LAWETA KOSZYCE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KOSZYCE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autOrganizacje z identycznej dziedziny działają podobnie, ale… W nas odnajdziesz to co ma Twój najbliższy przyjaciel, który niby nasza pomoc drogowa regularnie wspomoże cię mocnym ramieniem. Przyjaciel wart zaufania, a przede wszystkim gotowy na jakiekolwiek rozwiązanie.


Gdy jeżdżąc po drogach w obszarze Koszyc spotka Cię na trasie niefortunne zajście pilnie dzwoń do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Wystukaj numer do przyjaciela, który będzie na pewno wiedział jak odpowiednio reagować w wypadku kolizji czy awarii. Dojedziemy ekspresowo. Za nami przyjdzie mobilny serwis, a także kompetentna kadra.


Nie ma takiej komplikacji żebyśmy na trasie musieli odpuścić sobie drobne naprawy. Jasne, że nie jest tajemnicą, że zdarza się kierowcy nie do tankować paliwa, najechać na zostawiony rupieć na trasie i w ten sposób uszkodzić oponę, przegapić profilaktykę wycieraczek, które uszkadzają się w intensywny deszcz na szosie czy nie podmienić w odpowiedniej chwili akumulatora, a potem mieć duży problem z odpaleniem samochodu. Te wszystkie nieznaczne usterki wykluczymy dla Ciebie ku obustronnej satysfakcji. Natomiast jeżeli stanie się tak, że będzie nieunikniona autolawety, autoautolawety czy holowanie to oczywiście zdecydowanie pilnujemy by nic nam nie skomplikowało jej przyjazdu. Ubezpieczamy przestrzeń zdarzenia niezwłocznie po przyjeździe. Nie istotne czy Twój problem z autem ma miejsce na autostradzie, drodze ekspresowej bądź na bocznej ścieżce dojazdowej. My niezwłocznie potrafimy Cię znaleźć i wiemy jaki wybrać model pomocy. Ulica gminna lub krajowa – na tutejszym obszarze zlokalizujemy każdą z nich.


Kontakt do przyjaciela dobrze zapamiętaj. Zapewne może być niezbędny na obszarze Całego kraju. Każda chwila na pewno jest idealna. Wystukaj numer skoro jesteś w opresji. Dojedziemy – to pewne! Tak pracuje wiarygodna pomoc drogowa. Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał  dla was. Bowiem w kłopocie polegaj na przyjacielu.


Gwarantujemy współpracę o każdej porze dnia lub nocy:

  • Pomoc w ramach Assistance i nieodpłatne usługi z OC sprawcy
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wydostanie samochodu na jezdnię czy ulokowanie go na kołach
  • Usunięcie paliwa mylnie wlanego lub uzupełnienie deficytu paliwa w baku

Jeśli masz czas skieruj uwagę na fakty! Przyjaciel z Koszyc jest zdecydowany do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Uszkodzone samochody najprędzej oraz łatwo można przewieźć gdy w grę wkracza autolawety bądź autoautolawety. Na autostradzie jedynie z tej techniki transportu możemy skorzystać gdyż holowanie jest w tym wypadku prawomocnie zabronione. Profesjonaliści oraz znakomicie wyposażona flota specjalistycznych pojazdów to moc jaką kieruje pomoc drogowa w okolicy Koszyc. Dla pasażerów zadysponujemy zaś 5-cio osobową kabinę autolawety. Na skutek tego możemy być spokojni o bezpieczeństwo transportu samochodu i załadunku. Przywieziemy na wskazane miejsce bezpiecznie i całodobowo zarówno pojazd jak też jego pasażerów.


Niewykluczoną zamianę rodzaju usługi na holowanie wolno Państwu podjąć w dowolnej chwili o ile przystają na to przepisy kodeksu drogowego i stan techniczny samochodu. Holowanie wydaje się być niestety wolniejsze. Taki zestaw samochodów zdecydowanie nie powinien jechać szybciej na drodze niż 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Doświadczyliśmy jaki to dylemat jeśli na ulicy awarii ulegnie samochód ciężarowy. TIR jeśli ulegnie awarii przeważnie jest początkiem dylematów na drodze. Wówczas holowanie pozostaje nierzadko niezbędne. Tu sprawdzi się nasza pomoc drogowa.


Specjalny sprzęt pozwala nam na holowanie jakiegokolwiek typu samochodu. Potrafimy bezpiecznie oraz sprawnie dostarczyć na wskazane miejsce choćby zestaw ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy i dostawczy, ponieważ umożliwia nam to doskonałej jakości naczepa niskopodwoziowa, specjalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy oraz sztywny hol. TIR w kanale będący do góry kołami, nawet kiedy dzieje się to w trudno dostępnym stanowisku, będzie przez nas wyciągnięty i postawiony do pionu.


Nie ma konieczności żeby gdzieś składować artykuły przewożone przez awaryjny pojazd, ponieważ zawsze jesteśmy w stanie taki transport zaaranżować. Zawsze jesteśmy na takie rozwiązanie gotowi zarówno jeśli idzie o przewóz jak również załogę, która ładunki przepakuje.


Przez całą dobę kompetentna, wykwalifikowana kadra dyżuruje żeby zapewnić Wam zabezpieczenie i spokój. Szerokie zaplecze dozwala nam bez względu na realia atmosferyczne dowolne zadanie urzeczywistnić w dowolnej porze dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


Zdarzają się także nieskomplikowane do usunięcia awarie. Faktycznie, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, brak oleju, paliwa czy też nalanie do baku niedobrego paliwa, uszkodzone wycieraczki czy przekuta opona utrudniają dalszą jazdę, lecz są zdecydowanie proste do naprawienia na miejscu. Tutaj kreuje się furtka w której pokazać się umie miejscowa pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Nie konieczna będzie autolawety. Szeroka paleta usług serwisu obejmuje także całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która dotrze z serwisem jak najszybciej.


Nasz mobilny serwis hołubią doskonale wykształceni mechanicy. Znajomość detali całego szeregu różnych samochodów bez względu na markę umożliwia im podjąć drobne naprawy wprost na trasie w dowolnej sytuacji.


Jednorazowy telefon to jedyne co jest potrzebne. Kilkanaście chwil będzie nam niezbedne na przyjazd na miejsce lecz przez telefon musimy określić detale niesprawności, markę samochodu i jednocześnie miejsce zdarzenia. Całościowe przystąpienie do wszelkich incydentów jest zasadą naszego postępowania gdyż naszym celem jest w największym stopniu wspomóc kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Szeroka oferta usług jaką proponujemy indywidualnym i firmowym kontrahentom obejmuje także przewóz maszyn budowlanych. Każdą dużą maszynę drogową, spychacze bądź przypuśćmy zgarniarki potrafimy przewozić prędko i rzecz jasna bezpiecznie. Transport maszyn rolniczych, także takich ciężkich i rzecz jasna złożonych, podobnie istnieje w naszej ofercie. Zdecydowanie skromniejszych samochodów używamy do transportu wózków widłowych. To pojazdy niewielkie, jednak ciężkie mamy jednakże adekwatnie przeszkolonych kierowców. Mamy możliwość frachtu ładunków ponadnormatywnych i transportu dłużycowego, ponieważ posiadamy odpowiedni tabor. To potrafi być na przykład uciążliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… tak naprawdę dostarczymy każdy specyficzny ładunek.


Czy w kraju czy zagranicą każdorazowo możesz liczyć z naszej perspektywy na szybkie i solidne zrealizowanie tej usługi. Wszystkie nasze usługi uzupełnione są odpowiednią dokumentacją w tym niezależnym ubezpieczeniem towaru.Dlaczego my?


Z tego powodu, że Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał w całym kraju przez 24h na dobę i rzecz jasna 365 dni w roku oferuje Ci rzetelną pomoc drogową. Albowiem mnóstwo ośrodków zaakceptowało współpracę i pozwoliło swoim ekspertom skumulować tu doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna informację. Uruchamiając ten projekt spodziewaliśmy się efektu w postaci doskonałej efektywności i jakości usług przy korzystnym przeliczniku wyceny.


Jakakolwiek usługa jest wyjątkowa, zatem każdą wyceniamy osobno. Z pozoru pokrewne usługi choć trochę się różnią, dlatego każda musi podlegać samodzielnej wycenie. W kalkulacji brane są pod uwagę: użycie części zamiennych, rozmiar czynności wykonanych na miejscu, czy została zastosowana autoautolawety względnie holownik, miejsce zdarzenia zajścia i model pojazdu, który serwisujemy.


Nasze usługi mają niewygórowane wyceny, jakkolwiek są w stanie być darmowe jeśli Państwo posiadają optymalne ubezpieczenie Assistance bądź jeśli nasza aktywność jest zawiniona wcześniejszą stłuczką do jakiej doszło z winy osób trzecich i oczywiście wydatki opłaca się z OC sprawcy.Noś nas w świadomości!

Na kłopoty Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – przyjaciel z Koszyc zdeklarowany do pomocy niezmiennie odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: