawaryjnie dowieźć i pojazd i pasażerów do określonego miejsca.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To w sumie jest nasz żywioł. Zawsze w przewozie samochodów ciężarowych, i w ciężarowej pomocy drogowej chcemy być w każdym przypadku pośród najlepszych. W takim samym stopniu w wartości profesjonalnych usług jak również w bogatej ofercie. Awaria TIR-a na ulicy potrafi być olbrzymim kłopotem. Gdy w sytuacji zdarzenia na drodze dwupasmowej zamkniemy jeden pas ruchu to wiadomy będzie zator, być może na wiele kilometrów. Gdy niesprawność nastąpi na uczęszczanej trasie jednopasmowej to wynik jest w stanie być jeszcze podlejszy. Więc szybka naprawa ewentualnie zawodowy, kompetentny przerzut tego samochodu jest naprawdę znaczący.


Bezpośrednio w taborze MegaHol znajdują się holowniki , a także naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol oraz specjalistyczny sprzęt dodatkowy, w tym oczywiście odpowiedni sprzęt do wyciągnięcia ciężkiego samochodu z rowu czy też ustawienia go na kołach. Na co dzień mamy więc zdolność natychmiastowego otwarcia drogi , a także przewiezienia TIR-a w najdogodniejsze rejony umożliwiające podjęcie bezpiecznej reperacji. Cały arsenał kłopotliwych samochodów: Busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, szybko i solidnie, przez całą dobę, przewieziemy pod wyznaczony adres.


Jednakże klasa naszych usług gwarantowana jest przede wszystkim przez doświadczoną kadrę pełniącą dyżur w naszych oddziałach przez całą dobę i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Jest możliwe, że nigdy nie będą konieczne holownik no i niskopodwoziówka. Awarię potrafią wyeliminować mechanicy z mobilnego serwisu, jaki w lokalizację zdarzenia przyjedzie zdecydowanie szybciej.


Od wulkanizacji opon po małe naprawy napędu na takie zdarzenia jest gotów mobilny serwis. Na każdym odcinku staramy się zrobić wszystko co możliwe, w związku z tym wyjeżdżamy po zrealizowaniu kompletnego wywiadu w czasie przyjmowania zamówienia. Regularnie posiadamy sposobność wezwania lawety czy holownika z naczepą niskopodwoziową czekających w zapasie na przypadek gdyby szybka naprawa okazała się niemożliwa.


Awarie, aczkolwiek podobne często są właściwie bardzo rożne, z tego powodu też do wszystkich wezwań przystępujemy odrębnie. Wsłuchujemy się w prośby zleceniodawców, przyjmujemy propozycje, gdyż są naszymi dobrymi przyjaciółmi, a nie wyłącznie klientami. Wolno nam tak postępować gdyż posiadamy luksus poparcia świetnie zaopatrzonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Trzymając w sprawności faktycznie bogatą bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy też ciągników zdrowym było dla nas wyjście z ofertą frachtu ogromnych maszyn budowlanych czy też maszyn rolniczych. Pomimo, iż nie specjalizujemy się w tej gałęzi przewozu to przecież pośród ekipy są eksperci, kierowcy z konkretnym doświadczeniem i praktyką w podobnych frachtach, w związku z tym polecamy ich wiedzę.


Transporty prowadzimy w kraju i zagranicą profesjonalnie przerzucając na wybrane miejsce przeznaczenia maszyny począwszy od ciężkich mimo, że niedużych wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych oraz busy czy też pikapy. Uwzględniamy również zamówienia na frachty ponadnormatywne czy przewozy dłużycowe.


Od początku ubezpieczamy ładunki jednak jesteśmy przekonani, iż w naszych rękach zawsze są bezpieczne. Wcale nie zarzucamy naszych klientów załatwianiem formalności i zdobywaniem dokumentów potrzebnych do finalizacji zleconego przewozu.Dlaczego my?

Mianowicie czemu akurat nie? Czemu tym razem nie MegaHol? Absolutnie nie pragniemy deprecjonować umiejętności innym, ale również nikt niczego podobnego nie uprawia pisząc, iż jest najlepszy. Zapewne weryfikują się w działaniu wszystkie pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe chociaż funkcjonuje ich w branży wyjątkowo wiele.


Namawiamy spójrz na to zdecydowanie z innej flanki. Nasza profesjonalna moc tkwi w sieci licznych warsztatów oraz dywersyfikacji sprzętu i taboru co może być trudne dla indywidualnego zakładu. Oczywiście to identycznie działa w sprawie wytrawnych kierowców czy wykwalifikowanych mechaników.  MegaHol to harmonijne powiązanie lokalnych zakładów, które nawzajem się zasilają działając jednocześnie niedaleko wydarzenia przy tym dysponując wyjątkowym wachlarzem taboru oraz sprzętu.


Jako istota ustalająca normę dostarczania naszych usług wyśmienicie potwierdza się hasło „Bądź przyjacielem klienta”. Przyjedzie do was właściwie wybrana drużyna fachowców, najpewniej z lokalnego warsztatu w którym budują ich więzy prywatne względnie przyjaźni, ale będą mogli czekać na szybką interwencję całej platformy.


Dowolne zamówienie otrzymuje indywidualną kalkulację , a skutek jest taki, że nierzadko u nas stawki za pracę są niższe niż się spodziewacie. W przypadku usług prowadzonych z OC lub Assistance nie musi się pokrywać należności, ponieważ rozliczamy się bezpośrednio z ubezpieczycielem.


To jest MegaHol – jest jasne, że nie tylko ciężarowa pomoc drogowa , ale z bogatym wachlarzem usług. Przyjaciel z miasta Kunów, który zapewnia Ci spokojną jazdę.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: