LAWETA NOWE WARPNO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych NOWE WARPNO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZ satysfakcją zauważamy Państwa wizytę na stronach portalu MegaHol.pl dedykowanego sprawom rozmaitych aspektów funkcjonowania pomocy drogowej. Choćby i najkrótsza podróż może zakończyć się wypadkiem, kraksą czy nawet małą awarią. Niestety przeważnie bez wsparcia pomocy drogowej nie da się ruszyć w drogę. Awarię paraliżującą podróż potrafimy wyeliminować drobną naprawą, prawdopodobna jest wulkanizacja opony w rejonie lokalizacji zdarzenia czy prozaiczna zmiana koła, gdy pojawia się taka konieczność do dyspozycji mamy sztywny hol lub transport lawetą względnie autolawetą. Uzasadnienie tych działań przytrafia się zarówno samochodom osobowym, dostawczym jak i ciężarowym. Portal MegaHol.pl skierowany jest do kierowców wszystkich samochodów bowiem mogą się tutaj odszukać z specjalistami od modelu i charakteru samochodu jakim kierują. Okoliczności bywają różne, lecz nasi fachowcy zawsze i kompetentnie zdołają udzielić skutecznej pomocy. Dysponują wystarczającym transportem dopasowanym do lekkich samochodów czy ciężarowych zespołów, oczywiście zawsze mają pod ręką mobilny serwis i mobilną wulkanizację. Mamy doświadczenie i partnerskie podejście do klientów dla tego już bardzo wielu z nich obdarzyło nas zaufaniem.


To wcale nie jest wyłącznie nowa jednostka. My jesteśmy jak twój najlepszy przyjaciel, doskonała pomoc drogowa od początku zdeterminowana aby udzielić pomocy. Przyjaciel jakiemu będziesz mógł zawierzyć bo jest gotowy na każde zdarzenie.


W okolicy Nowego Warpna doszło do zajścia w wyniku którego zaliczyłeś kolizję ewentualnie zaliczyłeś usterkę? Nie marnuj czasu na poszukiwanie pomocy tylko wystukaj numer do przyjaciela, do MegaHol. Pojawimy się ekspresowo. Dojedziemy z fachową ekipą, która będzie obsługiwać mobilny serwis.


Nie istnieją widoczne przeszkody by wykonać na szosie jakiekolwiek drobne naprawy. Nie zakładaj, że nie dotrzemy do drobnostki jaką jawi się być zmiana koła. Wesprzemy choćby przy awaryjnej zmianie wycieraczek, dowieziemy paliwo oraz odpalimy silnik gdy akumulator odmówi zdyscyplinowania. Natomiast jeśli stanie się tak, że będzie potrzebna autolawety, autoautolawety czy holowanie to stale czuwamy by nic nam nie pokrzyżowało jej przyjazdu. Ubezpieczamy miejsce zajścia zaraz po przyjeździe. Możesz mieć niesprawność gdziekolwiek. Czy to miejsce to autostrada czy droga gminna – nie ma znaczenia. My oczywiście wiemy gdzie jesteś zlokalizowany, a w konsekwencji jak należy Ci pomóc. Gdyż mapa regionalnych dróg nie stanowi dla nas zagadek.

NASZA GALERIA


Nie wypieraj z pamięci kontaktu do przyjaciela. Zapewne może być niezbędny w granicach Całego kraju. Nie istnieje zła godzina ani nie ma nieodpowiedniego dnia na telefon. Zameldujemy się – możesz być pewien! I taka rzeczywiście jest pomoc drogowa MegaHol. Gdyż w kłopocie polegaj na przyjacielu.Możesz liczyć na naszą pomoc 24 godziny na dobę:

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Ulokowanie pojazdu na kołach czy wydobycie go na jezdnię
  • Usunięcie paliwa mylnie zatankowanego lub uzupełnienie niedoboru paliwa w baku
  • Bezpłatne usługi z OC winnego kolizji oraz w ramach Assistance
  • Przewóz na lawecie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów

Sprawdź detale! Przyjaciel z Nowego Warpna jest zdeklarowany do realizacji zadań!LawetaAutoautolawety 24h


Transport unieruchomionych samochodów jest oczywiście szybki oraz funkcjonalny kiedy do tej akcji użyta zostanie autolawety bądź autoautolawety. Wypada jednak mieć na uwadze, że na autostradzie holowanie jest prawnie zakazane, więc w sumie to jedyny system jaki możemy tutaj zastosować. Nasza pomoc drogowa w obszarze Nowego Warpna dysponuje wieloma profesjonalnymi, znakomicie wyposażonymi pojazdami (w tym autoautolawety z 5-cio osobową kabiną) i wysoce wykwalifikowaną kadrą. Absolutnie nie ma polemiki co do tego, że samochód i w momencie załadunku i transportu okaże się bezwarunkowo bezpieczny. Wszyscy podróżni i naturalnie samochód 24 godziny na dobę będą przewiezieni na określone miejsce.


Niewykluczoną modyfikację standardu zlecenia na holowanie można przedsięwziąć w każdej chwili o ile przystają na to paragrafy i stan samochodu. Jednoznacznie zawsze jesteśmy na to przygotowani. Istotne jest jednak by zleceniodawca miał jasność co do zasad, a mianowicie, że taki zespół może poruszać się tylko z szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Doświadczyliśmy jaki to jest kłopot gdy na drodze awarii ulegnie samochód ciężarowy. Mocarny TIR zdoła pogmatwać ruch na wiele godzin. Nierzadko dobrym sposobem udrożnienia drogi wydaje się być holowanie. Z tym problemem poprzednio wiele razy radziliśmy sobie i rozwiązywaliśmy sprawę natychmiast i skutecznie.


Specjalistyczny sprzęt będący na naszym wyposażeniu pozwala na holowanie dowolnego pojazdu. W momencie kiedy może być to oczekiwane wysokiej jakości wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy, specjalistyczny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol umożliwiają nam bezpiecznie oraz sprawnie przewieźć samochód ciężarowy, naczepę, ciągnik, skład ciężarowy i autobus czy samochód dostawczy. Ani uciążliwy dojazd, ani stan samochodu nie utrudni nam wydostania TIR-a z kanału i umieszczenia go na kołach.


Niesprawny pojazd może zapewne transportować ładunki, które nie przepadły ulegając uszkodzeniu, jednakże potrzebują dowiezienia do odbiory. Jesteśmy gotowi na powołanie takiej usługi. Przewieziemy zgodnie z dyspozycją, wcześniej zlecając ewentualne sprzątanie i przepakowanie materiałów.


Nad zapewnieniem Wam stabilizacji i bezpieczeństwa dyżur pełni 24 godziny na dobę wykwalifikowana, doświadczona kadra. Duże zaplecze dozwala nam wypełnić dowolne zlecenie w dowolnej godzinie dnia i nocy nie zerkając na sytuację pogodową.Mobilny serwis 24h


Mogą być również proste w naprawie usterki. Nie jest kłopotem mała niesprawność nawet jeśli uniemożliwia dalszą drogę. Uszkodzone wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, przekuta opona albo brak paliwa czy oleju, względnie wymiana źle wlanego do zbiornika innego rodzaju paliwa to takie przypadki z którymi powinno się móc rozprawić z dala od warsztatu. Wywołuj wtedy pomoc drogową i mobilny serwis, który bezpośrednie naprawy wykonuje w terenie przez całą dobę. Laweta będzie nie konieczna. 24 godziny na dobę, prócz sprawnego serwisu jest również dostępny mobilny punkt wulkanizacji.


Kadra, jaka obsługuje mobilny serwis chlubi się pełnym profesjonalizmem. Na poboczu potrafią przeprowadzić rozliczne drobne naprawy, bez względu na to czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego nie bacząc na markę.


Oddzwonimy niezwłocznie jeśliby się okazało, że ten telefon jest zajęty. Dane jakie są nam niezbędne to detale usterki, marka pojazdu i dokładna lokalizacja zdarzenia. Będziemy na miejscu zdarzenia niewątpliwie w kilkanaście minut. Kierunkiem naszych działań jest w całości pomóc kierowcy dlatego do każdego z incydentów podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Opinie kontrahentów konstruują pełną propozycję naszych usług w tym transport maszyn budowanych. Maszyny drogowe, zgarniarki lub spychacze będą miały u nas zagwarantowany bezpieczny transport. Nie stanowi dla nas dylematu transport dużych maszyny rolniczych. Należycie przeszkoleni do transportu drobnych, ale ciężkich pojazdów, kierowcy są przygotowani na przewóz przypuśćmy wózków widłowych. Podczas transportu ładunków ponadnormatywnych i transportu dłużycowego korzystamy z własnego branżowego zespołu pojazdów. To ma prawo być na przykład ciężki gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… w zasadzie dostarczymy dowolny niekonwencjonalny ładunek.


Usługi te realizujemy na obszarze całego kraju, a także zagranicą. Przewożone ładunki indywidualnie ubezpieczamy. Dysponujemy również właściwą dokumentacją uprawniającą nas do świadczenia takiego standardu usług.Dlaczego my?


Dlatego, że MegaHol to doświadczona pomoc drogowa osiągalna 24h na dobę oraz 365 dni w roku, nie wyłącznie w miejscowym regionie, a w całym kraju. Ponieważ to długie doświadczenie wspomagających się równocześnie ośrodków oraz specjaliści z praktyką i oczywiście udowodnionymi kompetencjami. Z takiego powodu w dobrej wycenie dostajecie usługi na znakomitym, kompetentnym szczeblu.


Zlecenia podlegają indywidualnej ocenie. Pod obserwację przy wycenie bierze się: zastosowanie części zamiennych, rozmiar prac wykonanych na miejscu, czy została zastosowana autoautolawety względnie holownik, miejsce zdarzenia i rzecz jasna typ samochodu, który serwisujemy.


Jeśli strata wyniknie z winy osoby trzeciej wtedy nasze usługi będzie na pewno można opłacić z OC sprawcy kolizji. Tak samo może być jeśli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance.


Myśl!
W razie problemów Pomoc drogowa MegaHol – przyjaciel z Nowego Warpna zdeklarowany do pomocy w każdym przypadku odbiera telefony.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: