LAWETA DOBRZYCA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych DOBRZYCA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNiniejszy rozdział powinien nosić nazwę Ciężarowa Pomoc Drogowa, ale przecież zawsze jesteśmy gotowi i zdecydowani na każde zamówienie. W tej sytuacji szczerze mówiąc nie zwracamy uwagi na gabaryt samochodu dlatego, że nasi kontrahenci są naszymi dobrymi przyjaciółmi i staramy się, aby nasze uczynki utwierdzały ich w przeświadczeniu, iż przyjaciół znajduje się w potrzebie. Wszystkie nasze warsztaty rozmieszczone są praktycznie w całej Polsce, a każdy z nich gotów jest na holowanie różnorodnych samochodów absolutnie ze specjalnym nastawieniem na samochody ciężarowe.


Nie znajdziesz miejsc chronionych i wszędzie stosunkowo łatwo jest mieć usterkę pojazdu. Absolutnie w podobnej sytuacji nie marnuj czasu na szukanie odpowiednich służb wyłącznie od razu wybierz numer do MegaHol, w rejonie Dobrzycy to jedna z najskuteczniejszych pomocy drogowych. Notabene nie trzeba natychmiast holować pojazdu. W przebiegu uzyskiwania zlecenia każdorazowo prowadzimy wywiad na temat problemów, jakie was spotkały i może się zdarzyć, że ta ingerencja zamknie się na pomocy mobilnego serwisu, tym pewniej, iż kierujemy wykwalifikowaną załogą. Nasze działania na miejscu zdarzenia przywiodą do ekspresowego wyeliminowania usterki.


Jesteśmy pewni, że pokonamy dowolny defekt. Do tej chwili każde zamówienie realizowaliśmy pozytywnie i oczywiście nie szukamy żadnego czynnika aby to się odwróciło. Mnóstwo niesprawności jakie paraliżują kierowcom dalszą jazdę dla naszych drużyn okazuje się nietrudnymi do naprawy. Zawsze jesteśmy gotowi zająć się każdą błahostką tak samo czy wówczas, kiedy to będą wycieraczki czy na przykład też nieodpalający motor, pęknięta opona czy może ubytek paliwa, my szybko to zlikwidujemy.


Nie myśl o tym, lecz miej to na myśli. My zawsze jesteśmy u siebie, tymczasem ty mogłeś tu dojechać chociażby z krańca Europy. Fakt, że z własnym problemem utknąłeś w położeniu trudnym dla ciebie do umiejscowienia nie będzie posiadał dla nas znaczenia bowiem znamy w okolicy miasta każdy zakątek. Wywołuj nas o dowolnej porze dnia lub nocy. Przyjedziemy na pewno bowiem to pomoc drogowa MegaHol. Tacy jak my istnieją.


Oczywiście i w dzień i w nocy zawsze możesz kalkulować naszą współpracę:

  • Transport na lawecie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Stawianie pojazdu na kołach względnie przeciągnięcie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie pomyłkowo zatankowanego paliwa bądź transport niezbędnych ilości paliwa
  • Nieodpłatne usługi z OC sprawcy , a także w ramach Assistance

NASZA GALERIA


Samodzielnie przekonaj się co obejmuje nasza propozycja jeżeli dalej nie masz ufności. Masz rację, iż trudno zaufać jedynie zapewnieniom, jednak pamiętaj, iż tutaj w Dobrzycy posiadasz przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

Śmiało można zakomunikować, iż ciężarowa pomoc drogowa jest naszym oczkiem w głowie, aczkolwiek nie ma jakichkolwiek przeciwwskazań, by naszymi autolawetymi lub też autoautolawetymi transportować jakikolwiek inny rodzaj pojazdów. Mamy jasność co do tego, iż popularną strategią pomocy jest holowanie, przede wszystkim jeżeli mowa o samochodach osobowych. Przy pomocy liny holowniczej może się podobnej pomocy podjąć każdy prowadzący, jeśli chodzi o nas to jednak sugerujemy sięgnięcie po usługi fachowców.


Wydaje się być to wskazane z paru powodów. Zwykły prowadzący poniekąd niestety nie rozumie jak istotne przy holowaniu bywają doświadczenie oraz kompetencje. Wadliwość przeciętnych linek holowniczych adresuje czujność na sprzęt z którego dobrze by było korzystać przy podobnej usłudze. Zaś w sytuacji gdy dalekie podróże coraz powszechniej podejmujemy autostradą względnie drogą szybkiego ruchu, należy wiedzieć, że na tych drogach holowanie na sto procent jest zakazane. Niewątpliwie nie musimy w zasadzie o tym mówić, jednak akurat MegaHol utrzymuje wszystko co jest pożądane, aby rzetelnie odholować jakikolwiek pojazd.


Oczekujące w naszym taborze lawety lub też autolawety pozwalają nam na przetransportowanie dowolnego typu pojazdu. W miejscu powstania zdarzenia pojawimy się bardzo szybko zapewniając przepisowy sprzęt do niezawodnego odtransportowania waszych samochodów i podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To w sumie rzeczywiście nasz żywioł. Przewóz aut ciężarowych oraz ciężarowa pomoc drogowa to dziedziny w jakich chcemy być najskuteczniejsi. Tak samo w wachlarzu usług jak też w jakości ich zrealizowania. Usterka TIR-a na szosie może być wielkim problemem. Niesprawność na trasie dwupasmowej potrafi wykluczyć z ruchu pojedynczy pas i zostać inspiracją długich korków. Bliźniacze, ewentualnie prawdopodobnie przykrzejsze efekty może taka awaria spowodować na pobocznej, jakkolwiek aktywnej trasie. Z tego powodu cenni powinni być spece od natychmiastowych napraw w terenie, no i bezpiecznego przerzutu samochodów.


MegaHol dysponuje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem oraz optymalnym sprzętem pomocniczym takim, który umożliwia wydostanie ciężkiego TIR-a z wykopu , a także umiejscowienie go na kołach. Mamy więc perspektywę błyskawicznego odblokowania trasy , a także przewiezienia TIR-a w najlepsze położenie umożliwiające podjęcie bezpiecznej formy remontu. Busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, kompletny wachlarz dokuczliwych aut przywieziemy szybko oraz solidnie przez 24 godziny na dobę.


Przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu zawsze w naszych brygadach czuwa zawodowa załoga będąc oczywiście poręczycielem naszej wysokiej kondycji.Mobilny serwis 24h

Usunięcie kłopotu może również być maksymalnie niezależne i holownik , a zarazem niskopodwoziówka tym razem nie będą potrzebne. Tak się trafi jeśli rezultaty zdarzenia da się skasować na w lokalizacji zdarzenia co, choćby na autostradzie, skutecznie może wykonać wykwalifikowana obsada mobilnego serwisu.


Mobilny serwis jest zaaranżowany tak na wulkanizację opon jak również na niewielkie poprawki napędu. Jest tak z tego powodu, że przy zarejestrowaniu zgłoszenia odbywamy na tyle precyzyjny wywiad aby zespół mobilnego serwisu mógł do zlecenia wyruszyć kompletnie zorganizowany do akcji. Bywa iż wywiad telefoniczny jest niepełny i mechanik mobilnego serwisu jednak nie potrafi zakończyć sprawnej reperacji, na szczęście nie jest to właściwie kłopot gdyż w odwodzie w każdym przypadku czeka autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową.


Jakiekolwiek wezwanie to dla nas jednostkowy incydent ze względu na to, że każda niesprawność jest inna. Wszyscy kontrahenci maja prawo do mylnej oceny, to my mamy obowiązek być specami i umiemy przebaczyć przyjaciołom oceniając każde wezwanie odrębnie. Firmowi mechanicy, otrzymując podparcie znakomicie wyposażonego zaplecza technicznego, uzyskują z takich negocjacji wyłącznie odpowiednie podpowiedzi.Transport niskopodwoziowy

Poszerzyliśmy firmową ofertę, jednak podstawowe usługi na tym całkowicie nie cierpią, ponieważ fracht maszyn drogowych, maszyn budowlanych jak również rolniczych wypływa z poważnej bazy lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników funkcjonujących w naszym taborze. To absolutnie właściwa decyzja, bowiem użytkuje potencjał firmowych doświadczonych kierowców i pojazdów, i tym samy minimalizuje koszty działalności w ten sposób wpływając na obniżenie cen podstawowych usług.


Transporty realizujemy w kraju i zagranicą skutecznie dostarczając na wyznaczone miejsce maszyny począwszy od masywnych choć niewielkich wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych oraz pikapy i busy. Można również powierzyć nam transport ładunków ponadnormatywnych i dłużycowych.


Bezpośrednio pod naszą opieką są one zupełnie bezpieczne, jednak i tak w każdym przypadku ubezpieczamy fracht. Nigdy nie obciążamy swoich klientów załatwianiem procedur i zdobywaniem dokumentów koniecznych do finalizacji zamówionego transportu.Dlaczego my?

Tylko czemu tym razem nie? No to niech będzie, że MegaHol. Każdy potrafi zapisać, iż jest najlepszy, lecz my akurat nie potrzebujemy odejmować innym wiedzy. Jesteśmy przekonani, iż jakiekolwiek pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe funkcjonują wyraźnie pozytywnie.


Proponujemy spójrz na to z trochę nowej strony. Jeżeli zdążyliśmy zdobyć, aż tylu sieciowych wspólników to w takim wypadku prawdopodobieństwo zdobycia odpowiedniego sprzętu musi być dużo wyższe niż w jednostkowym zakładzie. Oczywiście to samo sprawdza się przy wyborze fachowych kierowców lub przeszkolonych mechaników. MegaHol to wyjątkowe powiązanie małych warsztatów, które równocześnie się wspomagają będąc dodatkowo nieopodal kolizji przy tym dysponując niepowtarzalnym wyborem taboru i oczywiście sprzętu.


Kwintesencję dostarczania naszych usług definiuje maksyma „Bądź przyjacielem klienta”, która potwierdza się przede wszystkim z tego powodu. Do wezwania dotrą dobrzy fachowcy, pewnie z lokalnego zaprzyjaźnionego oddziału ale będą trzymali na wyciągniecie ręki dostęp do pomocy ogromnej firmowej platformy.


Często opłaty za nasze prace mogą być niższe niż oczekujecie, a wynika to z tego, iż nigdy nie bazujemy na cenniku, bo wyceniamy obojętnie jakie wezwanie jednostkowo. W sytuacji prac wykonywanych z OC ewentualnie Assistance nie musi się regulować zapłaty, gdyż rozliczamy się wprost z ubezpieczycielem.


Zatem oto jest MegaHol, nie tylko ciężarowa pomoc drogowa. Przyjaciel z Dobrzycy, który liczy na Twój kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: