LAWETA LWÓWEK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych LWÓWEK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZawsze podejmujemy zlecenie ponieważ pryncypialnym naszym powołaniem będzie na pewno świadczenie usługi pomocy, ale musi się dodać, iż naszą specjalnością bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa zatem takiemu powołaniu podporządkowujemy własny sprzęt i kompetencje. Dlatego tak naprawdę nie zwracamy uwagi na format auta dlatego, że nasi kontrahenci powinni być naszymi dobrymi przyjaciółmi i chcemy, by nasze czyny utwierdzały ich w przeświadczeniu, iż przyjaciół odkrywa się w potrzebie. Podkreślamy to, iż naszą specjalnością jest holowanie aut ciężarowych, ale oczywiście wszystkie nasze warsztaty rozlokowane w całej Polsce są na tyle zaopatrzone by sprostać jakiemukolwiek działaniu w optymalny sposób.


Kłopoty z autem na trasie to naturalna sprawa. Jeżeli stanie się taki kłopot w okolicy naszego Lwówka dzwoń do przyjaciela, do MegaHol, to całkowicie bezpieczne wyjście. Tymczasem może zdarzyć się, że nie wyniknie konieczność holowania. W naszych warsztatach rozporządzamy mobilnymi serwisami, oraz kompletnie wyspecjalizowaną kadrą. Nasze poczynania na miejscu wydarzenia przywiodą do ekspresowego naprawienia usterki.


Nie obawiamy się, iż coś nas zdziwi ponieważ mamy dość fantazji, żeby z potencjalnymi awariami sobie poradzić. W zasadzie do tej pory każdorazowo rozwiązywaliśmy pozytywnie kłopoty, nabraliśmy w związku z tym przekonania do wykorzystanych możliwości. Często jest tak, że błaha niesprawność hamuje dalszą drogę, ale dla nas drobna naprawa w rejonie zdarzenia nie wydaje się być problemem. Nasze załogi zainteresują się jakąkolwiek błahostką zatem absolutnie nie musisz się martwić o opony, paliwo, wycieraczki bo pod dobrą kontrolą będziesz spokojny na drodze.


Czuwaj by mieć to na względzie. My śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy u siebie, zaś ty mogłeś w to miejsce dojechać choćby i z końca Polski. Znamy w okolicy miasta każdy kąt dlatego nie jest ważne, w którym miejscu utkwiłeś z własną awarią bez problemów szybko cię znajdziemy. Dzwoń gdy jesteś w opresji bez oglądania się na godzinę. Pamiętaj, iż pomoc drogowa MegaHol ma wielu przyjaciół i jeszcze nigdy żadnego co zrozumiałe nie rozczarowała. Albowiem funkcjonować trzeba stosownie.Umiemy objąć Cię pieczą przez pełną dobę:

  • Usunięcie paliwa mylnie zatankowanego lub uzupełnienie ubytku paliwa w baku
  • Usługi w granicach Assistance , a także niepłatne usługi z OC sprawcy
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Stawianie samochodu na kołach względnie wyciągnięcie go na drogę

NASZA GALERIA


W tym miejscu na naszej stronie jesteś w stanie zapoznać się ze składnikami kompletnej palety usług to ułatwi ci podjęcie kluczowej decyzji o ewentualnej naszej pomocy. Ale tu w Lwówku będziesz mógł polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

W każdym przypadku ciężarowa pomoc drogowa będzie na pewno posiadała u nas palmę pierwszeństwa, na szczęście nie zakłada to jeszcze, iż nasze lawety lub autolawety nie są dostosowane do transportu różnych pojazdów. Zatem choć kultową strategią przerzutu zepsutego auta osobowego jest holowanie, którego zapewne może się podjąć każdy kierowca, to jednak sugerowalibyśmy skorzystać z profesjonalnej usługi.


Istnieje wiele czynników dla których powinno się potraktować tą radę serio. Kwalifikacje no i fachowość zawsze są obowiązkowe dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Nigdy nie da się w stu procentach zawierzyć zwyczajnej linie holowniczej gdyż bywa ona niesolidna. Zaś w okolicznościach kiedy odległe podróże coraz powszechniej podejmujemy autostradą lub trasą szybkiego ruchu, wypada wiedzieć, iż na tych odcinkach dróg holowanie bezwzględnie jest zabronione. Zatem warto wyszukać pomoc drogową MegaHol, ponieważ rozporządzamy i odpowiednim sprzętem i doświadczoną obsługą.


I nie trzeba przypominać, iż w naszej dyspozycji znajdują się idealne do tego lawety względnie autolawety. O dowolnej porze potrafimy, dość szybko dostarczyć w rejon wypadku właściwy tabor i bezpiecznie przewieźć i sprzęt i pasażerów do określonego usytuowania.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To naturalnie nasz jedyny żywioł. Przewóz samochodów ciężarowych i ciężarowa pomoc drogowa to strefy w których przewidujemy być najskuteczniejsi. W podobnym zakresie w jakości wszystkich usług jak i w bogatej propozycji. Większość kierowców na sto procent musiała mieć kiedyś styczność z uszkodzonym na drodze TIR-em. Wyizolowanie jednego pasa ruchu może stworzyć tasiemcowe korki nawet na szosie dwupasmowej. Ale nie wierzmy, że będzie lepiej na bocznych drogach bowiem bywają one bardzo często uczęszczane, a usterka TIR-a jest w stanie je całkowicie unieruchomić. I właśnie to jest powód dla jakiego cenić powinno się sprawne, kompetentne reperacje na miejscu wypadku, lub fachowy przerzut podobnych samochodów.


Wszystkim co obowiązkowe do likwidacji podobnych awarii gospodaruje ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to znaczy holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, ciężki sprzęt do usług pomocniczych. Rozporządzamy w takim razie adekwatnymi środkami aby natychmiast odkorkować szosę na tyle aby stosunkowo łatwo było bezpiecznie wykonać reperacje. Busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, duży kalejdoskop ciężkich pojazdów przewieziemy szybko oraz bezpiecznie przez całą dobę.


Umożliwia to również kompetentna kadra, która trzymając dyżury w naszych zespołach przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu zapewnia wam spokój wewnętrzny i bezpieczeństwo.Mobilny serwis 24h

Zawsze potrafi się wyjaśnić, że nawet nie będzie dyspozycji na holownik oraz niskopodwoziówkę. Czasami jedyne co potrzeba to mobilny serwis, który w lokalizację wypadku zawita istotnie szybciej, a wykwalifikowani mechanicy profesjonalnie wyeliminują przyczynę niesprawności, nawet na autostradzie.


Mobilny serwis jest zaaranżowany tak na wulkanizację opon jak również na drobne poprawki motoru. Zastęp mobilnego serwisu odjeżdża zupełnie zorganizowany , a zawdzięcza to konkretnemu wywiadowi, który realizujemy w chwili zaakceptowania zlecenia. Zdarza się, iż rekonesans telefoniczny może być niewystarczający i zespół mobilnego serwisu jednak nie potrafi skończyć szybkiej naprawy, tym razem nie jest to jednak kłopot gdyż w odwodzie w każdym przypadku wyczekuje autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową.


Awarie, chociaż podobne pozostają jednakże nadzwyczaj rożne, dlatego też do wszelkich zadań przystępujemy osobiście. Klient ma prawo nawet nie mieć racji przynajmniej co do diagnozy sytuacji, natomiast my umiemy wsłuchać się w jego propozycje i podpowiedzi, a następnie wysnuć właściwe wnioski, ponieważ w taki sposób pracuje się z przyjaciółmi. Luksus pracy zapewnia nam znakomicie zaopatrzone zaplecze, w związku z tym wysłuchanie klienta powinno nam tylko ułatwić pracę.Transport niskopodwoziowy

Mając w sprawności ewidentnie wielką bazę lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników naturalnym było dla nas wyjście z możliwością frachtu dużych maszyn budowlanych czy też maszyn rolniczych. To absolutnie właściwa decyzja, bowiem czerpie z potencjału swoich profesjonalnych kierowców i taboru, i tym samy obniża koszty funkcjonowania w ten sposób wpływając na zminimalizowanie opłat kluczowych usług.


Kombajny, koparki, walce drogowe, busy i pikapy, aż do masywnych mimo, że niewielkich wózków widłowych, wszelkie pojazdy jesteśmy wstanie przewieźć w granicach Polski i zagranicę. Zatwierdzamy także usługi na ładunki ponadnormatywne czy przewozy dłużycowe.


Wszelkie samochody i ładunki przewożone w ramach realizowanych przez nas zleceń są u nas zabezpieczone, jednak oczywiście w każdym przypadku ubezpieczamy frachty. Wcale nie obciążamy firmowych klientów załatwianiem formalności i uzyskiwaniem atestów obowiązkowych do finalizacji zleconego transportu.Dlaczego my?

Jest jakiś pretekst, żeby akurat nie? Niech, więc okaże się, że MegaHol. Staramy się sobie w tym miejscu zapisywać, że zawsze jesteśmy najlepsi, jednak nikt kto faktycznie tak pisze nigdy nie obniża wiedzy innych. Niewątpliwie sprawdzają się w działaniu wszystkie pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe jakkolwiek działa ich na rynku bardzo dużo.


Spróbuj się wszakże wgryźć w ten temat. Skoro zdążyliśmy zdobyć, aż tylu kooperantów to prawdopodobieństwo zdobycia odpowiedniego sprzętu jest dużo wyższe niż w indywidualnym zakładzie. Absolutnie nie zmiennie tak samo ma się sprawa z kadrą o właściwych kompetencjach czy z kierowcami o dużym doświadczeniu. Działamy niby jak naczynie połączone, w którym wszystkie odziały oczekujące w rejonie kolizji współpracują ze sobą, żeby na miejsce wysłać absolutnie właściwie skomponowaną załogę.


Credo „Bądź przyjacielem klienta” sprawdza się dokładnie dlatego i jesteśmy szczęśliwi, że definiuje normę oferowania naszych usług. Przyjedzie konkretnie do was najlepiej dobrana grupa fachmanów, najpewniej z lokalnego warsztatu gdzie budują ich więzy prywatne lub przyjaźni, jednakże będą mogli oczekiwać na szybką interwencję całej platformy.


Taryfikatora nigdy nie posiadamy, ale powinniście przewidywać realną wycenę, nierzadko niższą niż oczekujecie, a to dlatego, iż wyceniamy usługi na bazie realnych danych. Naturalnie realizujemy potencjalne zamówienia z OC i Assistance i w podobnym wypadku zrealizujemy usługę bezkosztowo.


Oto MegaHol – absolutnie nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa w całej okazałości. Liczący na Twój kontakt przyjaciel z Lwówka.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: