LAWETA JEDLICZE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych JEDLICZE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMegaHol wita na naszych regionalnych stronach


Znalazłeś się w najlepszym miejscu w jakimi warto szukać pomocy w strefie Jedlicze, w sytuacji niesprawności auta względnie odmiennego zdarzenia losowego, a przede wszystkim w materii holowania TIR-a, specjalistycznego auta ciężarowego bądź dostawczego. Nie da się zaoferować więcej aniżeli sto procent. LawetyMegaHol zabezpieczają taki stopień jakości i zaufania przez 24h na dobę.


Skoro to usterka wystukaj nasz numer bezzwłocznie. Teraz co zrozumiałe nie marnuj już czasu na czytanie. Znajdziemy moment aby się później poznać bliżej.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jeżeli być może masz chwilę, a wszedłeś na tę stronę bo szukasz bezpieczeństwa. Asekuracji w dalszym horyzoncie. w takim razie to znaczy, iż pragniesz zaznajomić się z paletą firmowych usług. MegaHol – ogólnopolska sieć warsztatów zajmujących się ciężarową pomocą drogową posiada takich usług ogromny repertuar daleko wykraczający poza usługę holowania. Zapraszamy w takim razie do konsultacji. Tymczasowo do rozmowy wirtualnej, w której postaramy się odpowiedzieć na parę zazwyczaj kierowanych do nas pytań.


Rozpoczniemy od MegaHol:Jak działamy?


MegaHol pod sprawdzone skrzydła wziął wielką społeczność zakładów, które interesują się ciężarową pomoc drogową, lecz absolutnie nie sprowadzają działalności jedynie do pomocy dla TIR-ów, ale takie usługi dostarczają względem wszystkich aut ciężarowychdostawczych, i dodatkowo dla samochodów osobowych, a także innych pojazdów. Holowanie aut osobowych, lawetowanie motocykli oraz lżejszych pojazdów powiedzmy kładów, ale głównie transporty lawetąautolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


To oczywiste, że gdy specjalnością takiej firmy jest TIR to normalnym musi być dla niej równoległe przejście do usług transportowych w kategorii ciężkiej. Dysponujemy bowiem idealnymi autolawetyminaczepami niskopodwoziowymi nie wzmiankując o ciągnikach, które pozwolą nam na przewóz ciężkich maszyn rolniczych, budowlanych czy drogowych. Pewien czas temu startowaliśmy od małej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a teraz działamy w całym Górnym Śląsku i w województwach ościennych. Nasz oddział w Jedlicze to efekt ekspansji naszych jakościowych usług wprost do całego szeregu miejsc w Kraju.


W dalszej perspektywie prawdopodobnie już w całym kraju.Co też klient może zyskać na funkcjonowaniu platformy?


W trakcie 24h na dobę absolutną pewność wysokiej klasy i bezpieczeństwa usługi. Kiedy dyskutujemy o holowaniu jest to najważniejsza wartość. Zdecydowanie cena ma naturalnie istotny wpływ na wybór usługodawcy, jednak w przykładzie usług pomocy drogowej ma znikome znaczenie. Tymczasem sieć pozwala ciężarowej pomocy drogowej MegaHol przyjechać na miejsce kolizji sprawniej. Również dzięki sieci posiadamy zdolność wyekspediowania właściwie zorganizowanej do określonego zadania brygady spośród wielu dyspozycyjnych do pracy w określonym terenie. Stosunkowo prościej jest zintegrować specjalistów z odrębnych grup gdy w pojedynczym zadaniu należy działać w kilku dyscyplinach. Wysłanie odpowiedniej lawety potrafi być niedostateczne bowiem TIR czy bus tkwi w parowie i dokładnie odmienny sprzęt wraz z obsługą są w tym przypadku ekstra wskazani. w zasadzie to sieć zabezpiecza nas w sprzęt o jaki ciężko by było lokalnej, indywidualnie działającej firmie bez względu na to jak wysokiej jakości są jej usługi.Ile naprawdę to w MegaHol kosztuje?


Zdecydowanie nie doszukamy się wzorca sytuacji drogowych, jaki dało by się przenieść na sztywny cennik usług pomocy drogowej, a jeśli nawet to takich przypadków jest nie wiele. w tym przykładzie tymczasowej symulacji kosztów usługi podejmuje się koordynator, który odbiera zgłoszenie. Początkowe ustalenia łatwo jest poczynić w momencie składania zlecenia usługi. Gdyż ze zleceniodawcą możemy omówić: typ samochodu, drogę w rejon zajścia i spodziewanego miejsca przewozu, rodzaj zniszczeń, a co za tym idzie typ środka przewozu jaki będziemy musieli wyekspediować. Dyspozytor będzie wiedział jakie powinien stawiać pytania i pozyskane informacje dostarczą mu komplet tego co jest niezbędne do orientacyjnej symulacji kosztów. Natomiast w wypadku wydarzeń losowych jest jak najbardziej możliwa korekta kalkulacji dosłownie na miejscu zajścia. z góry właściwie można zaplanować, że wycena identycznej marki usługi w naszej sieci będzie faktycznie mniejsza niż u skromniejszych operatorów. Dodatkowo w MegaHol występuje ewentualność rozliczeń bezgotówkowych, a to dzięki umowom z liczną rodziną ubezpieczycieli.Oprócz holowania auta o jaką pomoc można się do nas udać?


 • Kalejdoskop usług MegaHol jest faktycznie znaczący dzięki funkcjonowaniu w sieci.
 • Rzecz zrozumiała podstawą jest pomoc drogowa w formie holowania i lawetowania.
 • Zarządzamy autoautolawetymi z ofertą przewozu na przykład do 6 osób.
 • Ciężarowy serwis mobilny w czasie 24h na dobę. w tym TIR i samochody dostawcze.
 • Dostosowana na TIR-y mobilna wulkanizacja, lecz w pełni przygotowana na każdy rozmiar opon od ciężarówek praktycznie do osobówek.
 • Usługa frachtu pojazdów ciężarowych, dostawczych, busów i osobowych.
 • Usługa transportu maszyn samobieżnych drogowych, budowlanych oraz rolniczych.
 • Wśród opcjonalnych usług przewozowych także przewóz pojazdów nietypowych takich choćby jak przyczepy mieszkalne, autobusy i tramwaje itp.
 • Usługa transportu elementów dłużycowych dla budownictwa, energetyki, przemysłu czy też leśnictwa.
 • Wydobywanie aut z ciężko przystępnych miejsc.
 • Dostarczanie wszystkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, po prostu na drodze.

Naturalnie nasza flota przede wszystkim pracuje w zakresie pomocy drogowej, natomiast dzięki sieciowej organizacji potrafimy bez strat kierować pewne pojazdy do innych zadań. Pozwala nam na to liczba i wachlarz lawetautolawet, jak również naczep niskopodwoziowych o różnorodnym zastosowaniu. Jesteśmy wstanie prowadzić kilkanaście usług równocześnie nie kosztem jakości i czasu. Wszystkie usługi dostarczamy 24h na dobę, każdego dnia w granicach całego kraju i zagranicą na obszarze Unii Europejskiej.W jaki sposób osiągnąć gwarancję, że pomoc zapewni wam MegaHol?


Zasadniczo zachęcamy zatelefonować do nas w przypadku takiej konieczności, wcześniej notując sobie nasz numer. Na pewno na taką gwarancję liczą klienci flotowi i z tego powodu dla nich posiadamy skomponowaną właściwą umowę. Stałą umowę na opiekę nad flotą TIR-ów czy pozostałych samochodów ciężarowychdostawczych można z MegaHol podpisać na konkurencyjnych warunkach choćby w Jedlicze. Te umowy są dla nas akceptowalne dzięki platformie ponieważ ona zapewnia nam realizacje obowiązkowego przedmiotu umowy – natychmiastowego przyjazdu na w rejon zdarzenia. Szybkość, jaka w obecnych czasach rośnie do roli najistotniejszych parametrów usług pomocy drogowej, nie ma prawa realizować się kosztem jakości niniejszych, dlatego znajomość taboru swoich stałych klientów ma naprawdę ogromne znaczenie dla efektywności naszych działań. Szkody wyrządzone awarią będą mniej dokuczliwe gdy poślemy do was wcześniej gotowy serwis mobilny. Umowa z MegaHol na pewno niweluje zagrożenie strat, dlatego jeżeli istnieje instytucja, nie bezwarunkowo regionalna, której tabor regularnie porusza się w terenie naszego Jedlicza to rekomendujemy jej takie profesjonalne usługi. Gwarantowana pomoc drogowa od ręki to luksus w momencie awarii.


Holowanie tylko zdecydowanie do dobrobytu – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: