LAWETA RYMANÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RYMANÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDzień dobry. Posiadamy skuteczną licencję na pomoc drogową


Znalazłeś się w najwłaściwszym miejscu w jakimi powinno się poszukiwać usługi pomocy drogowej w rejonie Rymanowa, w chwili usterki pojazdu lub nietypowego zajścia losowego, a szczególnie w materii holowania TIR-a, specjalistycznego auta ciężarowego bądź dostawczego. Nie można zaproponować więcej aniżeli sto procent. Lawety wynajęte z MegaHol zapewniają taki pułap jakości oraz zaufania przez 24h na dobę.


Absolutnie nie potrzebujesz w tej sytuacji przeglądać wszystkiego. Wywołaj numer do nas po pomoc. Lepiej zapoznamy się po pracy.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jednak gdy szukasz bezpieczeństwa nim będzie na pewno za późno. Otrzymania trwałej gwarancji pomocy w dalszym horyzoncie. Czyli skoro potrzebujesz zaznajomić się z pełną paletą usług, akurat nie jedynie holowania, gwarantowanych przez MegaHol – ogólnopolską sieć zespołów oferujących usługi ciężarowej pomocy drogowej, to zachęcamy do konsultacji. Rozmowa będzie na pewno wirtualna, ale oczywiście namawiamy również do bezpośredniego kontaktu.


Jedno pytanie zadawane jest głównie jako jedno z pierwszych:MegaHol – wyjaśnijmy co to za pomysł?


MegaHol skupia wielką grupę niedużych zespołów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej absolutnie nie wyłącznie dla samochodów ciężarowych, TIR, a także dostawczych, lecz w o wiele obszerniejszym zakresie. Holowanie aut osobowych, lawetowanie jednośladów i skromniejszych pojazdów przypuśćmy kładów, ale przede wszystkim przewozy lawetą oraz autolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


Prostą prawidłowością specjalizowania się w TIR-ach powinno być świadczenie usług w charakterze przewozu ciężkich maszyn budowlanych, drogowych oraz rolniczych, ponieważ w sieciowej dyspozycji są stosowne lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Przez lata pracujemy na obszarze Górnego Śląska jak również okolicznych regionów choć rozpoczynaliśmy jedynie w Dąbrowie Górniczej. Konsekwentny postęp doprowadził MegaHol do otwarcia naszej platformy w Rymanowie oraz w wielu kolejnych lokalizacjach w Polsce, w których świadczymy nasze jakościowe usługi.


Warto o MegaHol wspominać, ponieważ wkrótce będziemy w całym Kraju.Co proponuje platforma konsumentom?


Gwarancję niezawodnego standardu i zaufania powierzonych usług w każdym przypadku w czasie 24h na dobę. Jeśli dyskutujemy o holowaniu jest to najważniejsza deklaracja. Zdecydowanie cena będzie mieć naturalnie znaczący wpływ na dobór usługodawcy, lecz praktycznie w wypadku usług pomocy drogowej ma znikome znaczenie. To dzięki sieci, MegaHol tak szybko dociera w rejon zdarzenia. Sieć MegaHol przyzwala nam na daleko idącą specjalizacje poszczególnych ekip pomocy drogowej, a dzięki temu każde zlecenie łatwiej nam rozpatrywać odrębnie i wysyłać tam obsadę odpowiednio przygotowaną do tej roli. Stosunkowo łatwiej jest powiązać fachmanów z innych grup gdy w jednym zleceniu trzeba podejmować się prac w kilku specjalizacjach. To potrafi wydarzyć się równocześnie konieczność wyekspediowania mocnego ciągnika żeby wyciągnąć TIR-a z rowu, a do kompletu ciężarowego serwisu mobilnego ewentualnie wulkanizacyjnego. Dzięki sieci rozporządzamy sprzętem, jakiego potrafią nie mieć równolegle na wyposażeniu małe jednostkowe warsztaty.Jaka obowiązuje stawka za nasze usługi?


Pomoc drogowa to kłopotliwy materiał do zdefiniowania nie zmiennej stawki za usługę tym bardziej, iż za każdym razem podejmujemy się szeregu działań, które są przed wyjazdem nieprzewidywalne. To normalne, że zaczynamy od ustalenia początkowej wyceny już na szczeblu aprobowania zlecenia. Są dane, znaczące dla kalkulacji usługi, które potrafimy pozyskać w zasadzie na etapie składania zamówienia. To typ samochodu, jego stopień uszkodzenia w diagnozie klienta, odległości które będziemy musieli pokonać, a na tej bazie realna jest też decyzja o wysłaniu właściwej lawety czy naczepy niskopodwoziowej. Dyspozytor będzie na pewno wiedział o co musi zapytać i te informacje zapewnią mu komplet tego co jest pomocne do orientacyjnej symulacji kosztów. Trudno jednak uciec od korekty wyceny w wypadku wydarzeń losowych, więc każdorazowo powinno się brać pod rozwagę taką alternatywę. Jednak często ceny za nasze usługi są niższe niż u mniejszych usługodawców i jest to konsekwencją sieciowego charakteru naszej marki. Ponadto w MegaHol funkcjonuje opcja rozliczeń bezgotówkowych, a to zasługa umów z dużą grupą ubezpieczycieli.Prócz holowania samochodu o jaką pomoc można się do MegaHol udać?


 • Na skutek działania w platformie repertuar usług MegaHol wydaje się być znaczny.
 • Szczególnie zaawansowaną usługą w MegaHol wydaje się być holowanielawetowanie.
 • Przewóz autolawetą dodatkowo podróżnych, konkretnie do 6 osób.
 • Serwis mobilny dla wszystkich aut ciężarowych ze szczególnym nastawieniem na TIR-y. Oczywiście całościowa obsługa samochodów dostawczych, ale też i osobowych.
 • Czynna w 24h na dobę ciężarowa mobilna wulkanizacja z alternatywą wszystkich wymiarów opon, aż po auta osobowe.
 • Usługa transportu samochodów ciężarowych, dostawczych, busów i osobowych.
 • Usługowy transport, dodatkowo w zakresie umów stałych, ciężkiego sprzętu rolniczego, drogowego czy budowlanego.
 • Usługi przewozowe obejmują również naczepy mieszkalne, autokary, tramwaje i inne nietypowe pojazdy.
 • W ramach nie tylko długoterminowych umów nie tylko dla przemysłu, leśnictwa, budownictwa czy energetyki oferta naszej firmy obejmuje usługi przewozu dłużycowego.
 • Wydobywanie pojazdów z ciężko przystępnych stanowisk.
 • Kompletna wymiana w terenie wszystkich płynów eksploatacyjnych począwszy od paliwa.

Zapewniając pomocy drogowej kompletną gotowość do pracy możemy, dzięki istnieniu w platformie, łącznie i bezkonfliktowo dopuścić świadczenie usług transportowych. w tym przypadku wykorzystujemy liczebność oraz różnorodność lawet, autolawet, a również naczep niskopodwoziowych o wszelkim zastosowaniu, którymi zarządzamy dzięki platformie. Rozwój naszej platformy daje nam aktualnie ewentualność rozpoczęcia nawet kilku zamówień jednocześnie bez jakichkolwiek strat na marce i bezpieczeństwie usługi. Wszelkie dodatkowe usługi świadczymy 24h na dobę i każdego dnia absolutnie nie wyłącznie na terenie kraju, ale także zagranicą na obszarze Unii Europejskiej.Co zrobić by zdobyć gwarancję, że pomoc zapewni wam MegaHol?


Wystarczy mieć nasz numer pod ręką, reszta to profesjonalna, typowa, łatwa do przewidzenia odpowiedź na zgłoszenie. Na skutek funkcjonowania w sieci MegaHol jest nie zastąpioną firmą świadczącą pomoc drogową nie jedynie kontrahentom indywidualnym, ale też obsługującą zleceniodawców flotowych. Flota TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych czy korporacja taksówkowa to nasi hipotetyczni kontrahenci flotowi z jakimi podpisujemy stabilne umowy na opiekę. Oczywiście i tutaj w Rymanowie. Długoterminowa kuratela zapewnia, że do awarii samochodów z floty dojedziemy skuteczniej niż zazwyczaj. Dodatkową cechą stałej umowy, rzecz oczywista poza szybkością działania, jest również nasza świadomość taboru funkcjonującego w bazie klienta co wpływa na lepsze przygotowanie firmowych kadr i sprzętu do wykonania usługi. Choćby serwis mobilny. Kiedy jest wcześniej skomponowany do pracy z konkretnym taborem to zdecydowanie rośnie i szybkość i jakość usługi, a co za tym idzie będą mniej dokuczliwe straty zleceniodawcy. Jeśli wasza instytucja funkcjonuje w regionie Rymanowa to umowa z MegaHol zdaje się być oczywista, ale firmy spoza regionu, których samochody poruszają się w naszej strefie raczej regularnie, także zawierają z MegaHol umowy ograniczając zagrożenie szkód. Solidna pomoc drogowa pod ręką to luksus w momencie usterki.


MegaHolHolujemy w okolice spokoju!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: