LAWETA KROBIA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KROBIA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autBieżący rozdział winien mieć tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, jednak wciąż jesteśmy gotowi i zdecydowani na każde zadanie. Absolutnie nie traktujemy was jak kontrahentów tylko jak przyjaciół, a przyjaciołom nie wzbrania się pomocy tylko z tego powodu, że jeżdżą mniejszym autem. Holowanie samochodów ciężarowych to nasza sztandarowa usługa, ale warsztaty rozlokowane po całej Polsce muszą być przygotowane na to aby poradzić sobie z jakimkolwiek zleceniem.


Wszędzie może ci się przytrafić kłopot na trasie. Czasami może to się przytrafić właśnie w okolicy naszego miasta Krobia, no i w takim przypadku będziesz mógł bezproblemowo zapytać o współpracę MegaHol, to doskonałe uporanie się z kłopotem. Powinno się zadać jeszcze pytanie – Czy też natychmiast potrzeba samochód holować? W naszych oddziałach dysponujemy mobilnymi serwisami, a także wyśmienicie wykwalifikowaną kadrą. Zatem, być może pokonamy awarię w miejscu wydarzenia.


Na szczęście nie pamiętamy takiej awarii z którą byśmy sobie nie poradzili. Nabyte doświadczenie uformowało własną pewność siebie, ale dzisiaj to przenosi się na wasze zadowolenie z realizowanego przez nas zlecenia. Niewątpliwie nie ma reguły, jednak generalnie mnóstwo utrudniających dalszą podróż usterek okazuje się być banalnymi wadami, które przy drobnej naprawie na miejscu wydarzenia mogą być precyzyjnie likwidowane przez nasze załogi. Pozwól, że zainteresujemy się też drobnymi naprawami na trasie, które utrudniają dalsza podróż, a niestety nie umiecie ich sami naprawić. Skończyły się klimaty kiedy potrzebowałeś transportować ze sobą kompletny warsztat samochodowy bowiem teraz błahymi remontami na drodze przejmujemy się my, wulkanizując opony, dowożąc brakujące paliwo, odpalając zamarznięte napędy lub wymieniając w nawałnicę niekompletne wycieraczki.


Pamiętaj! Kiedy przyjechałeś z daleka, nie zadręczaj się faktem, że nie umiesz nam wyjaśnić gdzie miałeś usterkę, gdyż my jesteśmy z sąsiedztwa. Trzeciorzędną sprawą jest gdzie dopadły cię kłopoty my to miejsce znajdziemy, więc natychmiast podamy ci życzliwą dłoń. Wymagasz pomocy więc dzwonisz, nie ma znaczenia o której porze, twoi przyjaciele trwają na posterunku całą dobę. Zapamiętaj, iż pomoc drogowa MegaHol ma cały szereg przyjaciół i na pewno żadnego rzecz jasna nie zawiodła. Tak już mamy.Zabezpieczamy usługę o każdej godzinie dnia czy nocy:

  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Stawianie samochodu na kołach albo przeciągnięcie go na drogę
  • Usunięcie paliwa pomyłkowo zatankowanego lub dolanie niedostatku paliwa w baku
  • Niepłatne usługi z OC winnego kolizji jak również w granicach Assistance
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów

NASZA GALERIA


Sam przekonaj się co zawiera nasza propozycja jeśli nadal nie czujesz ufności. Lecz na sto procent będziesz mógł w Krobii liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Śmiało wolno nam ogłosić, iż ciężarowa pomoc drogowa jest naszym oczkiem w głowie, jednakże nie ma żadnych przeciwwskazań, aby naszymi profesjonalnymi autolawetymi lub też autoautolawetymi przewozić jakiś inny typ samochodów. Mamy świadomość, iż łatwą taktyką pomocy jest holowanie, szczególnie gdy mowa o autach osobowych. Przy wykorzystaniu liny holowniczej umie się takiej interwencji podjąć każdy prowadzący, jeśli chodzi o nas to jednak radzimy sięgnięcie po usługi specjalistów.


Zdecydowanie tą wskazówkę warto wziąć na poważnie. Zwykły kierowca poniekąd nawet nie zdaje sobie sprawy jak znaczące przy holowaniu bywają praktyka i profesjonalizm. Szalenie istotny wydaje się być sprzęt z którego wówczas korzystamy ponieważ normalna lina holownicza nierzadko bywa niedoskonała. Zaś w okolicznościach gdy długie podróże coraz częściej odbywamy autostradą względnie drogą szybkiego ruchu, powinno się wiedzieć, iż na tych drogach holowanie bezwzględnie jest wzbronione. Dlatego perfekcyjnie wyposażone w stosowny sprzęt do lawetowania, kompetentne oddziały pomocy drogowej MegaHol zawsze są najlepszym doborem.


W profesjonalnym taborze znajdują się lawety, lub też autolawety dostosowane do każdego rodzaju aut. W rejonie lokalizacji wydarzenia pojawimy się bardzo szybko kierując tu optymalny sprzęt do pewnego przewiezienia waszych pojazdów i podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Ta profesja nas zajmuje. Ciągle sięgamy po palmę pierwszeństwa w transporcie aut ciężarowych oraz w ciężarowej pomocy drogowej. W podobnym zakresie w wartości wszystkich usług jak również w różnorodnej ofercie. Niesprawność TIR-a na ulicy potrafi stać się znacznym problemem. Jeżeli z powodu zdarzenia na jezdni dwupasmowej wyłączymy pojedynczy pas ruchu to oczywisty jest zator, być może na parę kilometrów. Podobne, lub na pewno przykrzejsze efekty jest zdolna podobna kolizja rozpętać na pośledniej, jakkolwiek uczęszczanej trasie. Każdy kierowca musi dlatego docenić specjalistów od reperacji bezpośrednio w rejonie zdarzenia no i profesjonalnego frachtu samochodów.


Bezpośrednio w ofercie MegaHol znajdują się holowniki i oczywiście naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol oraz branżowy sprzęt posiłkowy, w tym również optymalny sprzęt do wydostania uciążliwego pojazdu z parowu czy ulokowania go na kołach. Awaryjnie unieruchomionego TIR-a potrafimy w tej sytuacji sprawnie przetransportować w rejon gdzie będziemy potrafili go bezkolizyjnie zreperować. Ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, duży arsenał uciążliwych aut przywieziemy prędko i bezpiecznie przez całą dobę.


Poręką kondycji naszych prac jest też doświadczona załoga osiągalna zawsze dla was przez całą dobę i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Potrafi się wyklarować, że holownik oraz niskopodwoziówka akurat nie będę w tej sytuacji konieczne. Usterkę są w stanie naprawić mechanicy z mobilnego serwisu, jaki na miejsce przybędzie znacząco prędzej.


Czy może to będzie usługa wulkanizacji opony czy też usługi przy niewielkich wadach motoru, zwykle jesteśmy na to gotowi. Próbujemy przed wyruszeniem zdefiniować podstawę niesprawności i z tego powodu przeprowadzamy obszerny wywiad w czasie otrzymywania zlecenia, w ten sposób nasi mechanicy ruszają wcześniej zorganizowani. Ma się rozumieć jesteśmy ubezpieczeni i na wezwanie wyczekuje autolawety czy może holownik z naczepą niskopodwoziową, bowiem na miejscu potrafi się wyklarować, iż natychmiastowa reperacja jest nie możliwa.


Próbujemy do wezwań przystępować bardzo jednostkowo dlatego, że mamy wiedzę, że każdy dowolny przypadek jest nowy. Kontrahent może nawet nie mieć racji co do oceny okoliczności zdarzenia, natomiast my możemy wsłuchać się w jego potrzeby i podpowiedzi, a dalej wyciągnąć odpowiednie wnioski, ponieważ w ten sposób pracuje się z przyjaciółmi. Nasi mechanicy, dostając podparcie doskonale zaopatrzonego zaplecza technicznego, uzyskują z podobnych konsultacji wyłącznie odpowiednie wskazówki.Transport niskopodwoziowy

Mając w sprawności faktycznie szeroką bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy ciągników normalnym było dla nas wyjście z propozycją transportu ciężkich maszyn rolniczych, drogowych czy też budowlanych. To fakt, że w tej gałęzi przewozu nie specjalizujemy się, ale gdy pośród perfekcyjnych kierowców wykorzystuje się tylu z optymalnym doświadczeniem i praktyką nie można nie wykorzystać takiego potencjału.


Kombajny, koparki, walce drogowe, busy i pikapy, aż do trudnych mimo, że niedużych wózków widłowych, wszystkie pojazdy możemy dostarczyć w granicach Polski i zagranicę. Wolno też powierzyć nam fracht ładunków ponadnormatywnych i dłużycowych.


Jesteśmy przekonani do firmowych kierowców i sprzętu z jakiego korzystają, a jednak w każdym przypadku nasze profesjonalne ładunki są ubezpieczone. Wcale nie zarzucamy naszych klientów przygotowaniem formalności i zdobywaniem dokumentów potrzebnych do realizacji zamówionego transportu.Dlaczego my?

Ze względu na to, że absolutnie nie znajdziesz sobie takiego argumentu, ażeby akurat nie. Czemuż nie MegaHol? Prawdopodobnie pragniemy być najlepsi, jednak ostatecznie akurat nie pragniemy aby pozostali odbierali się gorsi. Ciężko przypuszczać, iż coś nie działa prawidłowo w domenie pomocy drogowej bądź też ciężarowej pomocy drogowej jeśli faktycznie mnóstwo tego typu warsztatów trzyma się w branży.


Proponujemy przyjrzyj się temu z nieco innej perspektywy. Nasza moc tkwi w platformie licznych zespołów i dywersyfikacji sprzętu i taboru co zapewne jest trudne dla pojedynczego warsztatu. To identycznie sprawdza się przy wyborze fachowych kierowców oraz wyspecjalizowanych mechaników. Stanowimy idealne zespolenie nawzajem wspomagających się niewielkich zakładów, których potęgą wydaje się być nieduża odległość od lokalizacji zderzenia i oczywiście nieprawdopodobny dostęp do sprzętu oraz technologi.


Właśnie z tego powodu sprawdza nam się wyśmienicie, jako podstawa oferowania firmowych usług, hasło „Bądź przyjacielem klienta”. Cała firmowa pajęczyna jest zobligowana by czuwać nad działalnością wysłanej obsady specjalistów, którzy będą załogą z niewielkiego zakładu, prawdopodobnie powiązaną rodzinnie względnie przyjaźniami, ale będą pewni mając takie wsparcie.


Niezależna kalkulacja prac sprawia, iż często będziecie mieć skromniejsze koszty niż oczekujecie. Wyjątkowo dogodną procedurą rozliczenia za nasze prace jest bezpośrednie rozliczenie wydatków z ubezpieczycielem, ale warunkiem jest możliwość wykonania pracy w zakresie OC ewentualnie Assistance.


Oto jest naprawdę ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Liczący na Twój telefon przyjaciel z miasta Krobia.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: