LAWETA POGORZELA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych POGORZELA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTen dział powinien nosić nazwę Ciężarowa Pomoc Drogowa, tylko że przecież zawsze jesteśmy przygotowani i zdecydowani na każde działanie. Czujcie się naszymi przyjaciółmi, a ostatecznie co by nie mówić my próbujemy tak wykonać usługę jakbyśmy ją wykonywali dla najdroższego przyjaciela i dlatego nie odrzucamy zleceń na inne samochody niż ciężarówki. Jesteśmy gotowi na holowanie aut ciężarowych w tym samym stopniu jak i innych samochodów i wszystkie nasze oddziały rozmieszczone w całej Polsce zawsze są odpowiednio wyekwipowane.


Niestety nie można liczyć na szczęście, iż w trasie przegapią nas awarie samochodu. Jeżeli stanie się taki kłopot w okolicy naszego Pogorzela wybierz numer do przyjaciela, do MegaHol, to po prostu zupełnie dobre wyjście. Zresztą nie musimy niezwłocznie holować samochodu. W przebiegu przyjmowania zlecenia w każdym przypadku przeprowadzamy wywiad na temat problemów, które was spotkały i być może nasza ingerencja zakończy się na pomocy mobilnego serwisu, tym skuteczniej, iż kierujemy wykwalifikowaną kadrą. Nasze czynności na miejscu wydarzenia zawiodą do sprawnego rozwiązania niesprawności.


A damy radę sobie z każdą usterką. Do tej chwili każde zlecenie rozwiązywaliśmy skutecznie i nie znamy powodu aby to się odwróciło. Zdecydowanie nie ma reguły, jednak zazwyczaj sporo utrudniających dalszą jazdę usterek okazuje się być trywialnymi usterkami, które przy drobnej naprawie w rejonie zdarzenia są skutecznie eliminowane przez nasze wykwalifikowane brygady. Pozwól, iż zajmiemy się także drobnymi naprawami na drodze, które wstrzymują dalsza jazdę, a niestety nie możecie ich sami skorygować. Nasze wykwalifikowane ekipy zainteresują się dowolną błahostką dlatego wręcz nie potrzebujesz się martwić o opony, paliwo, wycieraczki bowiem pod stałą kontrolą będziesz ubezpieczony na trasie.


Miej to ciągle z tyłu głowy. Ty, być może przybyłeś do nas z dalekiego końca Polski, jednak jeśli chodzi o nas to pracujemy tu u siebie. Wiedz, iż dostajesz w naszej pomocy drogowej przyjaciół, zatem nie dręcz się, iż nie kojarzysz w którym miejscu oczekujesz my na pewno cię wyszukamy. Nigdy nie rozważaj nad chwilą doby przywołuj pomoc drogową niezwłocznie kiedy potrafimy być tobie potrzebni. Pojawimy się na sto procent ponieważ to pomoc drogowa MegaHol. Bo tacy muszą być przyjaciele.Gwarantujemy współpracę o dowolnej porze dnia czy nocy:

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Stawianie pojazdu na kołach czy wydostanie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo zatankowanego lub dolanie braku paliwa w baku
  • Usługi w ramach Assistance oraz bezpłatne usługi z OC stłuczki.
  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów

NASZA GALERIA


Obejrzyj ofertę jeżeli wciąż czujesz obiekcje! Lecz tutaj w Pogorzelach będziesz mógł polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Śmiało można powiedzieć, iż ciężarowa pomoc drogowa jest naszym konikiem, chociaż nie ma jakichkolwiek przeciwwskazań, by naszymi autolawetymi i autoautolawetymi transportować jakikolwiek inny typ samochodów. Jedną z form holowania wydaje się być samopomoc kierowców którzy holują samochód, szczególnie auta osobowe przy użyciu linki holowniczej, jednak naszą poradą absolutnie jest zalecenie by o pomoc prosić w takim przypadku profesjonalistów.


Bezwzględnie jest to korzystne z paru powodów. Oczywiście najważniejszym jest doświadczenie i profesjonalizm usługi. Zawodność przeciętnych linek holowniczych adresuje czujność na sprzęt z którego dobrze by było korzystać przy takiej usłudze. Na autostradach czy trasach szybkiego ruchu holowanie na lince jest wzbronione. Dlatego powinno się dobrać pomoc drogową MegaHol, gdyż administrujemy i optymalnym sprzętem i specjalistyczną ekipą.


Jakikolwiek typ samochodów potrafimy dostarczyć na wskazane miejsce czerpiąc z własnych lawet, bądź autolawet. Optymalny transport zapewnimy prędko w rejon zdarzenia i pewnie przywieziemy na wyznaczone miejsce i sprzęt i oczywiście podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To w sumie naturalnie nasz żywioł. Każdy chciałby stać się najskuteczniejszym w bliskiej sobie dyscyplinie, tymczasem jeśli chodzi o nas to w przewozie samochodów ciężarowych oraz ciężarowej pomocy drogowej jesteśmy blisko tego stanu. Różnorodna oferta plus gwarancja wysokiej jakości własnych usług jest istotnym ruchem w stronę osiągnięcia takiego celu. Z zepsutym TIR-em blokującym jezdnię zetknął się zapewne każdy użytkownik dróg. Gdy w sytuacji zdarzenia na trasie dwupasmowej wyłączymy pojedynczy pas ruchu to oczywisty jest korek, nawet na wiele kilometrów. Kiedy niesprawność zaatakuje na uczęszczanej szosie jednopasmowej to efekt jest w stanie być jeszcze podlejszy. Z tego powodu warci uwagi są fachowcy od szybkich remontów w rejonie zdarzenia, jak również gwarantowanego transportu aut.


Gdy należy usuwać TIR-a z kanału , a także postawić go na kołach musisz rozporządzać ciężkim, specjalistycznym sprzętem, który zawsze jest praktycznie w posiadaniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, i ponadto dopełniają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe i sztywny hol. Awaryjnie zatrzymanego TIR-a umiemy w takim razie skutecznie przetransportować w miejsce gdzie będziemy umieli go bezkolizyjnie wyremontować. Busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, cały kalejdoskop wielkich pojazdów przywieziemy skutecznie i solidnie przez 24 godziny na dobę.


Gwarancją klasy naszych usług jest przede wszystkim zawodowa załoga osiągalna dla was przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Każdorazowo potrafi się wyklarować, że absolutnie nie będzie zlecenia na holownik no i niskopodwoziówkę. Nawet na drodze szybkiego ruchu efekty usterki może rozwiązać mobilny serwis, jaki na miejsce dotrze szybciej oraz przywiezie profesjonalnych mechaników.


Mobilny serwis jest gotów tak na wulkanizację opon jak i na nieznaczne remonty motoru. Dzieje się tak z tego powodu, iż przy zgłoszeniu odbywamy na tyle obszerny sondaż by personel mobilnego serwisu mógł w drogę wyruszyć całkowicie przygotowany do wykonania usługi. Zawsze istnieje możliwość przywołania lawety czy też holownika z naczepą niskopodwoziową oczekujących w zapasie na wypadek gdyby szybka reperacja okazała się iluzoryczna.


Jakiekolwiek zamówienie to dla nas inny incydent bo każda usterka jest wyjątkowa. Dobrzy mechanicy potrafią z porad kontrahentów wychwycić właściwe informacje bez komentarza, także wówczas kiedy zleceniodawcy wikłają się w kwalifikacji awarii. Komfort wykonania usługi daje nam znakomicie wyposażone zaplecze, stąd wysłuchanie klienta może nam wyłącznie pomóc.Transport niskopodwoziowy

Rożnego rodzaju lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt jakiego w firmowym taborze mamy dużo, więc pozwoliliśmy sobie na rozbudowanie naszej profesjonalnej propozycji usług o transport maszyn budowlanych, drogowych , a także rolniczych. To jak najbardziej słuszna decyzja, ponieważ użytkuje potencjał swoich zawodowych kierowców i taboru, a tym samy ogranicza koszty działalności tak oddziałując na zmniejszenie stawek standardowych usług.


Oczywiście nie mamy utrudnień, w Polsce oraz zagranicą dostarczymy na ustalone miejsce przeznaczenia kombajny, pikapy, busy, koparki czy walce drogowe. Dodatkowo frachty ponadnormatywne oraz transporty dłużycowe.


Jesteśmy pewni naszych kierowców a także sprzętu jakim dysponują, na szczęście regularnie zlecone ładunki są ubezpieczone. Wcale nie zarzucamy firmowych kontrahentów przygotowaniem formalności i zdobywaniem materiałów obowiązkowych do finalizacji zadanego przewozu.Dlaczego my?

Bowiem tym razem nie znajdziesz sobie takiego powodu, ażeby nie. Czemu nie MegaHol? Każdy umie wypisać, iż jest najlepszy, jakkolwiek my nie planujemy umniejszać innym umiejętności. Jesteśmy przekonani, że wszystkie pomoce drogowe czy ciężarowe pomoce drogowe funkcjonują dość korzystnie.


Proponujemy zwróć na to uwagę patrząc zdecydowanie z przeciwnej strony. Nasza platforma warsztatów to rodzina na którą składa się wielu kooperantów, co daje nam uprawnienie by deklarować w ofercie zdecydowanie bardziej wielofunkcyjny tabor niż możliwość jednostkowego warsztatu. Rzecz jasna nie zmiennie tak samo ma się rzecz z kadrą o właściwych umiejętnościach oraz z kierowcami o istotnym doświadczeniu. Jednostkowy warsztat nie posiada wyboru, my dopasowujemy się właściwie do sprawy i dostarczamy optymalny sprzęt i dobranych specjalistów, a umożliwia nam to firmowa pajęczyna warsztatów reagująca tak jak naczynia połączone.


Credo „Bądź przyjacielem klienta” legitymizuje się właśnie z tego powodu i jesteśmy usatysfakcjonowani, że definiuje regułę oferowania naszych usług. Do wezwania przyjadą odpowiedni fachowcy, zapewne z lokalnego rodzinnego oddziału jednak będą posiadali na wysuniecie ręki dostęp do zaplecza ogromnej firmowej sieci.


Nie korzystamy z cennika ponieważ każde wezwanie szacujemy indywidualnie, a to posiada bezpośrednie odzwierciedlenie w nierzadko mniejszych stawkach niż zwykle się spodziewacie. Zlecenia z OC oraz Assistance realizujemy w ramach ubezpieczenia.


MegaHol, na szczęście nie tylko ciężarowa pomoc drogowa, wydaje się być właśnie taka. Oczekujący na Twój kontakt przyjaciel z Pogorzela.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: