LAWETA GOGOLIN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych GOGOLIN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMegaHol wita na naszym portalu


Znalazłeś się w najodpowiedniejszym miejscu w jakimi można poszukiwać porady w rejonie Gogolin, w sytuacji awarii pojazdu ewentualnie nietypowego wydarzenia losowego, a w szczególności w sprawie holowania TIR-a, specjalistycznego auta ciężarowego lub dostawczego. Absolutnie nie da się zaproponować więcej niż sto procent. Lawety wynajęte z MegaHol gwarantują taki pułap kondycji oraz bezpieczeństwa przez 24h na dobę.


Już teraz wystukaj nasz alarmowy kontakt, ponieważ w chwili usterki absolutnie nie można marnotrawić czasu na czytanie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Aczkolwiek w sytuacji kiedy nie jesteś na „musiku”, a jedynie szukasz bezpieczeństwa. Zrealizowania tego stanu przez zabezpieczenie sobie gwarancji w dalszym horyzoncie. w związku z tym zapraszamy Cię do rozmowy w przedmiocie profesjonalnej oferty usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska platforma zakładów, które oferują wiele bogatszy wachlarz usług niż wyłącznie holowanie aut. Wirtualnej rozmowy, w której z zawodowym profesjonalizmem odpowiemy Ci na konkretne pytania.


Zaczniemy od siebie:Jak pracujemy?


MegaHol pod profesjonalne skrzydła przyjął szeroką liczbę zespołów, które angażują się w ciężarową pomoc drogową, lecz nie zawężają działalności jedynie do pomocy dla TIR-ów, a wszystkie usługi dostarczają względem wszelkich samochodów ciężarowychdostawczych, i również dla samochodów osobowych, a także pozostałych pojazdów. Od skromniejszych pojazdów, przypuśćmy kładów czy jednośladów po przerzut lawetą bądź autolawetą aut osobowych względnie ich holowanie przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


To zrozumiałe, że jeśli specjalnością takiej grupy jest TIR to naturalnym musi być dla niej jednoczesne wejście do usług transportowych w kategorii ciężkiej. Dysponujemy bowiem idealnymi autolawetymi czy naczepami niskopodwoziowymi nie wspominając o ciągnikach, które pozwolą nam na fracht trudnych maszyn rolniczych, budowlanych oraz drogowych. Jakiś czas temu startowaliśmy od regionalnej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a teraz działamy w całym Górnym Śląsku i w województwach sąsiednich. Obecnie jest możliwość by nas odnaleźć dodatkowo w Gogolin, a też w całym szeregu kolejnych lokalizacji w Kraju, w których w każdym przypadku otrzymacie usługi na najwyższym poziomie.


Mamy zamiary, że w zasadzie wkrótce na całym terytorium Polski.Jakie wartości zapewnia tego rodzaju platforma konsumentom?


Gwarancję wysokiej klasy i bezpieczeństwa usługi w czasie 24h na dobę. To prawdopodobnie najwyższa wartość usługi holowania jakiej powinien spodziewać się kierowca? Nawet zamożni kierowcy dokładają znaczną wagę do wysokości nakładów na usługi, jednak tylko okazjonalnie dzieje się tak w przykładzie zleceń dla pomocy drogowej. Procedura funkcjonowania sieci MegaHol ogranicza czas dotarcia w rejon przywołania usługi. Sieć MegaHol pozwala nam na daleko idącą specjalizacje poszczególnych drużyn pomocy drogowej, a dzięki temu każde zamówienie łatwiej nam oceniać jednostkowo i ekspediować tam kadrę właściwie skomponowaną do tej usługi. Pojawiają się awarie domagające się wszechstronnych mechaników lub, co faktycznie u nas jest możliwe, kilku fachowców z różnorodnych specjalizacji. Oddzielnie funkcjonująca pomoc drogowa może mieć kłopot z zrealizowaniem wszystkich zamówień, jednak u nas do wyciągnięcia TIR-a z grząskiego pobocza przyjedzie dźwig z jakiegoś zakładu, mobilna wulkanizacja z drugiego, a kiedy potrzeba to niskopodwoziówka z trzeciego. Takie są możliwości sieci. Platforma dostarcza nam moc jeśli idzie o posiadanie i różnorodność sprzętu, a to przekłada się na sprawność i klasę naszych usług czyli ewidentną korzyść naszych klientów.Wycena usługi może być istotna.


Pomoc drogowa to uciążliwy temat do ustalenia stabilnej opłaty za usługę szczególnie, iż za każdym razem podejmujemy się szeregu przedsięwzięć, które są przed wyjazdem nie do zaplanowania. U nas normą jest wstępna symulacja kosztów usługi dokonana w chwili otrzymywania zlecenia. Zasadnicze ustalenia łatwo jest wykonać w chwili przyjmowania zamówienia usługi. Bowiem z klientem możemy omówić: model samochodu, drogę w rejon zdarzenia i ewentualnego miejsca transportu, charakter zniszczeń, a co za tym idzie model środka transportu jaki będziemy musieli wyekspediować. Dyspozytor będzie wiedział o co ma zapytać, a te dane dostarczą mu komplet tego co jest konieczne do orientacyjnej symulacji kosztów. Lecz w wypadku wydarzeń losowych jest absolutnie realna korekta wyceny dosłownie na miejscu kolizji. z góry natomiast wolno państwu założyć, że kalkulacja tej samej jakości usługi w naszej platformie będzie na pewno niższa niż u konkurencji. Ponadto MegaHol realizuje również usługi bezgotówkowe dzięki umowie z licznymi ubezpieczycielami.Co takiego proponujecie wyjąwszy holowanie?


W MegaHol, prawdopodobnie tylko dzięki funkcjonowaniu w platformie, oferta usług jest wyjątkowo różnorodna.


  • Kluczową usługą jest holowanielawetowanie jakichkolwiek pojazdów.
  • Awaryjny przewóz podróżnych autolawetą na przykład do 6 osób.
  • Mobilny serwis ciężarowy dostępny w czasie 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Obejmujący poza TIR-ami i innymi samochodami ciężarowymi, a także dostawczymi jednocześnie samochody osobowe.
  • Mobilna wulkanizacja opon w każdym rozmiarze. Przede wszystkim TIR-y są naszą branżą.
  • Przewóz wszelkich pojazdów ciężarowych, w tym naczep, jak i aut osobowych.
  • Transport uciążliwego sprzętu budowlanego, maszyn drogowych i rolniczych.
  • Transport autobusów i niestandardowych pojazdów.
  • W granicach nie tylko długoterminowych umów nie tylko dla przemysłu, leśnictwa, budownictwa czy energetyki oferujemy usługi przewozu dłużycowego.
  • Efektywne wydobycie samochodów z trudnego obszaru bez kolejnego uszczerbku.
  • Usługa polegająca na dowiezieniu w terenie brakującego paliwa czy różnych innych płynów eksploatacyjnych.

Gwarantując pomocy drogowej kompletną możliwość pracy potrafimy, dzięki istnieniu w platformie, równocześnie i bezproblemowo dopuścić świadczenie usług przewozowych. Zezwala nam na to liczba i rozmaitość lawetautolawet, jak również naczep niskopodwoziowych o różnym przeznaczeniu. Możemy nawet wykonywać więcej usług jednocześnie zdecydowanie nie kosztem jakości i czasu. Wszystkie pozostałe usługi świadczymy na obszarze całego kraju, a dodatkowo Unii Europejskiej przez 7 dni w tygodniu i 24h na dobę.Czy uruchamia się umowę, która zapewni nasz udział w udzielaniu pomocy.


Jedyne co potrzeba to mieć nasz kontakt w miejscu łatwo dostępnym, reszta to kompetentna, podstawowa, oczywista odpowiedź na otrzymanie zlecenia. Gwarancją naszego współdziałania w wykonaniu usługi jest także stała umowa. Weryfikuje się ona przede wszystkim w przykładzie obsługi zleceniodawców flotowych. Stabilną umowę na obsługę floty TIR-ów i pozostałych aut ciężarowychdostawczych stosunkowo łatwo z nami ratyfikować na atrakcyjnych warunkach również w Gogolin. Ta umowa obliguje nas do szybkiego przyjazdu na miejsce wezwania co umożliwia nam sieciowa architektura. Kolejną wartością długoterminowej umowy, rzecz oczywista poza szybkością działania, jest również faktyczna znajomość taboru będącego w flocie zleceniodawcy co wpływa na odpowiedniejsze przygotowanie firmowych drużyn i ekwipunku do zrealizowania zlecenia. Na przykład serwis mobilny. Kiedy jest uprzednio przygotowany do pracy z konkretnym taborem to wyraźnie rośnie i szybkość i marka usługi i zmniejszają się straty klienta. Obniżenia niebezpieczeństwa strat przez zatwierdzenie z nami umowy powinny dopiąć zdecydowanie nie tylko instytucje z regionu Gogolin, lecz na bliźniaczych zasadach firmy, których tabor często porusza się w naszym regionie. Przy epizodzie kolizji należałoby mieć atut w rękawie. No to niech nim zostanie nasza pomoc drogowa.


MegaHol – Holujemy zdecydowanie do sukcesu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: