LAWETA OPALENICA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych OPALENICA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWolno się zastanawiać czy przypadkiem nie wysoce bardziej trafnym tytułem dla obecnego rozdziału nie okaże się hasło „Ciężarowa pomoc drogowa” gdyż w zasadzie w takiej usłudze się specjalizujemy, niemniej właściwie nie rezygnujemy z tej pomocy przy pozostałych działaniach. Swoich kontrahentów traktujemy niczym przyjaciół, a to kluczowy krok do udzielenia pomocy także tym którzy poruszają się zdecydowanie mniejszymi autami. W związku z tym, dowolny z naszych zespołów, rozlokowanych po całej Polsce, bezwzględnie jest przygotowany w takim samym zakresie na holowanie pojazdów ciężarowych jak i każdego innego samochodu.


Kłopoty z pojazdem w podróży to zwyczajna rzecz. Jeżeli stanie się to w przestrzeni naszego miasta Opalenica wybierz numer do przyjaciela, do MegaHol, to zupełnie bezpieczne wyjście. Holowanie jednak nie w każdym przypadku bywa konieczne. W sposób naturalny może się okazać, iż wystarczy usługa mobilnego serwisu poparta wykwalifikowaną załogą. Dlatego, prawdopodobne jest, że skasujemy kłopot w miejscu zdarzenia.


A damy radę sobie z jakąkolwiek usterką. W ciągu wielu lat pracy nabraliśmy pewności siebie, która dziś umacnia nas w odczuciu, iż podejmujemy stosowne decyzje w momencie finalizacji zdobytych zleceń. Wiele awarii jakie paraliżują kierowcom dalszą drogę dla przeszkolonych ekip okazuje się być banalnymi do usunięcia. Nie uruchamiający się motor, wycieraczki, paliwo, opona i całe bogactwo kolejnych detali, zajmiemy się każdą drobnostką.


Pilnuj by mieć to ciągle z tyłu głowy. My śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy u siebie, tymczasem ty mogłeś tu przybyć nawet z końca kraju. Przyjaciel cię nie zawiedzie, zna w naszym rejonie wszystkie zakątki i znajdzie cię choćbyś sam nie kojarzył gdzie jesteś zlokalizowany. Wydzwaniaj kiedy jesteś w potrzebie bez względu na godzinę. Dobrze jest mieć przyjaciół na których w każdym przypadku wolno się oprzeć tak wiarygodnych jak pomoc drogowa MegaHol. Właśnie tak już mamy.24 godziny na dobę będziesz mógł Ta pomoc drogowa funkcjonuje 24 godziny na dobę:

  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Wydobycie samochodu na jezdnię albo ulokowanie go na kołach
  • Transport niezbędnych ilości paliwa albo usuniecie paliwa pomyłkowo wlanego
  • Bezpłatne usługi z OC stłuczki oraz w zakresie usług Assistance
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów

NASZA GALERIA


Żeby rozproszyć wszystkie obiekcje na naszej stronie będziesz mógł zaznajomić się z naszą całą ofertą. Masz całkowitą rację, że trudno zaufać tylko zapewnieniom, lecz pamiętaj, że tutaj w Opalenicy posiadasz przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

W każdym przypadku ciężarowa pomoc drogowa będzie trzymała u nas palmę pierwszeństwa, rzecz jasna nie oznacza to wcale, iż nasze profesjonalne lawety lub autolawety nie mogą być zaadaptowane do przewozu różnych aut. Więc jakkolwiek powszechną strategią przewozu niesprawnego auta osobowego jest holowanie, którego zapewne może się podjąć każdy kierowca, to przecież radzilibyśmy skorzystać z fachowej pomocy.


Taką poradę powinno się wziąć na serio. Przy holowaniu szczególnie ważne są biegłość i kompetencje. Lina holownicza, jaką najczęściej wykorzystujemy do takiego rodzaju holowania bywa często niesolidna. Musi się także mieć w pamięci, iż holowanie tego rodzaju na autostradzie no i drodze szybkiego ruchu na sto procent jest zabronione. Zatem pomoc drogowa MegaHol dysponująca profesjonalnymi zastępami, a także właściwym sprzętem do lawetowania wydaje się być najwłaściwszym wyborem.


Oczekujące w pobliskim taborze lawety lub autolawety zezwolą nam na przetransportowanie każdego typu auta. Czyż należy oczekiwać czegoś więcej niż niezawodnego , a do tego sprawnego przewiezienia niesprawnych pojazdów i ich pasażerów na ustalone miejsce, no prawdopodobnie nie, tymczasem my dokładnie takimi problemami się paramy profesjonalnie.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Taka działalność nas interesuje. Przewóz aut ciężarowych lub ciężarowa pomoc drogowa to przestrzenie w jakich przewidujemy być najlepsi. Ważnym krokiem do uzyskania wymarzonego celu musi być bogata propozycja i jakość profesjonalnych usług. Usterka TIR-a na trasie może stać się sporym problemem. Wyłączenie jednego pasa ruchu może sprawić kilometrowe zatory też na szosie dwupasmowej. Jednak rezultat może być gorszy jeśli na przykład do zdarzenia dojdzie na peryferyjnej, jednak uczęszczanej drodze. Stąd nieocenieni muszą być eksperci od błyskawicznych napraw w terenie, oraz niezawodnego przewozu aut.


Wszystkim co potrzebne do eliminacji takich strat zarządza ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to oczywiście są holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, silny sprzęt do usług służebnych. Na co dzień mamy zatem możliwość sprawnego otwarcia ulicy oraz przewiezienia TIR-a w najlepsze rejony ułatwiające wszczęcie bezpiecznej formy remontu. Busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, cały arsenał wielkich aut przywieziemy szybko i bezpiecznie przez całą dobę.


Poręką kondycji naszych usług jest też doświadczona załoga osiągalna dla was przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Wyjaśnienie problemu potrafi też być zupełnie indywidualne no i holownik i niskopodwoziówka na szczęście nie będą konieczne. Faktycznie się zdarzy jeżeli rezultaty zdarzenia da się usunąć na w rejonie zdarzenia co, chociażby na autostradzie, prędko potrafi załatwić wyspecjalizowana załoga mobilnego serwisu.


Jeśli chodzi o nas to śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy zabezpieczeni na mnóstwo rodzajów awarii od wulkanizacji opon po naprawy silnika. To kwestia kompletnego sondażu zrealizowanego w czasie otrzymania zgłoszenia. Na pewno w toku remontu może się pokazać, iż awaria jest poważniejsza niż oczekiwania , ale w takiej sytuacji niezwłocznie zawsze jest sprowadzana, czekająca na polecenie autolawety czy może holownik z naczepą niskopodwoziową


Chcemy do zleceń przystępować bardzo rozdzielnie dlatego, że mamy jasność co do tego, iż każdy dowolny przypadek jest oryginalny. Traktujemy wszystkich kontrahentów jak przyjaciół i dlatego wsłuchujemy się w ich potrzeby i wskazówki. Takie postępowanie wyłącznie wspiera nas w luksusie pracy ponieważ bazę przynosi nam wyśmienicie wyekwipowane zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Rozszerzyliśmy profesjonalną propozycję, jakkolwiek pierwotne usługi na tym całkowicie nie cierpią, bowiem przewóz maszyn budowlanych, drogowych jak również rolniczych wypływa z odpowiedniej infrastruktury lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników znajdujących się w naszym profesjonalnym taborze. Umiejętne spożytkowanie potencjału załogi obniża globalne nakłady na działalność, a tym samym obniża wartość usługi dla jednego kontrahenta, mogło by być dziwne gdybyśmy podobnego potencjału nie uchwycili.


Dowozimy w granicach kraju i zagranicę wszelkie maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do kłopotliwych jakkolwiek niedużych wózków widłowych. Zatwierdzamy również usługi na ładunki ponadnormatywne czy też transporty dłużycowe.


W związku z tym, że bezpieczeństwo transportu jest tu na pierwszym miejscu to przy użyciu wszelakich środków bezpieczeństwa, nawet wówczas zawsze ubezpieczamy frachty. Całe formalności również certyfikaty konieczne do dokumentacji związanej z prowadzoną przez nas pracą, w każdym przypadku przyjmujemy na siebie.Dlaczego my?

Istnieje jakiś pretekst, żeby tym razem nie? Czemuż nie MegaHol? Każdy umie zapisać, iż jest najlepszy, jakkolwiek my co zrozumiałe nie chcemy odejmować pozostałym predyspozycji. Jest dużo pomocy drogowych zdecydowanie mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednak zdecydowanie każda wypełnia swoje zlecenia.


Sugerujemy przyjrzyj się temu zdecydowanie z przeciwnej flanki. Jeśli posiadamy, aż tylu partnerów to w takim wypadku prawdopodobieństwo zdobycia adekwatnego sprzętu jest o wiele większe niż w jednostkowym warsztacie. W materii kadr firmowa pajęczyna również posiada przewagę nad pojedynczym zakładem, również w sytuacji kiedy działają tam doskonali mechanicy. Platforma warsztatów umiejscowionych nieopodal kolizji, współpracując nierozerwalnie ze sobą ma sposobność skierowania pomocy z najbardziej przystosowaną do sytuacji załogą oraz właściwym sprzętem.


Jako podwalina regulująca zasadę świadczenia naszych usług wyśmienicie potwierdza się motto „Bądź przyjacielem klienta”. Nasza firmowa sieć jest zobligowana by tworzyć ochronny parasol nad pracą wysłanej obsady profesjonalistów, którzy będą załogą z niewielkiego zakładu, pewnie związaną familijnie ewentualnie przyjaźniami, ale będą spokojni mając takie partnerstwo.


Dowolne wezwanie otrzymuje własną kalkulację , a skutek jest taki, że niejednokrotnie u nas stawki za pracę są mniejsze niż się oczekuje. W momencie usług realizowanych z OC względnie Assistance nie trzeba uiszczać opłat, bowiem rozliczamy się bezpośrednio z ubezpieczycielem.


Taka jest naprawdę ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciel z Opalenicy, który czeka na Twój kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: