LAWETA ORZESZE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ORZESZE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autAbsolutnie nie uważaj nas za firmę jedną spośród wielu. Oto jest pomoc drogowa, która wysunie do Ciebie pomocną dłoń niczym prawdziwy przyjaciel. Taki przyjaciel, który jest gotowy na każdą możliwość dlatego można mu w pełni zaufać.


Zawsze może dojść do przypadkowej awarii lub stłuczki? Jeśli jesteś w pobliżu Orzesze niczym nie musisz się denerwować zwyczajnie zadzwoń po przyjaciela – wybierz numer do Wiseplace Sp. z o.o. Przyjedziemy zaskakująco szybko. W razie konieczności dowieziemy mobilny serwis oraz kadrę fachowców.


Nic nam nie stanie na przeszkodzie abyśmy na szosie musieli darować sobie drobne naprawy. Wymiana czy wulkanizacja koła, reperacja wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika te i wiele kolejnych szczegółów naprawimy dla Ciebie na miejscu z przyjemnością. Zawsze także jesteśmy zdecydowani na sytuacje, że niezbędna może być autolawety, autoautolawety lub holowanie. Po przybyciu skutecznie pomożemy ubezpieczyć przestrzeń zdarzenia. Na którejkolwiek trasie, w każdym miejscu, w jakimkolwiek zakamarku – to jest nie znaczące gdzie utknął Twój samochód. My to miejsce znajdziemy aby Ci pomóc. Ponieważ na tutejszym terenie rozpoznamy dowolną drogę czy regionalną czy gminną.


Utrwal w pamięci numer do przyjaciela. Zadziała w każdym przypadku kiedy będzie niezbędny choćby w całym kraju. Nie istnieje zła godzina ani nie ma niedobrego dnia na telefon. Zameldujemy się – to nie ulega kwestii! Wiseplace Sp. z o.o. w ten sposób rzeczywiście postępuje. Zaufana pomoc drogowa! Przyjaciół odkrywa się w potrzebie.


24 godziny na dobę u nas masz pewne usługi:

  • Bezpłatne usługi z OC winnego kolizji, a także w zakresie usług Assistance
  • Transport, fracht na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Ulokowanie samochodu na kołach względnie wydostanie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie paliwa mylnie zatankowanego lub dolanie braku paliwa w baku

Jeśli to nie kłopot zbadaj fakty! Przyjaciel z Orzesze jest zdecydowany do roboty!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Laweta czy autoautolawety to w sumie jedna z szybszych jak również najpopularniejsza strategia przetransportowania niesprawnego samochodu. Możemy jeszcze zadeklarować holowanie, ale teraz na autostradzie wygląda to kompletnie inaczej gdyż tu ten sposób transportu pojazdów jest legislacyjnie wzbroniony. W regionie Orzesze administrujemy znakomicie zaopatrzonymi profesjonalnymi pojazdami z rzetelną kadrą. W zespół floty wchodzi jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Na skutek tego jesteśmy spokojni o bezpieczeństwo transportu pojazdu i oczywiście załadunku. Przez całą dobę zarówno uszkodzony samochód jak i jego podróżnych przywieziemy bezpiecznie na wyznaczone miejsce.


stan samochodu musi być odpowiedni i oczywiście przepisy kodeksu drogowego muszą dopuszczać holowanie gdybyśmy chcieli zdecydować się na taką metodę transportu. Jednoznacznie jesteśmy na taką decyzję gotowi. Ważne jest jednakże by mocodawca miał jasność co do zasad, a mianowicie, że ten zespół może poruszać się tylko z prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Kiedy pojazd ciężarowy ulega na ulicy awarii to w sumie spory problem, ale my musimy mieć tego świadomość. Wielki TIR potrafi skomplikować ruch na mnóstwo godzin. Gdy taka usterka przebiega zbyt długo często trzeba planować holowanie. Pomoc drogowa z Orzesze poradzi sobie doskonale z całym problemem.


Zarządzamy profesjonalnym sprzętem, jaki pozwala nam na holowanie dowolnego pojazdu. Doskonałej jakości profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol oraz wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy pozwalają nam pewnie i skutecznie przetransportować samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy i autobus w okolicznościach gdy może być to konieczne. TIR w jarze sterczący do góry kołami, nawet kiedy dzieje się to w trudno osiągalnym położeniu, będzie przez nas wyciągnięty oraz ustawiony do pionu.


Unieruchomiony samochód może prawdopodobnie przewozić produkty, które nie przepadły ulegając zepsuciu, ale potrzebują dowiezienia do odbiory. Zawsze jesteśmy gotowi na powołanie tej pomocy. Przygotujemy natychmiast przewóz zastępczy oraz brygadę, która sprawnie przeładuje towary.


Całodobowo nad zapewnieniem Wam zabezpieczenia i spokoju dyżuruje fachowa, wykwalifikowana kadra. Szerokie zaplecze dozwala nam urzeczywistnić którekolwiek zlecenie w każdej porze dnia i nocy nie zważając na realia atmosferyczne.Mobilny serwis 24h


Nieskomplikowane do usunięcia awarie zdarzają się wielokrotnie. Brak oleju, paliwa czy też dolanie do baku złego paliwa, zniszczone wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, czy przedziurawiona opona to tylko kilka przykładów utrudniających dalszą podróż, jednak nieskomplikowanych do naprawienia przypadków niesprawności. Mobilny serwis lokalnej pomocy drogowej na szczęście poleca natychmiastowe reperacje całodobowo. Laweta nie będzie miała tu pracy. W rejon usterki serwis dojedzie bezzwłocznie, a w bogatym repertuarze usług funkcjonuje również mobilny warsztat wulkanizacji operujący 24 godziny na dobę.


Mechanicy z umiejętnościami to skarb jakim dysponuje mobilny serwis. Pełny charakter drobnych napraw, wolnych od marki i typu samochodów, jakich będą mogli się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, owocem dobrego szkolenia.


Zadzwonić starczy zaledwie raz. Czasu na reakcje nie potrzeba nam wiele. Kilkanaście minut na dojazd i kilka minut na telefoniczne ustalenie detali awarii, marki samochodu i oczywiście lokalizacji zajścia. Nie ma bliźniaczych usterek więc do każdego incydentu przystępujemy kompleksowo aby w całości wspomóc kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Też przewóz maszyn budowlanych jest istotną pozycją w pełnej propozycji naszych usług. koparka gąsienicowa ewentualnie spychacz to jedynie przykład jednych z całego szeregu ciężkich maszyn drogowych, które możemy bezawaryjnie transportować. Maszyny rolnicze, zwłaszcza te wymagające specyficznej troski, również obecne są w naszej specyfikacji pojazdów, do których przewozu przystępujemy. Wózki widłowe transportuje się drobniejszymi samochodami, jednak wymagają specyficznej troski ponieważ są to pojazdy istotnie drobne, jednakże ciężkie. Stąd wyszkoliliśmy kierowców którzy wykonują taką usługę. Kierujemy zespołem pojazdów gwarantującym fracht ładunków ponadnormatywnych czy transport dłużycowy. Jeżeli Masz problem z nietypowym ładunkiem, przypuśćmy uciążliwy gruz czy też wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę frachtu zapisuj się do nas.


Takie usługi transportowe wykonujemy na terenie całego kraju, a także zagranicą. Przedstawiamy całkowitą dokumentację nieodzowną do ich świadczenia i ubezpieczamy przewożone towary.Dlaczego my?


Ponieważ naszą usługę widzimy jako służbę. Dlatego pilnujemy waszego bezpieczeństwa przez 365 dni w roku, 24h na dobę. Wiseplace Sp. z o.o. to pomoc drogowa z kręgosłupem. Albowiem doświadczenie, umiejętności i oczywiście kwalifikacje profesjonalistów z całego szeregu ośrodków koncentrują się w jednym miejscu. Z tego powodu w dobrej wycenie odbieracie usługi na znakomitym, profesjonalnym pułapie.


Usługi podlegają osobnej kalkulacji. Na ostateczną cenę odciskają wpływ: czy została wykorzystana autoautolawety względnie holownik, lokalizacja zajścia, rodzaj pojazdu, który serwisujemy, użycie części zamiennych oraz zakres czynności wykonanych na miejscu.


Wszelkie nasze usługi będą mogły być wolne od opłat jeśli Państwo posiadają ubezpieczenie Assistance, względnie do awarii doszło z przyczyny osoby trzeciej i rzecz jasna naszą pomoc będzie można opłacić z OC winnego kraksy.Stale o nas pamiętaj!

Wyłącznie Pomoc drogowa Wiseplace Sp. z o.o. – pod telefonem czeka przyjaciel z Orzesze który nigdy nie rozczarowuje.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: