LAWETA PILAWA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PILAWA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autBieżący dział winien mieć nazwę Ciężarowa Pomoc Drogowa, tylko że ostatecznie zawsze jesteśmy przygotowani i otwarci na każde zadanie. W związku z tym tak naprawdę nie zwracamy uwagi na format samochodu bo nasi kontrahenci są naszymi bliskimi przyjaciółmi i pragniemy, by nasze czyny utwierdzały ich w przekonaniu, że przyjaciół poznaje się w opresji. Holowanie aut ciężarowych to nasza flagowa usługa, natomiast warsztaty rozlokowane po całej Polsce są przygotowane na to by poradzić sobie z każdym zamówieniem.


Problemy z pojazdem na autostradzie to zwyczajna sytuacja. W takiej chwili nie trać czasu na poszukiwanie porady tylko od początku wybierz numer do MegaHol, w bliskości miasta Pilawa to jedna z najlepszych pomocy drogowych. Należy zadać jeszcze pytanie – Czy jest oczywiste, że w ogóle należy auto holować? W naszych zespołach dysponujemy mobilnymi serwisami, jak również doskonale wyspecjalizowaną kadrą. Toteż, być może pokonamy defekt na miejscu zajścia.


I dodajmy, że damy radę sobie z każdą usterką. Osobiste podejście do zrealizowania dowolnej usługi gwarantuje pozytywne wyniki, dlatego pilnujemy się tego dla waszej satysfakcji. Drobne naprawy, jakie wystarczy wykonać w miejscu zdarzenia to dla nas zazwyczaj banalne usterki, mimo, że klientom utrudniają dalszą jazdę. Jesteśmy zdecydowani zainteresować się dowolną drobnostką tak samo czy też to będą wycieraczki czy raczej nieodpalający silnik, rozerwana opona czy może ubytek paliwa, jako pomoc drogowa szybko to zlikwidujemy.


Postaraj się  o tym myśleć. Jeżeli całkowicie nie umiesz odnaleźć się w terenie, nie musisz się trapić, bowiem my oczekujemy tuż za miedzą. Fakt, iż z własnym kłopotem ugrzązłeś w miejscu zdarzenia niemożliwym dla ciebie do umiejscowienia nie będzie miał dla pomocy drogowej znaczenia gdyż znamy w tym wypadku każdy kąt. Ściągaj pomoc drogową o dowolnej godzinie dnia czy nocy. Przyjaciele bywają rozmaici, życzliwsi, tandetni i pomoc drogowa MegaHol, która absolutnie nie zdradza. Albowiem zarabiać powinno się godnie.


Tak samo i w dzień i w nocy będziesz mógł  zaplanować naszą współpracę:

  • Postawienie samochodu na kołach czy wydobycie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie źle wlanego paliwa czy transport niezbędnych ilości paliwa
  • Bezpłatne usługi z OC winnego kolizji oraz w ramach Assistance
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy

NASZA GALERIA


Osobiście przekonaj się co ukrywa pełna propozycja skoro wciąż nie czujesz pewności. Na przyjaciół możesz czekać zawsze i wszędzie, natomiast  przede wszystkim w naszym mieście Pilawa.LawetaAutoautolawety 24h

Podstawą naszych usług na pewno jest ciężarowa pomoc drogowa, ale bez wątpienia nasza baza lawet czy autolawet jest przygotowana do przewozu każdego samochodu. Holowania samochodu osobowego potrafi podjąć się nawet nie doświadczony kierowca korzystając z liny holowniczej, jeśli chodzi o nas to właściwie zachęcamy by w podobnych sytuacjach korzystać z specjalistów.


Są preteksty żeby naszą wskazówkę rozpatrywać dosłownie. Podczas holowania wyjątkowo znaczące wydają się być biegłość i kompetencje. Również dobry sprzęt, albowiem zwyczajna linka holownicza umie stać się niesolidna. W czasach gdy nasze wyjazdy w poważnej mierze odbywają się po trasach szybkiego ruchu oraz autostradach ważną wiadomością bezwzględnie jest fakt, iż holowanie na tych trasach jest zakazane. Z tego powodu pomoc drogowa MegaHol zarządzająca wytrawnymi składami, a także koniecznym sprzętem do lawetowania jest najszczęśliwszym wyborem.


Mamy lawety i autolawety dobrane do przewozu jakiegokolwiek typu aut, a także pasażerów. Czyż należy wyczekiwać czegoś lepszego niż niezawodnego i szybkiego przewiezienia niesprawnych aut i ich pasażerów na wyznaczone miejsce, no prawdopodobnie nie, natomiast my właśnie takimi problemami się zajmujemy bezkonkurencyjnie.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Po to wymyśliliśmy MegaHol. Każdy chce być najefektywniejszym w bliskiej sobie dziedzinie, tymczasem my w przewozie samochodów ciężarowych oraz ciężarowej pomocy drogowej jesteśmy blisko tego stanu. Różnorodna propozycja oraz gwarancja wysokiej jakości profesjonalnych prac jest sensownym krokiem w kierunku spełnienia takiego ideału. Wszyscy doskonale wiedzą jaką uciążliwą potrafi być na szosie niesprawność TIR-a. Kiedy z powodu niesprawności na jezdni dwupasmowej zamkniemy jeden pas ruchu to realny jest zator, być może na kilka kilometrów. Jest też jasne, iż wynik potrafi być nawet gorszy na uczęszczanej, peryferyjnej trasie. Więc błyskawiczna naprawa bądź skuteczny, profesjonalny transport tego pojazdu jest bardzo ważny.


W ofercie MegaHol holowniki , a także naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol i branżowy sprzęt posiłkowy, w tym również adekwatny sprzęt do wyciągnięcia kłopotliwego samochodu z parowu czy ustawienia go na kołach. Wykorzystujemy, jak się zdaje nieodzowne narzędzia, by wykonać zabieg bezkolizyjnej reperacji po poprzednim oczyszczeniu ulicy z awaryjnie unieruchomionego, trudnego pojazdu. Maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, duży arsenał kłopotliwych samochodów dostarczymy szybko oraz pewnie przez 24 godziny na dobę.


Rękojmią marki naszych usług jest również specjalistyczna kadra osiągalna dla was przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Potrafi się wyklarować, iż holownik i niskopodwoziówka nawet nie będę tu niezbędne. W rejon zdarzenia zdecydowanie prędzej dojedzie mobilny serwis no i choćby na drodze szybkiego ruchu, wykwalifikowani mechanicy sprawnie dokonają nieodzownej reperacji..


Czy może to okaże się sprawa wulkanizacji opony czy porady przy niedużych usterkach napędu, nieustannie chcemy być na to przygotowani. To przede wszystkim kwestia wnikliwego rekonesansu przeprowadzonego podczas otrzymania zlecenia. Rzecz zrozumiała, że w sposób naturalny potrafi wyskoczyć coś zaskakującego i szybka reperacja tym razem nie stanie się możliwa, jednak wówczas niezwłocznie podjeżdża autolawety czy może niskopodwoziówka czekająca wyłącznie na żądanie.


Wiemy, iż każdy incydent pewnie jest niepowtarzalny dlatego podchodzimy do zleceń szczególnie jednostkowo. Nasi klienci maja prawo do nieprawidłowej diagnostyki, to my jesteśmy fachmanami i potrafimy wybaczyć przyjaciołom rozpatrując każde zadanie jednostkowo. Jesteśmy wstanie to robić bowiem czujemy luksus dobrodziejstwa wyśmienicie wyposażonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy 

Profesjonalną paletę usług uzupełniliśmy o fracht ciężkich maszyn rolniczych, maszyn budowlanych oraz drogowych ponieważ obszerna baza lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników pozwoliła nam na przyjęte rozwiązanie bez szwanku dla podstawowych usług. Musi się czerpać z potencjału ekipy pomimo, że akurat nie specjalizujemy się w tej dyscyplinie frachtu, ale mając kierowców o tym doświadczeniu jesteśmy wstanie zredukować całkowite koszty działalności, a tym samym jednostkowe wyceny prac.


Umiejętnie przewieziemy na wskazane miejsce walce drogowe, kombajny, busy i pikapy, koparki, na obszarze naszego kraju i zagranicą. Przyjmujemy ponadto zlecenia na ładunki ponadnormatywne bądź przewozy dłużycowe.


Wszelkie samochody i frachty przewożone w zakresie realizowanych przez nas usług są całkowicie u nas bezpieczne, jednak i tak każdorazowo ubezpieczamy transporty. W każdym przypadku dysponujemy pełną dokumentacją potrzebną, by świadczyć zlecone usługi i dlatego chronimy się biorąc na siebie wszelkie formalności powiązane z transportem.Dlaczego my?

Tylko dlaczego tym razem nie? Czyli może być MegaHol. Nigdy nie planujemy aby inni czuli się gorsi, jednak ogromnie pragniemy być najlepsi. Zapewne potwierdzają się w pracy wszelkie pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe mimo że funkcjonuje ich w branży wyjątkowo wiele.


Powinno się wszakże przemyśleć ten problem szerzej. Indywidualny warsztat nigdy nie będzie dysponował faktycznie tak wielofunkcyjnym zespołem pojazdów oraz sprzętem jak instytucja należąca do sieci budującej się z wielu wspólników. Absolutnie nie zmiennie tak samo ma się sytuacja z kadrą o wysokich kompetencjach lub z kierowcami o istotnym doświadczeniu.  Funkcjonujemy jak naczynie połączone, gdzie potencjalne odziały czuwające w rejonie zajścia współdziałają ze sobą, by na stanowisko wysłać absolutnie profesjonalnie przygotowaną załogę.


Bazę dostarczania naszych usług definiuje idea „Bądź przyjacielem klienta”, która sprawdza się przede wszystkim z tego powodu. Przyjedzie konkretnie do was właściwie wyszukana formacja fachmanów, zapewne z niewielkiego zakładu gdzie budują ich więzy prywatne względnie przyjaźni, jednakże będą mogli czekać na natychmiastową współpracę całej platformy.


U nas nie mamy cennika bo jakiekolwiek zlecenie szacujemy jednostkowo, a takie podejście tworzy swoje odzwierciedlenie w często mniejszych wycenach niż możecie się spodziewać. Naturalnie przeprowadzamy wszelkie zlecenia z OC oraz Assistance i w takim wypadku wykonamy usługę bezkosztowo.


I to jest istotnie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciel z miasta Pilawa, który czeka na Twój kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: