LAWETA CHOCZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych CHOCZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWarto się zastanawiać czy przypadkiem nie bardziej właściwym tytułem dla niniejszego rozdziału nie będzie wyrażenie „Ciężarowa pomoc drogowa” gdyż akurat w takiej usłudze się specjalizujemy, mimo, że nigdy nie rezygnujemy z podobnej pomocy przy pozostałych wezwaniach. Jesteście naszymi dobrymi przyjaciółmi, a ostatecznie co by nie mówić jeśli chodzi o nas to staramy się w taki sposób przeprowadzić usługę jakbyśmy ją prowadzili dla najdroższego przyjaciela i z tego powodu nie wycofujemy się ze zleceń na inne pojazdy niż ciężarówki. Nasze warsztaty rozlokowane są obecnie w całej Polsce, a każdy z nich przygotowany jest na holowanie różnorodnych pojazdów absolutnie ze specjalnym nastawieniem na samochody ciężarowe.


Problemy z samochodem na autostradzie to oczywista sytuacja. Jeśli wydarzy się to w bliskości naszego miasta Chocz wybierz numer do przyjaciela, do MegaHol, to po prostu absolutnie pewne rozstrzygnięcie. Skądinąd nie musimy natychmiast holować samochodu. Mobilny serwis to w chwili obecnej jest absolutnie typowa usługa, ale jeśli do serwisu dołożymy wyspecjalizowaną kadrę to dojedziemy do was z rzetelnym warsztatem. Miejsce zdarzenia niejednokrotnie okazuje się być stanowiskiem aktywności naszych mechaników, którzy tam dokładnie efektywnie usuwają problem z niesprawnością auta.


Każdą niesprawność zawsze jesteśmy w stanie naprawić Dotychczasowe doświadczenie ugruntowało naszą ufność w siebie, ale dzisiaj to przenosi się na wasze zadowolenie z naszej pracy. Naturalnie nie istnieją reguły, jednak przeważnie wiele utrudniających dalszą podróż niesprawności okazuje się być banalnymi wadami, które przy drobnej naprawie na miejscu zajścia zawsze są sprawnie likwidowane przez nasze wykwalifikowane brygady. Pozwól, iż zajmiemy się też drobnymi naprawami na trasie, jakie uniemożliwiają dalsza jazdę, a niestety nie umiecie ich sami naprawić. Nasze wykwalifikowane załogi zajmą się dowolną drobnostką w tej sytuacji wręcz na szczęście nie potrzebujesz się martwić o opony, paliwo, wycieraczki bo pod naszą opieką będziesz bezpieczny na trasie.


Oczywiście to ważne! Jeśli przebywasz z odległego miejsca, nie trap się faktem, że nie umiesz nam objaśnić gdzie miałeś awarię, gdyż my jesteśmy z okolicy. Znamy w okolicy miasta każdy kąt zatem nie jest znaczące, w którym miejscu utkwiłeś ze swoją usterką my szybko cię odnajdziemy. Dzwoń kiedy jesteś w potrzebie bez zwracania uwagi na porę dnia. Zapamiętaj, iż pomoc drogowa MegaHol posiada sporo przyjaciół i przenigdy żadnego nie rozczarowała. Bo tacy muszą być przyjaciele.24 godziny na dobę możesz rozważać naszą usługę:

  • Transport, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Przeciągnięcie samochodu na drogę albo ustawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa źle wlanego lub uzupełnienie braku paliwa w baku
  • Usługi w granicach Assistance czy darmowe usługi z OC sprawcy

NASZA GALERIA


Nasza oferta jest tutaj rozpisana w drobiazgach toteż jesteś w stanie rozproszyć obiekcje. Ale na pewno jesteś w stanie w mieście Chocz polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Profesjonalny tabor lawet i autolawet jest dostosowany do transportu dowolnego typu samochodu, chociaż nigdy nie kryjemy, że przede wszystkim zdecydowani jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. I mimo, że łatwą strategią przewozu awaryjnego samochodu osobowego jest holowanie, którego może się podjąć każdy kierowca, to my przecież radzilibyśmy skorzystać z profesjonalnej interwencji.


Zdecydowanie tą poradę trzeba wziąć na serio. Zwykły prowadzący zwyczajnie niestety nie zdaje sobie sprawy jak istotne przy holowaniu potrafią być doświadczenie i profesjonalizm. Wadliwość powszechnych lin holowniczych adresuje czujność na sprzęt z którego dobrze by było korzystać przy tej usłudze. Na autostradach czy trasach szybkiego ruchu holowanie na lince jest wzbronione. Pewnie nie trzeba już o tym przypominać, jednakże właśnie MegaHol posiada wszystko co powinno być pożądane, aby fachowo odholować jakikolwiek pojazd.


Bezpośrednio w profesjonalnym taborze znajdują się lawety, lub też autolawety przystosowane do każdego rodzaju aut. Optymalny transport przywieziemy prędko na miejsce wypadku i pewnie przywieziemy na określone położenie i pojazd i oczywiście podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Ta działalność nas zachwyca. Zawsze sięgamy po palmę pierwszeństwa w przewozie samochodów ciężarowych i w ciężarowej pomocy drogowej. W identycznym stopniu w marce wszystkich usług jak również w znacznej ofercie. Awaria TIR-a na ulicy może stać się niemałym kłopotem. Niesprawność na szosie dwupasmowej potrafi odłączyć z ruchu pojedynczy pas i stać się przyczyną długich korków. Podobne, względnie jeszcze fatalniejsze efekty jest w stanie taka niesprawność uczynić na pobocznej, lecz uczęszczanej trasie. Więc natychmiastowa reperacja ewentualnie skuteczny, specjalistyczny transport tego pojazdu jest tak znaczący.


MegaHol gospodaruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem i stosownym sprzętem pomocniczym takim, jaki gwarantuje wyciągnięcie kłopotliwego TIR-a z kanału i umieszczenie go na kołach. Mamy, jak się zdaje idealne urządzenia, żeby wykonać zabieg bezpiecznej naprawy po pierwotnym opróżnieniu drogi z awaryjnie zablokowanego, trudnego samochodu. Ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, pełny wachlarz kłopotliwych samochodów przywieziemy skutecznie oraz bezawaryjnie przez całą dobę.


Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu w naszych brygadach czuwa doświadczona załoga będąc także gwarantem naszej wysokiej kondycji.Mobilny serwis 24h

Nie raz może się wyjaśnić, że nawet nie będzie zapotrzebowania na holownik i niskopodwoziówkę. Istotnie tak się trafi gdy efekty zdarzenia uda się skasować na na miejscu zajścia co, też na drodze szybkiego ruchu, skutecznie potrafi załatwić wykwalifikowana ekipa mobilnego serwisu.


Czy to będzie usługa wulkanizacji opony czy usługi przy niedużych wadach silnika, w każdym przypadku musimy być na to gotowi. Dzieje się tak z tego powodu, że przy zarejestrowaniu zgłoszenia odbywamy na tyle obszerny rekonesans aby personel mobilnego serwisu mógł w trasę wyruszyć kompletnie zorganizowany do wykonania usługi. Każdorazowo posiadamy sposobność wezwania lawety lub holownika z naczepą niskopodwoziową czekających w zapasie na wypadek gdyby szybka reperacja okazała się iluzoryczna.


Usterki, chociaż analogiczne bywają jednak nadzwyczaj rożne, dlatego też do wszelkich zleceń podchodzimy odrębnie. Dobrzy mechanicy zdołają z podpowiedzi kontrahentów wyłowić właściwe dane bez komentarza, także wówczas jeśli zleceniodawcy mylą się w ocenie awarii. Podobne podejście jedynie wspiera nas w luksusie pracy ponieważ pewność przynosi nam znakomicie zaopatrzone zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Trzymając w sprawności faktycznie bogatą bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy też ciągników naturalnym było dla nas wyjście z ofertą przewozu ciężkich maszyn rolniczych, drogowych czy budowlanych. To fakt, że w tej dyscyplinie transportu nie specjalizujemy się, ale kiedy pośród doskonałych kierowców ma się tylu z odpowiednim doświadczeniem i praktyką nie można nie skorzystać z tego potencjału.


Transporty organizujemy w kraju i zagranicą sprawnie odstawiając na wyznaczone położenie maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do ciężkich chociaż niedużych wózków widłowych oraz busy czy pikapy. Łatwo oczywiście powierzyć nam transport towarów ponadnormatywnych i dłużycowych.


W związku z tym, że bezpieczeństwo przewozu jest absolutnie na pierwszym miejscu to przy użyciu wszystkich środków bezpieczeństwa, i tak od początku ubezpieczamy frachty. Wcale nie zarzucamy swoich klientów załatwianiem procedur i uzyskiwaniem atestów koniecznych do finalizacji zleconego frachtu.Dlaczego my?

Otóż nawet nie szukamy takiego czynnika, żeby teraz nie. Zatem ma prawo być MegaHol. Wolno nam sobie tu zapisywać, że to my jesteśmy najlepsi, jednakże nikt kto w taki sposób pisze absolutnie nie deprecjonuje wiedzy innych. Trudno zakładać, iż coś nie działa właściwie w domenie pomocy drogowej czy też ciężarowej pomocy drogowej gdy faktycznie wiele tego standardu zakładów broni się w sektorze.


Powinno się wszakże przemyśleć to zagadnienie szerzej. Nasza firmowa platforma oddziałów to formacja na którą składa się wielu partnerów, a to gwarantuje nam pozwolenie by deklarować w ofercie o wiele bardziej wielofunkcyjny tabor niż oferta jednostkowego zakładu. O wyspecjalizowanych mechaników oraz sprawdzonych kierowców też zapewne jest łatwiej w samej markowej sieci niż w pojedynczym zakładzie. Indywidualny warsztat nigdy nie posiada wachlarza sprzętu, my komponujemy się właściwie do okoliczności i kierujemy na miejsce odpowiedni sprzęt oraz wytypowanych zawodowców, a zapewnia nam to firmowa pajęczyna warsztatów reagująca tak jak naczynia połączone.


Hasło „Bądź przyjacielem klienta” legitymizuje się dokładnie dlatego i jesteśmy szczęśliwi, że wyznacza normę świadczenia naszych usług. Przyjedzie konkretnie do was właściwie wybrana drużyna specjalistów, prawdopodobnie z niewielkiego punktu gdzie łączą ich więzy rodzinne lub przyjaźni, jednakże będą mogli czekać na natychmiastową interwencję całej platformy.


Nie mamy cennika ponieważ dowolne wezwanie szacujemy odrębnie, a to ma bezpośrednie odzwierciedlenie w regularnie mniejszych cenach niż zwykle się spodziewacie. Zlecenia z OC i Assistance realizujemy w zakresie ubezpieczenia.


Zatem oto nasz MegaHol, nie tylko ciężarowa pomoc drogowa. Przyjaciel z miasta Chocz, który wyczekuje na Twój telefon.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: