LAWETA LUBAWKA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych LUBAWKA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNa bezwzględne firmy będziesz mógł wpaść wszędzie. Wśród nas znajdziesz to coś co posiada Twój najbliższy przyjaciel, który niby nasza pomoc drogowa zawsze wspomoże cię zdecydowanym ramieniem. Ten przyjaciel, który jest gotowy na każdą okoliczność więc powinno się mu w zupełności zawierzyć.


Przejeżdżając obok Lubawka wziąłeś udział w stłuczce lub dotknęła Cię się niesprawność samochodu? Zadzwoń do przyjaciele – do PDS24h Marek Chudzik. On zawsze jest w pobliżu i na pewno wie co robić. Przybędziemy natychmiast. Pojawimy się z doświadczoną kadrą, która będzie obsługiwać mobilny serwis.


Problemy to nasza profesja stąd wykonujemy na drodze różne drobne naprawy. Zmiana czy regeneracja koła, regeneracja wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika takie, a także wiele różnych drobiazgów naprawimy dla Ciebie w miejscu zdarzenia z satysfakcją. W dowolnej chwili zadania możemy ustalić, że konieczna na pewno jest autolawety, autoautolawety lub holowanie. W strefie kraksy względnie awarii zdecydowanie pomagamy skutecznie ją zabezpieczyć. Czy stoisz na drodze gminnej, ekspresowej albo na autostradzie to dla nas nie ma znaczenia.. My to miejsce odnajdziemy żeby Ci pomóc. Bo na swoim obszarze znamy dowolną ulicę czy krajową czy gminną.


Koniecznie utrwal bądź zapamiętaj ten kontakt do przyjaciela. Zadziała zawsze kiedy będzie pomocny nawet w całym kraju. Każda chwila jest idealna. Wystukaj numer skoro jesteś w potrzebie. Dojedziemy – niechybnie! Gdyż tak właśnie działa pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik. Przyjaciół odkrywa się w kłopocie.


Zawsze możesz zaplanować naszą współpracę 24 godziny na dobę:

  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wydobycie pojazdu na jezdnię albo postawienie go na kołach
  • Usunięcie paliwa mylnie zatankowanego lub dopełnienie braku paliwa w baku
  • Usługi w granicach Assistance i niepłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów

Odnajdź detale! Przyjaciel z Lubawka jest zdecydowany do akcji!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Jest oczywiście kilka metod na transport zniszczonych samochodów, jednakże najłatwiejszy i najszybszy to w sumie autoautolawety lub autolawety. Często obserwujemy na drogach półprywatnie holowane pojazdy, tymczasem warto wiedzieć, że taki sposób samopomocy kierowców jest na autostradzie prawnie zakazany. Wiarygodność zapewniają nam dobrze wyposażone, specjalistyczne pojazdy ( pośród nich autoautolawety mogąca zabrać 5-ciu podróżnych), a także zawodowa ekipa. Daje nam to podstawy solidnego kredytu zaufania w sprawie pełnego bezpieczeństwa załadunku oraz przewozu pojazdu. Wszyscy pasażerowie i naturalnie samochód przez całą dobę będą dowiezieni na wyznaczone miejsce.


Oczywiście jeżeli umożliwiają to przepisy i rzecz jasna stan samochodu w każdym przypadku możemy zmienić technikę przewozu na holowanie. Oczywiście jesteśmy na to przygotowani. Warto jednakże żeby zleceniodawca miał jasność co do zasad, a mianowicie, że taki zestaw może poruszać się wyłącznie z szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Zdajemy sobie sprawę jaki mamy dylemat gdy na ulicy usterki nie zdoła uniknąć pojazd ciężarowy. Zawsze awaria TIR-a stwarza korki na drogach. W takim wypadku często holowanie wydaje się być optymalnym sposobem udrożnienia drogi. W tych okolicznościach należałoby wezwać naszą pomoc drogową.


Możemy podjąć holowanie jakiegokolwiek samochodu bowiem rozporządzamy specjalnym sprzętem. Pierwszorzędnej jakości specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol oraz wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy pomagają nam bezpiecznie i sprawnie dostarczyć na wskazane miejsce pojazd dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, skład ciężarowy czy autobus w okolicznościach gdy może być to potrzebne. Bez względu na stan techniczny samochodu bądź wymagający dostęp i TIR-a wydobędziemy z parowu i umieścimy go na kołach.


Awaryjny samochód może czasem przewozić produkty, które nie podległy uszkodzeniu, lecz wymagają dowiezienia do odbiory. Zawsze jesteśmy przygotowani na zorganizowanie tej pomocy. Zawsze jesteśmy na to przygotowani zarówno jeśli idzie o transport jak również załogę, która towary przeładuje.


24 godziny na dobę kompetentna, wykwalifikowana załoga dyżuruje aby dać Wam bezpieczeństwo i stabilizację. Bez względu na sytuację pogodową w każdym momencie doby zawsze jesteśmy w gotowości urzeczywistnić każde wezwanie dzięki okazałemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Usunąć awarię zdarza się momentami nadzwyczaj szybko. Brak oleju, paliwa czy też wlanie do zbiornika niedobrego paliwa, zniszczone wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, czy przekuta opona to tylko kilka przykładów wstrzymujących dalszą podróż, jednak nietrudnych do rozwiązania przypadków niesprawności. Pobliska pomoc drogowa i jej mobilny serwis dokładnie w tych przypadkach potrafi się całodobowo wykazać elastycznością. Nie potrzebna będzie autolawety. W rejon niesprawności serwis dojedzie najszybciej, a w ogromnym repertuarze usług funkcjonuje także mobilny punkt wulkanizacji pracujący przez całą dobę.


Mechanicy z umiejętnościami to skarb jakim zarządza mobilny serwis. Próg drobnych napraw których są w stanie się podjąć na ulicy, nie bacząc na markę i model samochodu, jest prawdziwie ogromny.


Starczy jednorazowy telefon. Kilka minut rozmowy to czas, który jest nam konieczny do zdefiniowania szczegółów niesprawności, marki pojazdu i lokalizacji zajścia i w kilkanaście minut będziemy na miejscu. Kompleksowe nastawienie do wszystkich przypadków jest kwintesencją naszego postępowania ponieważ naszym kierunkiem jest w największym stopniu wspomóc kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Też przewóz maszyn budowlanych jest znaczącą pozycją w różnorodnej propozycji naszych usług. Dowolną poważną maszynę drogową, walce czy na przykład zgarniarki możemy transportować skutecznie i bezpiecznie. Maszyny rolnicze, tym bardziej takie potrzebujące nie typowej dbałości, też obecne są na tej liście pojazdów, których transportu się podejmujemy. Lokalna kadra jest gruntownie przeszkolona również do transportu drobnych, ale ciężkich pojazdów na przykład wózków widłowych. Prowadzimy odrębnie usługi z obszaru transportu dłużycowego i towarów ponadnormatywnych. Uciążliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenia i… wiele różnych niekonwencjonalnych ładunków.


Takie usługi przewozowe realizujemy na terenie naszego kraju oraz zagranicą. Gwarantujemy całkowitą dokumentacje oraz ubezpieczenie.Dlaczego my?


Dlatego, że PDS24h Marek Chudzik to kompetentna pomoc drogowa dostępna 24h na dobę oraz 365 dni w roku, nie wyłącznie w miejscowym terenie, ale w całym kraju. Bo doświadczenie, umiejętności oraz kwalifikacje profesjonalistów z wielu ośrodków kumulują się w jednym miejscu. Wysoka skuteczność w sprawnym likwidowaniu awarii lub znakomite rezultaty frachtu samochodów są właśnie tego wynikiem.


Każdą usługę wyceniamy rozdzielnie. Kalkulując cenę kierujemy uwagę na: rejon zdarzenia, model samochodu, który obsługujemy, wykorzystanie części zamiennych, charakter robót przeprowadzonych na miejscu zdarzenia oraz czy została zastosowana autoautolawety względnie holownik.


Należałoby zabezpieczyć się przez kupno właściwego ubezpieczenia Assistance. Wtenczas nasze usługi będą mogły być nieodpłatne tak jak w przykładzie gdy są zapłacone z OC sprawcy kraksy.Nigdy nie zapomnij!

Awaria? Stłuczka? Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – twój przyjaciel z Lubawka jest zdecydowany do pomocy i oczekuje na kontakt.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: