LAWETA NOWE BRZESKO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych NOWE BRZESKO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autOrganizacje z wspólnej specjalizacji funkcjonują podobnie, lecz… Ta pomoc drogowa by udzielić Ci ochrony wyruszy natychmiast niemal jak Twój najdroższy przyjaciel. Ten przyjaciel, który jest gotowy na dowolną sytuację więc można mu w zupełności zaufać.


Zdarzył się problem z samochodem akurat niedaleko Nowego Brzeska? Zadzwoń do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – do przyjaciela, który poradzi jak usunąć niesprawność i zaradzi skutkom kolizji. Dotrzemy natychmiast. Przywieziemy mobilny serwis a przede wszystkim wyuczonych fachmanów.


Drobne naprawy to nie będzie trudność, która na szosie umiała by zostać dla nas kłopotem nie do rozwikłania. Naprawa ewentualnie wymiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, reperacja wycieraczek, a także inne w sumie niewielkie usterki z przyjemnością skasujemy dla Ciebie w miejscu zdarzenia. Wciąż także jesteśmy gotowi na sytuacje, że pożądana będzie autolawety, autoautolawety względnie holowanie. W strefie kraksy względnie awarii zawsze pomagamy skutecznie ją zabezpieczyć. Nie rozmyślaj o lokalizacji, w której utknąłeś. Ścieżka gminna bądź autostrada nam to nie robi różnicy My takie miejsce zlokalizujemy aby Tobie pomóc. Gdyż na naszym terenie znamy dowolną trasę czy wojewódzką czy gminną.


Numer do przyjaciela w każdym przypadku musisz mieć przy sobie. Zadziała w każdym przypadku kiedy okaże się potrzebny dosłownie w całym kraju. Jest jasne, że nie ma złej pory ani nie ma niefortunnego dnia na kontakt. Przybędziemy z pomocą – możesz być pewien! Ponieważ tak pracuje pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Przyjaciół poznaje się w biedzie.


Zdecydowanie jesteśmy zdeterminowani do oferowania pomocy i w dzień i w nocy:

  • Pomoc w granicach Assistance czy nieodpłatne usługi z OC sprawcy
  • Holowanie, przewożenie i transport na lawecie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Stawianie samochodu na kołach czy wydobycie go na jezdnię
  • Dowóz paliwa ewentualnie usuniecie paliwa mylnie zatankowanego

Odnajdź niuanse! Przyjaciel z Nowego Brzeska czuwa dyspozycyjny do służby!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Funkcjonuje kilka sposób na transport wadliwych samochodów, ale najprostszy, a także najszybszy to oczywiście autoautolawety bądź autolawety. Możemy ponadto zadeklarować holowanie, jednak aktualnie na autostradzie wygląda to kompletnie odmiennie ponieważ tu ten typ transportu samochodów jest prawnie zakazany. Fachmani, a także świetnie zaopatrzona flotylla specjalistycznych pojazdów to energia jaką dysponuje pomoc drogowa w rejonie Nowego Brzeska. Dla podróżnych mamy zaś 5-cio osobową kabinę autolawety. Zabezpieczenie załadunku oraz transportu samochodu jest stuprocentowe dzięki przyjętemu zabezpieczeniu.. Przez całą dobę zarówno niesprawny pojazd jak też jego pasażerów przywieziemy bezpiecznie na wyznaczone miejsce.


W każdym przypadku wolno Państwu postanowić o holowaniu, oczywiście jeśli dopuszcza to stan techniczny samochodu i paragrafy. Jednoznacznie jesteśmy na to przygotowani. Warto jednak żeby mocodawca posiadał wiedzę, że taki zestaw zdecydowanie powinien poruszać się jedynie z szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Rozumiemy jaki mamy problem jeśli na trasie usterki nie zdoła uniknąć samochód ciężarowy. Zazwyczaj usterka TIR-a przynosi zatory na drogach. Holowanie takiego pojazdu staję się niejednokrotnie wysoce użyteczną receptą na udrożnienie trasy. Z tym problemem właściwie wiele razy dawaliśmy sobie radę i rozwiązywaliśmy sytuację prędko i sprawnie.


Holowanie samochodów nie ma przed nami tajemnic ponieważ rozporządzamy specjalnym sprzętem. Doskonałej jakości specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol i wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy gwarantują nam solidnie i sprawnie przetransportować pojazd dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy i autobus w chwili kiedy jest to wskazane. Ani nieprzyjemny dostęp, ani stan pojazdu nie utrudni nam wydobycia TIR-a z wykopu, a następnie postawienia go na kołach.


Zorganizujemy także przewóz produktów z unieruchomionego samochodu. Pozbieramy, przepakujemy i oczywiście dowieziemy zgodnie z poleceniem gestora ładunku.


Nad zapewnieniem Wam stabilizacji i bezpieczeństwa pracuje przez całą dobę wykwalifikowana, profesjonalna kadra. Każde zadanie dzięki rozwojowemu zapleczu zawsze jesteśmy w stanie urzeczywistnić, bez względu na realia pogodowe, w każdej porze dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


W wachlarzu usterek zawsze będą i takie proste w naprawie. Przekuta opona, zamknięte w pojeździe kluczyki, niedobór oleju, paliwa bądź też dolanie do baku złego paliwa, zniszczone wycieraczki i sporo innych uniemożliwiających dalszą drogę, lecz takich które powinno się dać naprawić na miejscu. Mobilny serwis pobliskiej pomocy drogowej na szczęście oferuje szybkie reperacje przez całą dobę. Zleceń na lawetę nie można w tym wypadku przewidywać. Serwis przybędzie w rejon awarii najszybciej, a w wachlarzu usług istnieje też pracujący 24 godziny na dobę mobilny punkt wulkanizacji.


Obsługa, która obsługuje mobilny serwis charakteryzuje się prawdziwym profesjonalizmem. Nie bacząc na markę i model samochodu są w stanie wykonać na ulicy rozliczne drobne naprawy.


Jedyne co potrzeba to jednorazowy telefon. Nie dużo czasu nam potrzeba na reakcje. Kilkanaście chwil na dojazd a także kilka minut na telefoniczne ustalenie szczegółów usterki, marki samochodu i miejsca zdarzenia. Podobna usterka potrafi mieć różne scenariusze więc, by w pełni pomóc kierowcy do potencjalnych wezwań przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Przewóz maszyn budowlanych wymusza posiadanie profesjonalnego taboru, którym administrujemy i z tego powodu oferujemy tę usługę. Maszyny drogowe, zgarniarki czy też spychacze będą miały u nas zapewniony bezawaryjny przewóz. Maszyny rolnicze, zwłaszcza takie wymagające specyficznej dbałości, również są w naszej specyfikacji pojazdów, których transportu się podejmujemy. Do transportu wózków widłowych używamy nieco skromniejszych samochodów, lecz nasi kierowcy są właściwie wyszkoleni do przewozu drobnych, lecz ciężkich pojazdów. Wachlarz naszych usług mieści też fracht towarów ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Zdobyliśmy doświadczenia z transportem niestandardowych ładunków i czuwamy gotowi do transportu bodaj trudnego gruzu lub wielkogabarytowego zbrojenia.


Nie wyłącznie w kraju, jednak też i zagranicą realizujemy te usługi. Ubezpieczamy towary, a na świadczone usługi przedstawiamy kompletną, konieczną dokumentację.Dlaczego my?


Ponieważ fachowa pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał jest czynna nie zaledwie w miejscowym terenie, lecz w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Bowiem to całe wieloletnie doświadczenie współdziałających równocześnie ośrodków jak również fachowcy z rutyną i rzecz jasna uznanymi kwalifikacjami. Znaczna skuteczność w wydajnym kasowaniu usterki lub świetne wyniki przewozu samochodów są właśnie tego efektem.


Dowolna usługa jest nowa, dlatego każdą wyceniamy osobno. Z pozoru podobne usługi choć trochę się różnią, zatem każda musi podlegać niezależnej wycenie. Na wycenę usługi wpływają: zakres prac wykonanych na miejscu, czy została użyta autoautolawety lub holownik, lokalizacja zdarzenia, model pojazdu, który serwisujemy i oczywiście wykorzystanie części zamiennych.


Nasza usługa, którą realizujemy z powodu szkody zaistniałej w rezultacie stłuczki nie z Państwa przyczyny, może być pokryta z OC sprawcy. Może być również nieodpłatna w sytuacji jeśli dysponują Państwo adekwatnym ubezpieczeniem Assistance.Ufaj przyjaciołom!

Zawsze Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – na telefon, gotowy do pomocy, oczekuje przyjaciel z Nowego Brzeska.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: