LAWETA KORSZE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KORSZE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMegaHol wita na stronach naszej firmowej witryny


Gdy zdarzy Ci się niesprawność pojazdu lub każde inne zdarzenie losowe na drodze. Kiedy konieczna Ci jest pomoc w sprawie holowania TIR-a względnie drugiego auta ciężarowego bądź dostawczego. Gdy potrzebujesz pomocy to w rejonie Korsze absolutnie nie mogłeś trafić lepiej. 24h na dobę, bezsporną porękę kondycji , a także bezpieczeństwa zapewnia autolawety z MegaHol.


Nie potrzebujesz w tej chwili przeglądać wszystkiego. Wybierz numer do nas po pomoc drogową. Dokładniej zaprzyjaźnimy się później.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Tymczasem kiedy ta wizyta jest spowodowana tropieniem bezpieczeństwa. Zrealizowania tego efektu przez zapewnienie sobie gwarancji na przyszłość. Więc to świadczy o tym, iż planujesz zaznajomić się z propozycją naszych usług. MegaHol – ogólnopolska platforma warsztatów parających się ciężarową pomocą drogową posiada różnych usług ogromny repertuar zdecydowanie wychodzący poza usługę holowania. Zachęcamy zatem do konwersacji. Tymczasowo do konsultacji wirtualnej, w której postaramy się odpowiedzieć na parę przeważnie stawianych pytań.


Rozpoczniemy od siebie:MegaHol – co to za formuła?


MegaHol, jakkolwiek ma prawo sugerować to nazwa, nie obsługuje tylko TIR-ów. Ta grupa tworzy ogólnopolską platformę z drobnych zakładów ciężarowej pomocy drogowej służąc pomocą nie wyłącznie samochodom ciężarowym czy dostawczym. Przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę holujemy ponadto samochody osobowe, świadczymy usługi lawetowania motocykli i skromniejszych pojazdów, przypuśćmy kładów i oczywiście dokonujemy przewozów lawetą i autolawetą.

NASZA GALERIA


To proste, że kiedy specjalizacją takiej marki jest TIR to normalnym musi być dla niej równoległe przejście do usług transportowych w randze ciężkiej. Dysponujemy bowiem idealnymi autolawetymi i naczepami niskopodwoziowymi nie wzmiankując o ciągnikach, które zezwalają nam na fracht uciążliwych maszyn rolniczych, budowlanych oraz drogowych. Od dawna pracujemy na terenie Górnego Śląska jak również okolicznych regionów mimo, że startowaliśmy jedynie w Dąbrowie Górniczej. Obecnie jest możliwość by MegaHol znaleźć również w Korsze, ale i w wielu kolejnych miejscach w Kraju, gdzie w każdym przypadku otrzymacie usługi na najwyższym poziomie.


W perspektywie zapewne zawsze w całej Polsce.Co z takiej platformy mają klienci?


Usługę o pewnej marce i bezpieczeństwie przez 24h na dobę. To zapewne największa wartość usługi holowania jakiej może wyczekiwać kontrahent? Zdecydowanie cena ma naturalnie znaczący wpływ na dobór usługodawcy, jednak praktycznie w przykładzie usług pomocy drogowej ma mniejsze znaczenie. Dzięki sieci, MegaHol błyskawicznie dociera na miejsce wypadku. Platforma MegaHol zezwala nam na daleko idącą specjalizacje konkretnych załóg pomocy drogowej, a dzięki temu każde zamówienie łatwiej nam traktować indywidualnie i wysyłać tam załogę dobrze zaaranżowaną do tej roli. Ba potrafimy w razie potrzeby łączyć załogi specjalizujące się w różnych dziecinach, a niezbędne równocześnie. Podesłanie dedykowanej lawety potrafi być niewystarczające gdyż TIR czy autobus tkwi w parowie i dokładnie odmienny sprzęt wraz z załogą są tutaj dodatkowo niezbędni. Korzystanie z optymalnego sprzętu w znacznej mierze definiuje możliwości ciężarowej pomocy drogowej. Platforma daje nam potrzebną dostępność, o jaką ciężko jest lokalnym, samodzielnie pracującym warsztatom.Jaka jest cena usługi?


Akurat nie doszukamy się schematu sytuacji drogowych, który dało by się przenieść na stały taryfikator usług pomocy drogowej, a w każdym razie takich epizodów jest statystycznie za mało. Zawsze zaczynamy od zdefiniowania tymczasowej wartości właściwie na etapie przyjmowania zlecenia. Takie dane jak typ pojazdu do którego ściągana jest pomoc drogowa, jego stan techniczny w opinii klienta, droga w okolice zdarzenia i rejon możliwego przewozu to wiedza, którą możemy otrzymać w momencie początkowej rozmowy. To wystarczy, by wstępnie obliczyć cenę zamawianej usługi. Trudno natomiast uciec od poprawki kalkulacji w sytuacjach doświadczeń losowych, dlatego zawsze powinno się brać pod uwagę tę ewentualność. Sieć ma jednak dla końcowej wyceny usługi duże znaczenie, gdyż jak to bywa zazwyczaj w takich wypadkach pomaga obniżyć całkowite koszty, a co za tym idzie podsumowującą kalkulację. Ponadto MegaHol wykonuje również usługi bezgotówkowe , a zawdzięcza to umowie ze wszystkimi popularnymi ubezpieczycielami.Jakie zlecenia podejmujecie oprócz holowania samochodów?


 • Repertuar usług MegaHol wydaje się być rzeczywiście szeroki dzięki funkcjonowaniu w platformie.
 • Rzecz jasna zasadą jest pomoc drogowa przez usługę holowania i lawetowania.
 • Polecamy przerzut poszkodowanych autolawetą mającą kolejne 6 miejsc dla podróżnych.
 • Serwis mobilny dla wszystkich pojazdów ciężarowych ze specjalnym nastawieniem na TIR-y. Oczywiście całościowa obsługa aut dostawczych, ale również i osobowych.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja czynna 24h na dobę obsługująca ponadto samochody osobowe.
 • Usługowy transport samochodów różnych modeli.
 • Transport maszyn budowlanych, rolniczych i oczywiście drogowych.
 • Usługi przewozowe obejmują także tramwaje, naczepy mieszkalne, autokary i inne nietypowe pojazdy.
 • W umowach nie tylko długoterminowych również usługa frachtu dłużycowego.
 • Wyciąganie z pobocza, dołu czy pola pojazdów ciężarowych i nie jedynie tych.
 • Uzupełnianie na trasie płynów eksploatacyjnych i paliwa.

Niewątpliwie nasz tabor przede wszystkim pełni dyżury w granicach pomocy drogowej, lecz dzięki sieciowej architekturze firmy jesteśmy wstanie bez szkody kierować poszczególne pojazdy do innych zajęć. Na skutek funkcjonowania w platformie posiadamy znaczący zespół lawet, autolawet, naczep niskopodwoziowych oraz innego sprzętu transportowego będącego własnością poszczególnych warsztatów i zdywersyfikowanego w ramach MegaHol. W identycznym momencie, zdecydowanie nie tracąc na jakości i czasie usługi, jesteśmy wstanie prowadzić kilkanaście zamówień. Nasze ponadplanowe usługi świadczymy w całym kraju oraz zagranicą na terytorium Unii Europejskiej prze 24h na dobę każdego dnia.Czy być może jest realna pewność pomocy z udziałem MegaHol?


Gdy przedtem ktoś zapisze sobie nasz telefon to zdecydowanie nie będzie na pewno żadnej przeszkody by MegaHol wezwać w razie zaistnienia problemu. Deklaracją naszego uczestnictwa w przeprowadzeniu usługi jest także solidna umowa. Legitymizuje się ona przede wszystkim w przykładzie obsługi kontrahentów flotowych. Długoterminowe umowy gwarantujące pomoc drogową to w naszej gałęzi częsta rutyna. Zarówno floty TIR jak też lżejszych samochodów ciężarowych lub dostawczych oraz busów, a także korporacje taksówkowe, zabiegają o zawarcie takich umów, a my mamy je w swojej ofercie. Taka umowa zobowiązuje nas do błyskawicznego przyjazdu w rejon zgłoszenia co zapewnia nam sieciowa architektura. Zasługą długoterminowej umowy staje się także łatwiejsze przygotowanie do wykonania usługi, ponieważ będziemy z założenia znać typ taboru stałego kontrahenta. Choćby serwis mobilny. Jeśli jest uprzednio skomponowany do pracy z rozpoznanym taborem to niewątpliwie wzrasta i szybkość i klasa usługi , a co za tym idzie obniżają się szkody zleceniodawcy. Jeżeli wasza firma operuje w obszarze Korsze to umowa z nami wydaje się być oczywista, ale instytucje spoza regionu, których samochody poruszają się w tej dzielnicy kraju raczej regularnie, także zawierają z MegaHol umowy ograniczając zagrożenie strat. Mówią, że nie ma niczego nieomylnego. To może dobrze zapewnić sobie choć pomoc drogową pod ręką w przypadku niespodziewanego wypadku.


MegaHol – Holujemy zdecydowanie do spokoju!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: