LAWETA LIDZBARK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych LIDZBARK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDzień dobry. Jesteście na stronach MegaHol


Znalazłeś się w najodpowiedniejszym miejscu w jakimi należy szukać porady w rejonie Lidzbarka, w sytuacji usterki samochodu lub innego zajścia losowego, a w szczególności w materii holowania TIR-a, innego samochodu ciężarowego bądź dostawczego. Nie da się zaoferować więcej aniżeli sto procent. Lawety zamówione w MegaHol gwarantują taki stopień klasy oraz bezpieczeństwa przez 24h na dobę.


Nie potrzebujesz w tym momencie przeglądać wszystkiego. Wystukaj numer do nas po pomoc drogową. Bliżej zapoznamy się później.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Chociaż kiedy szukasz bezpieczeństwa nim może być już za późno. Gwarancji na przyszłość. W takim razie to świadczy o tym, że planujesz zapoznać się z ofertą firmowych usług. MegaHol – ogólnopolska sieć warsztatów zajmujących się ciężarową pomocą drogową posiada takich usług obfity repertuar znacząco wychodzący poza usługę holowania. Namawiamy w takim razie do rozmowy. Teraz będzie to konwersacja wirtualna, jednak z zawodowym profesjonalizmem porozmawiamy z Tobą telefonicznie względnie bezpośrednio.


Napiszmy coś o MegaHol.Jak działa MegaHol?


MegaHol pod swoje skrzydła ujął sporą społeczność zakładów, które parają się ciężarową pomoc drogową, lecz absolutnie nie zawężają działalności wyłącznie do pomocy dla TIR-ów, ale swoje usługi oferują w odniesieniu do jakichkolwiek samochodów ciężarowych oraz dostawczych, i również dla samochodów osobowych oraz innych pojazdów. Holowanie samochodów osobowych, lawetowanie motocykli oraz skromniejszych pojazdów na przykład kładów, a zasadniczo transporty lawetą i autolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


Naturalną konsekwencją specjalizowania się w TIR-ach musi być dostarczanie usług w zakresie frachtu uciążliwych maszyn budowlanych, drogowych czy rolniczych, ponieważ w sieciowej dyspozycji są potrzebne lawety oraz naczepy niskopodwoziowe. Rozrastamy się dla dobra kontrahenta od małej pomocy drogowej z Dąbrowy Górniczej po sporą platformę działającą w całym Górnym Śląsku i w sąsiednich województwach. Aktualnie jesteśmy w Lidzbarku, ale także w wielu nowych miejscach Polski i wszędzie tam można skorzystać z naszej fachowej pomocy.


Należałoby o nas wspominać, bowiem szybko znajdziemy się na całym terytorium Kraju.


Co takiego kierowca powinien zyskać na istnieniu platformy?


Rękojmię niezawodnego standardu i zaufania powierzonych usług nieprzerwanie w ciągu 24h na dobę. Jeżeli mówimy o holowaniu jest to najważniejsza wartość. Cena, która w znacznej części przykładów może mieć znaczny wpływ na dobór usługodawcy wcale nie jest tak istotna przy decyzji wezwania merytorycznej pomocy drogowej. Procedura funkcjonowania platformy MegaHol ogranicza czas przybycia w rejon wezwania. Załogi MegaHol są zawsze perfekcyjnie przygotowane do realizacji konkretnego zadania pomocy drogowej, gdyż dzięki platformie potrafimy wybrać kadrę idealnie dostosowaną ze wszystkich dostępnych do działania na tym obszarze. Zdecydowanie łatwiej jest powiązać fachowców z odrębnych grup jeśli w pojedynczym zadaniu należy podejmować się prac w kilku specjalnościach. Wyekspediowanie odpowiedniej lawety potrafi być niedostateczne bo TIR czy autobus tkwi w parowie i dokładnie odmienny sprzęt wraz z załogą są tutaj ekstra niezbędni. Platforma dostarcza nam moc jeśli idzie o posiadanie i różnorodność sprzętu, a to przedłuża się na szybkość i klasę naszych usług to znaczy konkretną korzyść naszych kontrahentów.Stawka za usługi musi być kluczowa.


Zdecydowanie nie mamy schematu sytuacji drogowych, który można by było przenieść na stabilny taryfikator usług pomocy drogowej, a jeśli nawet to takich przykładów jest nie wiele. Kanonem w MegaHol jest okoliczność, że nasz koordynator orientacyjnie określa cenę z kontrahentem. Takie dane jak model pojazdu do którego przywoływana jest pomoc drogowa, jego stopień uszkodzenia w ocenie zleceniodawcy, droga w rejon zajścia i miejsca ewentualnego przewozu to wiedza, którą jesteśmy wstanie otrzymać na etapie pierwszej konsultacji. Takie dane pozwalają dyżurnemu wyjściowo ustalić cenę usługi. Tymczasem w wypadku zdarzeń losowych jest naturalnie możliwa rewizja wyceny już na miejscu zajścia. Jednakże często stawki za wszystkie nasze usługi są niższe niż u konkurencji i jest to konsekwencją sieciowego charakteru naszej firmy. MegaHol ma oczywiście poświadczone umowy z liczną reprezentacją ubezpieczycieli co umożliwia kontrahentom rozliczenia bezgotówkowe za wszystkie usługi.Oprócz holowania samochodu o jaką pomoc wolno się do nas skierować?


 • W MegaHol, prawdopodobnie wyłącznie dzięki istnieniu w sieci, paleta usług jest wyjątkowo bogata.
 • Szczególnie zaawansowaną usługą w tej sieci wydaje się być holowanie i lawetowanie.
 • Awaryjny przerzut podróżnych autolawetą do 6 osób jadących wcześniej transportowanym samochodem.
 • Ciężarowy serwis mobilny przez 24h na dobę. Obejmujący TIR i samochody dostawcze.
 • Pełna mobilna wulkanizacja od Tir-a właściwie do samochodu osobowego.
 • Przewóz wszystkich pojazdów ciężarowych, w tym ciągników, jak też aut osobowych.
 • Transport maszyn budowlanych, rolniczych a także drogowych.
 • Usługa frachtu wszelkich pojazdów niestandardowych, autokarów, naczep, tramwajów itp.
 • W ramach nie tylko długoterminowych umów dla przemysłu, leśnictwa, budownictwa czy energetyki świadczymy usługi transportu dłużycowego.
 • Wyciąganie pojazdów z ciężko przystępnych miejsc.
 • Pełna obsługa na drodze wszelkich płynów eksploatacyjnych począwszy od paliwa.

Oczywiście nasz sprzęt w pierwszej kolejności działa w zakresie pomocy drogowej, natomiast dzięki sieciowej organizacji jesteśmy wstanie bez strat kierować pewne pojazdy do innych zajęć. To efekt sumy i skali posiadanego zespołu lawet, autolawet oraz naczep niskopodwoziowych. To jest osiągalne wyłącznie w sieci, gdzie można optymalnie zdywersyfikować stan posiadania indywidualnych, zintegrowanych w sieci zakładów. Moc MegaHol pozytywnie odkłada się także na ewentualność otwarcia wielu usług jednocześnie nie mając strat na klasie i bezpieczeństwie wykonywanych usług. Swoje usługi oferujemy 24h na dobę, przez cały tydzień w całym kraju oraz zagranicą na obszarze Unii Europejskiej.Czy jest pewność współpracy z warunkiem udziału MegaHol?


Właściwie wystarczy zanotować sobie nasz numer i zatelefonować w razie potrzeby. Na sto procent na podobną gwarancję decydują się klienci flotowi i dla tego dla nich posiadamy zredagowaną odpowiednią umowę. Stabilną umowę na kuratelę nad flotą TIR-ów oraz pozostałych samochodów ciężarowych i dostawczych można z nami podpisać na przyjaznych warunkach również w Lidzbark. Te umowy są dla MegaHol osiągalne z powodu funkcjonowania w platformie gdyż ta umożliwia nam realizacje podstawowego paragrafu umowy – natychmiastowego przyjazdu na miejsce wydarzenia. Szybkość, która w obecnych czasach rośnie do wagi najistotniejszych parametrów usług pomocy drogowej, zdecydowanie nie może kończyć się kosztem jakości tychże, w związku z tym znajomość taboru naszych stałych klientów ma naprawdę istotne znaczenie dla skuteczności naszych usług. Przykładem ma prawo być tutaj działalność serwisu mobilnego, który jeśli jest zaopatrzony pod znajomy nam tabor zleceniodawcy działa oczywiście efektywniej i w ten sposób minimalizuje jego straty. Instytucja, która z MegaHol zawiera umowę rzecz jasna nie musi być miejscowa, bo jeśli jej flota systematycznie przemieszcza się w okolicy Lidzbarka czemu mają ryzykować problemy z niewykluczoną konieczną pomocą? W razie usterki pożądane jest mieć pomoc drogową pod ręką.


Holujemy by osiągnąć dostatek – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: