LAWETA TULISZKÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych TULISZKÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autKażdorazowo podejmujemy interwencję bowiem pryncypialnym naszym posłaniem będzie na pewno świadczenie usługi pomocy, ale musi się nadmienić, iż naszą specjalnością jest ciężarowa pomoc drogowa zatem takiemu powołaniu dedykujemy posiadany przez nas sprzęt i doświadczenie. Swoich klientów traktujemy niczym przyjaciół, a to pierwszy krok do udzielenia pomocy również tym którzy przemieszczają się trochę mniejszymi wozami. W związku z tym, każdy z naszych warsztatów, rozłożonych po całej Polsce, jest zdolny w bliźniaczym zakresie na holowanie pojazdów ciężarowych jak i innego dowolnego samochodu.


Wszędzie może ci się przydarzyć kłopot na drodze. Usterka ewentualnie może wam się przydarzyć w bliskości Tuliszkowa, jednak to nic bowiem i w tym mieście utrzymujemy swój zespół, więc przezornie dzwoń do MegaHol będziemy na miejscu nadzwyczaj prędko. Holowanie jednak nie każdorazowo bywa obowiązkowe. Mobilny serwis to dziś bezwzględnie jest już rutynowa usługa, a gdy do serwisu dorzucimy wykwalifikowaną załogę to dotrzemy do was z kompetentnym warsztatem. Miejsce zajścia na pewien czas objawi się profesjonalnym warsztatem, a w ten sposób wygospodarujemy czas i ograniczymy koszt awarii.


Na szczęście nie ma takiej awarii z którą byśmy sobie nie poradzili. Nabyte doświadczenie ukształtowało naszą ufność w siebie, i dzisiaj to przekłada się na waszą satysfakcję z realizowanego przez nas zlecenia. Nierzadko bywa tak, iż błaha awaria uniemożliwia dalszą drogę, natomiast dla nas mała reperacja bezpośrednio w rejonie zdarzenia na szczęście nie jest kłopotem. Zakończyły się sezony gdy potrzebowałeś wozić ze sobą pełny warsztat samochodowy bowiem obecnie drobnymi naprawami na trasie przejmujemy się my, wulkanizując opony, dowożąc brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte silniki lub zamieniając w mżawkę niesprawne wycieraczki.


Miej to na myśli. My śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy u siebie, lecz ty mogłeś tutaj dotrzeć chociażby z końca kraju. Trzeciorzędną sprawą jest gdzie znalazły cię problemy my to miejsce zlokalizujemy, zatem natychmiast podamy ci życzliwą dłoń. Zaszła potrzeba pomocy to dzwonisz, oczywiście nie ma znaczenia o jakiej godzinie, twoi przyjaciele trwają na posterunku przez pełną dobę. Musisz mieć jasność co do tego, iż możesz być naszym przyjacielem nawet jeżeli przenigdy się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak właśnie bywa. Tacy jak my istnieją.24 godziny na dobę zawsze możesz na nas polegać

  • Dowóz paliwa względnie usuniecie paliwa źle wlanego
  • Usługi w granicach Assistance i darmowe usługi z OC winnego kolizji
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Stawianie samochodu na kołach czy wydostanie go na drogę

NASZA GALERIA


Bezpośrednio zorientuj się co zawiera kompletna paleta możliwości jeśli nadal nie masz ufności. Tymczasem na przyjaciół z Tuliszkowa jesteś w stanie liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Śmiało wolno nam rzec, że ciężarowa pomoc drogowa jest naszym oczkiem w głowie, chociaż nie ma żadnych przeciwwskazań, by naszymi profesjonalnymi autolawetymi czy autoautolawetymi transportować którykolwiek inny typ pojazdów. Mamy świadomość, że typową taktyką interwencji jest holowanie, szczególnie gdy mowa o samochodach osobowych. Przy pomocy linki holowniczej potrafi się podobnej pomocy podjąć każdy kierowca, jeśli chodzi o nas to jednak promowalibyśmy skorzystanie z usługi profesjonalistów.


Znajdą się czynniki aby naszą poradę rozważać pryncypialnie. Nie zawodowy prowadzący poniekąd niestety nie zdaje sobie sprawy jakże ważne przy holowaniu mogą być doświadczenie oraz fachowość. Niezmiernie kluczowy jest sprzęt z którego wtedy korzystamy albowiem zwykła lina holownicza powszechnie bywa niedoskonała. Holując pojazd koniecznie trzeba objeżdżać autostrady oraz trasy szybkiego ruchu co znacząco skomplikuje oraz wydłuży przejazd. Stąd warto wyszukać pomoc drogową MegaHol, ponieważ rozporządzamy i dobrym sprzętem i kompetentną obsługą.


Nawet nie trzeba przypominać, że w naszej dyspozycji znajdą się stosowne do tego lawety czy autolawety. Przewóz pojazdów to nasza profesja, więc o każdej godzinie uda się nas wezwać byśmy umiejętnie wykonali zleconą nam pracę włącznie z odwiezieniem podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Po to wymyśliliśmy MegaHol. Transport samochodów ciężarowych czy ciężarowa pomoc drogowa to strefy w których chcemy być najdoskonalsi. Zabezpieczamy mocną propozycję i oczywiście kompetentne zrealizowanie prac. Usterka TIR-a na trasie może stać się ogromnym problemem. Kiedy w sytuacji zdarzenia na szosie dwupasmowej wyłączymy jeden pas ruchu to realny jest zator, nawet na wiele kilometrów. Jest również jasne, iż wynik potrafi być zwyczajnie bardziej czasochłonny na ruchliwej, peryferyjnej trasie. Stąd tak istotny powinien być szybki i specjalistyczny przerzut tego pojazdu, lub jak najszybsza jego reperacja w miejscu zderzenia.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol znajdują się na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a ponadto sprzęt do wyciągania ciężkich samochodów z wykopu oraz pozwalający na postawienie ich na kołach. Posiadamy w tej sytuacji perspektywę natychmiastowego otwarcia ulicy i przetransportowania TIR-a w najbliższe rejony zapewniające wszczęcie bezkolizyjnej formy remontu. Zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, duży arsenał wielkich pojazdów przewieziemy prędko oraz bezawaryjnie przez całą dobę.


Ale oczywiście w naszych oddziałach przez całą dobę i 7 dni w tygodniu czuwa doświadczona załoga i to głównie oni gwarantują wysoką jakość naszych profesjonalnych usług.Mobilny serwis 24h

Może zdarzyć się, że zdecydowanie tym razem nie będą wskazane holownik no i niskopodwoziówka. Niesprawność będą mogli usunąć mechanicy z mobilnego serwisu, który w lokalizację zdarzenia dojedzie znacznie szybciej.


My zawsze jesteśmy przygotowani na mnóstwo typów niesprawności od wulkanizacji opon po reperacje silnika. Dzieje się tak w związku z tym, iż przy odbieraniu zgłoszenia realizujemy na tyle obszerny rekonesans żeby zespół mobilnego serwisu mógł w trasę wyjechać zupełnie zorganizowany do pracy. Rzecz zrozumiała, że w każdym przypadku może wyskoczyć coś nadzwyczajnego i błyskawiczna naprawa nie będzie możliwa, lecz wówczas natychmiast podjeżdża autolawety czy niskopodwoziówka oczekująca jedynie na polecenie.


Jesteśmy pewni, iż każdy incydent jest wyjątkowy zatem przystępujemy do zleceń bardzo osobiście. Kompetentni mechanicy zdołają z wskazówek kontrahentów wyłowić ważne wiadomości bez przytyku, nawet jeżeli zleceniodawcy plątają się w klasyfikacji usterki. Wolno nam tak robić dzięki doskonałemu zapleczu technicznemu dającemu nam jednoznaczny komfort pracy.Transport niskopodwoziowy

Zarządzamy znakomitą infrastrukturą lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników dlatego wydało nam się zrozumiałym zwiększenie naszej palety usług o przewóz sporych maszyn drogowych, maszyn budowlanych oraz rolniczych. Pomimo, iż nie specjalizujemy się w takiej dziedzinie frachtu to pomimo tego faktu wśród załogi zawsze są fachowcy, kierowcy z istotnym doświadczeniem i praktyką w takich transportach, dlatego wykorzystujemy ich umiejętności.


Dostarczamy na obszarze Polski i zagranicę wszelkie maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do masywnych choć niedużych wózków widłowych. Obiektem takiej usługi mogą być dodatkowo towary ponadnormatywne lub transporty dłużycowe.


Jesteśmy pewni firmowych kierowców i sprzętu jaki użytkują, nie mniej w każdym przypadku wszystkie przewozy są całkowicie ubezpieczone. To normalne, że dysponujemy kompletną dokumentacją potrzebną, by świadczyć profesjonalne usługi i dlatego zabezpieczamy się biorąc na siebie wszelkie procedury powiązane z frachtem.Dlaczego my?

Jest jakikolwiek pretekst, ażeby tym razem nie? Gdy nie ma tu veta to ma prawo być MegaHol. Rzecz jasna nie planujemy żeby inni odbierali się gorsi, jednakże szczególnie mocno potrzebujemy być najlepsi. Rozumiemy, że każda pomoc drogowa, których istnieje sporo i każda ciężarowa pomoc drogowa , jakich zapewne jest znacznie mniej, sprawdza się w efektach pracy.


Sugerujemy przyjrzyj się temu zdecydowanie z innej flanki. Nasza profesjonalna energia rodzi się z pajęczyny licznych oddziałów oraz dywersyfikacji sprzętu oraz zespołu pojazdów co zapewne jest niedostępne dla pojedynczego warsztatu. Absolutnie nie zmiennie tak samo ma się sprawa z kadrą o wysokich kwalifikacjach i z kierowcami o konkretnym doświadczeniu. Działamy niby jak naczynie połączone, gdzie potencjalne odziały stacjonujące w przestrzeni zajścia współdziałają ze sobą, aby na miejsce wyekspediować całkowicie profesjonalnie zorganizowaną załogę.


Kwintesencję świadczenia naszych usług określa dewiza „Bądź przyjacielem klienta”, która sprawdza się właśnie w związku z tym. Dotrze konkretnie do was właściwie dobrana grupa fachowców, prawdopodobnie z niewielkiego punktu gdzie łączą ich więzy domowe względnie przyjaźni, ale będą mogli oczekiwać na natychmiastową pomoc całej platformy.


Nierzadko stawki za nasze usługi zdarzają się niższe niż oczekujecie, a wynika to z tego, iż nie wspieramy się na cenniku, a wartościujemy obojętnie jakie zamówienie na bazie realnych danych. W przypadku usług realizowanych z OC ewentualnie Assistance nie ma konieczności uiszczać zapłaty, gdyż rozliczamy się wprost z ubezpieczycielem.


Taka jest faktycznie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Niezmiennie Twój rozsądny przyjaciel z MIASTA.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: