LAWETA ĆMIELÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ĆMIELÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNależy uczciwie podkreślić, iż naszą specjalizacją jest ciężarowa pomoc drogowa, zasadniczo to na szczęście nie zakłada, iż wzbraniamy się od wykonania odmiennych zleceń, a wprost przeciwnie dysponując znakomicie wyposażoną infrastrukturą potrafimy  obsłużyć parę zleceń równocześnie. Jeśli chodzi o nas to klienta uważamy za przyjaciela zatem w ten sposób podchodzimy do pomocy której nasz przyjaciel potrzebuje nie bacząc jakie gabaryty posiada jego pojazd. Niezmiennie jesteśmy gotowi na holowanie aut ciężarowych w bliźniaczym zakresie jak i pozostałych samochodów i wszystkie nasze oddziały rozlokowane w całej Polsce muszą być odpowiednio wyekwipowane.


Nie ma miejsc bezpiecznych i wszędzie stosunkowo łatwo jest mieć usterkę pojazdu. W podobnej sytuacji nie marnuj czasu na wyszukiwanie odpowiednich służb jedynie od razu dzwoń do MegaHol, w rejonie miasta Ćmielów to jedna z najlepszych pomocy drogowych. Jest jednak pytanie – Czy też niezwłocznie powinno się samochód holować? W naszych zespołach rozporządzamy mobilnymi serwisami, i profesjonalnie wyspecjalizowaną kadrą. Miejsce zajścia na krótki okres będzie profesjonalnym zakładem mechaniki samochodowej, i w ten sposób zaoszczędzimy czas i zmniejszymy wydatek na usunięcie awarii.


Rzecz jasna nie stresujemy się, iż jakiś ruch nas zdziwi bo mamy dość energii, żeby nawet z wyrafinowanymi usterkami sobie dać radę. Nasze nastawienie na poziomie wykonania dowolnej usługi pozwala na pozytywne efekty, zatem przestrzegamy tego zawsze dla waszej satysfakcji. Zdecydowanie nie ma reguły, jakkolwiek generalnie wiele paraliżujących dalszą podróż usterek okazuje się być trywialnymi usterkami, jakie przy drobnej naprawie na miejscu wydarzenia zawsze są efektywnie usuwane przez nasze wykwalifikowane załogi. Pozwól, że zainteresujemy się również drobnymi naprawami na trasie, które paraliżują dalsza jazdę, a niestety nie możecie ich sami skorygować. Nasze wykwalifikowane załogi zainteresują się dowolną błahostką dlatego wręcz na szczęście nie musisz się niepokoić o paliwo, wycieraczki, opony gdyż pod dobrą kontrolą będziesz ubezpieczony na drodze.


Staraj się  o tym pamiętać. My śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy u siebie, tymczasem ty mogłeś tu przyjechać choćby z krańca kraju. Nieistotne gdzie znalazły cię kłopoty bez problemów to miejsce odnajdziemy, zatem szybko zaproponujemy ci życzliwą dłoń. Zdarza się problem to potrzeba pomagać, pora nie jest ważna ponieważ istotni muszą być przyjaciele zdecydowani do interwencji, zatem możesz do pomocy drogowej zadzwonić o każdej porze. Wiedz, że pomoc drogowa MegaHol ma wielu przyjaciół i jeszcze nigdy żadnego rzecz jasna nie zawiodła. Bo istnieć musi się właściwie.Zabezpieczamy usługę o dowolnej godzinie dnia lub nocy:

  • Transport na lawecie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Ustawienie samochodu na kołach czy wydostanie go na jezdnię
  • Dowóz paliwa czy usuniecie paliwa błędnie zatankowanego
  • Pomoc w granicach Assistance oraz darmowe usługi z OC stłuczki.

NASZA GALERIA


Cała oferta jest tu rozpisana w drobiazgach czyli będziesz mógł rozproszyć wątpliwości. Jednak na przyjaciół z miasta Ćmielów będziesz mógł liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest istotą naszych usług, lecz faktem jest, że jak wcześniej nadmieniliśmy zawsze jesteśmy gotowi do przewozu lawetą względnie autolawetą każdego auta. Mamy świadomość, iż powszechną procedurą interwencji jest holowanie, szczególnie kiedy mowa o pojazdach osobowych. Przy wykorzystaniu linki holowniczej potrafi się podobnej usługi podjąć każdy prowadzący, my jednak radzimy skorzystanie z usługi specjalistów.


Jest to konieczne z wielu powodów. Decydujące są praktyka oraz kompetencję znaczące przy wykonaniu takiej usługi. Niestety nie da się w stu procentach zawierzyć zwyczajnej linie holowniczej bowiem jest ona niesolidna. Holując auto trzeba pomijać autostrady oraz drogi szybkiego ruchu co bardzo utrudni no i przeciągnie przewóz. Dlatego pomoc drogowa MegaHol administrująca zawodowymi składami, oraz odpowiednim sprzętem do lawetowania powinna być najwłaściwszym wyborem.


Oczekujące w pobliskim taborze lawety lub też autolawety pozwalają nam na przewiezienie jakiegokolwiek rodzaju auta. W miejscu wydarzenia zjawimy się błyskawicznie kierując tu adekwatny sprzęt do spokojnego przewiezienia waszych aut oraz pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To robota nas urzeka. Każdy chce być najskuteczniejszym w bliskiej sobie przestrzeni, tymczasem jeśli chodzi o nas to w przewozie samochodów ciężarowych i ciężarowej pomocy drogowej jesteśmy nieopodal tego celu. Zapewniamy bogatą ofertę , ale też fachowe zrealizowanie prac. Z zepsutym TIR-em zatykającym ulicę spotkał się raczej nawet nie doświadczony kierowca. Wykluczenie jednego pasa ruchu potrafi wywołać tasiemcowe korki nawet na szosie dwupasmowej. Jest również pewne, iż efekt potrafi być zwyczajnie gorszy na ruchliwej, bocznej szosie. Więc dlatego cenić należy szybkie, fachowe naprawy na miejscu powstania zderzenia, lub fachowy transport tych pojazdów.


W bazie pojazdów MegaHolholowniki , a także naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol i fachowy sprzęt dodatkowy, w tym również właściwy sprzęt do wyciągnięcia kłopotliwego samochodu z kanału czy też postawienia go na kołach. Jak da się zauważyć na co dzień mamy fizyczne możliwości przewozu dużego pojazdu w miejsce, w którym bezpiecznie, stosunkowo łatwo dopełnić nieodzownych reperacji. Szybko oraz bezawaryjnie przewieziemy maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, to znaczy krótko mówiąc pełny arsenał wielkich samochodów.


Zapewnia to ponadto kompetentna załoga, która trzymając dyżury w naszych oddziałach przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu zapewnia wam spokój i bezpieczeństwo.Mobilny serwis 24h

Jest możliwe, że holownik , a do kompletu niskopodwoziówka tym razem nie będą potrzebne. Niesprawność potrafią skasować mechanicy z mobilnego serwisu, jaki w odpowiedni rejon przyjedzie zdecydowanie prędzej.


Czy to okaże się kwestia wulkanizacji opony czy może konsultacji przy małych awariach napędu, zawsze chcemy być na to gotowi. Najczęściej udaje się wcześniej określić inspirację niesprawności i w związku z tym prowadzimy gruntowny rekonesans podczas podejmowania zamówienia,  w ten sposób nasi mechanicy jadą zawsze gotowi do pracy. Rzecz oczywista, że zawsze może wyskoczyć coś nieprzewidzianego i szybka naprawa nie stanie się osiągalna, jakkolwiek wówczas bezzwłocznie podjeżdża autolawety czy też niskopodwoziówka czekająca tylko na wezwanie.


Preferowane przez nas niezależne nastawienie do zamówień bierze się z faktu, iż awarie choć pokrewne regularnie pozostają wyjątkowo różne. Traktujemy wszystkich kontrahentów jak przyjaciół i dlatego wsłuchujemy się w ich prośby i inspiracje. Komfort funkcjonowania daje nam kompletnie wyekwipowane zaplecze, stąd wysłuchanie klienta może nam jedynie pomóc.Transport niskopodwoziowy

Firmową propozycję usług rozbudowaliśmy o przewóz dużych maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych ponieważ szeroka podwalina w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników umożliwiła nam takie rozwiązanie bez uszczerbku dla standardowych usług. To prawda, że w tej dyscyplinie przewozu akurat nie specjalizujemy się, jednakże jeśli pośród perfekcyjnych kierowców wykorzystuje się tylu z odpowiednim doświadczeniem nie można nie zagospodarować podobnego potencjału.


Przewozy organizujemy w kraju i zagranicą profesjonalnie dostarczając na wybrane miejsce przeznaczenia maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do masywnych mimo, że małych wózków widłowych oraz pikapy czy busy. Oczywiście także ładunki ponadnormatywne bądź ładunki dłużycowe.


Zawsze ubezpieczamy frachty jednak jesteśmy spokojni, iż w naszych profesjonalnych rękach są bezpieczne. Wszystkie procedury oraz certyfikaty konieczne do specyfikacji połączonej z wykonywaną przez nas usługą, każdorazowo przyjmujemy na siebie.Dlaczego my?

Lecz czemu akurat nie? Niech, więc będzie, że MegaHol. Każdy może wypisać, że jest najlepszy, jednakże my co zrozumiałe nie chcemy minimalizować pozostałym predyspozycji. Istnieje wiele pomocy drogowych znacznie mniej ciężarowych pomocy drogowych, ale niewątpliwie każda kończy wszystkie zadania.


Namawiamy spójrz na to z trochę przeciwnej perspektywy. Prawdopodobieństwo posiadania właściwego sprzętu w naszym przypadku zapewne jest daleko korzystniejsze niż w pojedynczym warsztacie bodaj ze względu na liczebność kooperantów. Oczywiście to samo działa w sprawie doświadczonych kierowców lub wyspecjalizowanych mechaników.  Stanowimy świetne zespolenie wzajemnie wspomagających się niedużych warsztatów, których siłą wydaje się być bliska odległość od miejsca zdarzenia oraz niezwykły dostęp do sprzętu i technologi.


Podwalinę oferowania naszych usług wyznacza maksyma „Bądź przyjacielem klienta”, która legitymizuje się przede wszystkim z tego powodu. Do zlecenia przybędą prawdziwi profesjonaliści, pewnie z niewielkiego zaprzyjaźnionego warsztatu, jednak będą mieli na wyciągniecie ręki wsparcie w postaci współpracy wielkiej firmowej pajęczyny.


Taryfikatora nie posiadamy, ale możecie przewidywać rzetelną cenę, często niższą niż oczekujecie, a to w związku z tym, że wartościujemy prace na bazie realnych danych. Zlecenia które fakturujemy zdecydowanie z ubezpieczycielem, a mianowicie wykonane z OC lub Assistance nie potrzebują jakichkolwiek opłat klienta.


Więc oto jest MegaHol, nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa. Przyjaciel z miasta Ćmielów, który jak nikt przybędzie  w potrzebie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: