LAWETA LIPSK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych LIPSK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza witryna istnieje jedynie dla Was. Dzień dobry!


Znalazłeś się w najlepszym miejscu w jakimi warto poszukiwać porady w rejonie Lipska, w chwili usterki pojazdu lub innego zdarzenia losowego, a przede wszystkim w kwestii holowania TIR-a, specjalistycznego auta ciężarowego czy dostawczego. Laweta zamówiona w MegaHol to niepodważalna rękojmia szybkości , a także wysokiego poziomu usługi 24h na dobę.


Absolutnie nie potrzebujesz w tej chwili przeglądać wszystkiego. Wybierz numer do nas po pomoc drogową. Bliżej zaprzyjaźnimy się po pracy.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Chociaż w chwili gdy akurat nie funkcjonujesz na „musiku”, a jedynie szukasz pewności. Asekuracji w dłuższej perspektywie. To świadczy o tym, że planujesz zapoznać się z paletą naszych usług. MegaHol – ogólnopolska platforma zespołów parających się ciężarową pomocą drogową ma różnych usług bogaty wachlarz zdecydowanie wychodzący poza usługę holowania. Zachęcamy zatem do konsultacji. W tym momencie będzie to rozmowa wirtualna, jednak z radością porozmawiamy z Tobą telefonicznie względnie osobiście.


Zainicjujmy tę rozmowę od zapytania:Na początek parę informacji dotyczących MegaHol.


MegaHol pod profesjonalne skrzydła ujął dużą liczbę zespołów, które angażują się w ciężarową pomoc drogową, lecz absolutnie nie ograniczają działalności wyłącznie do pomocy dla TIR-ów, ale wszystkie usługi dostarczają w odniesieniu do wszelkich samochodów ciężarowych oraz dostawczych, i także dla aut osobowych , a także innych pojazdów. Holowanie samochodów osobowych, lawetowanie skuterów oraz drobniejszych pojazdów przypuśćmy kładów, ale głównie transporty lawetą i autolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


Naszą specjalizacją będzie na pewno TIR, a generalnie samochody ciężarowe, zatem nieuniknionym było, że w zakresie firmowych usług znalazł się dodatkowo fracht maszyn budowlanych, drogowych bądź rolniczych do których przewozu posiadamy w sieci stosowne lawety lub naczepy niskopodwoziowe. Startowaliśmy w Dąbrowie Górniczej przez lata z sukcesem działamy w szerokich granicach Górnego Śląska i województw sąsiednich. Obecnie możecie MegaHol znaleźć dodatkowo w Lipsku, a także w całym szeregu innych miejsc w Polsce, w których zawsze uzyskacie usługi na najlepszym poziomie.


W dalszej perspektywie zapewne absolutnie na całym terytorium Kraju.Co też kontrahent powinien zyskać na istnieniu platformy?


Rękojmię jakości oraz bezpieczeństwa usługi w trakcie 24h na dobę. To jasna gwarancja i nie ma powodu spodziewać się więcej od usługi holowania. Szczególną cechą usługi determinującą nasze decyzje jest najczęściej cena, ale zdecydowanie częściej epizodycznie przy doborze pomocy drogowej. Czas dojazdu na miejsce przywołania w przypadku platformy MegaHol jest zdecydowanie krótszy niż średnia. Oczywiście dzięki platformie mamy zdolność wyboru właściwie zorganizowanej do określonego zlecenia drużyny spośród wielu gotowych do pracy w określonym obszarze. Stosunkowo łatwiej jest połączyć ekspertów z odrębnych grup jeśli w jednym zamówieniu trzeba działać w paru specjalizacjach. Nieustannie w krytycznych okolicznościach najczęściej muszą sobie radzić ci którzy akurat nadjechali i koniecznie trzeba sprowadzać następną firmę kiedy, akurat nie można ominąć problemu. W MegaHol równolegle dojadą wszyscy którzy powinni być potrzebni choćby trzeba było zbierać możliwości całego szeregu zakładów z platformy. W zasadzie to sieć zabezpiecza nas w sprzęt o jaki trudno by było małej, jednostkowej firmie nie bacząc na to jak dobrej klasy są jej usługi.Jaka jest wartość usługi?


Zdecydowanie nie ma wzorca zdarzeń drogowych, który dało by się wprost przepisać na stabilny taryfikator usług pomocy drogowej, a jeśli nawet to takich przykładów jest statystycznie za mało. Zawsze dokonujemy początkowej wyceny usługi w czasie przyjmowania zlecenia. Już wówczas potrafimy określić dostatecznie jaka jest odległość do miejsca wezwania, jakich usług będziemy musieli się podjąć na miejscu, na jaką odległość potrzeba będzie transportować określony pojazd, czy trzeba będzie użyć mobilnego serwisu, jaki typ lawety, lub naczepy okaże się celowy. Taka informacja umożliwia szybką rachubę roboczych kosztów usługi. Zdecydowanie w rejonie zdarzenia może się ujawnić nieunikniona korekta kalkulacji usługi. Aczkolwiek często stawki za wszystkie nasze usługi są niższe niż u konkurencji i wynika to głównie z sieciowego charakteru naszej firmy. MegaHol ma też zatwierdzone umowy z dużą liczbą ubezpieczycieli co umożliwia klientom rozliczenia bezgotówkowe za wszystkie usługi.Obok holowania samochodu o jaką pomoc można się do nas zwrócić?


 • Funkcjonowanie w platformie dało MegaHol wielkie możliwości w rozwinięciu oferty.
 • Szczególnie rozwiniętą usługą w tej sieci jest holowanie i lawetowanie.
 • Awaryjny przerzut podróżnych autolawetą na przykład do 6 osób.
 • Ciężarowy serwis mobilny przez 24h na dobę. W kręgu zainteresowania TIR i samochody dostawcze.
 • Ukierunkowana na TIR-y mobilna wulkanizacja, lecz w pełni wyszkolona na wszelkie wymiary opon od samochodów ciężarowych właściwie do osobówek.
 • Przewóz wszelkich samochodów w ramach usług dla przedsiębiorców i kontrahentów indywidualnych.
 • Usługa przewozu pojazdów rolniczych, drogowych jak również budowlanych.
 • Usługi przewozowe obejmują dodatkowo tramwaje, przyczepy mieszkalne, autokary i pozostałe niestandardowe pojazdy.
 • W umowach nie tylko stałych dodatkowo usługa frachtu dłużycowego.
 • Wydobywanie pojazdów z trudno dostępnych stanowisk.
 • Uzupełnianie na trasie płynów eksploatacyjnych i paliwa.

Taki luksus pełnej bezawaryjności ciężarowej pomocy drogowej przy równoczesnym dostarczaniu usług przewozowych gwarantuje nam konfiguracja platformy w jakiej działamy. Na skutek funkcjonowania w platformie zdołaliśmy zbudować wyjątkowy zespół lawet, autolawet, naczep niskopodwoziowych , a także innego sprzętu transportowego będącego w dyspozycji poszczególnych warsztatów i zdywersyfikowanego w granicach całej struktury. Jesteśmy wstanie wykonywać kilkanaście usług równolegle nie tracąc na jakości i czasie. Tu w MegaHol usługi oferujemy 24h na dobę, każdego dnia w całym kraju , a także zagranicą na obszarze Unii Europejskiej.W jaki sposób zdobyć pewność, że pomocy udzieli wam MegaHol?


Najlepiej zapisać sobie nasz telefon i zatelefonować w razie zaistnienia kłopotu. Na skutek funkcjonowania w sieci MegaHol jest najlepszą firmą oferującą pomoc drogową nie jedynie kontrahentom indywidualnym, ale także obsługującą klientów flotowych. Stałą umowę na obsługę floty TIR-ów czy pozostałych samochodów ciężarowych i dostawczych można z nami ratyfikować na przyjaznych warunkach również w Lipsku. Trwała opieka zapewnia, że do niesprawności samochodów z floty dojedziemy skuteczniej niż przeciętnie. Szybkość, która w ostatnich sezonach urasta do rangi najistotniejszych parametrów usług pomocy drogowej, rzecz jasna nie ma prawa odbywać się kosztem jakości tychże, z tego powodu wiedza na temat taboru swoich stałych kontrahentów ma naprawdę ogromne znaczenie dla skuteczności naszych prac. Choćby serwis mobilny. Kiedy jest z góry przygotowany do pracy z rozpoznanym taborem to wyraźnie rośnie i sprawność i marka usługi , a co za tym idzie będą mniej dokuczliwe szkody zleceniodawcy. Warto mieć na uwadze, że firma którą serwisujemy absolutnie nie musi być przypisana do Lipska. Wystarczy, że przemieszcza się systematycznie w tym regionie, a taka umowa zmniejsza ryzyko. W momencie awarii pożądane jest utrzymywać pomoc drogową w pobliżu.


Holowanie jedynie w granice wyniku – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: