LAWETA NOWOGRÓD 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych NOWOGRÓD i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDzień dobry. Posiadamy skuteczną koncesję na pomoc drogową


Jeżeli to awaria lub inne drogowe wydarzenie losowe skierowało Cię do nas, to w okolicy Nowogrodu dotarłeś najlepiej jak tylko się da. Sprawnie pomożemy, a jeżeli będzie to konieczne zajmiemy się holowaniem. TIR-y, czy podobne samochody ciężarowe lub dostawcze w tej usłudze raczej nie posiadają dla nas tajemnic. Bezdyskusyjna pewność jakości , a także zaufania do usługi przez 24h na dobę jest oczywista w przypadku lawet zamówionych z MegaHol.


Jeżeli to tak bardzo poważna sytuacja to właściwie nie trwoń kolejnych sekund i wybierz nasz numer:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Natomiast jeżeli poszukujesz zaufania zanim okaże się, że już jest za późno. Asekuracji na przyszłość. W takim razie my zachęcamy do rozmowy. Byś miał szansę zapoznać się z firmową obszerną paletą usług, która rzecz jasna nie dotyczy wyłącznie holowania. Bowiem MegaHol – ogólnopolska platforma zakładów powiązanych z ciężarową pomocą drogową to niesamowicie wszechstronny usługodawca. Wstępnie do konwersacji wirtualnej, w której odpowiemy na parę zazwyczaj stawianych pytań.


Jedno pytanie pojawia się zazwyczaj jako początkowe:Co możemy?


MegaHol, mimo że ma prawo podpowiadać to nazwa, nie preferuje w usługach tylko TIR-ów. Ta grupa buduje ogólnopolską sieć z mniejszych warsztatów ciężarowej pomocy drogowej udzielając pomocy nie wyłącznie samochodom ciężarowym czy dostawczym. Od lżejszych pojazdów, przypuśćmy kładów czy może jednośladów po przerzut lawetą bądź autolawetą samochodów osobowych względnie ich holowanie przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Firmową specjalizacją wydaje się być TIR, a generalnie pojazdy ciężarowe, dlatego nieuniknionym było, że w wachlarzu naszych usług znalazł się także fracht maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych do których frachtu posiadamy w sieci odpowiednie lawety lub naczepy niskopodwoziowe. Dni rozruchy firmy w Dąbrowie Górniczej nie były proste, ale zadowoleni być możemy z rozwinięcia naszej aktywności na cały Górny Śląsk i pobliskie województwa. Nasza obecność w Nowogrodzie to wynik ekspansji naszych jakościowych usług wprost do wielu miejsc w Kraju.


Żywimy nadzieje, że już niedługo w całym kraju.Co kierowca może zyskać na istnieniu sieci?


W czasie 24h na dobę pełną gwarancję jakości i zaufania usługi. Kiedy mówimy o holowaniu jest to najważniejsza wartość. Zwykle cena usługi ma ogromny wpływ na nasze wybory, ale zdecydowanie mniejszy w przykładzie usług pomocy drogowej. Procedura funkcjonowania platformy MegaHol zmniejsza czas dotarcia w rejon wezwania. Sieć MegaHol zezwala nam na daleko idącą specjalizacje konkretnych załóg pomocy drogowej, a dzięki temu każde zlecenie łatwiej nam traktować indywidualnie i wysyłać tam obsadę dobrze skomponowaną do tej usługi. Ba potrafimy w razie zaistnienia takiej potrzeby kojarzyć obsady specjalizujące się w odrębnych dziecinach, a potrzebne równolegle. W kryzysowych okolicznościach zazwyczaj muszą sobie radzić ci którzy akuratnie dotarli i trzeba wzywać kolejną firmę kiedy, akurat nie można ominąć problemu. U nas jednocześnie zjawią się w komplecie ci którzy obecnie są potrzebni choćby trzeba było łączyć możliwości licznego grona zakładów z sieci. Dzięki platformie już posiadamy partnerów, którzy mogą się nawzajem wesprzeć w stosowny sprzęt i mechaników. Partnerów, których mniejsze firmy muszą dopiero poszukiwać w momencie kiedy okazują się pożądani.Ile taka usługa u nas kosztuje?


Pomoc drogowa to niepowtarzalna usługa. Zdecydowanie nie ma tu takiej grupy stałych na których wolno oprzeć kalkulację regularnej wartości zlecenia, gdyż bezpośrednio w miejscu zdarzenia niejednokrotnie musi się podejmować sporo nieoczekiwanych przed wyjazdem działań. Zawsze zaczynamy od zdefiniowania orientacyjnej wyceny już na etapie przyjmowania wezwania. Już wówczas wiemy dostatecznie jaka jest odległość w okolice wezwania, jakich prac będziemy potrzebowali się podjąć na miejscu, jak daleko trzeba będzie dostarczać objęty usługą pojazd, czy potrzeba będzie skorzystać z mobilnego serwisu, jaki wariant lawety, lub naczepy okaże się konieczny. Takie szczegóły pozwalają na sprawną kalkulację wstępnych kosztów usługi. Niełatwo jednakże uciec od korekcji kalkulacji w przypadku doświadczeń losowych, w związku z tym bezwzględnie powinno się uwzględniać taką możliwość. Aczkolwiek najczęściej ceny za wszystkie nasze usługi są skromniejsze niż u konkurencji i zdarza się tak z powodu sieciowego charakteru naszej grupy. Warto również mieć w pamięci, że dzięki umowom z dużą grupą ubezpieczycieli MegaHol przeprowadza zazwyczaj usługi bezgotówkowe.Czy wyjąwszy holowanie obecne są w naszym wachlarzu propozycji jakieś dodatkowe usługi?


 • Praca w platformie dała MegaHol ogromne możliwości w poszerzeniu palety usług.
 • Wysoce rozwiniętą usługą w MegaHol wydaje się być holowanie i lawetowanie.
 • Transport autolawetą także pasażerów, do 6 osób.
 • Mobilny serwis ciężarowy czynny przez 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Mający w kręgu zainteresowania poza TIR-ami i innymi pojazdami ciężarowymi oraz dostawczymi jednocześnie samochody osobowe.
 • Pełna mobilna wulkanizacja od Tir-a do osobówki.
 • Fracht wszelkich aut w ramach usług dla przedsiębiorców i konsumentów indywidualnych.
 • Usługa frachtu pojazdów rolniczych, drogowych i budowlanych.
 • Transport samochodów niekonwencjonalnych, ale też powiedzmy autobusów.
 • W granicach nie tylko stałych umów nie tylko dla leśnictwa, budownictwa, energetyki czy przemysłu oferujemy usługi frachtu dłużycowego.
 • Uwalnianie z pobocza, wykopu czy pola samochodów ciężarowych i zdecydowanie nie wyłącznie takich.
 • Uzupełnianie wszelkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, po prostu na trasie.

Dzięki architekturze sieciowej jesteśmy wstanie udźwignąć całkowitą gotowość do niesienia pomocy w zakresie ciężarowej pomocy drogowej, przy równoczesnym bezkonfliktowym dostarczaniu usług przewozowych. Dzięki sieci posiadamy poważny zespół lawet, autolawet, naczep niskopodwoziowych i oczywiście innego sprzętu transportowego będącego w dyspozycji konkretnych warsztatów i zdywersyfikowanego w ramach całej grupy. Siła sieci przenosi się również na ewentualność otwarcia wielu usług równocześnie absolutnie nie trącąc przy tym na jakości i bezpieczeństwie wykonywanych prac. Ponadplanowe usługi ponad pomoc drogową dostarczamy na terenie całego kraju i w granicach Unii Europejskiej, ale także 24h na dobę każdego dnia.Czy przygotowana jest umowa, która zastrzeże nasz współudział w świadczeniu pomocy.


Wystarczy posiadać nasz kontakt w miejscu łatwo dostępnym, reszta to dobra, podstawowa, normalna reakcja na otrzymanie zlecenia. Prawdopodobnie na tę porękę decydują się zleceniodawcy flotowi i z tego powodu dla nich posiadamy zbudowaną odpowiednią umowę. Długoterminową umowę na kuratelę nad flotą TIR-ów czy innych aut ciężarowych i dostawczych można z nami podpisać na korzystnych warunkach bodaj w Nowogrodzie. Taka umowa obliguje nas do błyskawicznego przyjazdu na miejsce zgłoszenia co ułatwia nam sieciowa struktura. Mając wiedzę na temat charakteru taboru naszego klienta nie tylko dojdziemy prędzej, ale na pewno także odpowiednio przygotowani. Choćby serwis mobilny. Gdy jest wcześniej gotowy do pracy z konkretnym taborem to oczywiście rośnie i sprawność i marka usługi i będą mniej dokuczliwe szkody kontrahenta. Jeśli wasza firma funkcjonuje w obszarze Nowogrodu to umowa z nami powinna być zrozumiała, ale instytucje spoza regionu, których pojazdy przemieszczają się w tej strefie dostatecznie regularnie, też podpisują z nami umowy obniżając zagrożenie szkód. Pożądane jest mieć pomoc drogową pod ręką gdy trafi się nam kolizja.


MegaHol – Holujemy w granice dobrobytu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: