LAWETA SZYDŁÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SZYDŁÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTrzeba się zastanawiać czy też przypadkiem nie wysoce bardziej stosownym tytułem dla obecnego akapitu nie okaże się wyrażenie „Ciężarowa pomoc drogowa” ponieważ akurat w takiej pomocy się specjalizujemy, chociaż absolutnie nie odmawiamy takiej pomocy przy odmiennych działaniach. Wszystkich kontrahentów traktujemy jak przyjaciół, a to pierwszy krok do zapewnienia pomocy również tym którzy przemieszczają się nieco mniejszymi wozami. Holowanie aut ciężarowych to nasza flagowa usługa, ale oczywiście warsztaty rozlokowane po całej Polsce muszą być gotowe na to aby dać radę sobie z jakimkolwiek zleceniem.


Usterka auta jest w stanie zszokować cię w dowolnej sytuacji w najmniej przewidywalnym czasie. Dobrym wyjściem jest wówczas zadzwonić do MegaHol, tym bardziej gdy przytrafi ci się taki przypadek w bliskości Szydłowa, dlatego, że to zaufana pomoc drogowa. Ale może zdarzyć się, że nie wyniknie zasadność holowania. W naszych oddziałach dysponujemy mobilnymi serwisami, a także znakomicie wykwalifikowaną kadrą. Zaś w rezultacie usterka zostanie usunięta na miejscu.


Na szczęście nie było takiej usterki z którą byśmy sobie nie dali rady. Zdobyte doświadczenie ukształtowało naszą pewność siebie, ale to przenosi się na waszą satysfakcję z naszej pracy. Niewątpliwie nie istnieją reguły, ale przeważnie dużo utrudniających dalszą podróż niesprawności okazuje się być prostymi wadami, które przy drobnej naprawie na miejscu zajścia zawsze są skutecznie eliminowane przez nasze wykwalifikowane drużyny. Pozwól, że zainteresujemy się jeszcze drobnymi naprawami na drodze, jakie wstrzymują dalsza jazdę, a nie potraficie ich sami skorygować. Wycieraczki, paliwo, opona, nie uruchamiający się silnik oraz całe bogactwo kolejnych szczegółów, zajmiemy się każdą błahostką.


To znaczące! Kiedy kompletnie nie orientujesz się w topografii miejsca zdarzenia, nie powinieneś się martwić, bo my czekamy zaraz za miedzą. Wiedz, iż masz w nas przyjaciół, zatem nie martw się, iż nie wiesz w którym miejscu przebywasz my na pewno cię zlokalizujemy. Przywołuj pomoc drogową o jakiejkolwiek porze dnia lub nocy. Pamiętaj, że pomoc drogowa MegaHol ma sporo przyjaciół i nigdy żadnego nie rozczarowała. Tacy jak my funkcjonują.24 godziny na dobę możesz 24 godziny na dobę u nas otrzymujesz skuteczne usługi:

  • Wyeliminowanie źle wlanego paliwa ewentualnie dowóz paliwa
  • Nieodpłatne usługi z OC sprawcy oraz w zakresie usług Assistance
  • Holowanie, transportowanie i fracht na lawecie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Ulokowanie pojazdu na kołach albo wydobycie go na drogę

NASZA GALERIA


Obejrzyj ofertę jeżeli nadal masz obiekcje! Ale na pewno będziesz mógł w Szydłowie polegać na przyjaciołach!AutolawetyAutoautolawety 24h

W każdym przypadku ciężarowa pomoc drogowa będzie na pewno miała u nas palmę pierwszeństwa, na szczęście nie znaczy to wcale, iż nasze profesjonalne lawety czy autolawety nie są dostosowane do transportu różnych samochodów. Więc mimo, że popularną procedurą transportu awaryjnego samochodu osobowego jest holowanie, jakiego może się podjąć każdy prowadzący, to my właściwie polecalibyśmy skorzystać z zawodowej usługi.


Jest parę czynników dla których powinno się odczytać tą radę serio. Kluczowe są doświadczenie i kompetencję istotne przy wykonaniu podobnej usługi. Linka holownicza, jaką zazwyczaj wykorzystujemy do takiego rodzaju holowania bywa i to dość często niepewna. Trzeba też mieć na uwadze, iż holowanie takiego rodzaju na autostradzie czy trasie szybkiego ruchu na sto procent jest zakazane. Z tego powodu doskonale wyekwipowane w właściwy sprzęt do lawetowania, fachowe zespoły pomocy drogowej MegaHol mogą być najwłaściwszym doborem.


Będące w profesjonalnym taborze lawety i autolawety pozwolą nam na przewiezienie jakiegokolwiek rodzaju auta. W rejonie lokalizacji kolizji pojawimy się błyskawicznie zapewniając adekwatny sprzęt do solidnego przewiezienia waszych pojazdów oraz podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To nam podwyższa inspirujące ciśnienie. Naszym priorytetem jest być najskuteczniejszym w przewozie samochodów ciężarowych i ciężarowej pomocy drogowej. Bogata oferta plus gwarancja wysokiej marki naszych prac jest znaczącym ruchem w stronę uzyskania podobnego celu. Większość użytkowników dróg prawdopodobnie musiała mieć kiedyś możliwość spotkania z popsutym na trasie TIR-em. Wyłączenie jednego pasa ruchu potrafi stworzyć tasiemcowe zatory także na drodze dwupasmowej. Kiedy awaria nastąpi na ruchliwej szosie jednopasmowej to wynik może być jeszcze groźniejszy. Trzeba zatem docenić specjalistów od napraw bezpośrednio w terenie i kompetentnego transportu samochodów.


W bazie pojazdów MegaHolholowniki , a także naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol i branżowy sprzęt pomocniczy, w tym oczywiście optymalny sprzęt do wyciągnięcia uciążliwego pojazdu z kanału , a kiedy trzeba ustawienia go na kołach. Awaryjnie uwięzionego TIR-a możemy zatem umiejętnie przetransportować w rejon w którym będziemy umieli go bezpiecznie naprawić. Uciążliwe samochody wszelkiego typu na przykład busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, umiemy przez całą dobę przewieźć prędko i bezawaryjnie.


Ale bez wątpienia jakość naszych prac gwarantowana jest głównie przez doświadczoną załogę czuwającą nieustannie w naszych zespołach przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Możliwe, że holownik i niskopodwoziówka tym razem nie będą zasadne. Niesprawność mogą naprawić mechanicy z mobilnego serwisu, jaki na miejsce przyjedzie istotnie sprawniej.


Tak samo czy to będzie sprawa wulkanizacji opony czy może pomocy przy drobnych awariach napędu, stale musimy być na taka ewentualność zabezpieczeni. Na każdym kroku staramy się uczynić wszystko co prawdopodobne, dlatego wyjeżdżamy po przeprowadzeniu obszernego rekonesansu w trakcie przyjmowania zamówienia. Zdarza się, iż wywiad telefoniczny jest za skromny i personel mobilnego serwisu jednak nie może przeprowadzić sprawnej reperacji, na szczęście nie jest to przecież kłopot gdyż w odwodzie zawsze wyczekuje autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową.


Chcemy do wezwań podchodzić nadzwyczaj indywidualnie z tego powodu, że mamy doświadczenie, iż każdy dowolny incydent potrafi być niezależny. Wsłuchujemy się w potrzeby zleceniodawców, reagujemy na porady, dlatego, że są naszymi przyjaciółmi, a nie wyłącznie klientami. Jesteśmy wstanie to robić bo odczuwamy luksus zasilenia świetnie zaopatrzonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Zarządzamy solidną bazą lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników w tej sytuacji wydało nam się naturalnym powiększenie stałej propozycji o transport potężnych maszyn rolniczych, maszyn budowlanych , a także drogowych. To jak najbardziej poważna decyzja, ponieważ użytkuje potencjał swoich doświadczonych kierowców i taboru, i tym samy redukuje koszty funkcjonowania tak wpływając na obniżenie opłat wyjściowych prac.


Transportujemy na obszarze kraju i zagranicę wszelkie maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do masywnych choć niewielkich wózków widłowych. Oraz ładunki ponadnormatywne czy też ładunki dłużycowe.


Jako, że zabezpieczenie transportu jest tutaj na pierwszym miejscu to przy zachowaniu wszystkich środków bezpieczeństwa, oczywiście i tak w każdym przypadku ubezpieczamy ładunki. Bierzemy na siebie wszelkie formalności związane z transportem w tym potencjalne, potrzebne zezwolenia okazując się w ten sposób kompletną specyfikacją konieczną do udzielania tej usługi.Dlaczego my?

Mianowicie czemu nie? Czyli ma prawo być MegaHol. Nie planujemy aby inni czuli się gorsi, jednakże wyraźnie staramy się być najlepsi. Zakładamy, iż każda pomoc drogowa, których funkcjonuje mnóstwo i każda ciężarowa pomoc drogowa , jakich pewnie jest nieco mniej, potwierdza się w działaniu.


Winno się właściwie przeanalizować ten problem szerzej. Nasza kompletna sieć zespołów to grupa koncentrująca cały szereg partnerów, a to zabezpiecza nam upoważnienie by przedkładać w ofercie znacznie bardziej uniwersalny tabor niż oferta pojedynczego warsztatu. Oczywiście to samo dotyczy wytrawnych kierowców i wyspecjalizowanych mechaników. Pajęczyna oddziałów ulokowanych niedaleko zajścia, współdziałając nierozerwalnie ze sobą ma zdolność wysłania pomocy z wysoce dostosowaną do okoliczności kadrą i stosownym sprzętem.


Zasada „Bądź przyjacielem klienta”, która czyni podwalinę dostarczania naszych usług potwierdza się właśnie w związku z tym. Przybędzie konkretnie do was starannie wybrana grupa zawodowców, prawdopodobnie z niewielkiego punktu w którym budują ich więzy domowe lub przyjaźni, jednak będą mogli liczyć na szybką współpracę naszej sieci.


U nas nie mamy cennika bo każde zamówienie oceniamy jednostkowo, a takie podejście ma bezpośrednie odzwierciedlenie w często mniejszych stawkach niż możecie się spodziewać. Usługi które regulujemy bezpośrednio z ubezpieczycielem, a mianowicie wykonane z OC względnie Assistance akurat nie potrzebują jakichkolwiek opłat klienta.


MegaHol, tym razem nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa, powinna być faktycznie taka. Przyjaciel z Szydłowa, który przyrzeka Ci dobrą drogę.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: