LAWETA BOREK WIELKOPOLSKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BOREK WIELKOPOLSKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autW każdym przypadku wykonujemy interwencję ze względu na to, że pryncypialnym naszym zadaniem jest niesienie pomocy, jednak wypada nadmienić, że naszą specjalnością bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa więc temu powołaniu dedykujemy nasz tabor i kwalifikacje. Naszych kontrahentów traktujemy jak przyjaciół, a to pierwszy krok do zapewnienia pomocy również tym którzy poruszają się trochę mniejszymi autami. Niezmiennie jesteśmy gotowi na holowanie pojazdów ciężarowych w tym samym zakresie jak i innych samochodów i wszystkie nasze warsztaty rozmieszczone w całej Polsce są adekwatnie wyposażone.


Oczywiście nie można liczyć na szczęście, że w drodze przegapią nas usterki samochodu. Doskonałym wyjściem powinno być w tej sytuacji zadzwonić do MegaHol, a szczególnie jeśli przytrafi ci się taki przypadek w rejonie Borka Wielkopolskiego, bowiem to pewna pomoc drogowa. Zresztą nie musi się zaraz holować pojazdu. Zawsze wcześniej można wykorzystać mobilny serwis, a nasze wyśmienicie wyspecjalizowane kadry są w stanie sobie poradzić z naprawą. Miejsce zajścia nierzadko okazuje się być środowiskiem pracy naszych mechaników, którzy tam dokładnie sprawnie usuwają usterki.


I dodajmy, że damy radę sobie z jakąkolwiek niesprawnością. Dotychczasowe doświadczenie ukształtowało własną ufność w siebie, ale to przekłada się na waszą satysfakcję z naszej pracy. Wielokrotnie zdarza się tak, że pospolita niesprawność udaremnia dalszą drogę, jednak dla nas drobna reperacja praktycznie w miejscu zdarzenia na szczęście nie wydaje się być problemem. Nasze załogi zainteresują się jakąkolwiek błahostką więc absolutnie nigdy nie potrzebujesz się martwić o paliwo, wycieraczki, opony bowiem pod dobrą kontrolą będziesz bezpieczny na drodze.


Takie sprawy są ważne! Jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy u siebie, zaś ty mogłeś tu przyjechać nawet z końca kraju. Przyjaciel cię nie zawiedzie, zna w tym mieście wszystkie zakątki i odszuka cię choćbyś sam nie kojarzył gdzie jesteś. Wybierz numer jeśli będziesz w kłopocie bez względu na porę dnia. Przyjaciele mogą być różnorodni, doskonalsi, tandetni i pomoc drogowa MegaHol, która przenigdy nie zdradza. Tacy jak my funkcjonują.Możemy otoczyć Cię kuratelą przez pełną dobę:

  • Transport, fracht na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Ustawienie samochodu na kołach albo przeciągnięcie go na drogę
  • Wyeliminowanie pomyłkowo zatankowanego paliwa ewentualnie transport niezbędnych ilości paliwa
  • Nieodpłatne usługi z OC stłuczki , a także w granicach Assistance

NASZA GALERIA


Cała oferta jest tu zaprezentowana w drobiazgach czyli będziesz mógł rozwiać wątpliwości. Lecz na przyjaciół z Borka Wielkopolskiego jesteś w stanie liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Profesjonalny zespół lawet lub też autolawet jest dostosowany do przewozu dowolnego modelu pojazdu, choć nie ukrywamy, że szczególnie nastawieni zawsze jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. I jakkolwiek łatwą formą transportu uszkodzonego pojazdu osobowego jest holowanie, jakiego zapewne może się podjąć każdy prowadzący, to właściwie sugerowalibyśmy skorzystać z profesjonalnej pomocy.


Jest parę czynników dla których warto potraktować tą wskazówkę poważnie. Naturalnie najistotniejszym jest praktyka i profesjonalizm usługi. Szalenie kluczowy bezwzględnie jest sprzęt z którego w tej sytuacji korzystamy ponieważ zwykła linka holownicza powszechnie jest ryzykowna. Holując samochód należy objeżdżać autostrady i trasy szybkiego ruchu co znacząco skomplikuje oraz przeciągnie transport. Zatem pomoc drogowa MegaHol dysponująca wytrawnymi zastępami, a także właściwym sprzętem do lawetowania może być najlepszym doborem.


I nie ma potrzeby przypominać, iż w stałej dyspozycji są właściwe do tego lawety i autolawety. Stosowny transport zapewnimy szybko w rejon kolizji i bezawaryjnie dowieziemy na wskazane położenie i pojazd i oczywiście pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Po to utworzyliśmy MegaHol. Naszym planem jest móc być najlepszym w przerzucie samochodów ciężarowych i ciężarowej pomocy drogowej. W podobnym zakresie w klasie naszych usług jak też w znacznej propozycji. Usterka Tir-a na szosie, podobnego zdarzenia oczywiście nie życzymy nikomu, jednak ostatecznie jak rozumiemy, czasem się może zdarzyć. Kiedy z powodu usterki na jezdni dwupasmowej wyłączymy pojedynczy pas ruchu to realny jest korek, nawet na kilka kilometrów. Identyczne, lub prawdopodobnie fatalniejsze skutki jest w stanie taka awaria rozpętać na pobocznej, lecz uczęszczanej drodze. Każdy kierowca musi zatem docenić zawodowców od napraw bezpośrednio w rejonie zdarzenia oraz specjalistycznego frachtu pojazdów.


MegaHol administruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem oraz optymalnym sprzętem pobocznym takim, jaki umożliwia wydobycie kłopotliwego TIR-a z dołu i ustawienie go na kołach. Mamy zatem możliwość błyskawicznego otwarcia ulicy , a także przewiezienia TIR-a w najlepsze miejsce pozwalające rozpoczęcie bezkolizyjnej naprawy. Ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, cały arsenał uciążliwych aut przywieziemy szybko oraz bezpiecznie przez 24 godziny na dobę.


Rękojmią marki naszych prac jest też fachowa załoga dostępna zawsze dla was przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Wyjaśnienie kłopotu może również objawić się jako całkowicie niezależne no i holownik , a zarazem niskopodwoziówka tym razem nie będą nieodzowne. Chociażby na autostradzie skutki zdarzenia może naprawić mobilny serwis, jaki na miejsce dojedzie prędzej i przywiezie profesjonalnych mechaników.


Od wulkanizacji opon po niewielkie reperacje motoru na oczywiście zawsze jest gotów mobilny serwis. Zespół mobilnego serwisu rusza doskonale przygotowany dzięki szczegółowemu wywiadowi, który przeprowadzamy w czasie zatwierdzenia zgłoszenia. Istotnie w momencie naprawy może się ujawnić, iż usterka jest groźniejsza niż kalkulacje , ale wówczas szybko jest ściągana, oczekująca na wezwanie autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową.


Wiemy, że każdy incydent jest wyjątkowy więc przystępujemy do zleceń wyjątkowo odrębnie. Kompetentni mechanicy mogą z podpowiedzi klientów wychwycić właściwe wskazówki bez komentarza, choćby i wtedy kiedy zleceniodawcy plątają się w klasyfikacji niesprawności. Firmowi mechanicy, dostając poparcie doskonale wyposażonego zaplecza technicznego, wyjmują z podobnych dyskusji jedynie pozytywne podpowiedzi.Transport niskopodwoziowy

Trzymając w dyspozycji faktycznie bogatą bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy też ciągników naturalnym było dla nas rozwiązanie z propozycją przerzutu ogromnych maszyn rolniczych, drogowych czy budowlanych. Musi się czerpać z kompetencji kadry pomimo, że akurat nie specjalizujemy się w takiej domenie transportu, jednak mając kierowców o tym doświadczeniu jesteśmy wstanie zredukować całkowite koszty działalności, a tym samym pojedyncze ceny prac.


Nawet nie tworzymy utrudnień, w Polsce czy też zagranicą dostarczymy na wyznaczone miejsce przeznaczenia walce drogowe, kombajny, busy, pikapy czy może koparki. Przedmiotem takiej usługi mogą być oczywiście towary ponadnormatywne oraz frachty dłużycowe.


W związku z tym, że bezpieczeństwo frachtu jest w tym wypadku priorytetem to przy zapewnieniu wszelakich środków bezpieczeństwa, oczywiście i tak zawsze ubezpieczamy frachty. Wcale nie zarzucamy swoich kontrahentów załatwianiem procedur i zdobywaniem materiałów obowiązkowych do wykonania zamówionego transportu.Dlaczego my?

Bowiem nawet nie znajdziesz sobie takiego impulsu, aby teraz nie. Czemu tym razem nie MegaHol? Wolno nam sobie tu wypisywać, iż to my jesteśmy najlepsi, jednakże nikt kto w taki sposób pisze nigdy nie obniża zdolności innych. Sądzimy, iż każda pomoc drogowa, których funkcjonuje pełno i każda ciężarowa pomoc drogowa , jakich prawdopodobnie jest troszkę mniej, potwierdza się w działaniu.


Powinno się właściwie rozważyć ten problem szerzej. Indywidualny warsztat na pewno nie będzie zarządzał tak wielofunkcyjnym taborem i takim sprzętem jak grupa funkcjonująca jako część pajęczyny składającej się z znacznej ilości kooperantów. Nie zmiennie tak samo ma się rzecz z kadrą o właściwych umiejętnościach czy z kierowcami o istotnym doświadczeniu. MegaHol to doskonałe zespolenie małych warsztatów, które wzajemnie się wspomagają będąc synchronicznie niedaleko wydarzenia jednocześnie dysponując spektakularnym wachlarzem zespołu pojazdów i oczywiście sprzętu.


Jako podwalina ustalająca zasadę oferowania firmowych usług doskonale potwierdza się hasło „Bądź przyjacielem klienta”. Przyjedzie do was najlepiej wyszukana drużyna fachmanów, najpewniej z małego punktu w którym wiążą ich więzy rodzinne lub przyjaźni, jednakże będą mogli czekać na szybką współpracę naszej sieci.


Cennika nie mamy, ale oczywiście możecie przewidywać rzetelną wycenę, często mniejszą niż się spodziewacie, a to z tego powodu iż szacujemy usługi indywidualnie. Bardzo dogodną formą fakturowania za nasze usługi wydaje się być proste rozliczenie nakładów z ubezpieczycielem, jednak wymogiem jest zdolność wykonania usługi w ramach OC względnie Assistance.


I to oczywiście kompletny MegaHol, na szczęście nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa. Czekający na Twój kontakt przyjaciel z Borka Wielkopolskiego.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: