LAWETA JEDWABNE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych JEDWABNE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMegaHol wita na stronach naszej regionalnej witryny


Kiedy dopada Cię awaria auta lub jakieś odmienne zdarzenie losowe na szosie. Gdy konieczna Ci jest pomoc w sprawie holowania TIR-a względnie innego samochodu ciężarowego czy może dostawczego. Gdy potrzebujesz pomocy to w rejonie Jedwabnego raczej nie mogłeś trafić lepiej. 24h na dobę, bezdyskusyjną rękojmię klasy , a także bezpieczeństwa gwarantuje autolawety z MegaHol.


W zasadzie już teraz wystukaj nasz firmowy numer, ponieważ w momencie usterki absolutnie nie wolno tracić ani sekundy na czytanie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Natomiast w chwili gdy nie jesteś na „musiku”, a dopiero poszukujesz bezpieczeństwa. Osiągnięcia tego efektu przez zabezpieczenie sobie gwarancji na przyszłość. W związku z tym zapraszamy Cię do konwersacji na temat bogatej palety usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska sieć warsztatów, które proponują znacznie bogatszy wachlarz usług niż wyłącznie holowanie aut. Tymczasowo do rozmowy wirtualnej, w której postaramy się odpowiedzieć na parę zazwyczaj zadawanych pytań.


To pytanie zadawane jest zazwyczaj jako jedno z pierwszych:Jak pracujemy?


MegaHol jednoczy ogromną grupę niewielkich warsztatów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej zdecydowanie nie jedynie dla pojazdów ciężarowych, TIR i dostawczych, ale w o wiele obszerniejszym obszarze. Nie nakładamy sobie granic w związku z tym lawetujemy i małe pojazdy i motocykle, holujemy auta osobowe i oczywiście świadczymy transporty lawetą ewentualnie autolawetą dowolnego dnia w tygodniu przez 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Naturalną konsekwencją specjalizowania się w TIR-ach powinno być oferowanie usług w zakresie frachtu uciążliwych maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych, bowiem w sieciowej dyspozycji są właściwe lawety oraz naczepy niskopodwoziowe. Od całego szeregu lat pracujemy na gruncie Górnego Śląska a zarazem sąsiednich regionów chociaż startowaliśmy tylko w Dąbrowie Górniczej. Dziś można doświadczyć naszej kompetentnej pomocy również w Jedwabnym i w całym szeregu nowych miejscach Polski.


W całej Polsce będziemy czynni szybko.Co gwarantuje platforma kontrahentom?


Niezawodny standard i bezpieczeństwo usługi gwarantowane 24h na dobę. Czyż powinno się spodziewać się więcej w ofercie usług holowania? Także zamożni klienci dokładają znaczną miarę do wysokości wydatków na usługi, natomiast nieczęsto dzieje się tak w wypadku wezwań pomocy drogowej. Tak działa sieć skutkuje tym, że MegaHol dociera do klienta szybciej niż inni. Brygady MegaHol są zawsze perfekcyjnie przygotowane do realizacji określonego zamówienia pomocy drogowej, ponieważ dzięki platformie jesteśmy wstanie przygotować załogę odpowiednio dopasowaną ze wszystkich gotowych do działania na określonym obszarze. Przytrafiają się awarie domagające się wszechstronnych fachowców ewentualnie, co dokładnie u nas jest realne, kilku fachowców z różnorodnych specjalności. To potrafi być jednocześnie niezbędność wysłania mocnego ciągnika aby wydobyć TIR-a z kanału i ciężarowego serwisu mobilnego ewentualnie wulkanizacyjnego. Posiadanie stosownego sprzętu w znacznej mierze wyznacza zdolności ciężarowej pomocy drogowej. Sieć zapewnia nam tą dostępność, o jaką ciężko jest małym, indywidualnie pracującym zakładom.Czy funkcjonuje prosty taryfikator usług?


W przypadku pomocy drogowej, mogącej w miejscu zdarzenia przedsięwziąć cały szereg, właściwie nieograniczonych prac, bardzo ciężko jest przygotować jeden zamknięty taryfikator. U nas regułą jest początkowa symulacja kosztów usługi przeprowadzona w chwili podejmowania zamówienia. Zasadnicze oszacowanie kosztów stosunkowo łatwo poczynić w chwili składania zamówienia usługi. Albowiem z klientem możemy ustalić: typ samochodu, trasę w rejon zdarzenia i spodziewanego miejsca transportu, charakter zniszczeń, a w związku z tym typ środka transportu jaki będziemy musieli zadysponować. W celu tymczasowej kalkulacji kosztów usługi to zadowalające wskazówki. Natomiast w wypadku wydarzeń losowych jest jak najbardziej możliwa korekta kalkulacji wprost na miejscu zdarzenia. Jednakże często stawki za wszystkie nasze usługi są niższe niż u skromniejszych usługodawców i jest to konsekwencją sieciowego profilu naszej marki. Przy okazji MegaHol przeprowadza również usługi bezgotówkowe , a zawdzięcza to umowom z wieloma ubezpieczycielami.Jakie zamówienia wykonujecie obok holowania pojazdów?


 • Funkcjonowanie w platformie dało MegaHol duże możliwości w poszerzeniu oferty.
 • Pomoc drogowa to oczywiście holowanie i lawetowanie.
 • Polecamy przewóz poszkodowanych autolawetą mającą kolejne 6 miejsc dla podróżnych.
 • Mobilny serwis ciężarowy dostępny w czasie 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Mający w kręgu zainteresowania poza TIR-ami i innymi samochodami ciężarowymi i oczywiście dostawczymi jednocześnie samochody osobowe.
 • Ukierunkowana na TIR-y mobilna wulkanizacja, ale profesjonalnie wyszkolona na wszystkie rozmiary opon od ciężarówek właściwie do osobówek.
 • Usługa przewozu pojazdów ciężarowych, dostawczych, busów i osobowych.
 • Usługa transportu maszyn samobieżnych drogowych, budowlanych jak również rolniczych.
 • Fracht pojazdów niekonwencjonalnych, ale też na przykład autokarów.
 • Usługa transportu elementów dłużycowych dla budownictwa, energetyki, przemysłu oraz leśnictwa.
 • Wyciąganie z pobocza, wykopu czy pola samochodów ciężarowych i nie wyłącznie tych.
 • Usługa polegająca na dowiezieniu w terenie brakującego paliwa czy pozostałych płynów eksploatacyjnych.

Dzięki konstrukcji sieciowej jesteśmy wstanie podtrzymać kompletną chęć do niesienia pomocy w granicach ciężarowej pomocy drogowej, przy równoległym harmonijnym świadczeniu usług przewozowych. Dzięki platformie mamy wyjątkowy tabor lawet, autolawet, naczep niskopodwoziowych oraz innego sprzętu transportowego będącego w dyspozycji indywidualnych warsztatów i zdywersyfikowanego w ramach naszej struktury. Ilość zamówień, które możemy realizować równolegle, bez utraty jakości, nieustannie przyrasta w tempie poszerzania sieci na kolejne okręgi. Wszystkie dodatkowe usługi oferujemy na w granicach całego kraju oraz Unii Europejskiej przez 7 dni w tygodniu i 24h na dobę.Czy istniej alternatywa zarezerwowania sobie naszej pomocy?


Gdy uprzednio ktoś utrwali sobie nasz telefon to zdecydowanie nie będzie na pewno żadnej trudności by nas zamówić w razie zaistnienia problemu. Dzięki możliwościom sieciowym MegaHol jest najlepszą grupą świadczącą pomoc drogową nie wyłącznie klientom indywidualnym, ale również obsługującą zleceniodawców flotowych. Długoterminowe umowy gwarantujące pomoc drogową to w naszej specjalności powszechna pragmatyka. Zarówno floty TIR jak też lżejszych samochodów ciężarowych czy dostawczych oraz busów, a bywa że i korporacje taksówkowe, zabiegają o zawarcie takich umów, a my posiadamy je w naszej propozycji. Te umowy są dla nas akceptowalne z powodu funkcjonowania w platformie gdyż ona gwarantuje nam finalizacje kluczowego punktu umowy – niezwłocznego dojazdu na w rejon zajścia. Szybkość, jaka w obecnych sezonach urasta do kategorii najważniejszych parametrów usług pomocy drogowej, nie ma prawa kończyć się kosztem jakości tychże, dlatego znajomość taboru swoich stałych zleceniodawców ma tak kluczowe znaczenie dla efektywności naszych działań. Przykładem ma prawo być tutaj usługa serwisu mobilnego, który gdy jest zaopatrzony pod znajomy nam tabor zleceniodawcy funkcjonuje zwyczajnie skuteczniej , a w ten sposób redukuje jego straty. Obniżenia niebezpieczeństwa strat poprzez parafowanie z nami umowy powinny dokonać absolutnie nie jedynie grupy z regionu Jedwabnego, ale na bliźniaczych zasadach firmy, których tabor często porusza się w naszym terenie. Dobrze jest utrzymywać pomoc drogową pod ręką gdy trafi się nam usterka.


Holowanie jedynie do dobrobytu – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: