LAWETA ZBĄSZYŃ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ZBĄSZYŃ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autBieżący rozdział winien mieć tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, ale ostatecznie zawsze jesteśmy przygotowani i zdecydowani na każde działanie. Dlatego właściwie nie zwracamy uwagi na gabaryt auta bowiem nasi klienci zawsze są naszymi bliskimi przyjaciółmi i staramy się, by nasze uczynki utwierdzały ich w przekonaniu, iż przyjaciół poznaje się w potrzebie. Holowanie samochodów ciężarowych to w naszym przypadku flagowa usługa, natomiast oddziały rozłożone po całej Polsce są przygotowane na to aby dać radę sobie z jakimkolwiek zleceniem.


Niestety nie warto czekać na szczęście, iż w drodze ominą nas problemy z niesprawnością samochodu. Jeżeli zdarzy się to w rejonie naszego Zbąszynia dzwoń do przyjaciela, do MegaHol, to po prostu całkowicie skuteczne rozwiązanie. Jest zawsze pytanie – Czy jest oczywiste, że niezwłocznie potrzeba samochód holować? Zawsze na początku należy wykorzystać mobilny serwis, a nasze doskonale wykwalifikowane kadry są w stanie sobie poradzić z naprawą. Nasze czynności na miejscu zdarzenia zawiodą do sprawnego usunięcia niesprawności.


Jesteśmy przekonani, iż rozwiążemy każdy kłopot. Osobiste podejście na poziomie realizacji dowolnej pracy przynosi pożądane rezultaty, w związku z tym przestrzegamy tego dla waszej satysfakcji. Drobne naprawy, jakie stosunkowo łatwo przeprowadzić praktycznie w miejscu zdarzenia to dla pomocy drogowej zazwyczaj banalne niesprawności, mimo, że klientom wstrzymują dalszą podróż. Opona, nie odpalający napęd, wycieraczki, paliwo lub całe bogactwo nie spodziewanych detali, zajmiemy się dowolną drobnostką.


To jest istotne! Jeżeli jesteś z daleka, tylko nie trap się jak nam wytłumaczyć w którym miejscu zafundowałeś sobie kolizję, ponieważ my przybędziemy z okolicy. Bądź pewien, że dostajesz w naszej pomocy drogowej przyjaciół, więc nie martw się, iż nie kojarzysz gdzie oczekujesz my na pewno cię odszukamy. Dzwoń gdy będziesz w opresji bez zwracania uwagi na porę dnia. Przyjaciele mogą być różnorodni, życzliwsi, tandetni i pomoc drogowa MegaHol, która absolutnie nie zawodzi. Oto dobry model na istnienie.Możemy otoczyć Cię ochroną przez całą dobę:

  • Usunięcie źle zatankowanego paliwa ewentualnie transport niezbędnych ilości paliwa
  • Niepłatne usługi z OC sprawcy oraz w granicach Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Stawianie pojazdu na kołach albo wydostanie go na jezdnię

NASZA GALERIA


By rozwiać wszelkie rozterki na naszej stronie jesteś w stanie zapoznać się z naszą pełną ofertą. Ale na przyjaciół ze Zbąszynia będziesz mógł liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

W sposób naturalny ciężarowa pomoc drogowa będzie na pewno posiadała u nas palmę pierwszeństwa, oczywiście nie znaczy to wcale, iż nasze lawety i autolawety nie mogą być przystosowane do przewozu różnych samochodów. Mamy jasność co do tego, iż kultową taktyką interwencji jest holowanie, przede wszystkim jeżeli mowa o autach osobowych. Przy użyciu liny holowniczej może się podobnej usługi podjąć każdy kierowca, jeśli chodzi o nas to właściwie proponujemy sięgnięcie po usługi fachowców.


Jest to wskazane z paru powodów. Kluczowe są doświadczenie oraz fachowość istotne przy realizacji takiej usługi. Poza tym właściwy sprzęt, bowiem zwyczajna lina holownicza umie stać się niedoskonała. Kierowca musi także mieć w pamięci, że holowanie takiego standardu na autostradzie i drodze szybkiego ruchu bezwzględnie jest zabronione. Oczywiście tu dokładnie może być pole do popisu dla fachowego sprzętu i ekip pomocy drogowej MegaHol.


Więc nie musimy informować, że w naszej infrastrukturze są stosowne do tego lawety i autolawety. Czyż trzeba żądać czegoś więcej niż spokojnego i szybkiego odtransportowania awaryjnych pojazdów i ich pasażerów na wyznaczone miejsce, no chyba nie, a my akurat takimi problemami się paramy zawodowo.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Dlatego utworzyliśmy MegaHol. Naszym celem jest być najlepszym w przerzucie aut ciężarowych a także ciężarowej pomocy drogowej. Ważnym ruchem do zrealizowania wymarzonego celu jest świetna propozycja i marka profesjonalnych usług. Usterka Tir-a na szosie, podobnego zdarzenia oczywiście nie zazdrościmy nikomu, jednakże przecież jak rozumiemy, czasem się może zdarzyć. Awaria na trasie dwupasmowej może wyizolować z ruchu pojedynczy pas i być przesłanką tasiemcowych korków. Jest również oczywiste, że efekt potrafi być także gorszy na ruchliwej, bocznej trasie. To jest powód dla jakiego rzeczywiście znaczący powinien być błyskawiczny , a także profesjonalny przerzut takiego samochodu, ewentualnie jak najszybsza jego reperacja w miejscu kolizji.


MegaHol dysponuje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem oraz koniecznym sprzętem posiłkowym na przykład takim, który wspiera wydostanie ciężkiego TIR-a z kanału , a także umieszczenie go na kołach. Zarządzamy więc idealnymi zasobami aby natychmiast odblokować ulicę w ten sposób żeby można było bezkolizyjnie zrealizować reperacje. Ciężkie pojazdy wszelkiego typu na przykład naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, możemy przez całą dobę dostarczyć szybko i bezawaryjnie.


Zabezpiecza to oczywiście profesjonalna kadra, która pełniąc dyżury w naszych oddziałach przez całą dobę, 7 dni w tygodniu gwarantuje wam spokój oraz zaufanie.Mobilny serwis 24h

Czasami holownik oraz niskopodwoziówka nawet nie będą uzasadnione. I na drodze szybkiego ruchu rezultaty kolizji może rozwiązać mobilny serwis, jaki w lokalizację zdarzenia dotrze szybciej i przywiezie wykwalifikowanych mechaników.


Czy to będzie sprawa wulkanizacji opony czy może pomocy przy nieznacznych usterkach napędu, regularnie musimy być na to gotowi. Zespół mobilnego serwisu startuje kompletnie przygotowany dzięki dokładnemu rekonesansowi, jaki odbywamy w chwili otrzymania zgłoszenia. Zawsze mamy możliwość zamówienia lawety czy może holownika z naczepą niskopodwoziową oczekujących w zapasie na przypadek jeśliby szybka naprawa okazała się iluzoryczna.


Wiemy, że każdy przypadek jest wyjątkowy w tej sytuacji przystępujemy do wezwań bardzo indywidualnie. Wsłuchujemy się w prośby zleceniodawców, reagujemy na sugestie, z tego powodu, że są naszymi przyjaciółmi, a nie jedynie klientami. Nasi mechanicy, posiadając wsparcie profesjonalnie wyposażonego zaplecza technicznego, czerpią z takich polemik jedynie właściwe podpowiedzi.Transport niskopodwoziowy

Zarządzamy wielką bazą lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników w związku z tym było dla nas zasadnym powiększenie firmowej palety usług o fracht wielkich maszyn rolniczych, maszyn budowlanych czy też drogowych. Należy korzystać z umiejętności kadry mimo, że akurat nie specjalizujemy się w tej dyscyplinie przewozu, ale posiadając kierowców o takim doświadczeniu potrafimy zredukować łączne koszty działalności, a tym samym poszczególne ceny prac.


Umiejętnie przywieziemy na wybrane miejsce przeznaczenia kombajny, pikapy i busy, koparki, walce drogowe, na terenie naszego kraju i zagranicą. Wolno też powierzyć nam przewóz ładunków ponadnormatywnych i dłużycowych.


Jesteśmy przekonani do naszych kierowców i sprzętu z którego korzystają, a jednak w każdym przypadku nasze profesjonalne przewozy są ubezpieczone. W każdym przypadku operujemy pełną dokumentacją niezbędną, by dostarczać nasze usługi i z tego powodu zabezpieczamy się przyjmując na siebie jakiekolwiek formalności połączone z frachtem.Dlaczego my?

Ale czemu nie? Niech, więc okaże się, że MegaHol. Absolutnie nie chcemy odbierać umiejętności pozostałym, jednak także nikt tego nie uprawia mówiąc, iż jest najlepszy. Jesteśmy pewni, iż jakiekolwiek pomoce drogowe czy ciężarowe pomoce drogowe funkcjonują bardzo korzystnie.


Sugerujemy spójrz na to zdecydowanie z przeciwnej perspektywy. Pojedynczy warsztat na pewno nie będzie operował naprawdę tak wielofunkcyjnym taborem i sprzętem jak marka należąca do platformy tworzącej się z całego szeregu kooperantów. W kwestii kadr firmowa pajęczyna też posiada wyższość nad indywidualnym warsztatem, również w sytuacji jeśli działają tam prawdziwi profesjonaliści. Platforma warsztatów położonych blisko kolizji, współpracując nierozerwalnie ze sobą ma zdolność wysłania pomocy z najbardziej dobraną do okoliczności kadrą oraz optymalnym sprzętem.


Hasło „Bądź przyjacielem klienta” potwierdza się właśnie z tego powodu i jesteśmy dumni, że wyznacza zasadę oferowania naszych usług. Cała firmowa sieć będzie na pewno tworzyć ochronny parasol nad pracą wysłanej grupy fachmanów, którzy będą ekipą z lokalnego warsztatu, pewnie powiązaną rodzinnie ewentualnie przyjaźniami, jednak będą skuteczni czując takie wsparcie.


Obojętnie jakie zlecenie dostaje swoją kalkulację dzięki temu niejednokrotnie u nas ceny za pracę bywają mniejsze niż się oczekuje. W sytuacji prac realizowanych z OC względnie Assistance nie musi się uiszczać zapłaty, bowiem rozliczamy się bezpośrednio z ubezpieczycielem.


MegaHol, na szczęście nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa, jest oczywiście taka. Przyjaciel ze Zbąszynia, który w każdym przypadku zjawi się w potrzebie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: