LAWETA POŁANIEC 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych POŁANIEC i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTrzeba się zastanawiać czy też przypadkiem nie bardziej stosownym tytułem dla tego akapitu nie będzie hasło „Ciężarowa pomoc drogowa” bowiem w zasadzie w takiej pomocy się specjalizujemy, choć właściwie nie rezygnujemy z tej usługi przy pozostałych zleceniach. W tej sytuacji szczerze mówiąc nie kierujemy uwagi na gabaryt samochodu dlatego, że nasi klienci zawsze są naszymi przyjaciółmi i chcemy, żeby nasze czyny utwierdzały ich w przeświadczeniu, iż przyjaciół znajduje się w potrzebie. Mając to na uwadze, każdy z naszych zespołów, rozsianych po całej Polsce, bezwzględnie jest gotów w identycznym stopniu na holowanie aut ciężarowych jak i innego dowolnego auta.


Usterka pojazdu jest w stanie zaskoczyć cię w każdej chwili w niemal nie pożądanym punkcie. Absolutnie w podobnej chwili nie trwoń czasu na szukanie odpowiednich służb jedynie od razu wybierz numer do MegaHol, w przestrzeni Połańca to pierwsza z najsolidniejszych pomocy drogowych. Choć w rzeczywistości holowanie pojazdu bywa niepraktyczne. Mobilny serwis to w chwili obecnej jest właściwie podstawowa usługa, tymczasem jeżeli do tego dorzucimy wykwalifikowaną załogę to dojedziemy do was z rzetelnym warsztatem. Zatem, może się zdarzyć, że pokonamy kłopot w miejscu zajścia.


Zawsze jesteśmy spokojni o to, iż rozwiążemy dowolny defekt. Przez lata nabraliśmy doświadczenia które, dziś utwierdza nas w zaufaniu do tego, że wybieramy trafne decyzje w momencie realizacji zdobytych zadań. Absolutnie nie istnieją reguły, ale przeważnie dużo utrudniających dalszą jazdę awarii okazuje się być typowymi wadami, które przy drobnej naprawie na miejscu zajścia mogą być efektywnie eliminowane przez nasze wykwalifikowane drużyny. Zaakceptuj, iż zainteresujemy się też drobnymi naprawami na trasie, które uniemożliwiają dalsza jazdę, a nie możecie ich sami naprawić. Nasze ekipy zainteresują się dowolną błahostką w tej sytuacji właściwie nigdy nie potrzebujesz się martwić o opony, paliwo, wycieraczki bo pod stałą kontrolą będziesz ubezpieczony na trasie.


Nie myśl o tym, niemniej miej to na uwadze. Jeśli chodzi o nas to jesteśmy stąd, w związku z tym jeśli niestety nie umiesz wyjaśnić w którym miejscu przebywasz nie ma potrzeby się martwić. Nieistotne gdzie złapały cię kłopoty my to miejsce odnajdziemy, więc natychmiast zaproponujemy ci przyjazną dłoń. Oczekujesz interwencji to dzwonisz, oczywiście nie ma znaczenia o jakiej porze, twoi przyjaciele asekurują cię całą dobę. Dojedziemy na pewno bo to pomoc drogowa MegaHol. Tacy jesteśmy.Oczywiście i w dzień i w nocy możesz rozważać naszą współpracę:

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wydostanie pojazdu na jezdnię czy postawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa źle zatankowanego lub uzupełnienie deficytu paliwa w baku
  • Pomoc w granicach Assistance czy nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Holowanie, przewożenie i fracht na lawecie wszelkich pojazdów

NASZA GALERIA


Tu na naszej stronie jesteś w stanie zaznajomić się ze elementami naszej oferty to pozwoli ci podjąć ostatnią decyzję o ewentualnej naszej pomocy. Ale na sto procent jesteś w stanie w Połańcu liczyć na przyjaciół!AutolawetyAutoautolawety 24h

Kompletny zespół lawet czy autolawet jest zaadaptowany do transportu dowolnego modelu pojazdu, mimo, że nie ukrywamy, że szczególnie zdecydowani zawsze jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Niesprawny pojazd potrafimy na pewno, w zakresie samopomocy kierowców, podholować na lince holowniczej, aczkolwiek hamujemy zapał kiedy pojawia się podejmowanie takiego ryzyka kiedy nie ma się doświadczenia.


Taką wskazówkę trzeba przyjąć na serio. Kwalifikacje oraz fachowość zdają się nieodzowne dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Zawodność zwykłych lin holowniczych adresuje uwagę na sprzęt z jakiego dobrze by było korzystać przy podobnej usłudze. Powinno się również mieć na uwadze, że holowanie takiego typu na autostradzie czy trasie szybkiego ruchu bezwzględnie jest zabronione. Zatem pomoc drogowa MegaHol dysponująca kompetentnymi składami, i koniecznym sprzętem do lawetowania bezwzględnie jest najszczęśliwszym wyborem.


I nie potrzebujemy wspominać, że w stałej infrastrukturze znajdują się odpowiednie do tego lawety albo autolawety. Właściwy transport zapewnimy szybko w rejon zdarzenia i pewnie przywieziemy na ustalone położenie i sprzęt i oczywiście pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To nam podnosi inspirujące ciśnienie. Naszym priorytetem jest być najskuteczniejszym w przerzucie samochodów ciężarowych i ciężarowej pomocy drogowej. Świetna oferta i pewność doskonałej jakości profesjonalnych prac jest ważnym krokiem w stronę zrealizowania takiego ideału. Z zepsutym TIR-em zagradzającym ulicę spotkał się zapewne nawet nie doświadczony kierowca. Zamknięcie jednego pasa ruchu potrafi stworzyć kilometrowe zatory nawet na szosie dwupasmowej. Analogiczne, bądź jeszcze przykrzejsze efekty jest zdolna taka niesprawność rozpętać na pośledniej, jednak ruchliwej drodze. Z tego powodu natychmiastowa naprawa albo dobry, kompetentny transport takiego samochodu jest bardzo istotny.


Wszystkim co obowiązkowe do eliminacji takich strat dysponuje ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to oczywiście są holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, ciężki sprzęt do akcji dodatkowych. Na co dzień mamy więc możliwość natychmiastowego otwarcia ulicy oraz przewiezienia TIR-a w najbliższe miejsce ułatwiające wszczęcie bezpiecznej naprawy. Kłopotliwe samochody wszelkiego standardu takie jak pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, umiemy przez całą dobę dostarczyć na wskazane miejsce szybko oraz bezpiecznie.


Przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu nieustannie w naszych brygadach pełni dyżur profesjonalna kadra będąc także poręczycielem naszej wysokiej jakości.Mobilny serwis 24h

Nie raz może się wyjaśnić, że absolutnie nie będzie dyspozycji na holownik i niskopodwoziówkę. Jest możliwe, że wystarczy mobilny serwis, który na miejsce wypadku dotrze zasadniczo prędzej, a wykwalifikowani mechanicy skutecznie skasują przyczynę usterki, choćby na autostradzie.


Od wulkanizacji opon po niewielkie remonty napędu na takie zdarzenia jest przygotowany mobilny serwis. Jest tak w związku z tym, że przy zgłoszeniu przeprowadzamy na tyle dokładny sondaż by personel mobilnego serwisu mógł w trasę wyruszyć gruntownie zorganizowany do akcji. Rzecz oczywista, że zawsze potrafi wyskoczyć coś przypadkowego i błyskawiczna naprawa akurat nie może być realna, lecz wówczas niezwłocznie podjeżdża autolawety czy niskopodwoziówka czekająca tylko na zgłoszenie.


Wiemy, iż każdy przykład pewnie jest wyjątkowy więc podchodzimy do zleceń niezwykle jednostkowo. Kompetentni mechanicy mogą z próśb kontrahentów wyłowić właściwe wiadomości bez komentarza, nawet wówczas kiedy zleceniodawcy mylą się w klasyfikacji usterki. Jesteśmy wstanie tak postępować gdyż posiadamy komfort oparcia świetnie wyposażonego zaplecza.


Transport niskopodwoziowy

Gospodarujemy ogromną bazą lawet, naczep niskopodwoziowych i oczywiście ciągników w tej sytuacji było dla nas oczywistym rozbudowanie firmowej oferty o transport ciężkich maszyn budowlanych, drogowych czy też rolniczych. Idealne wykorzystanie potencjału obsady obniża całkowite koszty działalności, no i tym samym ogranicza wartość usługi dla indywidualnego kontrahenta, mogło by być kuriozalne gdybyśmy tego potencjału nie zobaczyli.


Dostarczamy na terenie Polski i zagranicę wszystkie maszyny począwszy od ciężkich mimo, że małych wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych. Oraz artykuły w formie towarów ponadnormatywnych bądź przewozów dłużycowych będą mogły być przedmiotem naszej usługi.


Bezpośrednio pod naszą opieką zawsze są one całkiem bezpieczne, a nawiasem mówiąc i tak regularnie ubezpieczamy ładunek. Przejmujemy na siebie jakiekolwiek formalności połączone z przewozem w tym potencjalne, konieczne zaświadczenia okazując się w ten sposób kompletną dokumentacją niezbędną do oferowania podobnej usługi.Dlaczego my?

Bo nie ma takiego impulsu, ażeby nie. Czyli ma prawo być MegaHol. Absolutnie nie planujemy ujmować umiejętności pozostałym, ale również nikt niczego podobnego nie robi mówiąc, iż jest najlepszy. Przypuszczalnie weryfikują się w działaniu wszelkie pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe jakkolwiek działa ich w sektorze szczególnie dużo.


Zerknij na to jednak odmiennie. Nasza firmowa pajęczyna oddziałów to formacja koncentrująca znaczną ilość kooperantów, a to gwarantuje nam pozwolenie by przedkładać w ofercie o wiele bardziej wszechstronny tabor niż propozycja indywidualnego zakładu. W kwestii kadr firmowa platforma też buduje przewagę nad indywidualnym warsztatem, również w sytuacji jeżeli funkcjonują tam doskonali specjaliści. MegaHol to znakomite zestawienie lokalnych zakładów, które wzajemnie się wspierają działając jednocześnie niedaleko wydarzenia jednocześnie gospodarując niepowtarzalnym wyborem zespołu pojazdów i sprzętu.


Motto „Bądź przyjacielem klienta” sprawdza się dokładnie w związku z tym i jesteśmy szczęśliwi, że wyznacza regułę dostarczania naszych usług. Zapewne z pomocą przybędzie lokalna, zaprzyjaźniona obsada fachowców, jednak wzmocniona siłą dużej firmowej pajęczyny.


Nierzadko opłaty za zlecone nam prace mogą być niższe niż się spodziewacie, a bierze się to z tego, iż nie bazujemy na cenniku, a szacujemy obojętnie jakie wezwanie jednostkowo. Wyjątkowo wygodną procedurą fakturowania za nasze usługi jest proste rozliczenie nakładów z ubezpieczycielem, jednak wymogiem jest możliwość zrealizowania usługi w ramach OC lub Assistance.


MegaHol, rzecz jasna nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa, jest naprawdę taka. Czekający na Twój telefon przyjaciel z Połańca.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: